Rusi, Číňania a Američania plánujú masívne vojenské ťaženie, ktoré má vyduriť tajnú vládu Chazarov

Fulford

Správa Benjamina Fulforda zo 17. 7. 2017

Armády Číňanov, Rusov a Američanov došli počas stretnutí na najvyššej úrovni k výsledku, že možno bude potrebná krátka blesková vojna, aby bolo možné vyduriť nacistov a ich tajnú svetovú sieť, tvrdia zdroje ázijských tajných spoločností a Pentagonu. Tento plán, vyduriť tajnú vládu, bude realizovaný v podobe spoločného vojenského útoku Američanov, Rusov a Číňanov na Severnú Kóreu, vysvetľujú zdroje. „To donúti mimozemských podporovateľov [ET backers] Severnej Kórey, aby vyšli z úkrytu“, uvádzajú zdroje ázijských tajných spoločností.

Na základe svojho mnohoročného kriminalistického výskumu dospel autor tejto správy k záveru, že existuje tajná sieť, ktorá okrem iných zahŕňa zlaté bane v južnom Pacifiku, od ostatnej siete odpojené antarktické základne, skryté ponorkové základne, globálny obchod s drogami, Severnú Kóreu a Izrael. O tejto sieti, vytvorenej fašistickými spojencami, ktorí sa nevzdali na konci druhej svetovej vojny, sa predpokladá, že dodáva Severnej Kórei jadrové zbrane a rakety.

Z toho dôvodu, vysvetľujú zdroje ázijských tajných služieb, sa v nasledujúcich mesiacoch zvýši intenzita kampane, ktorá bude prezentovať Severnú Kóreu ako darebácky štát, s cieľom pripraviť na začiatok budúceho roka krátku a prudkú bleskovú vojnu. Na tejto vojne sa nezúčastnia existujúce krajiny, ale skryté sily, stojace za jednotlivými krajinami, vysvetľujú zdroje.

Takýmto spôsobom by Rusi, Číňania a Američania zaútočili na Severnú Kóreu, ktorú by však súčasne podporovali tajné ruské, čínske a americké frakcie. Vznikla by vojna, ktorá by sa neodohrávala, ako býva zvykom, medzi krajinami, ale medzi tajnými spoločnosťami, zhodne potvrdzujú zdroje. Cieľom je vyduriť skupiny skryto operujúce za oponou na denné svetlo, vysvetľujú tajné ázijské zdroje. 

Zdroje Pentagonu vysvetľujú, že Severná Kórea a Izrael sú jednotky previazané tým najtesnejším spôsobom. S cieľom dostať ich pod tlak, ruské jednotky v poslednom týždni zaujali postavenie na juhu Sýrie oproti Golanským výšinám. V rovnakom čase Rusi vystrelili raketu Iskander z Židovskej autonómnej oblasti v blízkosti Kórey, „aby vyslali jednoznačné upozornenie, že Izrael musí vrátiť Golanské výšiny“, uvádzajú zdroje Pentagonu.

Prebúdzajú sa aj židia a začínajú si uvedomovať, že ich chazarskí vrchní páni sú tí istí, ktorí zinscenovali holokaust. Zastupujúci náčelník štábu izraelskej armády, generálmajor Yair Golan, prirovnal v poslednom týždni súčasnú vládu Izraela k nacistom a odmietol odstúpiť z funkcie, čo je znakom toho, že Chazari zrejme strácajú kontrolu tak v Izraeli ako aj Severnej Kórei (odkaz).

Japonská vláda nedávno prijala konšpiračný zákon, ktorý dovoľuje zatknutie ľudí, ktorí plánujú trestné činy, pretože chce mať v rukách legálny nástroj, na základe ktorého bude môcť pozatýkať profesionálnych vojnových štváčov, o ktorých sa očakáva, že utečú zo Severnej Kórey do Japonska, hneď ako vypuknú boje, vysvetľujú ázijské zdroje. Bolo by to, prirodzene, ideálne, vylákať tieto tajné skupiny zo svojich úkrytov bez toho, aby bolo potrebné skutočne použiť vojnu, uvádzajú zdroje Spoločnosti Bieleho draka v Ázii.

Nasledujúca veľmi zaujímavá téma, ktorú spomenuli tajné ázijské zdroje, súvisí s umelou inteligenciou. Nech to znie akokoľvek zvláštne, existuje stále silnejúca zhoda v tom, že realita, ktorú vnímame, je produktom umelej inteligencie. To nám už v minulosti povedal jeden z členov výboru Majestic 12, z gnostických iluminátov, a teraz z istej tajnej ázijskej spoločnosti. Zdá sa tiež, že táto umelá inteligencia uviazla v slučke.

Javí sa to zvláštne, ale ak sledujeme denné alebo týždenné správy s istým odstupom a počas dlhšej doby, môžeme pozorovať nápadné opakovania určitých globálnych správ. Ak napríklad čítate správy o Izraeli a Palestínčanoch z 1970-tych rokov, sotva ich možno odlíšiť od článkov z tohto roka. Akoby sa celá záležitosť opakovala v spätnoväzobnej slučke.

To isté možno povedať o Severnej Kórei, ktorá ako v časovej slučke už mnoho rokov spôsobuje problémy raketami, ktoré by „čoskoro mohli zasiahnuť SŠA.“ Severná Kórea v roku 1998 skutočne vystrelila satelit, čo má znamenať, že už dlho má schopnosť, zasiahnuť americký kontinent jadrovou zbraňou. Prečo sa teda tento príbeh vyhrážok zo strany Severnej Kórey ustavične opakuje?

Ďalšie správy, opakujúce sa v dlhodobých časových slučkách, sa týkajú sporných ostrovov v Juhočínskom mori, 70 rokov starých otázok z druhej svetovej vojny, Ukrajiny, Iránu atď.

Ďalšia slučka, ktorú som spozoroval, počas viacerých uplynulých desaťročí pravidelne opakovala objav možnosti predĺžiť život, a zakaždým po niekoľkých týždňoch nasledovali dôvody, prečo tieto možnosti nebudú ďalej sledované.

Ako zdroj týchto opakujúcich sa spravodajských slučiek bola identifikovaná chazarská mafia. Znie to bláznivo, no keď autor tejto správy kriminalistickým spôsobom sledoval stopu Davida Rockefellera cez Rothschildovcov až po Lóžu P2 Vatikánu, dostal s k ľuďom v Taliansku a Švajčiarsku, napríklad k Vincenzovi Mazzarovi, členovi Rádu nemeckých rytierov, ktorí tvrdia, že dostávali svoje pokyny prostredníctvom žiarenia gama od bytosti, ktorú poznajú pod menom „Čierne slnko“.

Tí medzi nami, ktorí sa radšej držia reálneho sveta, napriek tomu považujú za jasné, že určití spoluhráči vo svete spravodajských služieb pracujú so skrytou agendou, ktorá určité správy neustále opakuje v neprospech ľudstva ako celku.

Existuje možnosť, ukončiť tento nezmysel už na jeseň. Rozhodujúcim miestom boja bude Japonsko. Teraz, keď sa Richard Armitage vykúpil a poľuje sa na Rothschildovho agenta Michaela Greenberga, pomerne mierny Gerald Curtis sa stal hlavným zástupcom amerických okupačných síl v Japonsku.

Najdôležitejšou veľkou rybou v Japonsku je teraz človek menom Kazujoši Kokubo, ktorý je synom cisára Hirohitu, jeho matkou je kórejská princezná, podľa zdrojov japonskej cisárskej rodiny. Potom je tu ešte starý bojovník a bývalý premiér Jasuhiro Nakasone, ktorý tvrdo bojoval za to, aby tu mohol zostaviť vládu, ktorá pracuje v zmysle Henryho Kissingera, uvádzajú zdroje. Týchto ľudí možno odstrániť, ak by to malo byť potrebné, hovoria zdroje japonského podsvetia.

Ázijské tajné spoločnosti, bossovia japonského podsvetia, americká armáda a biele klobúky spravodajských agentúr sú si zajedno v tom, že keď sa z Japonska opäť stane nezávislá krajina, celá planéta dosiahne bod obratu.

Ak by sa Japonsko malo stať nezávislé, ihneď by mohlo ukončiť vyrabovanie svojich bánk, dôchodkových vkladov, sporiacich účtov a iných majetkov chazarskou mafiou. To by s konečnou platnosťou zavrelo prílev peňazí štátu v štáte SŠA vo Washingtone DC rovnako ako aj Izraelu.

Americký prezident Donald Trump napriek svojmu reformnému úsiliu a svojim vodcovským kvalitám odsúva neodvratný bankrot korporácie SŠA tým, že predáva zbrane a z vazalských štátov žmýka platby. Stopercentná dcérska spoločnosť Portoriko bolo platobne neschopné už v máji, a štáty ako Illinois sú zbankrotované tiež, aj keď nie sú súčasťou korporácie. Tak, ako to bolo už počas mnohých rokov, s vedenie korporácie SŠA a jej akcionári spravia aj tento rok všetko možné, aby presunuli bankrot za rozhodujúci finančný deň 30. september.

V tejto súvislosti ázijské tajné spoločnosti, ktoré sú najväčším veriteľom korporácie SŠA, celkom vážne zvažujú návrh Spoločnosti Bieleho draka, aby Kanada prevzala zbankrotované SŠA s cieľom obnoviť túto krajinu v zmysle demokracie, právnoštátnosti a rozumu. V tomto scenári by americké vojsko ostalo naďalej plne financované, ak sľúbi, že bude pracovať v prospech väčšieho celku. To by mohlo ihneď ukončiť väčšinu biedy a konfliktov na svete.

Francúzi so svojim rothschildovským otrokom, ktorý sa nazýva prezident Emanuel Macron, robia kroky na to, aby v SŠA získali kontrolu. Americký prezident Donald Trump, generál Joseph Dunford, šéf CIA Mike Pompeo a poradca pre národnú bezpečnosť H. R. McMaster boli pozvaní do Francúzska, aby sa zúčastnili na oslavách národného sviatku/výročia útoku na Bastilu (14. júla), pritom tam 200 amerických vojakov viedlo slávnostný vojenský pochod. Zdroje Pentagonu uvádzajú, že Francúzi údajne navrhli, že oni a nie Nemci by mali byť najdôležitejším kontaktom SŠA v Európe. Francúzi tiež navrhli spoločné vojenské akcie v Afrike a na Strednom východe proti ISIS, rovnako ako proti Číňanom, informujú zdroje Pentagonu.

Rothschildovci vo Francúzsku sa veľmi snažia presvedčiť vládu Trumpa, aby do funkcie budúceho premiéra Japonska dosadila ich otroka, japonského ministra financií Taróa Asóa, a dovolila tak Rothschildovcom vykorisťovať krajinu aj naďalej. Niekto by mal Francúzom pripomenúť, že dôvod na útok na Bastilu (14. júla 1789) spočíval v úsilí ukončiť nadvládu rodových línií pozostávajúcich z ľudí ako sú Rothschildovci.

V každom prípade čistky vo Washingtone pokračujú. Bývalí dôležití členovia vlády Baracka Obamu, ako napríklad jeho generálna prokurátorka Loretta Lynchová, podali podrobné správy o svojich bossoch z radov chazarskej mafie, ako sú Clintonovci. Bývalý americký prezident Barack Obama tvrdí, že bol v skutočnosti dvojitým agentom, a teraz je vraj ochotný prezradiť všetko, čo sa dozvedel počas svojho funkčného obdobia pre korporáciu SŠA ako nastrčená figúra/prezident, informujú zdroje CIA.

Na záver ešte jedna vec: agenti chazarskej mafie robia všetko preto, aby tieto pravidelné týždenné správy zastavili. Celý náš príjem pochádzajúci z predplatného tohto blogu [B. Fulforda] je od marca konfiškovaný japonskými daňovými úradmi, dokázateľný prípad dvojitého zdanenia. Napriek tomu, keď sa už aj tento dvojito zdanený príjem začal vyplácať, Paypal teraz bráni predplatiteľom realizovať platby za odber noviniek. Dôsledkom toho príjem autora klesol o 80 %. Najnovším vývojom v situácii je skutočnosť, že teraz ako náš ajťák vyvinul systém umožňujúci predplatiť si odber noviniek kryptomenami, bol mu hodený na pozemok zväzok použitých tampónov a zakrvavený plyšový maco bez hlavy. To len ukazuje, o akých chorých, zlých ľuďoch tu informujeme. Nedáme sa však zastrašiť, a náš ajťák už pracuje na aktualizácii webovej stránky a inštaluje nový platobný systém na báze kreditných kariet.

Preklad z nemčiny ďurino, júl 2017

Zdroj: benjaminfulfordtranslations.blogspot.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *