Rokovania v prospech svetového mieru plynule napredujú, ako zomiera stále viac darebákov

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 15. 5. 2017

Mierová dohoda so Severnou Kóreou, mierová dohoda s Ukrajinou, a rezolúcia týkajúca sa problémov na Strednom východe, vrátane izraelsko-palestínskej otázky, o tom všetkom sa bude rokovať za zatvorenými dverami, zhodne informujú početné zdroje. Preto americký prezident Donald Trump v dňoch od 24. mája navštívi Izrael, Saudskú Arábiu a potom Rím, uvádzajú zdroje. Samotný Trump pre Fox TV vyhlásil, že po tomto stretnutí pocestuje na „veľkú konferenciu našich krajín, ktorá pomôže svetu.“ (výrok zaznie v čase 25:10 vide na nasledujúcom odkaze)

Podrobnosti tejto mierovej dohody so Severnou Kóreou bude potrebné ešte prerokovať, pozorovatelia rozhovorov však tvrdia, že Severnej Kórei bola ponúknutá garancia suverenity a bezpečnosti výmenou za to, že sa verejne vzdá svojho programu vývoja jadrových zbraní. Bude to, prirodzene, iba gesto, aby si zachovala tvár, potajme bude Severnej Kórei dovolené ponechať si svoje jadrové odstrašenie, uvádzajú zdroje.

Nadchádzajúca mierová dohoda so Severnou Kóreou je v rozhodujúcej miere zdôvodnená gigantickou infraštruktúrnou iniciatívou Číny Nová hodvábna cesta [One Belt, One Road, OBOR], pretože mierová dohoda dovolí kórejskému polostrovu stavbu tunela, ktorý spojí Japonsko s euroázijskou pevninou. Stavba tohto tunela sa už začala, priznávajú japonské vládne zdroje. 

Prítomnosť vyslancov zo SŠA, z Južnej Kórey, Japonska, Nemecka, zo Spojeného kráľovstva a z Francúzska na zhromaždení OBOR v Číne tento víkend ukazuje, že odpor zo strany západu proti tomuto projektu sa skončil. Skutočnosť, že čínsky prezident Si Ťin-pching nedávno po svojej návšteve u Trumpa zaradil zastávku na Aljaške, nastoľuje domnienku, že bola dosiahnutá dohoda o stavbe tunela, ktorý spojí Aljašku s euroázijskou pevninou.

Nákladné vlaky z Londýna a Nemecka jazdia už teraz do Číny, pričom preprava tovaru sa skráti o polovicu a usporia sa tak náklady (odkaz1, odkaz2).

Tieto nové diaľkové nákladné trasy sú jedným z dôvodov toho, že Baltic Dry Index [BDI, ukazovateľ využitia námornej dopravy] ostáva na veľmi nízkej úrovni, pretože diaľkové trasy sú v rámci Eurázie lacnejšie a rýchlejšie. V nie tak veľmi vzdialenej budúcnosti bude možné cestovať alebo posielať tovar vlakom z New Yorku cez Čínu a Rusko do Londýna. Do prevádzky má byť uvedený aj vákuový podzemný tunel na vysokorýchlostné vlaky s rýchlosťou 3 000 kilometrov za hodinu, ktorý spojí Londýn a New York, ako informujú zdroje z tajného amerického vesmírneho programu.

Číňania okrem toho dúfajú, že sa opäť stanú vynálezcami technológií, ktoré zmenia svet, ako to bolo v prípade kompasu, strelného prachu, papiera a tlačiarenských strojov. Čínsky prezident Si Ťin-pching hovorí, že Číňania investujú obrovské čiastky na dosiahnutie prevratných objavov v oblastiach umelej inteligencie, nanotechnológie, kvantových počítačov a „inteligentných miest“.

Túto masívnu čínsku iniciatívu by mohla prekonať západná iniciatíva, ktorá je v súčasnosti potajme prerokúvaná, a v rámci ktorej majú byť vydané bilióny, ak nie dokonca biliardy dolárov na kampaň, ktorá, ako sa vyjadril Trump, má „pomôcť svetu“. Táto kampaň by mohla poľahky ukončiť chudobu a ničenie životného prostredia a umožniť okrem iného vstup do novej éry výskumu a kolonizácie vesmíru.

Vynálezy zo západu, ktoré by mohli byť vydané ľudstvu, obsahujú voľnú energiu, cestovanie nadsvetelnou rýchlosťou a 3D tlačiarne ďalšej generácie, ktoré dokážu vytvoriť „prakticky všetko zo vzduchu“, ako informujú zdroje z NSA.

Aby sme rozumeli, ako veľmi chazarská mafia obmedzovala pokrok ľudstva, pripomeňme si, že Spojené národy v 1990-tych rokoch priniesli plán, v ktorom sa požadovalo ukončiť chudobu a ničenie životného prostredia do roka 2000. Plán obsahoval odhad, podľa ktorého by na ukončenie chudoby stačilo iba 200 miliárd dolárov a na ukončenie deštrukcie životného prostredia iba 400 miliárd dolárov. Namiesto toho chazarská mafia zinscenovala útoky 11. septembra 2001, naďalej držala vo svojich pazúroch svetový finančný systém a vynaložila nespočetné bilióny dolárov na realizáciu svojho plánu, vyvraždiť 90 % ľudstva. Peniaze boli vydané na vojny, rozprašovanie bojových otravných látok ako SARS a ebola a na to, aby farmárov presvedčila na pestovanie (repkových) palív namiesto obilia, na vytvorenie hladu.

To znamená, skôr než možno zrealizovať plán na premenu tejto planéty na raj, pred nami je ešte odstránenie posledných zvyškov satansko-chazarského odporu.

Nasleduje stanovisko našich zdrojov v Pentagone k tomu: „Vykopnutie [riaditeľa FBI Jamesa] Comeyho meškalo 110 dní, a ním sa začal boj proti „štátu v štáte“ (deep state). Nadácia Clintonovcov, Obama, pedofília v najvyšších kruhoch (pedogate) a DNC [Demokratický národný výbor] budú agresívnym spôsobom trestnoprávne stíhané ministerstvom spravodlivosti.“

„Comeya by bolo možné obviniť pre obmedzovanie spravodlivosti, pretože nestíhal Hillary [Clintonovú], pretože sa pokúsil podplatiť ruských hackerov, aby mohol obviniť [ruského prezidenta] Putina, a pretože sa zdráhal vyšetriť odpočúvanie Trumpovho telefónu a ďalších vysokopostavených osôb“, pokračujú zdroje.

Japonská cisárska rodina a zdroje z CIA potvrdzujú, že Hillary Clintonová je skutočne dcérou Davida Rockefellera. Bill Clinton je podľa týchto zdrojov synom Winthropa Rockefellera. Na tomto vidno, ako je incest satanských pokrvných línií prikrášľovaný novými priezviskami. „Smrť Davida Rockefellera dala mnohým ľuďom odvahu vystúpiť s takýmito informáciami“, uviedol zdroj z cisárskej rodiny.

Náhle objavenie Henryho Kissingera u Donalda Trumpa minulý týždeň, v prítomnosti fotografov Bieleho domu, by mohlo byť znakom toho, že Kissinger vyzradil informácie na svojich dlhodobých otrokárov, Rockefellerovcov. Kissingerov posol vysvetlil zástupcom Spoločnosti bieleho draka, že Kissinger bol dlhý čas sovietskym agentom s krycím názvom Bor, a že bol naštvaný na Davida Rockefellera, pretože ten ho urážal. V každom prípade sa zdá, že Kissinger sa v súčasnosti snaží využiť svoje staré kontakty na celom svete na to, aby vyrokoval definitívne mierové dohody, preto bol predbežne vyškrtnutý zo zoznamu hľadaných osôb.

Tieto odhalenia nadvlády pokrvných línií by sa mohli rozšíriť a odkryť aj ďalšie skryté mocenské centrá Rockefellerovcov, ako napríklad vnuk Davida Rockefellera, Mark Zuckerberg, so svojim nástrojom na kontrolu stáda ovečiek, s názvom Facebook.

Čistky naberú na rýchlosti, keď bude stále viac lokajov chazarskej čvargy odstránených z bezpečnostnej štruktúry SŠA.

Očakáva sa, že ďalšou kockou domina, ktorá po Comeym spadne, bude poradca pre národnú bezpečnosť H. R. McMaster, ktorý bude „vykopnutý, degradovaný a postavený pred vojenský súd, pretože usvedčenému zločincovi Davidovi Petraeusovi vynášal informácie týkajúce sa bezpečnosti“, okrem toho dosadil do Národnej bezpečnostnej rady jeho kumpánov, informujú zdroje z Pentagonu. Zdroje uvádzajú, že to boli ľudia, ktorí stáli za posledným pokusom satanistov buď v Sýrii alebo Severnej Kórei rozpútať 3. svetovú vojnu.

Samozrejme, chazarskí agenti vo Washingtone DC medzičasom začali zúriť a hovoria o tom, že Trumpa zbavia úradu. Nasledujúci úryvok (satirického) e-mailu istého agenta CIA názorne zhŕňa živé divadlo v DC:

»V istom rozhovore s Lesterom Holtom z NBC sa Donald Trump chvastal, že ak by mal byť zosadený úradu, potom miera sledovanosti bude vyššia ako pri akomkoľvek inom zosadení v histórii. „Nech idem kdekoľvek, ľudia mi rozprávajú, že až budem zosadený úradu, prídu si to pozrieť“, povedal. „Miera sledovanosti prerazí strop.“ Uviedol, že očakáva, že sledovanosť divákov pri jeho zosadzovaní z úradu bude „mnoho, mnoho razy“ vyššia, ako počas zosadzovania Billa Clintona z úradu v roku 1998.“ Karikatúra je pritom stále lepšia a lepšia: Samotní právnici, ktorí napíšu list a potvrdia, že Trump nemá žiadne významné obchodné vzťahy s Ruskom, pracujú v advokátskej kancelárii, ktorá udržiava ďalekosiahle vzťahy s Ruskom a dokonca získala cenu za „Ruskú advokátsku kanceláriu roka 2016“.«

Skutočne nemožno pochybovať o tom, že Rusi skutočne spolu s takmer všetkými štátmi zvyšku sveta spolupracujú na tom, aby chazarskej chobotnici postínali všetky chápadlá. Z toho dôvodu je tiež vyvíjaný veľký tlak na hniezdo chazarských satanistov v Izraeli. Čína, Rusko a SŠA spoločne trvajú na tom, že Izrael musí akceptovať dvojštátne riešenie s Palestínou, informujú zdroje z Pentagonu.

Americký generál Dunford je tento týždeň v Izraeli, aby donútil Izraelčanov súhlasiť s mierovými zónami (de-confliction zones) v Sýrii a na ďalších miestach, navrhnutými zo strany Ruska, informujú zdroje. Inými slovami, boli vyzvaní, aby prestali bojovať prostredníctvom Daešu.

K rozsiahlym pohybom pod povrchom dochádza okrem toho aj v Japonsku. Najväčší gang v Japonsku, Jamaguči-gumi, sa rozštiepil na tri odnože, reprezentované troma dominantnými osobnosťami, potvrdzujú zdroje z všetkých troch odnoží. Iba jedna z týchto odnoží, tá najslabšia, je ešte v službách chazarskej mafie. Akonáhle však bude možné v súvislosti s distribúciou severokórejských amfetamínov uzavrieť dohodu (legalizáciou a reguláciou), aj táto posledná odnož preruší svoje styky s Chazarmi. To uvoľní cestu úplnej zmene mocenskej štruktúry v Japonsku, pretože Chazari tak stratia všetkých svojich vykonávajúcich agentov, ktorých tu majú. Už boli zastavené všetky pokusy dosadiť k moci chazarských otrokov ako je Taró Asó, francúzsky agent Rothschildovcov. Asó sa, rovnako ako Ičiró Ozawa, veľmi snažil o to, aby sa v Japonsku dostal k moci zavčasu na to, aby zhrabol obrovské fondy, ktorých vydanie sa očakáva, vysvetľujú zdroje z japonského pravého krídla. Gangstri z Jakuzy z Kjúšú, rodiska Asóa, však uvádzajú, že je zlý, preto od nich nezíska už žiadnu podporu.

Chazari sa zúfalo chcú  dostať k zlatu, preto sa pokúšajú vyvolať v Indonézii nepokoje. Indonézske spravodajské zdroje uvádzajú: „Aktuálne nepokoje medzi kresťanmi a moslimami sú financované silami zo západu, ktoré skúšajú destabilizovať krajinu. Je to spôsobené tým, že vláda Joko Widoda nezodpovedá požiadavkám riaditeľa bane Freeport-McMoRan. Ten sa pokúša obísť zákony upravujúce ťažobné právo v Indonézii.“

Spomínané nepokoje súvisia s početnými pokusmi Chazarmi ovládaných oligarchov, spojených s bývalým vražedným Suhartovým režimom, zvrhnúť demokraticky zvoleného a obľúbeného prezidenta Joko Widodu, uvádzajú zdroje.

Zdá sa, že skôr než sa toto všetko skončí, budeme môcť sledovať ešte niekoľko pretrvávajúcich chazarských pokusov vyvolať nepokoje, v Ukrajine, Indonézii, Strednom východe, Japonsku a inde.

Preklad z nemčiny ďurino, máj 2017

Zdroj: benjaminfulfordtranslations.blogspot.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)
Rokovania v prospech svetového mieru plynule napredujú, ako zomiera stále viac darebákov, 5.0 out of 5 based on 5 ratings

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *