Rok prasaťa sa začne veľkou odmenou pre ľudí

FulfordSpráva Benjamina Fulforda zo 4. 2. 2019

Čínsky nový rok – rok prasaťa – sa začne zajtra 5. februára a bude rokom štedrosti, v ktorom sa ľudia budú môcť nasýtiť do sýtosti, hovoria ázijské tajné spoločnosti. Rok svine alebo prasaťa sa spája s hodinami 9-11 v noci, čo znamená, že svet je tiež pripravený dozvedieť sa pravdu a uzavrieť tento prípad masovej vraždy a pokusu o lúpež zlata 11. septembra 2001, hovoria zdroje.

Tento rok však bude aj rokom porážky pre niektorých elitných zločincov, ktorí sa podľa západných tajných spoločností pokúsili vyvraždiť 90 % svetovej populácie. Bude to práve vrátený lup, odcudzený týmito zločincami, ktorý nakŕmi utláčaných 90 %, uvádzajú zdroje.

Povedané konkrétne, britská vetva a väčšina francúzskej vetvy rodiny Rothschildov sa snažia rokovať o riadnom prenose moci, uvádzajú zdroje CIA situované v Ázii. Rothschildovci a ďalšie rodiny, ktoré vlastnia súkromné ​​centrálne banky G7 dúfajú, že vymenia svoju moc nad peniazmi (bankomaty, tlač bankoviek), finančné počítače a systémy na medzinárodné finančné prevody za skutočné aktíva, ako sú práva na časť historického ázijského zlata, hovoria zdroje.

Tieto rokovania prebiehajú, ale o jednej veci sa rozhodlo už teraz: Organizácia Spojených národov presunie svoje ústredie z New Yorku do Laosu. „Iba ľudia s vysokou energiou, ktorí sú pripravení pomôcť ľudstvu posunúť sa dopredu, odstrániť znečistenie tejto planéty a vytvoriť nový svet pokoja a harmónie pre všetky živé bytosti, budú smieť bývať v novom ústredí – inými slovami, všetci noví členovia, ktorí skutočne zastupujú obyvateľov tohto sveta“, uviedol zdroj.

Vláda SŠA bola financovaná až do piatku 15. februára, takže niektoré dôležité oznámenia súvisiace s týmito a ďalšími otázkami sa môžu uskutočniť počas nasledujúceho dlhého víkendu, ktorý oslavuje narodeniny Georgea Washingtona, podľa zdrojov z Pentagonu a CIA.

Napriek tomu sú tu ešte niektoré ťažké témy, o ktorých je potrebné rokovať, hovoria zdroje ázijských a západných tajných spoločností. Jedna z tém sa týka zatknutia Meng Wanzhouovej, finančnej riaditeľky čínskej spoločnosti Huawei Technologies. Ukazuje sa, že skutočný dôvod, prečo západná spravodajská komunita nariadila jej zatknutie, nebol podvod, ale skôr preto, že Huawei napreduje v zavádzaní bezdrôtovej technológie 5G zarážajúcou rýchlosťou, hoci vedci zistili, že poškodzuje ľudský mozog a narušuje prirodzené životné systémy (odkaz).

Hlupáci v západných spravodajských službách, ktoré si úplne zvykli klamať verejnosť, mali hneď povedať pravdu, namiesto toho však povedali, že to bolo preto, že spoločnosť „obchádzala americké sankcie proti Iránu.“ Bola to hlúpa verejná výhovorka, pretože Kanada nedávno vyhodila svojho veľvyslanca v Číne, Johna McCalluma za to, že poznamenal: „Kanada sa nepodpísala pod tieto sankcie voči Iránu.“

V skutočnosti minulý týždeň Nemecko, Francúzsko a Spojené kráľovstvo vytvorili špeciálny mechanizmus, ktorý by spoločnostiam a krajinám umožnil vyhnúť sa sankciám uloženým vládou amerického prezidenta Donalda Trumpa (odkaz).

Toto oznámenie je dôležité, pretože je to prvý systém podporovaný Západom, ktorý obchádza medzinárodný platobný systém SWIFT, ovládaný kabalou. Systém SWIFT teraz vyžaduje, aby ľudia zadali svoje osobné „daňové identifikačné číslo“ (označenie šelmy), aby mohli posielať peniaze prostredníctvom tohto systému.

Ľudia, ktorí ovládajú starý finančný systém, zaznamenali minulý týždeň mnoho ďalších prehier. Veľkou prehrou bola neschopnosť zmocniť sa ropných zdrojov Venezuely delegovaním jednej zo svojich bábok.

Venezuelčania to pochopili, keď tzv. „opozičný vodca“ Juan Guaidó minulý týždeň odhalil svoju pravú tvár tým, že sľúbil „privatizovať“ (t. z. odovzdať chazarskej mafii) venezuelské ropné zdroje, najväčšie na svete (odkaz).

Pokus kabaly zvrhnúť vládu Zimbabwe (a ukradnúť zlato, diamanty, vzácne kovy a iné zdroje) zdvihnutím ceny ropy minulý týždeň tiež zlyhal.

Ďalším znamením toho, že starý poriadok je v panike zo straty moci, je hlasovanie amerického senátu v pomere 68 ku 23 proti odsunu amerických vojsk zo Sýrie a Afganistanu minulý týždeň. Senátori v skutočnosti hlasovali proti stratám príjmov kabaly z odcudzenej sýrskej ropy a afganského heroínu, uvádzajú zdroje z CIA a Pentagonu.

Terčom útoku boli Zimbabwe aj Venezuela, pretože boli priekopníkom vo vydávaní peňazí založených na reálnych a nie fiktívnych aktívach, ako tomu bolo v prípade meny centrálnych bánk skupiny G7, dodávajú zdroje z Pentagonu. „Začala sa éra aktívami krytých mien“, hovoria zdroje z Pentagonu.

Zdroje z Pentagonu teraz tiež hovoria: „Neúspešný pokus o prevrat vo Venezuele mohol byť aj šachovým ťahom, ktorý by odhalil neokonov a súčasne tlačil Čínu do obchodnej dohody.“

V každom prípade, zdroje uvádzajú: „Môžeme očakávať viac prekvapení, keď Trump prednesie svoj prejav o stave únie 5. februára, čo je čínsky Nový rok.“

Zdroje CIA tiež hovoria, že čas „Trumpovho zaťa Jareda Kushnera v Bielom dome možno vypršal.“ CIA aj MI6 si myslia, že Kushner je sexuálne aj finančne kompromitovaný a je jednoznačne neregistrovaným agentom zahraničnej moci. Americkí odborníci na kontrarozviedku na tomto základe odmietli dať Kushnerovi akúkoľvek bezpečnostnú previerku, aby sa nestalo, že niekto bude konať proti nim „v mene prezidenta.“ Demokrati teraz vyzývajú na začatie špeciálneho vyšetrovania, ktoré pravdepodobne odhalí, že Kushner je rovnaký zločinec, akým bol jeho otec, v New Yorku dostal pod stolom do ruky desiatky miliónov v hotovosti a teraz desiatky miliónov úplatkov za zastupovanie sionistického štátu Izrael v Bielom dome (odkaz1, odkaz2).

Prezident Donald Trump je oprávnene naštvaný na svojich tzv. šéfov spravodajských služieb, najmä na riaditeľa Národnej spravodajskej služby Dana Coatsa, ktorý naďalej kŕmi Kongres falošnými svedectvami o údajnom zasahovaní Ruska do volieb. Robert David Steele, bývalý špión, navrhnutý na Nobelovu cenu za mier v roku 2017, odhalil Coatsa v novom článku, ktorý poukazuje na to, že Čína, Irán a Rusko vydali najviac jedno percento z jedného percenta toho, čo vydali sionistický poskok Sheldon Adelson a mnohí ďalší. Izrael, nie Rusko, je tou zahraničnou mocou, ktorá ovláda americké voľby.“ (odkaz).

Zatiaľ čo Steele označuje týchto ľudí za sionistov, mnohí z nich sú v skutočnosti satanisti. Čoraz viac týchto skupín je teraz odhaľovaných. Napríklad v Brazílii svet zistil, že „duchovný vodca John of God“ vydržiaval mladé dievčatá ako sexuálne otrokyne, predával ich deti a neskôr ich po 10 rokoch „výchovy“ zabíjal (odkaz).

Bolo by fajn myslieť si, že aspoň tie deti boli prijaté do šťastných domovov, ale bohužiaľ mnohé z nich boli pravdepodobne zavraždené za účelom odberu krvi a „adrenochrómu“. Zdroje z Vatikánu nás minulý týždeň upozornili na stránku na dark webe, ktorá tvrdí, že predáva túto látku. Tu je časť toho, čo uvádza:

Adrenochróm (C9H9NO3) sa syntetizuje oxidáciou adrenalínu, ktorý pochádza z krvi detí. Adrenochróm je najčistejší výrobok na trhu, zbieraný za prísne regulovaných podmienok, od nášho medzinárodného dodávateľského reťazca detských darcov. Najmä krv detí a panien je žiadaná pre svoje životodarné vlastnosti – ako obetný dar a podstata, ktorá má byť rituálne prijímaná. Je to silný omladzujúci, psychotropný elixír, získavaný z epifýzy detských darcov (odkaz).

Pripomienky guvernéra federálneho štátu Virgínia, Ralpha Northama, podporujúce zabíjanie detí v treťom trimestri potom, ako opustili maternicu, je potrebné vnímať v tomto kontexte. Neprekvapilo by ma, keby Northam, ktorý bol „detským neurochirurgom“, zarobil peniaze z predaja adrenochrómu (odkaz).

Môžete si byť istí, že Spoločnosť Biela draka [SBD] a jej spojenci budú aj naďalej loviť a zatýkať alebo zabíjať túto zberbu na celej planéte, až kým ani jeden z nich neostane na slobode alebo nažive.

Samozrejme, aby sme sa nestali tými, proti ktorým bojujeme, SBD uprednostňuje verejné súdy, ktoré by na základe dôkazov rozhodli o mimosúdnom zabití. S týmto cieľom sa snažíme, aby sa tribunály na spôsob tých Norimberských začali čo najskôr, aby sa vytriedili skutoční zločinci, ktorí sú mimo pravdy a zmierenia. Len potom môžeme začať nádherný nový vek, v ktorom sa deti, slabé bytosti a všetci ostatní môžu cítiť v bezpečí a milovaní.

zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

preklad ďurino, február 2019

Jeden komentár k “Rok prasaťa sa začne veľkou odmenou pre ľudí”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *