Q Plán na záchranu sveta

Výborné, krátke video o zatiaľ skrytej vojne v Spojených štátoch, ktorá môže zachrániť celý svet. Video v anglickom jazyku sa objavilo 25. júna 2018 na kanáli YouTube „Storm Is Upon Us“ pod názvom „Q – The plan to save the world“. V krátkom čase získal státisíce pozretí, aj vďaka tomu, že medzičasom už má titulky vo viacerých jazykoch.

Video sa síce týka primárne Spojených štátov, v nich však sedí chobotnica, ktorá škrtí aj Európu, dusí aj Slovensko. Preto budeme s napätím sledovať, čo sa v Spojených štátoch deje.

Spravte si názor…

3 komentáre k “Q Plán na záchranu sveta”

 1. dobre. dobre. dobre.
  dobre video, vdaka za preklad a za jeho uvedenie na tejto stranke.
  len tak dalej, uz je nacase aby sa pohli dobri ludia aj v amerike.

  zacina sa to zvazovat a cesta z kopca bude coraz rychlejsia.

  pekny den !
  bc.

  1. bc: vďaka.

   Dnes som narazil na úžasnú špekuláciu, že tajomným Q by mohol byť mladý Kennedy, ktorému deep state zavraždil otca. Kennedyovci údajne dostali informáciu, že deep state po nich pôjde, kým ich nepozabíja, preto nafingovali svoju smrť, aby mali od nich pokoj.

   viac na YT vo videu s identifikátorom gAS6eVdXuG0

   Fascinujúci príbeh, ak je pravdivý…

 2. to som nevedel, povazujem JFK za jedineho skutocneho a nie babkoveho prezidenta SSA od r. 1913
  kedy kabala ziskala USD ako svoju domacu farebnu tlaciarnicku (podovodnym zakonom o Federalnom rezervnom systeme, kto neveri nech si precita tento zakona na oficialnych strankach FRS).

  je mozne ze jeho nasledovnici z rodiny idu v jeho stopach.
  ale podla mojich info za planom Q je pozitivna cast armady SŠ z časti viditelna pod nazvom biele capice (klobuky) kedze vacsina z nich patrila k admiralite a k paradnym uniformam nosia biele vojenske capice. oni zabezpecili ochranu Trumpa pred atentatom a ich zasluhou este zije… (na nestastie na Trumpa ma kabala materialy z jeho minulosti pomocou ktorych ho vydiera – to vysvetluje jeho navonok hlupe vyroky a protirecenia a caste obraty o 180 stupnov.)
  Navyse tato pomerne silna skupina sa rozsirila o cast pozemnej armady, namornictva a silnu cast spravodajskych najma vojenskych sluzieb a NSA a zrejme aj o oba tajne americke kozmicke programy ktore mala donedavna pod kontrolou kabala.
  okrem toho v SSA resp. v podzemi (aj mimo SSA) existuje hnutie odporu ktoreho hovorcom je Cobra. viac info na http://www.bod-zlomu.sk

  bolo by nanajvys vhodne keby sa ludia citajuci tieto stranky pripojili svojou myslou a myslienkami k nam ostatnym pocas zatmenia slnka (aspon na 15 minut) 11. augusta v sobotu o 11:11 hod., teda pred obedom. ide spojenie sily mysle vsetkych prebudenych ludi na Zemi a sil svetla pomocou meditacie, modlitby alebo aspon ticheho rozjimania – s cielom konecnej eliminacie vsetkych zostavajucich plazmatickych topletovych bomb (to je posledna prekazka oslobodenia).
  ludska mysel a slobodna vola ma obrovsku silu a moc a to je jedno z hlavnych tajomstiev ktore sa temne sily snazili udrzat.

  vitazstvo svetla – najlepsie keby uz v sobotu 11.8.2018 !
  pekny den !
  bc.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *