Prišiel čas pripomenúť Číne, kde je jej miesto

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 26. 3. 2018

Dnešný (26. marca 2018) začiatok obchodovania s termínovanými obchodmi s ropou v čínskych jüanoch krytých zlatom sa vo všeobecnosti považuje za víťazstvo Číny v prebiehajúcej finančnej vojne o kontrolu nad planétou Zem. Je to tiež vhodný okamih na pripomenutie Číne, že svet NIKDY nevymení kontrolu chazarskej mafie za kontrolu čínskej mafie.

Západ bude naveky vďačný za pomoc zo strany ázijských tajných spoločností v ich boji za oslobodenie spod kontroly chazarskej mafie, uctievajúcej Satana. Ako budeme zdôrazňovať, táto bitka skončí víťazstvom ľudstva.

Chazari, ktorí by nemali byť podceňovaní, však apelujú na ego niektorých čínskych vodcov tým, že im sľubujú rolu babylonského božieho kráľa [god-king] planéty Zem. Mnohí čínski vodcovia im na to skočia a snívajú o čínskej diktatúre nad celou planétou.

Číne preto treba pripomenúť niekoľko vecí. Prvou je skutočnosť, že Západ má ešte stále moc, Čínu úplne vymazať. Spoločnosť Bieleho draka Society (SBD) a jej spojenci bojovali tvrdo, aby porazili frakciu na Západe, ktorá chcela urobiť presne to. Namiesto zničenia Číny, Západ jej cielene poskytol svoje priemyselné a technické znalosti, aby pomohol Číne modernizovať a rozvíjať sa. Jednak preto, lebo to bola správna vec, a jednak preto, lebo Západ chce ázijskú pomoc v kampani na odstránenie chudoby a zastavenie ničenia životného prostredia. Číne a ďalším ázijským krajinám bola poskytnutá pomoc pri modernizácii aj preto, lebo na ukončenie karantény, v ktorej sa teraz planéta Zem nachádza, je potrebná dohoda o svetovom mieri medzi Východom a Západom. Inými slovami, niektorým čínskym radikálnym frakciám treba pripomenúť, že konečným cieľom je dosiahnuť riešenie, ktoré prinesie prospech všetkým.

Vo svetle týchto súvislostí sa pozrime na najnovšie správy v prebiehajúcej bitke o planétu Zem. Pred začiatkom čínskeho obchodovania so zlatom/ropou/jüanom (GOY), ktoré je oprávnene považované za hrozbu pre hegemóniu petrodolára a Spojených štátov, vládne na tomto fronte medzi SŠA a Čínou veľmi riskantná politika.

Reakciou Spojených štátov bolo uvalenie ciel na čínsky dovoz vo výške 60 miliárd dolárov a vymenovanie radikálneho neokona Johna Boltona za poradcu amerického prezidenta Donalda Trumpa pre národnú bezpečnosť. Posolstvo Spojených štátov Číne bolo jednoznačné: „Prestaneme kupovať váš tovar, prerušíme vaše dodávky ropy na Stredný východ a použijeme Severnú Kóreu ako zámienku na začatie vojny.“ Čínska reakcia naopak spočívala v snahe dosiahnuť kompromis a pokojné rokovania a v pripomenutí americkej strane, že Čína je plne pripravená na všetky eventuality.

Napriek boju Spojených štátov, rýchly pohľad na karty v rukách oboch strán odhalí, že Čína v akejkoľvek obchodnej vojne pravdepodobne utrpí Pyrrhovo víťazstvo. Ak to vyhrotíme do extrému, SŠA by mohli zastaviť všetok obchod s Čínou a Čína by sa mohla zbaviť všetkých amerických dlhopisov. Američania by zažili okamžitý pád životnej úrovne, pretože by stratili prístup k lacnému čínskemu tovaru, zatiaľ čo klesajúci dolár by spôsobil zdraženie dovozov zo zvyšku sveta. Okrem toho by trvalo mnoho rokov, kým by Američania vybudovali továrne, ktoré nahradia tovary, na ktoré sú zvyknutí získať z Číny, a výsledok by bol oveľa drahší.

Čína by zasa stratila prístup k americkej sóji a obiliu, dokázala by ich však nahradiť dodávkami zo zdrojov ako Rusko a Brazília. Strata amerických dolárov získaných obchodným prebytkom s Amerikou by Čínu zbavila veľkej časti tvrdej meny, ktorú použila na posilnenie svojej moci po celom svete. Je však pravdepodobné, že Čína zriadila obchodovanie GOY čiastočne s cieľom mať okamžitú náhradu za petrodoláre, ktoré by stratila v obchodnej vojne so SŠA.

Mimochodom, nie je bez zaujímavosti, že jedným z najaktívnejších obchodníkov v prvý deň obchodovania so zlatom/ropou/jüanom v Šanghaji bola Rothschildova spoločnosť Glencore. Zaujímavé je aj to, že „približne 12 miliónov barelov najaktívnejšej septembrovej zmluvy v Šanghaji zmenilo svojho majiteľa v prvých 55 minútach obchodovania, viac než najaktívnejšia zmluva na ropu Brent“ (odkaz)

Navonok sa teda zdá, že Rothschildovci a ich chazarskí bratia mali pravdu, keď sa spojili s Čínou proti SŠA. Ak však analyzujete veci na hlbšej úrovni, objaví sa úplne odlišný obraz. Rothschildovcov a ich chazarských mafiánov čaká v tomto obraze katastrofická porážka.

Zdroje Pentagonu v skutočnosti hovoria, že obchodná vojna s Čínou „poskytuje krytie pre armádu SŠA, aby mohla zrútiť akciový trh a zabaviť bilióny dolárov ukradnutého majetku na celom svete. “

„Marcové šialenstvo začalo 23. marca, keď Trump „neochotne“ podpísal súhrnný výdavok vo výške 1,3 bilióna dolárov na financovanie armády, aby tá mohla vysušiť bahnisko skrytých a otvorených operácií na celom svete“, hovoria zdroje Pentagonu. Šesťmesačný súhrnný účet dáva Trumpovi neobmedzenú moc, aby mohol „financovať akúkoľvek agentúru alebo program, alebo zastaviť financovanie tých zlých, ako sú CIA alebo pomoc Izraelu“, vysvetľujú zdroje.

„2 232 strán súhrnného výdavku, ktoré nikto nečítal, poskytuje tony peňazí pre svedkov, základne Guantánamo a Diego Garcia, a zmocňuje a financuje generálneho inšpektora v rámci celej vlády, aby odhalil zločiny kabaly“ uvádzajú.

Správa „Všeobecná správa inšpektora ministerstva spravodlivosti v rozsahu 1,2 milióna strán“ okrem toho odhalí masívnu pedofíliu, vraždy, vydieranie, korupciu, zradu a zmätok, keďže Trump sa usiluje o zavedenie trestu smrti pre obchodníkov s drogami tak, ako to je v Singapure“, pokračujú zdroje.

Ak má niekto ešte pochybnosti o tom, že čistka na najvyššej úrovni sa už začala, mal by prestať a popremýšľať o rezignácii pápeža Benedikta, o abdikácii celého radu panovníkov vrátane japonského cisára, o odchode senátorov a členov Kongresu do dôchodku a zmiznutí ľudí ako George Soros a Bill Gates, atď.

Teraz prebieha veľmi viditeľný útok proti chazarskej kontrole internetových gigantov ako Facebook a Google. Na tomto fronte zdroje Pentagonu tvrdia, že vnuk Davida Rockefellera Mark Zuckerberg (Greenberg) „padne pre špehovanie a obchodovanie s dôvernými informáciami rovnako ako bol Steve Wynn (Weinberg) napokon donútený predať všetky svoje akcie.“

Treba poznamenať, že Wynn, bývalý finančný šéf Republikánskej strany, vlastnil hotely použité pri masovej vražde a pokuse o atentát na Donalda Trumpa v Las Vegas v októbri minulého roka.

Pokračuje aj čistka v Európe. Bývalý francúzsky prezident Nicolas Sarkozy bol minulý týždeň formálne obvinený z nelegálneho financovania volebnej kampane z Líbye. Aj francúzsky bábkový prezident Rothschildovcov, Emanuel Macron, stojí pred masovými štrajkami a protestami proti jeho pokusom o zníženie miezd francúzskych robotníkov, jeho oligarchickí páni boli ešte viac bohatí.

V Taliansku strany zamerané proti establišmentu „Liga severu“ a „Hnutie piatich hviezd“ sa blížia k zostaveniu vlády, ktorá určite napadne fašistickú EÚ a jej euromenu.

Chazarská mafia sa, samozrejme, zatiaľ stále nevzdala svojho fanatického pokusu vyvolať 3. svetovú vojnu. V uplynulom týždni bola opäť prichytená pri páchaní útokov chemickými zbraňami v Sýrii a vo Veľkej Británii, v snahe začať vojnu s Ruskom.

Zdroje CIA tvrdia, že Chazari vydierali amerického prezidenta Donalda Trumpa, aby ho donútili vymenovať radikálneho neokonzervatívca John Boltona za poradcu pre národnú bezpečnosť. Tieto zdroje, rovnako ako zdroje Pentagonu hovoria, že Bolton je poškodený tovar, ktorý je vydieraný žalobami pre pedofíliu. Zdroje z Pentagonu však hovoria: „John Bolton sa možno neudrží dlho a má mandát na čistenie, zatiaľ čo armáda vedie show“.

Zdroje CIA tiež hovoria, že plán chazarskej mafie nahradiť Trumpa viceprezidentom Mikeom Penceom je odsúdený na neúspech, pretože Pence je jedným z ľudí, ktorí budú zatknutí pre obvinenie z pedofílie.

V každom prípade, zdroje zo Spoločnosti Bieleho draka hovoria, že Bolton zahrá užitočnú rolu vo vyhrážaní sa Iránu vojnou a umožní tak prerušiť tok ropy na Strednom východe, ako karta v rokovaniach s Áziou o novom finančnom systéme.

Členovia ruskej Spoločnosti Bieleho draka na druhej strane poznamenávajú, že Rusko spolu so svojimi tureckými, egyptskými a iránskymi spojencami bude vetovať akýkoľvek plán Západu na odrezanie ropy z Blízkeho východu. Rusi chcú svetový mier a priateľské vzťahy medzi národmi na báze práva, hovoria zdroje. Nebudú plne dôverovať Západu, kým chazarskí vojnoví štváči, ktorí stoja za falošnými plynovými útokmi a pod., nebudú zbavení moci.

Posledná poznámka na záver: autor tejto správy bol minulý týždeň pozvaný na slávnostný ceremoniál v sídle japonských slobodomurárov v blízkosti Tokyo Tower. Je to prvýkrát, čo sa zúčastnil takejto udalosti. Slobodomurári ho pozvali ako súčasť svojej novej kampane, aby rozptýlili nedorozumenia o sebe otvorením svojich dverí širokej verejnosti. Čo autor tejto správy videl, bola pomerne neškodná ceremónia. Nižšie je fotografia tejto udalosti.

Vo všeobecne mali slobodomurári veľký vplyv na históriu Západu, pretože vplyvní ľudia sa stretávali a poznávali v ich lóžach. Pre tých, ktorí chcú vedieť viac, je určené 97-minútové video na nižšie uvedenom odkaze, ktoré poskytuje pomerne dobrý prehľad o tom, čím všetkým slobodomurári sú.

Pokiaľ ide o autora tejto správy, väčšina z toho je priliehavá, s výnimkou tej časti, v ktorej tvrdia, že ilumináti neexistujú. Ilumináti sú skutoční a delia sa na gnostických iluminátov, ktorí sú proti pravidlám rodových línií a iluminátov lóže P2, ktorí chcú svetovú vládu ovládanú starovekými rímskymi líniami.

V každom prípade sa zdá, že slobodomurári podporujú Spoločnosť Bieleho draka a Ázijskej tajnej spoločnosti v ich cieľoch dosiahnuť svetový mier a priateľstvo medzi národmi.

zdroj: benjaminfulford.net

Jeden komentár k “Prišiel čas pripomenúť Číne, kde je jej miesto”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *