Presuny amerických jednotiek 23.2.2015 v Narve (Estónsko)

Komentár: Vojenský konflikt bol starostlivo naplánovaný a ide presne podľa harmonogramu. Američania sťahujú vojenskú techniku k hraniciam Ruska už od olympiády. Rokovania plánovane zlyhajú, pretože Putin bude mať akože nesplniteľné požiadavky, a podľa plánu zaútočia. Zrejme hneď, ako sa oteplí.

Šírenie demokracie na americký spôsob…

8 komentárov k “Presuny amerických jednotiek 23.2.2015 v Narve (Estónsko)”

 1. Skusim aspon cosi pozitivne: bude uzasne sledovat likvidaciu chazarskej buriny za taktovky ruskeho(slovanskeho) dirigenta

  1. Som presvedčený, že blbý chazar dostane po rypáku. Tá motivácia na strane Rusov je obrovská. Zachcelo sa svini cudzej krajiny.

   Netreba podceňovať ani ruské tektonické/klimatické/Teslove zbrane…

 2. Putin bude mať nesplniteľné požiadavky. Nesplniteľnou požiadavkou je napríklad to, aby USA prestali strkať svoj špinavý rypák do vnútorných záležitostí iných štátov.

 3. Určite áno. Urobia všetko preto, aby „autentifikovali“ bibliu a svoju pozíciu „vyvoleného“ národa…

  1. Väčšina ľudí si myslí,že kresťania a židia sa zhodujú na Starom zákone 🙂
   To je omyl:(
   Proroci Starého zákona presne predpovedali príchod Mesiáša Ježiša Krista. Toho židia neprijali,preto museli vymyslieť niečo na prekrútenie Starej zmluvy a preto napísali Talmud.
   Židovskou posvätnou knihou je teda Talmud. Novú zmluvu neuznávajú a Starú majú pod kliatbou zakázané čítať a vykladať inak ,ako cez Mišnu (časť Talmudu).

   http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Odhalene_Zidovstvo.pdf

 4. Filip nerozumieme sa. Talmud je pochopiteľne pre ich vlastnú komunitu, biblia je určená pre kresťanov zotročených falošným náboženstvom. Opakujem: urobia všetko preto, aby autentifikovali práve kresťanskú bibliu, nech ten pasívny ovečkizmus trvá, nech ho kresťania žerú, nech naďalej považujú židovskú komunitu za vyvolený národ, vyprahnutú púšť na blízkom východe za svätú zem a podobné kecy.

  Je pokojne možné, že sa na tej púšti občas otvorí portál. To však neznamená, že je to svätá zem. Ja považujem za svätú zem Slovenov strednú Európu, nech si o tom pán farár myslia čo chcú. A k duchovnu nepotrebujem cirkev ani ulovenú trofej na kríži.

  Uff, pekne mimo témy článku…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *