Pokusy chazarskej mafie rozpútať 3. svetovú vojnu v Sýrii a Severnej Kórei boli zastavené

Fulford

Správa Benjamina Fulforda zo 17.4.2017

Donald Trump teraz ukázal svoju pravú tvár spiaceho sionistického agenta chazarskej mafie, preto je stále viac izolovaný a obviňovaný z dokázateľných vojnových zločinov, potvrdzujú zdroje z Pentagonu, CIA a ďalšie. „Trump je hotový“, opisuje situáciu jeden zo zdrojov CIA.

Trump bol svojimi sionistami v úzadí dotlačený do pokusu rozpútať 3. svetovú vojnu, pretože títo náboženskí fanatici si ešte stále myslia, že musia rozpútať vojnu medzi „Gog“ a „Magog“, zabiť pritom 90 % ľudstva a zvyšok zotročiť. S týmto cieľom Trump nariadil útok na sýrsku vojenskú leteckú základňu, na ktorej bol umiestnený ruský personál. Z toho istého dôvodu sa Trump minulý týždeň pokúsil začať vojnu so Severnou Kóreou.

Sionisti chceli vyhrotiť situáciu so Severnou Kóreou tak, že sa mali navzájom vyprovokovať dvaja ultra-samci, Kim Čong-un zo Severnej Kórey a Donald Trump, a mali byť vmanévrovaní do situácie, v ktorej nikto nemôže ustúpiť bez straty tváre. Severokórejčania povedali, že majú právo testovať svoje rakety kedykoľvek to uznajú za vhodné, najmä pri príležitosti 105. výročia narodenia zakladateľa svojej krajiny, Kim Il-songa. Trump povedal, „Ak to urobíte, zaútočíme.“

A tak došlo k riešeniu, ktoré zachovalo tvár všetkých zúčastnených: explózia rakety ihneď po štarte. Severokórejčania mohli tvrdiť, že sú pokrokoví a testovali raketu napriek Trumpovým vyhrážkam. Sionisti mohli poukázať na to, že sabotovali test bližšie nešpecifikovanou tajnou zbraňou. Dôležité je však to, že opäť zlyhal pokus sionistov rozpútať 3. svetovú vojnu, rovnako ako zlyhajú všetky pokusy, ktoré budú nasledovať.

Tieto provokácie sú nepochybne znakom toho, že s prezidentstvom Trumpa nie je niečo v poriadku. Ešte pred niekoľkými týždňami sa Trump odvolával na prezidenta Andrewa Jacksona a naznačoval, že chce zoštátniť federálne rezervné centrálne banky. Teraz rozpráva, že šéfka FED-u Janet Yellenová by mohla ostať aj ďalšie obdobie vo svojej funkcii.

Prestal tiež provokovať Číňanov tým, že im vyčítal „menové manipulácie“, teraz sa vtiera do ich priazne a bez hanby tvrdí presný opak.

Tieto názorové turbulencie by mohli súvisieť s tým, že vláde SŠA a.s. bol stanovený nový termín s potenciálom bankrotu, v tomto prípade sa očakáva bankrot dcérskej spoločnosti USA a.s., Portorika dňa 1. mája. Napriek rozličným pokusom prezentovať to ako lokálny dlhový problém by to mohlo spôsobiť dominový efekt, ktorá napokon zrúti sionistickú centrálu vo Washingtone D.C. (odkaz).

Zdroje z blízkosti japonského cisára tvrdia, že príchod zástupcu slobodomurárskej lóže P2 a Vatikánu, viceprezidenta SŠA Mika Penceho, ako aj príchod dlhodobého agenta Rothschildovcov a ministra obchodu SŠA Wilbura Rossa do Tokia mal vraj za účel získanie japonských finančných prostriedkov, aby sa Korporácia SŠA ešte chvíľu dokázala udržať nad vodou.

Zdroje uvádzajú, že existuje aj skupina, ktorá sa nazýva „rodina Goldmannova“, ktorá sa pokúša presvedčiť cisára o tom, aby im buď v hotovosti preplatil sfalšované dlhopisy v astronomickej výške, alebo aspoň dosadil ich bábku Ičiró Ozawu do funkcie premiéra. Nič z toho sa však nestane, tvrdia zdroje.

Je isté, že Republika Spojených štátov Amerických bude dostávať od zvyšku sveta nepretržitú podporu, sionistami prevádzkovaná Korporácia SŠA. Celá planéta je chorá a unavená z jej antisociálneho a kriminálneho správania. Príznaky toho sú medzičasom všade viditeľné.

Potom, ako sa Donald Trump minulý týždeň pokúsil začať tretiu svetovú vojnu, bol donútený povedať „nepôjdeme do Sýrie.“ Počas stretnutia krajín G7 na Sicílii, ktoré je plánované na 26. a 27. mája, mu nebude dovolené porozprávať sa s pápežom, čo je spoľahlivým znakom jeho izolácie, tvrdia zdroje z Pentagonu. Japonský premiér Šinzó Abe, ktorý pred nedávnom taktiež nedostal audienciu u pápeža, sa minulý týždeň opäť raz prejavil ako sionistický otrok, keď hovoril o tom, že Severná Kórea vyslala do Japonska rakety naložené sarínom.

„Izrael bol odhalený ako iniciátor chemického útoku pod falošnou zástavou na Sýriu, spolu s bývalou hlavou CIA Johnom Brennanom, ako aj s Johnom McCainom a H. R. McMasterom, ktorí sú v službách ich saudských a izraelských pánov“, dodávajú zdroje z Pentagonu.

„Sionistický ‚zloduch‘ Jared Kushner by sa onedlho mohol dostať do hľadáčika vyšetrovateľov na základe svojich vzťahov k Bibimu [Benjamin Netanyahu], Rusku, George Sorosovi, Goldman Sachs, Henrymu Kissingerovi a Ruppertovi Murdochovi, vysvetľujú zdroje. Článok o Trumpovom sionistickom zaťovi Kushnerovi na nasledujúcom odkaze odhaľuje jeho skutočnú agendu (odkaz).

V ňom sa uvádza, že Kushnerovo „spojenie so sektou Chabad na vysokej škole bolo mimoriadne dôležitou súčasťou jeho životopisu“ a že „sekta Chabada Lubaviča je extrémne radikálna organizácia, ktorá šíri dogmatické proroctvá o konci času, ktoré sú pre židovskú rasu neuveriteľne výhodné.“ Kushner je takmer isto aj satanistom, pretože prečo inak by zaplatil trojnásobok kúpnej ceny za budovu s číslom domu 666?

Japonské spravodajské služby uvádzajú, že skutočným zdrojom problémov je údajne istý satanistami ovládaný think tank s názvom CSIS (Centrum pre medzinárodné a strategické štúdie) na univerzite Georgetown, a navrhujú, odstaviť túto inštitúciu, ako najrýchlejšie opatrenie na ukončenie svetového terorizmu.

Najskôr sa však do hľadáčika dostala Goldman Sachs, uvádzajú zdroje z Pentagonu a dodávajú, „Goldman vraj spravila obrovskú investíciu [bet] a dokázala tak ohromne profitovať z vyšších cien ropy, no zbankrotuje, ak nebude invázia do Sýrie.“

Pre svoj útok na Sýriu je Trump vinný aj z vojnového zločinu, keďže napadol suverénny národ bez toho, aby si vyžiadal súhlasu kongresu alebo OSN. „Porušenie [amerického] ‚War Powers Act‘ je dôvodom na to, aby bol zbavený úradu“, vysvetľujú zdroje z CIA.

Predostieraný dôvod pre tento ilegálny chemický útok sarínom, údajne spáchaný sýrskou vládou, bol medzičasom odhalený ako „kompletne zinscenovaný.“ Rozhovor so sýrskym prezidentom Baššárom al-Asadom, ktorý poskytol pre francúzsku spravodajskú agentúru AFP a ktorý bol odvysielaný v korporačných médiách ako CNN, Bloomberg, Reuters atď., odhaľuje aj tým posledným niekoľkým sionistickým popíjačom koly tam vonku, že celý terorizmus Daeš, sarín a spol. je prevádzkovaný silami zo západu. Rozhovor si môžete potrieť na nasledujúcom odkaze (odkaz).

Západ nemal viesť nekončiace vojny, útoky pod falošnou zástavou, šíriť falošné správy, terorizmus, obchodovanie s drogami atď. Západ, v ktorom som vyrastal a ktorý reprezentoval môj otec ako kanadský diplomat, sa mal zasadzovať za svetový mier, demokraciu, ľudské práva, slobodnú tlač, ukončenie chudoby, ochranu životného prostredia a takéto témy. K tomu opäť dôjde hneď potom, ako teroristická sionistická či chazarská beštia konečne padne.

Zdroje z Pentagon vysvetľujú, že „Veľká trojka, čiže Čína, Rusko a SŠA spolupracujú so Severnou Kóreou, Sýriou, Ukrajinou a Daešom, aby privodili reštart globálnej meny.“

Časťou týchto snáh je pokračujúca kampaň, ktorá má odrezať sionistov, t. z. chazarskú mafiu, od prílevu peňazí pochádzajúcich z predaja drog. Preto „isté zariadenie CIA v Afganistane bolo zničené jadrovou hlavicou, s cieľom ukončiť obchod s drogami.“ Rovnako boli minulý týždeň americké vojenské jednotky prvý raz od roku 1994 vyslané do Somálska, aby ukončili infiltráciu východnej Afriky príslušníkmi Daeš a Izraela, informujú zdroje z Pentagonu.

Pozoruhodné je aj to, že poľavujú snahy Chazarov udržať predstieranú studenú vojnu s Ruskom, a že krajiny G7 na stretnutí na najvyššej úrovni napriek vyvíjanému úsiliu sionistov odmietli uvaliť na Rusko sankcie.

Namiesto toho skutočnosť, že Veľká noc pripadla tak pre západný ako aj ortodoxný kresťanský svet na 16. apríla, je znakom toho, že je pred nami nová éra mieru a blahobytu.

Kľúčom k tomu je odobratie posledného a najväčšieho zdroja moci z rúk Chazarov, a to ich kontrolu nad ničím nepodloženým tlačením amerických dolárov, jenov a eur. Henry Kissinger je ten, ktorý drží v rukách hlavné kódy [Master Codes], ktoré umožňujú túto menovú mágiu, preto je v súčasnosti najviac hľadaným človekom na svete. Až bude zabitý alebo chytený, systém bude treba ukončiť a reštartovať.

Buďte si istí, že všetci tí zloduchovia budú pochytaní. George Soros, John Kerry, David Rockefeller, Barack Obama, Hillary Clintonová, Bill Clinton atď., všetci zmiznú zo scény.

Teraz vidíme aj prvý raz dlho očakávané zatýkanie úradníkov americkej administratívy, ktorí sú obžalovaní z vlastizrady. Candace Marie Clairebourneová, pracovníčka Clintonovej ministerstva zahraničných vecí bola obžalovaná z vlastizrady, to znamená, brala úplatky od Číňanov výmenou za štátne tajomstvá SŠA. Vyšetrovatelia hovoria, že je to „prvý z mnohých prípadov“, ktorý bude odovzdaný justícii (odkaz).

Odstránenie hniloby zo systému je síce dôležité, musíme však pracovať aj na oprave planéty. Spoločnosť Bieleho draka nasledujúci týždeň vydá list istej osobe (nebude to Kissinger), ktorá má taktiež v rukách kľúč na spustenie konkrétneho procesu na premenu tejto planéty na raj. Dúfame, že dostaneme pozitívnu odpoveď.

Zmeniť smer, ktorým sa pohybuje planéta, je niečo ako zmeniť kurz supertankera na mori. Musí to byť urobené spôsobom, ktorý nedovolí, aby sa loď prevrátila. Z toho dôvodu neposkytujeme žiadne presné časové údaje pre oznámenie. Sme si však istý tým, že zvíťazia tí dobrí a ľudstvo bude oslobodené.

Preklad z nemčiny ďurino, apríl 2017

Zdroj: benjaminfulfordtranslations.blogspot.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *