Pokus kabaly zmocniť sa venezuelskej ropy zlyhal; korporácii Spojené štáty hrozí bankrot

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 28. 1. 2019

Bitka o planétu Zem naberá na intenzite, pretože satanská kabala vládnuca Západu je zahnaná do kúta, nebezpečná a doslova bojuje za svoj život. Kabala v súčasnosti zúfalo bojuje o udržanie moci tým, že ukradne ropné zásoby Venezuele, pretože sú na dne, ak stratia kontrolu nad finančným systémom a tým aj ich schopnosť najímať ochranu. Prichádza čoraz viac informátorov, ktorí potvrdzujú, že skutočne mučia a vraždia deti a pokračujú v pokusoch vyvraždiť väčšinu obyvateľov Zeme.

Napríklad britský denník The Guardian teraz potvrdzuje to, o čom sme informovali už dlho, že HIV/AIDS je šírený zámerne, v snahe vyľudniť Afriku (odkaz).

Pred rokom sme informovali, že doktor Michael Meiring nám povedal, že spolu s priekopníkom očkovania proti obrne, Dr. Jonasom Salkom, sa podieľali na šírení HIV tým, že ho vložili do vakcín proti detskej obrne, ktoré boli potom podané dvom miliónom Afričanov. Počiatočný geografický obraz rozšírenia HIV/AIDS v Afrike presne zodpovedá geografickému obrazu kampane v prospech očkovania proti detskej obrne. Nebudeme sa tým znovu zaoberať podrobne, uisťujeme vás však, že ebola, SARS, vtáčia chrípka atď. boli tiež úmyselne rozšírené, ako súčasť tohto programu vyľudňovania (odkaz).

Viacerí informátori opisujú aj to, ako členovia západnej vládnucej elity obetujú deti ako súčasť svojho uctievania Baala, známeho aj pod menami Moloch, Set, Satan atď. Ďalej v správe sa dotkneme aj niekoľkých posledných hrozných odhalení, najprv sa však pozrime na pretrvávajúci globálny boj o moc.

Vo svojom poslednom gambite sa satanská chazarská mafia snaží zachovať svoju kontrolu nad finančným systémom, založeným na petrodolároch, pokusom o zmocnenie sa ropných zásob Venezuely. Samozvaný satanista Leo Zagami vyzýva všetkých slobodomurárov, aby podporili „opozičného vodcu slobodomurára Juana Guaidóa“ ako prezidenta bojujúceho za „slobodomurárstvo a kresťanstvo“ proti komunistickému pápežovi Františkovi a „komunistickým jezuitom“ (odkaz).

Venezuela má ropné zásoby na úrovni 303 miliárd barelov, najväčšie ropné rezervy na svete, a jej úsilie o vyňatie tejto ropy spod jarma systému petrodolára chazarskej mafie je tým skutočným dôvodom pokusu o zvrhnutie prezidenta Nicolasa Madura (odkaz1, odkaz2).

Neschopnosť zvrhnúť Madura je pre chazarskú mafiu v skutočnosti niečo ako „pád Berlínskeho múru“. Ako vysvetľujú zdroje Pentagonu, „prevrat neokonov proti Madurovi zlyhal, pretože americká armáda, Vatikán, Mexiko, EÚ, Južná Afrika, Rusko, Čína, Irán, Turecko, India, Kuba, Nikaragua, Bolívia a ďalšie krajiny nespolupracovali.“ A „Brazília a Kolumbia odmietajú vpád alebo povoliť používanie svojich základní, nie je žiadna rezolúcia OSN, ktorá by uznala bábku Guaidóa, a dokonca ani Organizácia amerických štátov nedokázala získať dostatok hlasov (16 z 34).“ Treba tiež poznamenať, že Rusko poslalo jadrové bombardéry na ochranu Venezuely a elitných telesných strážcov na ochranu Madura.

Mimochodom, celá táto operácia bola vedená usvedčeným protiiránskym zločincom Elliottom Abramsom, senátorom Marcom Rubiom a satanským zločineckým premiérom Izraela, Benjaminom Netanyahuom.

Tento krok proti Venezuele prichádza ako nepochybne nedemokratická EÚ zasadila ďalší úder chazarskému petrodolárovému systému tým, že označila Saudskú Arábiu za krajinu financujúcu terorizmus. Toto oznámenie prichádza, keď EÚ prišla s účelovou spoločnosťou, aby sa vyhla Chazarmi diktovaným sankciám voči Iránu (odkaz1, odkaz2).

To nás privádza k zatknutiu finančnej riaditeľky Huawei, Meng Wanzhou zo strany Kanady „pre spáchanie podvodov“ oklamaním amerických bánk o väzbe jej spoločnosti na telekomunikačnú firmu, ktorá obchodovala v Iráne a „porušenie sankcií voči Iránu“. Kanadský sionistický poskok, premiér Justin Trudeau, bol donútený vykopnúť kanadského veľvyslanca v Číne, pretože veľvyslanec povedal pravdu tým, že okrem iného uviedol, že Kanada nepodporila „iránske sankcie“, pre ktoré došlo k zatknutiu.

Vidíte, že aj táto škriepka je v skutočnosti o kontrole medzinárodného finančného systému. Číňania prostredníctvom spoločnosti Huawei vybudovali medzinárodný platobný systém, ktorý sa neopiera o systém SWIFT, riadený Chazarmi a o tom ten boj v skutočnosti je – nejde o „sankcie voči Iránu“.

Vláda korporácie Spojené štáty medzičasom, zrejme odcudzila vratky určené daňovým poplatníkom, s cieľom financovať trojtýždňové obdobie do opätovného začatia financovania vlády 15. februára. myslíme si, že ide o tento prípad, pretože oznámenie dočasného návratu do práce zo strany vlády sa zhodovalo s oznámením, že vratky daní budú nižšie, ako by ľudia očakávali (odkaz).

Zdroje z Pentagonu majú iné vysvetlenie, ktoré hovorí: „Trump iba pozastavil shutdown do 15. februára, aby mohol predniesť prejav o stave Únie, odhaliť Najvyšší súd ako bezohľadný, zaplatiť veľké poroty a potvrdiť sudcov a generálneho prokurátora Williama Barra, zatiaľ čo FBI môže obslúžiť viac zatykačov a potom vyhlásiť stav národnej núdze.“

Možno si armáda Spojených štátov myslí, že Trump je ich spasiteľom, ak ale nevyužije vyhlásenie stavu národnej núdze na vyhlásenie všeobecného odpustenia dlhov a veľkej kampane na pomoc planéte, veľkosťou podobnej čínskemu projektu Novej hodvábnej cesty, potom nerobí nič iné, iba zachováva vládu zbankrotovanej korporácie Spojené štáty.

Keď už spomíname bankrot, zdroje Pentagonu poznamenávajú, že „Rothschildov agent Roger Kimmel, ktorý nedokázal od rozhnevaných platcov daní a splátok v Kalifornii získať bailouty [finančnú pomoc na odvrátenie bankrotu] odstúpil z funkcie v Pacific Gas and Electricity Board, ako spoločnosť ohlásila insolventnosť.“ Dúfajme, že konkurzné konanie odhalí použitie zbraní so smerovanou energiou zo strany tejto spoločnosti na podporu zavedenie politík genocídnej Agendy 21.

V každom prípade, aj napriek nepokojom v SŠA a útoku na Venezuelu, svet sa pohybuje dobrým smerom, keďže SŠA utlmujú svoje vojenské kampane po celom svete. Posledným krokom na tomto fronte bola mierová dohoda dosiahnutá v Afganistane. Zdá sa tiež, že dlhoročná guerillová vojna na Filipínach sa končí (odkaz1, odkaz2).

Svetový mier je nevyhnutným predpokladom reštartovania finančného systému, takže sú to veľmi dobré znamenia.

Ďalším dobrým znamením je nárast informátorov z prostredia satanských kultov, ktorí prichádzajú s odhaleniami o kulte, ktorého sú súčasťou. Nižšie v texte sú dve takéto odhalenia. Prvé pochádza od informátora z európskej kráľovskej rodiny, ktorý nedávno kontaktoval autora tejto správy. Tu je to, čo chcel povedať:

„Satan je okultné označenie – nie človek/vec. Satanské prvky sú kult, ktorý prináša svoju nezvyčajnú vieru do falošnej reality. Keď táto falošná realita skončí, satan jednoducho prestane existovať; vo fyzike sa to nazýva zmena paradigmy. Pozrel som sa na celú túto tému vo forenznej archeológii Chazarov; datuje sa do čias babylonského kultu Baala a ľudských obetí, väčšinou detí. Premenila sa na to, čo je dnes otvorene známe ako katolícka cirkev – vysoko prikrášlená kvázi krvavý rituál – kult Baala, alebo toho, pre koho zvonia zvony. Stopy jezuitov tiež siahajú až tam. Pozrite sa na dôkazy o udalosti vo Fukušime, keď sa jezuita [čierny pápež Peter Hans Kolvenbach] vyhlásil za satana. Je to vysoký čierny cirkevný titul, podobný pápežovi. Nedovolím, aby ma tento nezmysel ohrozoval; sú to psychotickí zločinci a nič iné.

Snažím sa, v záujme ochrany seba samého, ostať nad týmto, no nedávno tu došlo k veľmi nezvyčajnej príhode, keď som z nadhľadu skúmal určité dôkazy na vysokej úrovni – satanský rituál v Austrálii, za účasti polície a všetkých ľudí, na ktorom bola tehotná žena rozrezaná od hrudnej kosti až po slabiny, jej dieťa bolo rozrezané a zjedené, potom rad zdrogovaných detí predstúpil dopredu a bola im odrezaná hlava, skrátka zvyčajná krvavá sexuálna orgia, k akej došlo pri prelomovom Svetovom obchodnom centre. Udalosti 9/11 boli krvnou obetou, na privolanie do tejto bizarnej koncepcie antikrista alebo druhého príchodu – všetkého mesiášskeho. Z toho celého ma chytalo zúfalstvo a bol som naozaj veľmi chorý.

V priebehu rokov sa vyskytlo niekoľko podobných udalostí, zatiaľ čo som skúmal – pomocou prípadových scenárov – tento finančný systém. Ďalšou malou hrudkou zlata v tejto celej záležitosti bol [veľký hadrónový urýchľovač] LHC CERN, ktorý vrátil správu „Tekel“. Je to stará babylonská fráza „Meme tekel Parsin“, alebo „Písmo je na stene“ a pochádza od Nebukadnesara. Chápem to, že keď sa to dozvedeli satanské vysokopostavené prvky rôznych vládnucich tried po celom svete, zalomili rukami, pretože finančné systémy, ktoré ich chránia a podporujú, sa končia. V manifeste je mnoho zmienok slov z NLP [neurolingvistického programovania] „kvantový posun“, ktoré sa týkajú tohto incidentu a skutočne rýchleho prijatia celej technologickej revolúcie DLT [Distributed Ledger Technology –technológia distribuovaných záznamov], vrátane nového svetového finančného systému.“

Ďalšie odhalenie bolo nájdené minulý týždeň v istom diskusnom vlákne (odkaz).

Tu je citát z neho:

„Pochádzam z bohatej rodiny z prostredia automobilového priemyslu, bol som však vyhnaný, pretože nie som ich druhu. Neboj sa, mám dostatok prostriedkov na to, aby som vydržal naveky, alebo kým sa nezabijem. Ale predtým by som vám chcel vysvetliť, kto by mohol mať záujem o to, ako si bohatí pedofilovia môžu zakúpiť individuálne deti alebo skupiny detí. Ponúkané služby často zahŕňajú aj zničenie dôkazov, policajnú ochranu, sexuálnu výchovu dieťaťa pred jeho zaobstaraním, a dopravu po celej Európe. Je to Pedo-Amazon pre hornú triedu. Hlavný sklad funguje z kantónu mojej rodiny. Bellinzona je miesto, kde nájdete stredisko pedo-zločineckých organizácií. Spravujú ho niekoľkí židia a ďalší. Vďaka vám všetkým som sa dozvedel pravdu o židoch.“

Tí, ktorých táto osoba nazýva „židia“, pochopiteľne nie sú skutoční židia, ale členovia Baalovho kultu, predstierajúci, že sú židmi. Tiež sa maskujú ako moslimovia, ako v Saudskej kráľovskej rodine, alebo ako kresťania, ako v rodine Bushovcov atď. Ich čas končí.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

preklad ďurino, január 2019

 

Jeden komentár k “Pokus kabaly zmocniť sa venezuelskej ropy zlyhal; korporácii Spojené štáty hrozí bankrot”

  1. My jsme se to učili tak, že ,,mene, tekel, unfarsin“ znamená aramejsky ,,spočteno, zváženo, rozsouzeno“.
    To by spíše dávalo smysl v kontextu toho odstavce.
    Tento nápis se prý objevil na stěně při při královské hostině a napsala ho ohnivá ruka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *