Pokračuje rúcanie západnej civilizácie, pretože staré paradigmy prestávajú fungovať

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 25. 6. 2018

Starý režim v Spojených štátoch a Európe sa rúca spôsobom, ktorý začína byť zrejmý aj pre tých najviac výplachom mozgu postihnutých a negramotných západniarov. Za týmto zrútením je sociálna nestabilita, spôsobená extrémnou koncentráciou bohatstva v rukách veľmi malej kliky navzájom skrížených oligarchov, známej v súčasnosti ako chazarská mafia. Našťastie sa začala revolúcia, ktorá čoskoro oslobodí Západ a zvyšok ľudstva od týchto samozvaných, vojnu milujúcich sociálnych inžinierov.

Je tu však zatiaľ viacero signálov, že toto leto bude veľmi nebezpečné a chaotické, ako sa starý systém rúca. V Spojených štátoch zúri od zvolenia Donalda Trumpa nevyhlásená občianska vojna, ktorá môže viesť k jadrovému teroru na území Spojených štátov zo strany chazarských mafiánov, hovoria zdroje CIA a iné zdroje (odkaz).

Ak sa to stane, odvetný úder rozdrví chazarské bašty v Izraeli, Švajčiarsku, Taliansku a inde, uvádzajú zdroje Pentagonu.

Jeden z mnohých príznakov, akým otvoreným sa stal konflikt vo vláde Spojených štátov, sa ukázal minulý týždeň, kedy Trump zavesil na sieť príspevok o „love na ruskú čarodejnicu“ a poznamenal, že „So všetkou zaujatosťou, s klamstvom a nenávisťou vyšetrovateľov, ľudia teraz chcú, aby boli vyšetrení vyšetrovatelia. Vyjde toho oveľa viac.“ Do hodiny nasledoval status bývalého šéfa CIA, Johna Brennana, ktorý píše: „Váš strach z odhalenia je hmatateľný. Vaše zúfalstvo ešte viac!“ a vyzýva k štátnemu prevratu proti Trumpovi, čo by v normálnych časoch viedlo k jeho zatknutiu za zradu (odkaz).

Potom tu máme jeden z vedúcich spravodajských magazínov v Kanade, ktorý otvorene a položartom volá po obsadení Spojených štátov, pretože „Amerika sa stala stroskotaným štátom“ (odkaz).

Máme tu tiež veliteľa NATO, Jensa Stoltenberga, ktorý počas prejavu v Londýne povedal, že „nikde nie je vytesané do kameňa, že transatlantické puto bude trvať navždy“ (odkaz).

Mohli by sme pokračovať a poukázať na príznaky veľkej nevyhlásenej občianskej vojny na Západe, médiá sú tým však tak presýtené, že ak by sme to urobili, iba by sme sa cyklicky znovu a znovu opakovali.

Dôvodom tohto extrémne vysokého napätia je blokujúca vojenská akcia na viacerých frontoch zo strany tak amerických ako aj ruských ozbrojených síl, ktorá by mohla zosadiť niekoľko vlád a zmeniť svetové mapy, hovoria zdroje Pentagonu, CIA, FSB a ďalšie zdroje.

Veľká vojenská akcia je veľmi pravdepodobná na Ukrajine, v Izraeli a Mexiku, ako súčasť tajnej dohody medzi Trumpom, ruským prezidentom Vladimírom Putinom a čínskym prezidentom Si Ťin-pchingom, hovoria zdroje.

Od Rusov sa očakáva, že uskutočnia vojenské kroky proti Izraelu aj Ukrajine a to pravdepodobne povedie k zmenám režimu v oboch týchto darebáckych chazarských štátoch. Ruská televízna šou (s anglickými titulkami) na odkaze nižšie informuje o súdnom procese vo veci vojnových zločinov, vedenom proti nelegálne inštalovanému režimu na Ukrajine (video).

Zdroje CIA uvádzajú, že to je pravdepodobne príprava na Spojenými štátmi schválenú, Ruskom realizovanú zmenu režimu na Ukrajine a anexia rusky hovoriacich východných provincií Ukrajiny.

Jeden z hlavných architektov nezákonnej zmeny režimu na Ukrajine, Viktória „Srať-na-EÚ“ Nulandová senátnemu spravodajskému výboru v stredu povedala: „Ostatné krajiny a zlí aktéri teraz prispôsobujú ruskú metodiku a zlepšujú sa, najmä vrátane Číny…“ (odkaz).

To je znamenie, že chazarský vojnový zločinec, Nulandová, vidí Rusko, Čínu a Trumpov režim ako spojencov.

Ďalší veľký ťah Ruska sa začal minulý týždeň ruským bombardovaním (s americkým dovolením) izraelských zástupných bojových oddielov v blízkosti Golanských výšin. Lokaji Ministerstva zahraničných vecí SŠA sľubovali, že SŠA budú brániť Izrael, neovládajú však armádu Spojených štátov, ktorá už je chorá a unavená z izraelských frašiek. Takže Izraelčanov teraz chytá hystéria a spytujú sa: „Kde sú naši americkí otroci-vojaci?“ (odkaz).

Zdroj Pentagonu uviedol k situácii toto: „Odchod SŠA z Rady OSN pre ľudské práva umožňuje prijať protiizraelské opatrenia na ďalšie izolovanie a sankcionovanie sionistického štátu.“ Čím skôr izraelský ľud zhodí zo seba jarmo chazarských uctievačov Satana, tým lepšie preň.

Vojsko Spojených štátov medzičasom akoby začalo pripravovať nejaké vojenské kroky proti Mexiku, aj keď otvorená invázia je nepravdepodobná. Namiesto toho, vojsko Spojených štátov preberá kontrolu nad hranicou s Mexikom, ako píše Trump vo svojom príspevku na sociálnej sieti: „Nemôžeme dovoliť, aby všetci títo ľudia vpadli do našej krajiny. Keď niekto z nich prenikne, musíme ho okamžite, bez sudcu alebo súdneho konania, vrátiť späť, odkiaľ prišli.“

„Keďže z Mexika sa stáva stroskotaný narko-štát a zásahy Kolumbie proti FARC [Revolučné ozbrojené sily Kolumbie – ľudová armáda] generujú stále viac utečencov, na pomoc boli vyslaní vojenskí právnici, aby pomohli ministerstvu spravodlivosti pri stíhaní nelegálnych cudzincov na hranici“, takto sa zdroj Pentagonu vyjadril k situácii.

Chazarskú čvargu teraz chytá hystéria už aj z utečeneckej krízy, pretože je tu stále viac signálov o tom, že utečenecké dievčatá bez sprievodu zmizli a boli pravdepodobne predané (odkaz).

Na tomto fronte je odhaľovaných čoraz viac sexuálnych zločinov Chazarov na vysokej úrovni. Hlavná sponzorka Hillary Clintonovej, Clare Bronfmanová sa „chystá byť obvinená z obchodovania s deťmi v sexuálnej sekte NXIVM“, tvrdí zdroj Pentagonu a ďalšie zdroje (odkaz).

Objavujú sa tiež informátori, ktorí tvrdia, že guvernér New Yorku, Andrew Cuomo, zakrýva sexuálne zločiny proti deťom (odkaz).

Toto zatýkanie sa realizuje na základe dôkazov, ktoré boli získané pozatýkaním tisícov nižšie postavených pedofilov, hovoria zdroje Pentagonu.

Medzitým v Európe Chazarmi dosadení lídri Francúzska a Nemecka, sú na prahu svojho zvrhnutia, ako reakcia  spoločnosti na prílev miliónov mladých utečencov z moslimských krajín. Chazarka po krvnej línii, Angela Merkelová z Nemecka, a Rothschildov bábkový francúzsky prezident, Emmanuel Macron, čelia otvorenej revolte ostatných dvanástich krajín EÚ, keď navrhli posilnenie centralizovanej (chazarskej) kontroly nad EÚ minulý týždeň (odkaz).

Macron potom pridal výzvu na „finančné sankcie“ (t. z. finančný bojkot zo strany Rothschilda) proti krajinám EÚ (ako Taliansko, Maďarsko a Poľsko), ktoré odmietajú prijímať utečencov (odkaz).

Zdroje Pentagonu a CIA však tvrdia, že prídu zmeny režimu vo Francúzsku a Nemecku a veľká kampaň na odsunutie väčšiny moslimských samcov z Európy.

Samozrejme, ako čitatelia týchto pravidelných týždenných správ už postrehli, utečenci prichádzajú najmä kvôli masovému vraždeniu a chaosu, spôsobenému v ich domovských krajinách chazarskou mafiou. Preto akékoľvek skutočné riešenie tejto krízy bude vyžadovať odstránenie toho svinského režimu v Izraeli a skončiť s jeho šialeným projektom Armagedonu. Dúfajme, že Rusi sa o to čoskoro postarajú.

Skutoční mierumilovní moslimovia na Blízkom východe už začali konať proti pseudomoslimským extrémistom, vytvorených a financovaných Chazarmi (odkaz).

Chazari, ktorí doslova bojujú o svoje životy potom, ako sú odhaľované ich masové vraždy a vojnové zločiny, sa prirodzene budú snažiť pred svojim odstavením od moci vytvoriť čo najviac chaosu a smrti, uvádzajú zdroje CIA, Pentagonu a ďalšie zdroje.

Z tohto dôvodu je mimoriadne dôležité pokračujúce utajené úsilie o odstránenie chazarskej kontroly nad svetovým finančným systémom. Už bolo dokázané, že Chazari získali túto kontrolu ilegálnym použitím ukradnutého ázijského kráľovského zlata. Oprávnení majitelia si teraz nárokujú svoje zlato a BIS [Banka pre medzinárodné platby], ako aj ostatné centrálne banky už boli na to upozornené.

V tejto súvislosti prebiehajú tajné rokovania medzi Pentagonom, ázijskými tajnými spoločnosťami, ázijskými kráľovskými rodinami, čínskou vládou, ruskou vládou, atď. Je toho mnoho, čo nemôžeme prezradiť, môžeme však povedať, že vládne všeobecná zhoda o potrebe vytvoriť západnú agentúru pre plánovanie budúcnosti, s cieľom doplniť čínsku iniciatívu OBOR.

Nasleduje informácia k situácii od zdroja z prostredia západného tajného vesmírneho programu:

„Mnoho informátorov teraz prichádza, aby poskytli svoje informácie, a myslia si, že tým pádom z toho ľahko dostanú. Nie, to sa však nestane.“

„Manipulácia energie peňazí, ktorá spôsobuje utrpenie a smrť, je porušením galaktického zákona.“

„Keď bombardovali Japonsko v roku 1945, ovplyvnilo to iné svety. Preto je planéta pod zámkom. Bolo to skutočne vážne, keď sa pokúšali umiestniť jadrové zbrane vo vesmíre. Raketoplán Challenger bol vybuchnutý, aby sa tomu zabránilo. Spravil to Izrael, Galakťania však všetkých pred výbuchom vyzdvihli.

„Vyhrocuje sa to veľmi rýchlo, cítim to.“

Zdroje Pentagonu hovoria: „Trump vytvoril vesmírnu jednotku, na odhalenie tajného vesmírneho programu a jeho potláčaných technológií v prospech ľudstva, ako sú antigravitácia, voľná energia, holografické regeneračné postele, predĺženie života, teleportácia, maskovanie, replikátory, atď.“.

Dúfame, že správy o týchto vesmírnych vecičkách sú pravdivé, ale aj keby to nebola pravda, ak sa kontrola Chazarov nad finančným systémom skončí, mnoho biliónov dolárov budú uvoľnených na projekty na premenu púšte na zelené plochy, zarybnenie oceánov, výskum vesmíru, atď.

Zdroj: benjaminfulford.net

Spravte si názor…

 

10 komentárov k “Pokračuje rúcanie západnej civilizácie, pretože staré paradigmy prestávajú fungovať”

  1. Áno,s netrpezlivosťou čakáme na ďalšie týždenné „zvodky“,preto tá radosť,že to bude hotové komplet už o pol jedenástej:-).
   Nech Ti je Šťastena naklonená za to,čo robíš.

   Pokiaľ by sa spnilo aspoň 30 % týchto indícií,svet by sa mohol zmeniť na zelenú záhradu. Inak,včera mal aj Soukup na TV Barandov asi najsilnejší útok voči Merkelovej.Tak ostro som ho ešte nepočula hovoriť. A po celý čas na obrazovke v pozadí bola jej fotka s ústami do podkovy. Prasnica odporná.
   Hovorí sa,že Soukupa „chránia“ číňania,podobne ako Fulforda.
   Moja otázka: na koho strane je bratsvo Bieleho Draka? Je možné odpoveď aspoň naznačiť?

   1. Ľubov, ďakujem za priazeň.

    O Spoločnosti/Bratstve Bieleho draka nemám žiadne iné informácie, ako tie, ktoré máš ty a všetci ostatní. Môj názor je, že za každého hovoria jeho činy. Neviem posúdiť drakov, ale Fulford mi pripadá na tej správnej strane.

    V zásade tie Fulfordove informácie sa časom potvrdzujú. V súčasnosti sa dejú veci, ktoré boli ešte pred rokom-dvoma nemysliteľné. Mnohí krútia nosom, že Fulford sa opakuje, že sľubuje a nič sa nedeje atď. Deje sa, a mnoho. Ide to postupne, ale deje sa to. A to je veľmi dobrá správa. Otázka nestojí, ČI tí skurvení talmudisti, ktorí kdesi v kobkách ubližujú deťom a pridávajú si ich do macesu, pôjdu svinským krokom k svojmu JAHWEMU, ale KEDY sa to udeje!

    V tomto zmysle som optimista, a robí mi to nesmierne potešenie, keď Fulford potvrdí ďalší a ďalší kúsok do skladačky. Viem aj to, že tieto správy čítajú aj tí som-vyvoleny-a-nič-sa-mi-nemôže-stať-lebo-holokaust, takže prajem im príjemné čítanie. Čoskoro sa možno stretnú inde.

    Pekný večer…

    1. Durinko dekuji za preklady, nejdriv to vzdy prectu nemecky, je to tam drive, nekdy nemecky na „youtubu“, ale nase „ceskoslovenstina“ je mi milejsi….
     Casto musim jezdit do nemecka, jelikoz tam vlastnim firmu, ale vubec se mi tam uz nechce, je tam az moc cerno. Doufam, jak pise Benjaminek, ze to konecne padne a budeme vsichni svobodne dychat. Jak pise Branislav, Benjamin dava nadej, a stale vice se to plni……

     1. Vďaka Petr, nemám prístup do platenej sekcie, preto musím čakať, až sa plný text objaví na fórach. Najnovšie sa k nemu viem dostať už v ten deň, kedy B. zavesí novú „zvodku“. Niekedy však na preklad neskoro večer jednoducho nemám čas.

      Netúžim po tom, byť prvý. Považujem však za dôležité, aby na nete boli k dispozícii aj tieto informácie, nielen informácie o tom, že štát dal x miliónov eur na múzeum holokaustu kdesi v Seredi.

      Nemecko? Mám od svojich blízkych, že Kolín už hádam ani nie je nemecký… čo sa kryje s tvojou informáciou.

      Vyzerá to tak, že bude fakt horúce leto. A nemám teraz na mysli tých hajzlov, ktorí nám práškovaním a ožarovaním prehrievajú atmosféru a kradnú vodu… Prajem čistú myseľ.

       1. Dlho som prekladal iba nemčinu, ale doba je rýchla, mnoho hodnotných informácií teraz prichádza v angličtine, aj napr. Fulford

 1. Ďurino, vďaka za preklady!
  Informácie otvárajú nové obzory. Svet sa zmení, keď sa zmenia ľudia. Pripomeniem jeden citát:
  Dávaj pozor na svoje myšlienky, stanú sa slovami.
  Dávaj pozor na svoje slová, stanú sa činmi.
  Dávaj pozor na svoje činy, stanú sa zvykmi.
  Dávaj pozor na svoje zvyky, stanú sa charakterom.
  Dávaj pozor na svoj charakter, stane sa tvojím osudom. (Confucius)
  Pekný deň všetkým, optimizmus, zdar a silu!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *