Po zlyhaní tajných rozhovorov sa začala obrovská kampaň proti Číne

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 3. 2. 2020

Po neúspechu rokovaní medzi východnými a západnými tajnými spoločnosťami sa začal masívny hybridný vojenský útok proti Číne, uviedli zdroje blízke rokovaniam. Útok na Čínu využíva kombináciu biologických zbraní, propagandy a hospodárskej vojny, podľa viacerých zdrojov. Táto kampaň prebieha súbežne so snahou vyvolať hladomor v Indii a Afrike. Je to odpoveď vlády Korporácie Spojené štáty potom, ako nedokázala nájsť zdroje financovania medzinárodných záväzkov, splatných 31. januára, podľa zdrojov z európskej kráľovskej rodiny.

Útok na Čínu vykazuje mnoho znakov pokročilého plánovania. Po prvé, nový koronavírus, zasiahnuvší Čínu, je s konečnou platnosťou biologická zbraň. Vedci v Indii identifikovali HIV vložený do koronavírusu, ktorý sa tam mohol dostať iba zámerne.

Lekári napojení na CIA tvrdia, že vloženie bolo uskutočnené tak, aby sa vírus netopierov ovocných stal nákazlivý pre ľudí.

Medzitým čínski lekári zistili, že koronavírus bol navrhnutý, aby útočil na pľúcne receptory, ktoré sú v prípade ázijských mužov päťkrát častejšie, ako u mužov afrických alebo indoeurópskych. Ázijské ženy majú tiež menej ako polovičné množstvo týchto receptorov, ako ázijskí muži (odkaz).

„Už vedeli, že to prichádza. Je to vírus nipah a, aká náhoda, BIELI sú v podstate voči nemu imúnni, pretože proti vírusu máme inhibítor acetylcholinázy. Oni VEDIA, že je to nipah. Až ľudia zistia mieru úmrtnosti, vznikne problém“, pochválil sa lekár CIA. Nižšie sú uvedené niektoré odkazy, ktoré lekár CIA poslal (odkaz1, odkaz2).

V prípade že máte pochybnosti o tom, že tento útok bol naplánovaný v dostatočnom časovom predstihu, prečítajte si článok CNN, ktorý sa pokúša pripísať vinu Číne; konkrétne Virologickému ústavu vo Wu-chane (odkaz).

„Logo spoločnosti Wuhan Biotech Company je rovnaké, ako logo spoločnosti Umbrella Biotech Company zo série filmov Resident Evil (v našom svete neexistujú žiadne náhody)“, poznamenávajú naše zdroje z CIA. Pozri obrázok nižšie:

Podľa zdroja z Mosadu:

„Jedna vec je istá. Tento vírus bol modifikovaný a môžu v ňom byť zmiešané všetky typy patogénov. Unikol, ako hovorievame, úmyselne náhodou. Toto je posledný kroky kabaly. Svet sa prebúdza z jej klamstiev, manipulácií, nekonečných vojen a mágie babylonských peňazí. Opäť tu máme hovorcu sionistickej kabaly, šíriaceho bludy.“ (odkaz)

Zdroje z ázijskej tajnej spoločnosti už sľúbili, že ich odpoveď „bude nepredvídateľná a horšia, ako si dokážu predstaviť.“

Podľa zdroja z japonského vojenského spravodajstva sú si Číňania takmer istí, že zacielia na režim Šinzóa Abeho v Japonsku, pretože podľa zdroja bol tento režim identifikovaný ako subkontraktor tohto útoku na Čínu. Hoci obrázky vysmiateho Abeho s nacistickými symbolmi v pozadí medzičasom zmizli z internetu, je dobre známe, že je nacista (odkaz).

Hneď ako sa Abe dostal k moci (voľbami zmanipulovanými chazarskou mafiou), začal stavať továreň na výrobu biologických zbraní, ktorá sa maskuje ako veterinárna fakulta Kake Gakuen, uviedli japonské zdroje. Bola obsadená žiakmi obávanej japonskej fašistickej Jednotky 731 [Jednotka biologického a chemického výskumu cisárskej armády počas 2. sv. vojny], poznamenávajú. Podľa zdrojov z japonskej ilegálnej scény si otvorili pobočku aj vo Wu-chane.

Nacisti boli prirodzene známi svojím plánom vyvraždiť všetky „neárijské“ rasy (Japonci boli považovaní za rešpektovaných Árijcov). Preto sa útok na Čínu uskutočňuje spolu s plánom na vytvorenie hladomoru v Afrike a Indii.

Táto operácia bola vykonaná zo základní na Antarktíde, z ktorých boli podľa zdrojov z CIA pomocou technológií na úpravu počasia vyvolané zrážky v púšťach Saudskej Arábie. Tie viedli k obrovskému rozšíreniu púštnych kobyliek. Po zastavení dažďov sa kobylky vyrojili a presunuli do Etiópie a Sudánu, kde opäť neprirodzené dažde vytvorili hojnosť v púšťach, ktoré umožnili kobylkám 20-násobne sa množiť. Potom, ako tieto púšte opäť vyschli, kobylky začali zaplavovať obilnice Afriky. Podobný útok sa teraz blíži Indii. To znamená, že v oboch regiónoch sveta s najväčším rastom populácie existuje riziko hladomoru. Tento proces opisujú nasledujúce články, aj keď sa v nich nespomína pravdepodobné použitie technológie na zmenu počasia ako určujúceho faktora (odkaz1, odkaz2, odkaz3, odkaz4).

Zdroje z CIA tvrdia, že nacisti využívajú hrozbu hladu, aby prinútili Indov a Afričanov, aby prerušili svoje vzťahy s Číňanmi (odkaz).

Je to súčasť obrovskej kampane zameranej na démonizáciu a izoláciu Číňanov, tvrdia zdroje. Táto kampaň je očividná v neuveriteľnej a senzačnej kampani zameranej na boj so strachom v propagandistických médiách západných spoločností.

Teraz si vezmime dávku reality. V čase zverejnenia tejto týždennej správy bolo v Číne potvrdených 17 205 prípadov nákazy vírusom a 361 úmrtí. To zodpovedá miere úmrtnosti približne 2 %, ktorá je nižšia, ako bežná chrípka s mierou úmrtnosti približne 13 % (odkaz).

Iba v januári 2019 sa v Číne nakazilo chrípkou 608 000 ľudí. Medzitým v SŠA zomrelo v roku 2018 na chrípku 80 000 ľudí. Ako je možné, že v prípade týchto oveľa väčších pandémií vtedy nedošlo mediálnemu šíreniu paniky? (odkaz)

Titulka v Rothschildom riadenej agentúre AP hovorí všetko: „Strach z nových vírusov spôsobuje po celom svete protičínske nálady.“ (odkaz)

Dôvod je samozrejme ten, že táto kampaň šírenia strachu je spojená s hospodárskou kampaňou na izoláciu Číny. Americký minister obchodu Wilbur Ross ml. si okamžite vzal slovo a uviedol, že koronavírus pomôže americkej ekonomike:

„Spoločnostiam dáva ďalšiu možnosť, ktorú by mali zvážiť pri kontrole svojho dodávateľského reťazca. Spomedzi všetkých ostatných vecí – mali tam SARS, mali tam vírus afrického moru ošípaných, teraz tam majú toto – je tu ďalší rizikový faktor, ktorý ľudia musia vziať do úvahy … Myslím si, že to urýchli návrat pracovných miest do Severnej Ameriky – do Spojených štátov a do Mexika.“ (odkaz)

Kampaň proti Číne zahŕňa aj zrušenie letov leteckých spoločností do tejto krajiny a evakuáciu nečínskych osôb z Číny (odkaz).

Existujú tiež náznaky toho, že Američania sú pripravení využiť svoje dlhotrvajúce hrozby na ťažbu čínskej ropy. Bolo to pozorované pri útoku na ropný tanker pred pobrežím Spojených arabských emirátov (odkaz).

S týmto vedomím Číňania vybudovali medzikontinentálne ropovody a zásobili sa ropou. Dopyt Číny po rope teraz od začiatku nedávnej hybridnej vojny klesol o 20 % (odkaz).

Reakcia Rusov však ukazuje, že Číňania sa v tejto hrozbe, ktorá ohrozuje Číňanov, spoja so svojimi spoluobčanmi. V reakcii na túto takzvanú pandémiu Rusi uzavreli svoju pozemnú hranicu s Čínou a zastavili vlakovú dopravu (odkaz).

SŠA sa zároveň údajne masívne pripravujú na vojnu proti Rusku, zasvätené osoby však vedia, že je to súčasť spoločných rusko-amerických vojnových príprav proti Číne (odkaz).

Číňania nie sú hlúpi a vedia, že čelia útoku. Ako teda vyzerá čínsky protiútok? Vysokopostavení Číňania mi v minulosti povedali, že mali plány na prípad núdze, s ktorými by v priebehu niekoľkých týždňov dokázali obsadiť Indiu, Kórejský polostrov a juhovýchodnú Áziu (bez Vietnamu). Ako slabý článok identifikovali aj režim otrockého režimu Šinzóa Abeho v Japonsku. Jeho režim by poľahky dokázali zničiť nočnou vražednou akciou. Je pravdepodobné, že veľa špičkových šéfov chazarskej mafie na celom svete náhle zomrie.

Vidíme tiež, ako sa predpokladalo, globálny kolaps akciových a komoditných trhov. Čínske akciové indexy klesli v prvý obchodný deň po novoročných sviatkoch o 9 % (odkaz).

Je to znak toho, že plánovaná implózia globálneho finančného systému už prebieha.

Na tomto nedávnom vývoji je znepokojujúce to, že tak Pentagon, ako aj ázijské tajné spoločnosti reagovali na túto krízu prerušením komunikácie s neutrálnymi tretími stranami, ako je napríklad Spoločnosť Bieleho draka [SBD]. Tento úplný výpadok informácií je znakom toho, že prebiehajú prípravy na vojnu. Bol by to výsledok, ktorý by priniesol stratu všetkým zúčastneným a znamenal by pre planétu katastrofu.

SBD namiesto toho navrhla voľné svetové združenie, v ktorom si národné štáty zachovajú svoju tradičnú nezávislosť, ale budú spolupracovať v otázkach, ktoré ovplyvňujú celú planétu. Slobodomurári z P3, ktorí majú pod svojim vplyvom 1,5 miliardy katolíkov, a 2,3 miliardy obyvateľov Britského spoločenstva podporujú takýto krok. Čínski zástancovia tvrdej línie však presadzujú svet ovládaný Čínou a doteraz sa odmietali zúčastňovať na stretnutiach zameraných na svetový mier.

Na záver, objavuje sa čoraz viac známok toho, že vo vesmíre a pod zemou vojna už prebieha. Existuje viacero správ o neprirodzených zemetraseniach po celom svete. Čoraz viac sa ukazuje, že vo vesmíre prebieha vojna, ako to vyplýva z nasledujúceho odkazu (odkaz).

Zdroj: benjaminfulford.net

Preklad ďurino, február 2020

2 komentáre k “Po zlyhaní tajných rozhovorov sa začala obrovská kampaň proti Číne”

  1. , ako bežná chrípka s mierou úmrtnosti približne 13 % (odkaz).

    = chybný překlad nebo chyba v originále, 0,13% by mohlo dávat smysl.

    1. nie je to chyba, ale zamerne zavadzanie. Keby to bola neumyselna chyba, nebolo by to pouzite ako argument, ze umrtnost na coronavirus je podstatne nizsia ako na beznu chripku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *