Po odstránení bábok ako Obama, Pelosiová a Netanjahu sa chazarská mafia uchyľuje k vydieraniu jadrovými zbraňami

FulfordSpráva Benjamina Fulforda zo 4. 11. 2019

Bitka o oslobodenie planéty Zem sa stupňuje, bábkoví politici chazarskej mafie sú systematicky lovení a zabíjaní alebo zatýkaní, hovoria zdroje Pentagonu a MI6. Kabala začala rokovania o kapitulácii, podľa zdrojov Spoločnosti Bieleho draka a Aliancie Zeme.

Jasným znamením toho, že čelíme nezvyčajnej situácii, je skutočnosť, že Izrael zatvoril svoje veľvyslanectvá na celom svete, pravdepodobne z dôvodu pracovného sporu. Toto odstavenie je do značnej miery interpretované ako jadrové vydieranie, keďže je známe, že izraelské veľvyslanectvá obsahujú jadrové zbrane. Zdroje Pentagonu však tvrdia, že Izrael bol nútený zatvoriť všetky svoje veľvyslanectvá preto, lebo „môžu byť v nich ukryté jadrové zbrane, zbrane hromadného ničenia a teroristické bunky“.

Lídri odboja, ktorí hovoria, že veľká časť prebiehajúcej západnej občianskej vojny sa odohráva v podzemných bunkroch, poskytli na ilustráciu podzemných zariadení nasledujúcu mapu SŠA:

Hovoria, že najzávažnejšie boje prebiehajú v okolí podzemných zariadení v Kalifornii, kde sa nachádzajú pevnosti kabaly ako Google, PayPal a Facebook. Zdroje tvrdia, že podzemné bunkre sú ak vo Švajčiarsku, v Grécku a Izraeli.

Medzitým, na povrchu planéty, sú odstraňovaní druhostupňoví agenti kabaly, ako bývalý prezident SŠA Barack Obama, členka Snemovne reprezentantov amerického kongresu Nancy Pelosiová a izraelský premiér Benjamin Netanjahu. Keďže najvyšší predstavitelia ako George Bush st., pápež Benedikt XVI. (posmešne nazývaný Maledikt), George Soros, David Rockefeller atď. už sú mŕtvi, skutoční bábkovodiči sa stále viac ukrývajú za počítačovou grafikou a svojimi dvojníkmi či „klonmi“, hovoria zdroje CIA.

Napríklad videá Pelosiovej a Obamu z minulého týždňa vyvolali dojem, že sú stále nažive, ale naše zdroje v teréne hovoria, že ani jeden z nich sa v posledných týždňoch neukázal na verejnosti. S istotou 90 % by sme povedali, že tieto videá boli vytvorené technikami počítačovej grafiky.

Zdroje Mosadu tvrdia, že „skutočný Bibi Netanjahu“ sa nachádza v hlbokej podzemnej základni v Izraeli a ten, ktorý je videný na verejnosti, je jeho „dvojníkom/klonom“. V tom istom bunkri, hovorí zdroj, sa nachádzajú aj Jeffrey Epstein, dôstojník Mosadu lákajúci vplyvných ľudí do pasce, a falošný líder Islamského štátu, Šimon Elliot “al-Baghdádí”.

Nevyhlásená občianska vojna v SŠA minulý týždeň tiež zaznamenala zásadný krok potom, ako bolo kriminalisticko-technickými metódami objavené zapojenie MMF do kampane na odstránenie Trumpa. „Obrovská pôžička MMF Ukrajine“, ktorú schválila šéfka MMF Christine Lagardeová, „vygenerovala veľké množstvo hotovosti, ktorá potom skončila vo vreckách mnohých exponentov zosadenia prezidenta“, hovoria zdroje MI6. Je zbytočné hovoriť, že prijímanie úplatkov od zahraničných subjektov určených na zosadenie aktuálneho prezidenta je zrada. Zdroje Pentagonu hovoria, že aj preto je obkľučovaných a odsudzovaných na smrť toľko politikov. Je to tiež dôvod, prečo propaganda korporačných médií o „vypočúvaniach v súvislosti so zbavením funkcie (impičment) na Ukrajine“ teraz tvrdí, že všetko sa deje „v podzemí/ilegalite“.

Zdroje kanadskej tajnej spravodajskej služby (CSIS) uvádzajú, že v súčasnosti sa plánuje úder proti Trumpovmu právnikovi Rudimu Giuliaimu. „Giuliani bude čoskoro uväznený.“ Tým sa otvorí veľký príbeh o tom, že útoky 11. septembra boli naplánované a vykonané zvnútra, keďže Giuliani bol v tom čase starostom New Yorku. Je do toho veľmi zapojený a stále má takpovediac eso v rukáve. To mu umožňovalo doposiaľ dýchať. Pôjde do väzenia, bude mať na ceste tam nehodu alebo sa obesí v cele?“, kladie si zdroj otázku.

Chazarská kabala tiež spravila minulý týždeň dva obrovské ťahy, aby si udržala kontrolu nad finančným systémom – jeden v Saudskej Arábii a jeden v Indonézii.

Ťah v Saudskej Arábii sa týkal nedávnej udalosti „Davos v púšti“ a oznámenia prvej verejnej ponuky akcií Saudi Aramco, najväčšej ropnej spoločnosti na svete.

„Saudský Davos bol neúspech, pretože technici, médiá a predstavitelia EÚ udalosť bojkotovali dokonca aj rok po vražde [novinára Washington Post Džamála] Chášukdžího“, uviedli zdroje Pentagonu. Indický prezident Narendra Modi, brazílsky prezident Jair Bolsonaro, pakistanský premiér Imran Khan a jordánsky kráľ Abdalláh tam boli len preto, „aby dostali peniaze od Saudskej Arábie“. „Wall Street tam bol len z dôvodu prvej verejnej ponuky akcií Aramco“, dodali. Zdroje poznamenali, že prvá verejná ponuka akcií nedokázala získať investorov z Nórska, Ruska, Číny, Indie, Brazílie, Japonska, Kórey, Kanady, Francúzska, Nemecka, Veľkej Británie, Warrena Buffeta a Goldman Sachs.

Jediným dôvodom, prečo tam Trump poslal Jareda Kušnera a ministra financií Stephena Mnuchina, bolo „vykompenzovať návštevy vodcov z Ruska, Indie a Brazílie a neprítomnosť vodcov EÚ“, uviedli zdroje Pentagonu. „Akcie Aramco boli účinne zablokované na burzách cenných papierov v New Yorku, Londýne, Hongkongu a Tokiu, pretože neumožňujú nezávislý audit svojich rezerv, ktoré sú vyčerpané,“ dodávajú.

Ďalšou správou z Blízkeho východu od našich zdrojoch z Pentagonu je, že Trump zadržiava vojenskú pomoc libanonskej armáde vo výške 105 miliónov dolárov v kroku, ktorý „môže spôsobiť, že Rusko posilní Hizballáh a posunie Libanon bližšie k Rusku a Iránu“.

Iránski a sýrski vodcovia verejne chvália Trumpa za to, že aspoň čestne priznáva, že americké jednotky sú tam na to, aby získali ropu, a nie na boj proti terorizmu. Irán teraz robí veľkú mierovú iniciatívu v boji proti sionistickej stratégii nekonečnej vojny (odkaz).

Poďme do Indonézie: tu sme svedkami masívnej kampane kabaly za získanie zlata tohto národa. Potom ako agenti švajčiarskych a francúzskych Rothschildovcov zlyhali so svojim trikom s falošným Neilom Keenanom, dostávajú prezidenta Jokowiho pod tlak a prinútili ho, aby „svojho najväčšieho rivala z posledných dvoch prezidentských volieb, Prabowa Subianta, bývalého zaťa Suharta, vymenoval za svojho ministra obrany“, uvádzajú zdroje CIA v Indonézii.

Ostatní ministri v jeho vláde nie sú práve šťastní, rovnako ako mnohí z jeho priaznivcov, hovoria zdroje. „Kontakt v Jakarte, ktorý je v styku s BIN (spravodajská pobočka v Indonézii), mi povedal, že obrovské množstvo peňazí, presahujúce 1 miliardu USD, prešlo do Prabowových truhlíc“, hovorí istý zdroj (odkaz).

Na priliatie paliva do ohňa, ako to vysvetľuje odkaz uvedený vyššie, „spomedzi Jokowiho 38 ministrov bola vybraná bývalá generálna riaditeľka Svetovej banky Sri Mulyaniová Indrawati, aby v ďalšom volebnom období slúžila ako ministerka financií…“ Svetovú banku, samozrejme, kontrolujú Rockefellerovci atď.

Aj keď sa kabale podarí uchmatnúť zlato Indonézie, aj tak čelí porážke, pretože nekontroluje svetové vojenské a spravodajské služby.

V každom prípade, ako je uvedené vyššie, kabala rokuje na veľmi vysokej úrovni o mierovom presune svetovej moci do rúk Ázijčanov a jednotiek svetového spoločenstva, vedených Západom, informovali zdroje z rokovacieho prostredia.

Číňania mali minulý týždeň veľké stretnutie, na ktorom opätovne potvrdili, že ich meritokratický systém riadenia je efektívnejší ako oligarchia a falošná demokracia Západu. V komuniké vydanom po stretnutí Číňania uviedli, že „sa budú aktívne podieľať na globálnom riadení a budú naďalej prispievať k budovaniu komunity so spoločnou budúcnosťou v prospech ľudstva.“ Dodali, že takáto spolupráca predpokladá „jednotu nezávislosti a samostatnosti.“ (odkaz)

Vyjednávač za vládnucu západnú elitu povedal: „Globálna vládnuca trieda nemá námietky voči ľudu, ak sa preukáže, že je schopný pochopiť výzvy spojené s prevádzkou planéty a zvládnuť ich.“

Veľká debata na Západe sa vedie aj o tom, koľko finančnej kontroly ostane v rukách vládnucej triedy, uviedol zdroj. „Nový finančný systém bol navrhnutý so zadnými dverami na bezpečnostné služby“, pripustil. „Musíme zistiť, či bude verejnosť akceptovať super-hlboký masový dohľad nad jej finančným životom“, poznamenal. „Hovorím, že ak nerobíte nič zlé, nemusíte sa obávať. Musia sa rozhodnúť, či chcú masovú alebo žiadnu kriminalitu“, uviedol. „Po hlbokom vnorení sa do financovania terorizmu by každý, kto by vedel to, čo viem ja, prijal [tieto zadné dvere]“, vysvetlil.

Zdroj tiež uviedol, že existuje zhoda v tom, že by sa mala zriadiť meritokratická agentúra pre plánovanie budúcnosti s obrovským rozpočtom, s cieľom spustiť západný ekvivalent čínskej iniciatívy Nová hodvábna cesta v hodnote niekoľkých biliónov dolárov.

Ďalej, otvára sa nový rokovací kanál medzi vojensko-priemyselným komplexom Západu a Číňanmi, aby sa diskutovalo o uvoľnení tajných UFO Západu, fúzie a iných technológií zvyšku sveta, hovoria zdroje Spoločnosti Bieleho draka. Rozhovory sa pravdepodobne začnú koncom novembra po návšteve pápeža Františka a najvyššieho amerického generála Marka Milleyho v Japonsku, uvádzajú. Milley bude v Japonsku v polovici novembra, zatiaľ čo pápež František ho má navštíviť 23. až 26. novembra.

Ďalšou vecou, ​​o ktorej sa bude diskutovať, je odstránenie zločineckého, zradného režimu bábkového japonského premiéra Šinzóa Abeho, hovoria zdroje. Abe sa snaží vytvoriť zariadenia na vedenie bakteriologickej vojny a je zapojený do zločineckých gangov Japonska, v rámci korupcie v súvislosti s olympijskými hrami v Tokiu v roku 2020, hovoria zdroje z pravicovej scény. Zdroje hovoria, že odstránenie Abeho a jeho prívržencov je nevyhnutnou podmienkou znovuzjednotenia Kórejského polostrova a mieru vo východnej Ázii.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, november 2019.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *