Pedofília a satanizmus v najvyšších kruhoch postupne vychádzajú na denné svetlo

Prostredníctvom chorého umenia z pekla sa okultné praktiky po celé roky posúvali do roviny spoločensky prijateľného. Vysokou kňažkou okultizmu je umelkyňa cez krv a spermie, Marina Abramovicová.

Priatelí sa s vysokopostavenými osobami na najvyššej úrovni politiky a zábavy, je oslavovaná médiami aj v Európe, hoci jej umenie sa posunulo do tesnej blízkosti satanizmu, pedofílie a kanibalizmu, a používa satanské symboly znova a znova. Najslávnejším symbolom učeníkov Satana je znamenie rohov ukazovákom a malíčkom.

Materské mlieko, krv a spermie sú prísadami [jej] „duchovných“ receptov.

Abramovicová prvýkrát upútala pozornosť v roku 1996 vo svojom projekte „Spirit Cooking“.

Odkaz na video: youtu.be/qfL5KwUuvMc

V masochistickom autoportréte a pseudookultnými rituálmi chce najnovšie aj v Európe oslavovaná kontroverzná americká umelkyňa Marina Abramovicová ukázať život a smrť veľmi emotívnym spôsobom. „Poučíte sa iba z pekla“, uviedla rodená Srbka v rozhovore pre rakúsky denník „Presse“.

Umelkyňa známa svojim šokovým umením s bolesťou a krvou získala mnoho ocenení, vrátane Zlatého leva v Benátkach a výstavy v Múzeu moderného umenia.

Kolínska Kunsthalle už priniesla výstavu s dielami tejto učnice Satana. Organizátor vopred upozornil návštevníkov: „V rámci prípravy na vašu návštevu by sme vás chceli upozorniť, že niektoré vystavené umelecké diela môžu byť znepokojujúce a niektoré diela a vystúpenia Mariny Abramovicovej prezentujú nahotu, sexualitu, rituály plodnosti a môžu vám spôsobiť bolestivé hraničné zážitky.“

Marina Abramovicová
Lady Gaga a Marina Abramovicová počas návštevy benefičného predstavenia s názvom „Devil’s Heaven“ [Diablovo nebo], na ktorom sa hostia zúčastnili predstieraného kanibalizmu.
Na webovej stránke na nasledujúcom odkaze sú zobrazené fotografie mnohých uznávaných osobností od Obamu po Hillary Clintonovú a Gerorge W. Busha, Nicolasa Sarkozyho a dokonca aj pápeža Benedikta, ako predvádzajú znamenie Satana. Do tohto kruhu patrí aj Erdogan (odkaz).

Bývalý manažér kampane Hillary Clintonovej John Podesta má úplne znepokojujúcu umeleckú zbierku s obrázkami väčšinou nahých detí. Kto sa nebojí, zadá do vyhľadávača výrazy Podesta + Art + Pictures.

Státisíce zotročených detí na celom svete, aj v Európe, čakajú na svoje oslobodenie, niektoré dokonca v podzemných bunkroch.

Vojenské cvičenia DEFENDER EUROPE 2020 sa kvôli kríze koronavírusu neskončili, iba zmenili svoje logo. V súčasnosti prebieha v Európe nie cvičenie, ale skutočná misia jednotiek SHAEF [Supreme Allied Headquarter Expeditionary Forces Europe], ozbrojených spojeneckých jednotiek. V Nemecku ešte stále platí, že právo spojencov je v krízových situáciách nad právom Nemecka. Logá oboch misií ukazujú horiaci meč archanjela Michaela, ktorý podľa Biblie vyhnal Satana z nebies.

Biblia v Zjavení 12, 7-9 uvádza: „A na nebi sa strhol boj: Michael a jeho anjeli bojovali proti drakovi Satanovi, ktorý bol pred svojim pádom známy ako Lucifer, ktorý sa chcel rovnať Bohovi. Padlí anjeli sa previnili tým, že sa usilujú o rovnosť s Bohom, odmietajú prejavovať úctu ľuďom a bezbožnou sexuálnou rozkošou.

Trump, Putin a čínsky prezident Si zrejme pracujú spoločne v prospech dobrej veci.

Portál Watergate má podozrenie, že teraz, zatiaľ čo sa nachádzame v bezpečí našich domovov, takéto záchranné akcie už prebiehajú.

„Môžeme skutočne vychádzať z toho, že tieto záchranné akcie v súčasnosti prebiehajú na celom svete. Aj v Nemecku – na pozadí skutočnosti, že v súčasnosti sa v Nemecku nachádza okolo 80 000 amerických a 5 000 britských vojakov a nemecká Bundeswehr podporuje boj proti „vírusu“ jednotkami o sile 15 000 mužov.

V Spojených štátoch každý rok zmizne približne 500 000 detí, v Nemecku podľa štatistík okolo 7 000 detí každý rok. Na celom svete zmiznú každý rok spolu pravdepodobne milióny detí. Kde sú všetky tieto deti a čo sa s nimi stane? Čo mal asi Trump na mysli, keď vyslovil slová „mor“ a „vírus“?

Len málokto vie, čo sa vlastne so všetkými týmito deťmi deje. Rozsah toho, ako je týmto deťom ubližované, je pre naivných ľudí úplne nemysliteľný. Až jedného dňa vyjde najavo celá pravda, mnoho útlocitných ľudí bude šokovaných. Satanisti (ne-ľudia) očividne unášajú na tejto planéte státisíce ľudí, chovajú ich a väznia, aby ich mohli používať ako sexuálnych otrokov a obete pre svoje odporné rituály. Zneužívajú deti očividne aj s tým cieľom, aby im odobrali krv na výrobu adrenochrómu. Viac k tejto veci neuvedieme. Ak do vyhľadávača zadáte príslušné hľadané výrazy, nájdete ich…

Na celom svete existujú obrovské systémy podzemných tunelov a zariadenia pre elity

V nich sú deti zrejme väznené a dokonca „chované“ na „účely“ satanistov, tak znie teória. Tieto deti a ženy, ktoré sú nútené rodiť, sú teraz očividne oslobodzované americkou armádou. Sú to ľudia, ktorí vo svojom krutom živote pravdepodobne už roky nevideli denné svetlo, alebo ho nevideli vôbec a sú držaní v klietkach v podzemných tunelových systémoch.

Dôvodom, prečo Donald Trump prevelil dve gigantické nemocničné lode do Los Angeles (USNS Mercy) a do New Yorku (USNS Comfort), mohli byť práve tieto deti a ženy. Tu by sa o nich po ich mučeníctve mohli postarať všetci lekári, zdravotné sestry a zdravotníci. V New Yorku a Los Angeles sa údajne nachádza mimoriadne veľký počet veľkých tunelových systémov, kde sú obete údajne doteraz zadržiavané. Prezident Si, ktorý očividne spolu s Trumpom a Putinom bojuje proti týmto satanistom, údajne vyčistil Čínu už v januári a februári, počas vrcholu „korónovej krízy“, a dal zachrániť deti a ďalšie obete.“ Toľko domnienky Watergate TV.

Keďže svetová verejnosť prakticky nevie nič o Satanovi a rituáloch čiernej mágie, uctievači Satana dokázali živiť svoj kult už dlhú dobu.

Aleister Crowley, mentor neosatanizmu, ktorému väčšina satanistov na celom svete vzdáva hold, spísal pokyny k rituálnym obetiam, a to aj obetiam detí: „Krvava obeta však, aj keď nebezpečnejšia, je efektívnejšia; a ľudská obeť je takmer na všetky účely to najlepšie.“

Na tomto mieste sa natíska spojitosť s organizáciou Plannend Parenthood, združením pre uvedomelé plánovanie rodiny v Spojených štátoch, ktoré vlastní niekoľko potratových kliník. Financuje ju okrem iných burzový špekulant George Soros a dostala sa do podozrenia obchodovania s potratenými plodmi. Na jednej strane na lekárske účely vo výskume kmeňových buniek, ale aj ako obetné dary na satanské rituály alebo dokonca na kanibalské účely, ako osviežovač krvi a studňa mladosti pre solventné elity. Donald Trump škrtol tomuto združeniu financie. Ruský prezident Vladimir Putin už dávno vydal zákaz pre pokrytecké americké inštitúcie, ktoré adoptovali veľké množstvo detí z ruských detských domovov a niektoré z nich ich umiestnili do amerických pedofilných kruhov.

Tieto procesy sú mimo nášho rozsahu predstavivosti, u normálnych ľudí spôsobujú žalúdočnú nevoľnosť, je to však oveľa horšie…

Istá americká startupová spoločnosť s názvom Ambrosia si z tejto medzery na trhu spravila obchodný model a predáva krvné konzervy mladých ľudí. Pretože vedecký výskum už dlho dokazuje súvislosť medzi vekom podmienenou málokrvnosťou a starnutím. Za tento proces je zodpovedný proteín „RhoGTPase Cdc42“ – spôsobuje starnutie kmeňových buniek, čo znamená, že už nie sú schopné produkovať dostatok krvi.

V elitných kruhoch politiky, filmu a hudobného priemyslu sa pedofília javí byť nevyhnutná, prinajmenšom vtedy, ak chcete spraviť kariéru. Stále viac a viac známych osobností z týchto odvetví má odvahu o tom verejne hovoriť.

Ako spoločnosť sme pod obrovským tlakom v dôsledku krízy koronavírusu, v dôsledku fakticky už vyhláseného lekárskeho stanného práva vrátane domáceho väzenia, a sústredeného vypínania globálnej ekonomiky. Médiá šíria maximálnu paniku, pretože ľudia, ktorí sú dostatočne zastrašení, pre svoju „vlastnú bezpečnosť“ ochotne strpia akékoľvek obmedzenia. V prípade plánovaného povinného očkovania by sme však mali postupovať mimoriadne opatrne, pretože vakcína je údajne škodlivejšia ako vírus a obsahuje aj čip RFID.

Strach a peniaze vládnu svetu. Nič z toho by nás však nemalo úplne zastrašiť. Najsilnejšou silou vo vesmíre je ešte stále láska. To je to, čo nás definuje ako človeka. A ľudstvo práve dostáva z vesmíru silný výboj energie, ktorý nás katapultuje do úplne novej éry. Dovtedy veľa šťastia a dôvery v nás všetkých! A dávajme pozor na naše deti…

Zdroj: connectiv.events/paedophilie-und-satanismus-in-hoechsten-kreisen-kommen-langsam-ans-licht/

Preklad ďurino, apríl 2020

Spravte si názor…

Komentár

Pedofília: Na Slovensku sa pokúša posunúť pedofíliu do roviny spoločenskej prijateľnosti kontroverzná reportérka sionistického denníka SME, nejaká Zuzana Kovačič Hanzelová: O pedofiloch musíme čítať s porozumením. Denník SME robí všetko preto, aby sa Slováci, ktorým je tento neslovenskými osobami vedený denník určený, v dôležitých témach ani len nepriblížili k pravde.

Zuzana Kovačič Hanzelová: O pedofiloch musíme čítať s porozumením. Nuž, nemusíme. Je isté, že nejeden rodič by jej najradšej s porozumením dolámal paprče. Zdroj fotografie: Profil autora na portáli SME.

Deti a ľudia v klietkach v podzemí: Na sieti kolujú rôzne články a údajné fotografie o hrôzach v podzemných základniach a tuneloch, v ktorých sú deti a ženy chované v klietkach. Nijako nechcem tieto správy spochybňovať. Mnohé nasvedčuje, že skutočnosť je oveľa horšia, ako presakuje na verejnosť. Teším sa, až týchto hajzlov, ktorí to deťom robia a tvrdia, že sú niečo viac, ako iní, začnú vešať a strieľať. Fotografie však zatiaľ nie sú. Tie, ktoré sa začínajú šíriť, zatiaľ nie sú autentické, ako napríklad táto:

Fotografia v skutočnosti pochádza z dosť debilnej hollywoodskej komédie Pawn Shop Chronicles (odkaz na portáli IMDB).

deti v klietkach

 

 

9 komentárov k “Pedofília a satanizmus v najvyšších kruhoch postupne vychádzajú na denné svetlo”

  1. Rad by som videl nejake dokazy tychto tvrdeni, pretoze toto vsetko kludne mozu byt len vymisli nejakej chorej hlavy co ma vytvaranie konspiracnych teori ( a to dost divnych) ako kazdodenne hobby, som velmi zvedavi ci sa casom aspon mala cast tychto tvrdeni preukaze

 1. a kdyby to nestačilo, tady máš všechny odtajněná vyšetřování FBI https://vault.fbi.gov/the-finders/the-finders-part-01-of-03/view

  tady máč tiskovku Donalda Trumpa, kde potvrzuje obchod s lidmi a dětmi:
  https://www.youtube.com/watch?v=Bt6BRYtBFU4&fbclid=IwAR14DJCSSAa_RsfrKydIyu3Rgm7cLEiJXSvb3SQ6Vas-dO1ciAjGOx41LLo

  tady máš seismometry .. to víš, jak je snadne rozpoznat výbuch od zemetřesení, ne? https://divulgaciontotal.com/w/

  tady je zpráva z FRancie … těch .100.000 je předpokládaný počet na který xse navíší už zachráněných 35.000.
  http://latableronde.over-blog.com/2020/04/pres-de-100.000-enfants-et-cadavres-ont-ete-retrouves-dans-un-tunnel-arrivant-a-la-fondation-clinton-de-new-york.html

  800,000 children go missing every year in the United States alone. So the question is, where are they going and what’s happening to them? The answer is #Adrenochrome.

  Adrenochrome is a chemical released when a subject has been exposed to the highest form of fear and trauma a human can experience, thus increasing the amount of adrenaline in the body. The chemical is then extracted from the base of the spinal cord and/or neck from the child then composed into a high concentration to take as a psychoactive drug. Adrenochrome produces a high beyond any other. It’s considered to be the “granddaddy” of cocaine and makes mescaline look like ginger beer. It is said to make users immune to injury from free range weapons, gain telepathy, and similar psychoactive properties to LSD. Once collected the chemical can be sold on black markets for exorbitant prices.
  In the 1990s ex Vice President Al Gore was apprehended at an airport for carrying a suspicious suitcase which turned out to be full of packets of adrenochrome. There have been multiple reports of adrenochrome farms the size of football fields within the last decade. Thousands of refugee kids from 3rd world countries under age 15 are tortured and drained of their blood in these facilities.

  The Democratic National Committee (#DNC), #Hollywood, and #Mossad, are the largest suppliers of adrenochrome. Some farms producing up to 1000 kilograms per week. Common locations these #BloodRituals and harvests are performed are The #BohemianGrove, beneath #ChinaLakeMilitaryFacility, beneath The #GettyMuseum, #Area51, and hundreds of other #DUMBs (Deep Underground Military Bases) across the United States. People who participate in these rituals are the people you know as celebrities, politicians, and bankers. There will soon be a time where the truth comes out about Hollywood and politicians. These are some of the most demonic and high ranked Freemasons you’ll ever come across and are responsible for the slaughter of hundreds of thousands of innocent children across the world.?
  There are facilities in all 50 states.

  pak Čepelková Evička přpravila studijní materiál:
  SATANISMUS
  „Jak kdysi řekl pan Doležal v jednom svém pořadu
  JE SÍLA SATANA V TOM, ŽE V NĚHO NIKDO NEVĚŘÍ.
  Takže pro ty nevěřící odkazy na některá videa.
  Videa – dokumenty:
  https://www.youtube.com/watch?v=cZIxLM7S15k&t=61s
  https://www.youtube.com/watch?v=iK5Pxbt_m7A&t=26s
  https://www.youtube.com/watch?v=7pbo_qrqzrU&t=22s
  https://www.youtube.com/watch?v=bduX0f7jDqU&t=6s
  https://www.youtube.com/watch?v=BLKd-10AWGk&t=62s
  https://www.youtube.com/watch?v=9QhfmWZsPiw&t=18s
  https://www.youtube.com/watch?v=_im-dq24-58&t=20s
  https://www.youtube.com/watch?v=35h_iNR58U8&t=20s
  https://www.youtube.com/watch?v=0wFnvrjuUPc&t=17s
  https://www.youtube.com/watch?v=M7ba9BuEc7Y&t=17s
  https://www.youtube.com/watch?v=iQfNXVBt5lk&t=34s
  https://www.youtube.com/watch?v=XIHPA8h3wrk
  https://www.youtube.com/watch?v=kwxgbNbLcJg
  https://www.youtube.com/watch?v=a1sPH2osmkk
  Vatikánsky pedofilný kruh, obchody s deťmi, masové hroby, satanizmus
  https://www.youtube.com/watch?v=_hooZDvAtH4
  Situován na Bohemian Avenue 20601 v Monte Rio v Kalifornii skrývá malebný 2700 akrový Bohemian Grove (Český lesík) jeden z nejtajnějších klubů celého světa. Každý rok se v polovině července koná v Bohemian Grove dvoutýdenní slezina některých nejmocnějších mužů světa. Zde provádějí bizarní rituál, který se nazývá Ceremoniál zpopelnění starostí. Je prováděn členy (všichni muži) a to tak, že na sobě všichni mají červené, černé a stříbrné róby v nichž řídí okultní rituál, při kterém uctívají obrovskou kamennou sovu a obětují figurínu lidského dítěte právě této sově, které říkají Velká česká sova (Great Owl of Bohemia). Takto byl ukázán v seriálu House of Cards… nutno podotknout, že vstup tam je přísně zakázán a tak ani pořádně nevíme co vše se tam dělá…
  http://www.iluminace.com
  http://www.svobodny-vysilac.cz
  http://www.kapkymore.cz
  http://www.facebook.com/ericrimmer23
  https://www.youtube.com/watch?v=gnot0oTb9VU&t=31s
  Šokujúca výpoveď 15 ročného dievčaťa čo prežilo zajatie Satanistov (len pre silné povahy)
  https://www.youtube.com/watch?v=8YpsyunTugg&t=116s
  https://www.youtube.com/watch?v=Q2o2jbt0Zrw&t=1599s
  Na obřadu při otevírání Gotthardského tunelu byla Angela Merkelová a další významní politici (okultní elita). Bezbožní lidé takto nevědomě uctívají satana.
  https://www.youtube.com/watch?v=5vbuTLLX8MQ&t=198s
  Úplný výklad Gotthardský Tunel Iluminati Čarodejnicky Sabbat
  https://www.youtube.com/watch…
  s českými titulky.“
  http://svetelneinfo.cz/adrenochrom-a-anti-aging-proc-je-t…/…
  https://www.youtube.com/watch?v=5e3O7WqJSmE
  https://www.youtube.com/watch?v=4YdtzV9abus
  https://www.youtube.com/watch?v=EN4G5onB940
  https://tadesco.org/nechtejte-videt-videa-tyranych-deti/…
  https://tadesco.org/marneho-okenko-12-04-2020-trump-vcera-…/
  https://allatra.tv/sk/video/o-deviatom-kruhu…
  https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/…/mel-gibson-bred-pit…
  https://www.youtube.com/watch?v=0mGBQ45pK2U

  a pak je tady nějaký skromný nás materiál co jsem teď narychlo postahovala a prohlídla:
  VIDEA NA you-yube
  https://www.youtube.com/user/elliena1/videos

  PÁD KABALY (CZ) 2h:39m
  https://www.youtube.com/watch?v=jpmow7UflrM
  10/10 (CZ) z Tadesca
  https://www.youtube.com/watch?v=N3jJyqIDZV8

  tady potvrzení války proti ADRENOCHROMOVÝM GLOBÁLNÍM KARTELŮM !!
  ZMRAZENÍ 12.000 ÚČTŮ
  https://www.forbes.com.mx/la-fiesta-se-acabo-uif-congela-mas-de-12000-cuentas-bancarias/

  TRUMP CON GENERALES proclama la guerra contra los narcos (adrenochromo)
  https://www.youtube.com/watch?v=wRIVw767agA&feature=emb_logo
  con subtitulos espaňoles
  https://www.youtube.com/watch?v=_gxfgc1TFwY
  TRUMP CONFIRMA TRAFICO HUMANO Y LA HUERRA CONTRA
  https://youtu.be/Bt6BRYtBFU4

  NO A TADY ZASE PEDO A SATANISMUS:
  SATANISMUS – DĚTI – PODZEMÍ
  https://laopinion.com/2020/04/16/mel-gibson-revela-que-varios-famosos-consumen-sangre-de-bebe-para-tener-exito/
  https://stillnessinthestorm.com/2020/04/twitter-ceo-jack-dorsey-tweets-about-satanic-verses-and-pasta/
  https://www.elconfidencialdigital.com/video/videonoticias_de_ecd/ahora-rescatados-24-bebes/20200229165658139809.html
  M.GIBSON+B.PITT O PEDOFILII V HOLLYWOODU (eli stániková)
  https://youtu.be/0mGBQ45pK2U
  B.PITT O PEDOFILII
  https://www.conclusion.com.ar/espectaculos/brad-pitt-la-elite-de-pedofilos-de-hollywood-controlan-toda-america/10/2017/
  OSN – 3000 ZAMĚSTNANCŮ JSOU PEDOFILOVÉ
  https://latribunadelpaisvasco.com/art/12341/3000-trabajadores-de-la-onu-estarian-implicados-en-delitos-pedofilos-en-todo-el-mundo
  https://tradicni-rodina.cz/domaci/who-osn-a-unicefu-se-ujali-silenci-deti-jako-pokusna-zvirata-v-rukou-pedofilu/
  https://eraoflight.com/2020/04/20/w-h-o-director-has-strong-ties-to-bill-gates-clinton-foundation-dr-fauci-china-and-genocide/
  WHO VYŠETŘOVÁNO PRO OBCHOD S DĚTMI
  https://www.youtube.com/watch?v=fJu2M_nJm5I&feature=share
  PEDOFILNÍ HORROR V AUSTRÁLII
  https://www.theaustralian.com.au/subscribe/news/1/
  https://www.abc.net.au/news/2020-04-20/afp-charge-16-over-alleged-child-abuse-ring/12164478
  TRUMP ZATKNUL TIS9CE PEDOFILŮ
  https://ac24.cz/-/proc-media-mlci-pod-vladou-trumpa-bylo-zatceno-jiz-tisice-pedofilu?redirect=%2F
  TRUMP: SOCIALISMUS + KOMUNISMUS = CLASSE DOMINANTE; NIŇOS SON SAGRADOS
  https://youtu.be/9r96dcSTFM4
  TOMPKINS O TOM ŽE OBAMA AND & ALL ARE REPTILIANS
  https://www.youtube.com/watch?v=sKMP8HcdFs4&feature=share
  DÁVAT LIDI-DĚTI DO KLECÍ A KRABIC JE NORMÁLNÍ.
  https://pjmedia.com/trending/biden-finally-admits-he-and-obama-put-kids-in-cages-but-only-to-keep-them-safe/

  US TRENINK BOJE V PODZEMNÍCH ZÁKLADNÁCH
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=LXgr_YErHDE&feature=emb_logo

  TADY DALŠÍ:
  4. Apparently sophisticated Cabal underground bases have been destroyed causing earthquakes in Utah, Idaho, New York, California and elsewhere. Along with those underground Cabal bases and since Oct. 2019, over 35,000 extremely traumatized children and corpses have been rescued by the US military from an extensive network of Cabal underground tunnels across the nation, with small corpses buried in a New York mass grave and some critically ill children placed aboard the Navy hospital ships Comfort and Mercy docked in New York and Los Angeles Harbors. The Pentagon Pedophile Task Force reported that, “there were more (rescues of brutalized children from underground tunnels) to follow.”

  5. US Tunnel Network: https://www.youtube.com/watch?v=l5cUsNTr4Yw&feature=youtu.be
  ——————————————
  Up to 300,000 babies in Spain were stolen from ‘undesirable’ families and trafficked by an unholy alliance of doctors, the Catholic Church and Franco’s Secret police. Now, decades on, some of these stolen children are trying to find their biological families.
  The racket began shortly after the Spanish Civil War as a way of stopping a new generation of ‘Reds’ or Republi

  …. ALE toto všechno je jen malý, neznatelný začátek toho co bude probíhat CELY tento rok.

 2. Toto nie je „konšpiračný“web,ako tvrdí o.i. zdegenerovaný pedofil Smatana,obťažujúci bezbranné neplnoleté žiačky v kabinete.Uvádza sa tu Pravda,ktorá konečne vychádza na povrch.Ja len musím korigovať to,že Marina Abramovič(Abrahámovič)je Srbka.Nie je!Má známy „nadnárodný“pôvod tých,ktorí nikdy nie sú lojálni ku žiadnej krajine,len ku vlastným génom.Áno,narodila sa v Srbsku,ale Srbka=Slovanka to nie je!Mimochodom,je ročník 1946.Určite neveríte,ale naozaj má 74 rokov!Nuž,adrenochróm dokázal divy.Ja dúfam,že už len v minulom čísle a že títo potomkovia Satana čoskoro skončia.

  1. Marina
   Pre staroverec: No, až taká mladica zasa nie je, tie publikované fotky sú staršieho dáta, ale priznávam, jej vzhľad mi nesedí s jej vekom…

   Táto nosatá čoskoro zanikne v toku času, som však skeptický, na jej miesto sa tlačí množstvo mladších, bičovaných svojim náboženstvom do vyvolenosti, ktorí nedbajú nalievať sa tekutým výsledkom príšerného utrpenia neurodzených, neopotrebovaných otrokov.

 3. To všetko je pravda! Chorý ľudia vládnu svete aj u nás Matovič a spol. Po celém světě jsou již tisíce mrtvých a zdravotně zmrzačených lidí po aplikaci vakcín proti Covid-19
  https://www.vipnoviny.cz/po-celem-svete-jsou-jiz-tisice-mrtvych-a-zdravotne-zmrzacenych-lidi-po-aplikaci-vakcin-proti-covid-19/
  https://www.youtube.com/watch?v=RpRAEyZQvxM&feature=emb_logo
  Vakcína nie je vakcínou. Páchame bunkový kanibalizmus! https://www.youtube.com/watch?v=oh0GFNbCrSo&fbclid=IwAR3nJJtla10nel6GeZoeiG9BoUM4vwLxZM8kmKMgHgcNhQ7wnmJC9MJW-8k
  https://zvtv.sk/dialogy/rene-balak/
  https://www.youtube.com/watch?v=oh0GFNbCrSo&fbclid=IwAR15exU-ulSPo-hL5Hd1ENnhhCvXiDi7g_Rz_qfHScctDpEzoOUncfUrHU4
  https://www.infovojna.sk/article/video-vakcina-nie-je-vakcinou-pachame-bunkovy-kanibalizmus
  Boh má posledné slovo! https://gloria.tv/post/mV8RC8kN9rXs6eV7wAKrgDCBB
  Som zodpovedný – netestujem sa, neočkujem sa! https://gloria.tv/post/z6jhzfjjmSTW6DT8XXbdbc9DD?fbclid=IwAR3m3n4sOp_f6xWmSGbnleB09YdBq_GdnZWGlAzkUfKx5sU1UoKCvCYD4Q4
  Útok satana – https://gloria.tv/post/fJaAVTMPxS9G23iWojT8XYxgB
  Lockdown je dielom satana a luxus pre bohatých
  https://gloria.tv/post/Hzj8BhxJVP3r4eAtRxugA4SPj
  Vakcíny z potratených detí – Dr. René Balák https://gloria.tv/post/3ShgRgEyBDtN4HWq3MSHbbG2C
  Děsivé křeče ženy z Louisiany po očkování na Covid -19 https://rumble.com/vcusa7-dsiv-kee-eny-z-louisiany-po-okovn-na-covid-19.html
  https://gloria.tv/post/wp4E74CdrFWG48oT8tKm42gEW
  https://aeronet.cz/news/video-zena-z-louisiany-skoncila-v-nemocnici-s-desivymi-krecemi-celeho-tela-pote-co-byla-ockovana-vakcinou-proti-covid-19-zabery-z-nemocnicniho-pokoje-jsou-desivym-dukazem-toho-jak-nebezpecne-muze/
  Zdravotní sestře z Nashville ochrnula polovina obličeje 3 dny po očkování vakcínou Pfizer
  https://gloria.tv/post/3kktkFRHNR6A61xZR3jQELorK
  https://blog.hlavnespravy.sk/24924/podla-krcmeryho-je-gates-svatec-hoci-stale-financuje-potraty/
  MUDr. Ján Lakota, CSc. z virologického ústavu SAV, bývalý primár z národného onkologického ústavu BA
  https://www.youtube.com/watch?v=-fu9Y1DW7hE&t=258s
  https://www.youtube.com/watch?v=CytfFbry9bQ&t=3s
  Naliehavé varovanie – Vakcína proti korone zasiahne do DNA! https://gloria.tv/post/7jgrqTiP41Jr3Uwwp7DXdQccn
  http://www.lifenews.sk/32670/odkedy-je-klaus-schwab-panom-sveta
  https://www.youtube.com/watch?v=5Z6jtwYBQ6A&feature=emb_logo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *