Pedofília a satanizmus v najvyšších kruhoch postupne vychádzajú na denné svetlo

Prostredníctvom chorého umenia z pekla sa okultné praktiky po celé roky posúvali do roviny spoločensky prijateľného. Vysokou kňažkou okultizmu je umelkyňa cez krv a spermie, Marina Abramovicová.

Priatelí sa s vysokopostavenými osobami na najvyššej úrovni politiky a zábavy, je oslavovaná médiami aj v Európe, hoci jej umenie sa posunulo do tesnej blízkosti satanizmu, pedofílie a kanibalizmu, a používa satanské symboly znova a znova. Najslávnejším symbolom učeníkov Satana je znamenie rohov ukazovákom a malíčkom.

Materské mlieko, krv a spermie sú prísadami [jej] „duchovných“ receptov.

Abramovicová prvýkrát upútala pozornosť v roku 1996 vo svojom projekte „Spirit Cooking“.

Odkaz na video: youtu.be/qfL5KwUuvMc

V masochistickom autoportréte a pseudookultnými rituálmi chce najnovšie aj v Európe oslavovaná kontroverzná americká umelkyňa Marina Abramovicová ukázať život a smrť veľmi emotívnym spôsobom. „Poučíte sa iba z pekla“, uviedla rodená Srbka v rozhovore pre rakúsky denník „Presse“.

Umelkyňa známa svojim šokovým umením s bolesťou a krvou získala mnoho ocenení, vrátane Zlatého leva v Benátkach a výstavy v Múzeu moderného umenia.

Kolínska Kunsthalle už priniesla výstavu s dielami tejto učnice Satana. Organizátor vopred upozornil návštevníkov: „V rámci prípravy na vašu návštevu by sme vás chceli upozorniť, že niektoré vystavené umelecké diela môžu byť znepokojujúce a niektoré diela a vystúpenia Mariny Abramovicovej prezentujú nahotu, sexualitu, rituály plodnosti a môžu vám spôsobiť bolestivé hraničné zážitky.“

Marina Abramovicová
Lady Gaga a Marina Abramovicová počas návštevy benefičného predstavenia s názvom „Devil’s Heaven“ [Diablovo nebo], na ktorom sa hostia zúčastnili predstieraného kanibalizmu.
Na webovej stránke na nasledujúcom odkaze sú zobrazené fotografie mnohých uznávaných osobností od Obamu po Hillary Clintonovú a Gerorge W. Busha, Nicolasa Sarkozyho a dokonca aj pápeža Benedikta, ako predvádzajú znamenie Satana. Do tohto kruhu patrí aj Erdogan (odkaz).

Bývalý manažér kampane Hillary Clintonovej John Podesta má úplne znepokojujúcu umeleckú zbierku s obrázkami väčšinou nahých detí. Kto sa nebojí, zadá do vyhľadávača výrazy Podesta + Art + Pictures.

Státisíce zotročených detí na celom svete, aj v Európe, čakajú na svoje oslobodenie, niektoré dokonca v podzemných bunkroch.

Vojenské cvičenia DEFENDER EUROPE 2020 sa kvôli kríze koronavírusu neskončili, iba zmenili svoje logo. V súčasnosti prebieha v Európe nie cvičenie, ale skutočná misia jednotiek SHAEF [Supreme Allied Headquarter Expeditionary Forces Europe], ozbrojených spojeneckých jednotiek. V Nemecku ešte stále platí, že právo spojencov je v krízových situáciách nad právom Nemecka. Logá oboch misií ukazujú horiaci meč archanjela Michaela, ktorý podľa Biblie vyhnal Satana z nebies.

Biblia v Zjavení 12, 7-9 uvádza: „A na nebi sa strhol boj: Michael a jeho anjeli bojovali proti drakovi Satanovi, ktorý bol pred svojim pádom známy ako Lucifer, ktorý sa chcel rovnať Bohovi. Padlí anjeli sa previnili tým, že sa usilujú o rovnosť s Bohom, odmietajú prejavovať úctu ľuďom a bezbožnou sexuálnou rozkošou.

Trump, Putin a čínsky prezident Si zrejme pracujú spoločne v prospech dobrej veci.

Portál Watergate má podozrenie, že teraz, zatiaľ čo sa nachádzame v bezpečí našich domovov, takéto záchranné akcie už prebiehajú.

„Môžeme skutočne vychádzať z toho, že tieto záchranné akcie v súčasnosti prebiehajú na celom svete. Aj v Nemecku – na pozadí skutočnosti, že v súčasnosti sa v Nemecku nachádza okolo 80 000 amerických a 5 000 britských vojakov a nemecká Bundeswehr podporuje boj proti „vírusu“ jednotkami o sile 15 000 mužov.

V Spojených štátoch každý rok zmizne približne 500 000 detí, v Nemecku podľa štatistík okolo 7 000 detí každý rok. Na celom svete zmiznú každý rok spolu pravdepodobne milióny detí. Kde sú všetky tieto deti a čo sa s nimi stane? Čo mal asi Trump na mysli, keď vyslovil slová „mor“ a „vírus“?

Len málokto vie, čo sa vlastne so všetkými týmito deťmi deje. Rozsah toho, ako je týmto deťom ubližované, je pre naivných ľudí úplne nemysliteľný. Až jedného dňa vyjde najavo celá pravda, mnoho útlocitných ľudí bude šokovaných. Satanisti (ne-ľudia) očividne unášajú na tejto planéte státisíce ľudí, chovajú ich a väznia, aby ich mohli používať ako sexuálnych otrokov a obete pre svoje odporné rituály. Zneužívajú deti očividne aj s tým cieľom, aby im odobrali krv na výrobu adrenochrómu. Viac k tejto veci neuvedieme. Ak do vyhľadávača zadáte príslušné hľadané výrazy, nájdete ich…

Na celom svete existujú obrovské systémy podzemných tunelov a zariadenia pre elity

V nich sú deti zrejme väznené a dokonca „chované“ na „účely“ satanistov, tak znie teória. Tieto deti a ženy, ktoré sú nútené rodiť, sú teraz očividne oslobodzované americkou armádou. Sú to ľudia, ktorí vo svojom krutom živote pravdepodobne už roky nevideli denné svetlo, alebo ho nevideli vôbec a sú držaní v klietkach v podzemných tunelových systémoch.

Dôvodom, prečo Donald Trump prevelil dve gigantické nemocničné lode do Los Angeles (USNS Mercy) a do New Yorku (USNS Comfort), mohli byť práve tieto deti a ženy. Tu by sa o nich po ich mučeníctve mohli postarať všetci lekári, zdravotné sestry a zdravotníci. V New Yorku a Los Angeles sa údajne nachádza mimoriadne veľký počet veľkých tunelových systémov, kde sú obete údajne doteraz zadržiavané. Prezident Si, ktorý očividne spolu s Trumpom a Putinom bojuje proti týmto satanistom, údajne vyčistil Čínu už v januári a februári, počas vrcholu „korónovej krízy“, a dal zachrániť deti a ďalšie obete.“ Toľko domnienky Watergate TV.

Keďže svetová verejnosť prakticky nevie nič o Satanovi a rituáloch čiernej mágie, uctievači Satana dokázali živiť svoj kult už dlhú dobu.

Aleister Crowley, mentor neosatanizmu, ktorému väčšina satanistov na celom svete vzdáva hold, spísal pokyny k rituálnym obetiam, a to aj obetiam detí: „Krvava obeta však, aj keď nebezpečnejšia, je efektívnejšia; a ľudská obeť je takmer na všetky účely to najlepšie.“

Na tomto mieste sa natíska spojitosť s organizáciou Plannend Parenthood, združením pre uvedomelé plánovanie rodiny v Spojených štátoch, ktoré vlastní niekoľko potratových kliník. Financuje ju okrem iných burzový špekulant George Soros a dostala sa do podozrenia obchodovania s potratenými plodmi. Na jednej strane na lekárske účely vo výskume kmeňových buniek, ale aj ako obetné dary na satanské rituály alebo dokonca na kanibalské účely, ako osviežovač krvi a studňa mladosti pre solventné elity. Donald Trump škrtol tomuto združeniu financie. Ruský prezident Vladimir Putin už dávno vydal zákaz pre pokrytecké americké inštitúcie, ktoré adoptovali veľké množstvo detí z ruských detských domovov a niektoré z nich ich umiestnili do amerických pedofilných kruhov.

Tieto procesy sú mimo nášho rozsahu predstavivosti, u normálnych ľudí spôsobujú žalúdočnú nevoľnosť, je to však oveľa horšie…

Istá americká startupová spoločnosť s názvom Ambrosia si z tejto medzery na trhu spravila obchodný model a predáva krvné konzervy mladých ľudí. Pretože vedecký výskum už dlho dokazuje súvislosť medzi vekom podmienenou málokrvnosťou a starnutím. Za tento proces je zodpovedný proteín „RhoGTPase Cdc42“ – spôsobuje starnutie kmeňových buniek, čo znamená, že už nie sú schopné produkovať dostatok krvi.

V elitných kruhoch politiky, filmu a hudobného priemyslu sa pedofília javí byť nevyhnutná, prinajmenšom vtedy, ak chcete spraviť kariéru. Stále viac a viac známych osobností z týchto odvetví má odvahu o tom verejne hovoriť.

Ako spoločnosť sme pod obrovským tlakom v dôsledku krízy koronavírusu, v dôsledku fakticky už vyhláseného lekárskeho stanného práva vrátane domáceho väzenia, a sústredeného vypínania globálnej ekonomiky. Médiá šíria maximálnu paniku, pretože ľudia, ktorí sú dostatočne zastrašení, pre svoju „vlastnú bezpečnosť“ ochotne strpia akékoľvek obmedzenia. V prípade plánovaného povinného očkovania by sme však mali postupovať mimoriadne opatrne, pretože vakcína je údajne škodlivejšia ako vírus a obsahuje aj čip RFID.

Strach a peniaze vládnu svetu. Nič z toho by nás však nemalo úplne zastrašiť. Najsilnejšou silou vo vesmíre je ešte stále láska. To je to, čo nás definuje ako človeka. A ľudstvo práve dostáva z vesmíru silný výboj energie, ktorý nás katapultuje do úplne novej éry. Dovtedy veľa šťastia a dôvery v nás všetkých! A dávajme pozor na naše deti…

Zdroj: connectiv.events/paedophilie-und-satanismus-in-hoechsten-kreisen-kommen-langsam-ans-licht/

Preklad ďurino, apríl 2020

Spravte si názor…

Komentár

Pedofília: Na Slovensku sa pokúša posunúť pedofíliu do roviny spoločenskej prijateľnosti kontroverzná reportérka sionistického denníka SME, nejaká Zuzana Kovačič Hanzelová: O pedofiloch musíme čítať s porozumením. Denník SME robí všetko preto, aby sa Slováci, ktorým je tento neslovenskými osobami vedený denník určený, v dôležitých témach ani len nepriblížili k pravde.

Zuzana Kovačič Hanzelová: O pedofiloch musíme čítať s porozumením. Nuž, nemusíme. Je isté, že nejeden rodič by jej najradšej s porozumením dolámal paprče. Zdroj fotografie: Profil autora na portáli SME.

Deti a ľudia v klietkach v podzemí: Na sieti kolujú rôzne články a údajné fotografie o hrôzach v podzemných základniach a tuneloch, v ktorých sú deti a ženy chované v klietkach. Nijako nechcem tieto správy spochybňovať. Mnohé nasvedčuje, že skutočnosť je oveľa horšia, ako presakuje na verejnosť. Teším sa, až týchto hajzlov, ktorí to deťom robia a tvrdia, že sú niečo viac, ako iní, začnú vešať a strieľať. Fotografie však zatiaľ nie sú. Tie, ktoré sa začínajú šíriť, zatiaľ nie sú autentické, ako napríklad táto:

Fotografia v skutočnosti pochádza z dosť debilnej hollywoodskej komédie Pawn Shop Chronicles (odkaz na portáli IMDB).

deti v klietkach

 

 

7 komentárov k “Pedofília a satanizmus v najvyšších kruhoch postupne vychádzajú na denné svetlo”

  1. Rad by som videl nejake dokazy tychto tvrdeni, pretoze toto vsetko kludne mozu byt len vymisli nejakej chorej hlavy co ma vytvaranie konspiracnych teori ( a to dost divnych) ako kazdodenne hobby, som velmi zvedavi ci sa casom aspon mala cast tychto tvrdeni preukaze

 1. Toto nie je „konšpiračný“web,ako tvrdí o.i. zdegenerovaný pedofil Smatana,obťažujúci bezbranné neplnoleté žiačky v kabinete.Uvádza sa tu Pravda,ktorá konečne vychádza na povrch.Ja len musím korigovať to,že Marina Abramovič(Abrahámovič)je Srbka.Nie je!Má známy „nadnárodný“pôvod tých,ktorí nikdy nie sú lojálni ku žiadnej krajine,len ku vlastným génom.Áno,narodila sa v Srbsku,ale Srbka=Slovanka to nie je!Mimochodom,je ročník 1946.Určite neveríte,ale naozaj má 74 rokov!Nuž,adrenochróm dokázal divy.Ja dúfam,že už len v minulom čísle a že títo potomkovia Satana čoskoro skončia.

  1. Marina
   Pre staroverec: No, až taká mladica zasa nie je, tie publikované fotky sú staršieho dáta, ale priznávam, jej vzhľad mi nesedí s jej vekom…

   Táto nosatá čoskoro zanikne v toku času, som však skeptický, na jej miesto sa tlačí množstvo mladších, bičovaných svojim náboženstvom do vyvolenosti, ktorí nedbajú nalievať sa tekutým výsledkom príšerného utrpenia neurodzených, neopotrebovaných otrokov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *