Pat v občianskej vojne Spojených štátov čoskoro skončí; začína sa ďalšia fáza oslobodenia planéty

Poznámka prekladateľa: Tento text prinášam ako skúšku toho, či sa dokáže každý týždeň vyzbierať 50 eur na preklad týždennej zvodky Benjamina Fulforda. Jej preklad zaberá viac hodín času, ktorého je stále menej. Nie je viac v mojich silách robiť tieto veci bezplatne, najmä potom, ako moje preklady boli a sú komerčne využívané na iných platformách. Môžem iba pripomenúť, že preklad je chránený autorským právom, smie byť zverejnený iba s uvedením zdroja a nesmie byť použitý na komerčné účely bez predchádzajúceho písomného súhlasu.

O stave účtu na preklad ďalšej týždennej správy BF budem informovať vo widgete vpravo hore, prípadne v časti pod článkami na mobilných zariadeniach.

Pokiaľ sa nevyzbiera dostatok prostriedkov, bude to pre mňa signál, že informácie na tomto portáli nie sú viac potrebné.

ďurino

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 27. 8. 2018

Smrť zradcu Johna McCaina, ktorá je pravdepodobne popravou, signalizuje novú fázu demontáže zločineckej kabaly, ktorá ovládala SŠA od roku 1913, zhoduje sa Pentagon a agentúrne zdroje. „Zradca McCain by mohol byť prvým, komu vojenský súd udelil trest smrti, ktorému bolo dovolené zomrieť so cťou, ako Rommelovi, aby ochránil povesť námorníctva pri vyčíňaní deep state“, takto opísal situáciu istý zdroj Pentagonu.

Skutočná bitka sa však začne až potom, keď bude demontovaná americká pobočka kabaly a vojensko-priemyselný komplex SŠA sa postaví proti vratkej euroázijskej aliancii so sídlom vo Švajčiarsku.

Táto bitka sa skončí buď svetovou vojnou alebo úplným prerobením povojnových inštitúcií, akými sú OSN, BIS, MMF, EÚ atď. Kľúčom je zamerať sa na komplex nadácií (plus Vatikánsku banku), používaných chazarskou mafiou na zamaskovanie svojej kontroly nad centrálnymi bankami v súkromných rukách, korporáciami rebríčka Fortune 500 a väčšinou takzvaných svetových lídrov.

Ohňostroje by mali začať v septembri a zintenzívniť by sa mali počas amerických parlamentných volieb v novembri, v ktorých americká pobočka chazarskej mafie dúfa, že obnoví svoju silu a odstráni amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Je však potrebné mať na pamäti, že Trump bol doteraz len menším zlom v porovnaní s Hillary Clintonovou. Musí ešte dokázať, že je niečím iným ako Rothschildovým agentom, ktorý bojuje proti prepojeniu Bush/Clinton/Rockefeller v SŠA. Nezabudnite, že Trumpov režim ešte musí odhaliť pravdu o zločinoch ako 9/11 a Fukušima. A ani vzdialene sa nepokúsili o niečo ako jubileum [podľa biblie akt milosrdenstva, jubilejný rok, v ktorom sa pôda vracia jej pôvodným majiteľom, odpúšťajú sa dlhy a otroci sú prepustení na slobodu].

Bývalý spravodajský dôstojník CIA a námorníctva Robert David Steele hovorí: „Odhalenie pravdy o 9/11 je témou rokovania. Prezident prisľúbil, že odhalí skutočnú pravdu. Nie je rozhodnutý, či to má urobiť pred voľbami alebo po nich, pretože sa obáva, že pribitie Dicka Cheneyho a neokonzervatívcov pracujúcich pre sionistický Izrael na kríž by bolo priskorými voľbami. „Zbierka materiálov obsahujúca prezidentské memorandá, pripravená 28 špičkovými učencami, špiónmi a inžiniermi je zadarmo dostupná na internete: odkaz.

Králičou norou, ktorá vedie oveľa hlbšie ako 9/11, je samozrejme masová vražda 11. marca 2011 (3/11) útokom na Fukušimskú jadrovú elektráreň za pomoci cunami. Odstránenie austrálskeho premiéra Malcolma Turnbulla z Goldman Sachs minulý týždeň môže na tomto fronte viesť k odhaleniu pravdy o 3/11, podľa dvoch agentov austrálskej tajnej služby, ktorí sa podieľali na Fukušime.

Títo agenti poskytli austrálskemu premiérovi Kevinovi Ruddovi v roku 2010 dôkaz, že jadrová zbraň ukradnutá z ruskej ponorky Kursk v roku 2000, bola prepašovaná do Japonska a mala byť použitá pri teroristickom útoku proti tejto krajine. Deň potom, ako Rudd dostal tento dôkaz a pokúsil sa na jeho základe konať, americký „Federálny rezervný výbor“ ho vykopol, uviedli agenti.

Agenti spolu s japonskou vojenskou spravodajskou službou pokračovali v sledovaní zbrane, ktorá bola umiestnená na japonskej hlbokomorskej vrtnej lodi Chikyu, rozdelená na päť menších zbraní a umiestnená do vrtov na morskom dne pri Fukušime predtým, aby bola potom odpálená na vyvolanie zemetrasenia a cunami. Navzdory tomu žiadne orgány nezasiahli, aby zabránili tomuto útoku. Okrem toho, po útoku sa bývalý americký prezident Barack Obama obrátil na Spoločnosť Bieleho draka a tvrdil, že nemal vedomosť o tomto útoku proti Japonsku, ani do neho nebol zapojený.

Stopa dôkazov (a NSA má všetky detaily) v skutočnosti vedie k bývalému „čiernemu pápežovi“ (vrchnému jezuitovi) Petrovi Hansovi Kolvenbachovi a izraelskému premiérovi Benjamínovi Netanjahuovi. Odtiaľ trasa vedie k satanistickej slobodomurárskej lóži P2, Švajčiarsku a BIS. Preto je zaujímavé poznamenať, že jezuitský pápež František teraz čelí nevídaným útokom s cieľom odhaliť pedofíliu. František, pri všetkých svojich rečiach o reforme, nedokázal zverejniť účasť Vatikánu na udalostiach, ako bol zločin proti ľudskosti vo Fukušime.

„Rezignácia pápeža Františka je čoraz pravdepodobnejšia po jeho neúspešnom írskom výlete, odsúdení pápeža arcibiskupom Carlom Maria Viganom a rastúcej vlne útokov v rôznych krajinách proti kňazom, o ktorých sa predpokladá, že sú pedofilmi. Podľa nášho vedomia len jeden z desiatich kňazov je pedofil, kultúra beztrestnosti pedofílie a homosexuality vo Vatikáne však teraz vedie k implózii“, poznamenal Steele. „Vo Vatikáne je jedno miesto, kde je priestor už iba na jeden obraz pápeža, a podľa istej legendy má byť ďalší pápež posledným pápežom. Vodca katolíkov, s ktorým komunikujem, je hlboko znepokojený“, dodal Steele. Ďalšie zdroje CIA a Pentagonu súhlasili s touto analýzou.

Pápež a Vatikán sú kľúčom k skutočnej zmene vo fungovaní tejto planéty, pretože väčšina takzvaných svetových lídrov je riadená Vatikánom úplatkami (cez miliardové vatikánske bankové účty) a vyhrážkami vraždou alebo zosadením.

Stopa z útoku vo Fukušima vedie aj do šedej zóny, pretože poprední slobodomurári z P2 ako Cavalier z Rádu nemeckých rytierov a (vatikánsky vrah) Vincenzo Mazzara tvrdia, že v konečnom dôsledku prijímajú príkazy od entity nazývanej „čierne slnko“, ktoré „komunikuje cez gama vlny“. Môže ísť o zahmlievanie, ktoré nás má odviesť od skutočných (ľudských) páchateľov. Zdroje z Pentagonu však trvajú na tom, že boj o planétu Zem má ezoterický alebo mimozemský rozmer a hovoria, že na tomto fronte sa „systematicky ničia posledné podmorské a podzemné základne“.

Medzičasom, opäť na zemskom povrchu, najlepší spôsob ako zistiť, čo sa naozaj deje, by boli vojenské akcie proti pevnostiam chazarskej kabaly ako BIS a rodinný komplex Rothschildovcov v kantóne Zug vo Švajčiarsku a ich obsadenie.

Je však nepravdepodobné, aby sa to stalo v čase Trumpa, pretože keď bol obchodníkom, vždy keď sa dostal do bankrotu, zachránili ho práve Rothschildovci (čo možno poľahky potvrdiť správami z médií z jeho podnikateľských čias).

Jasné znamenie, že Trump je opozíciou ovládanou centrálnymi bankármi prišiel, keď televíznej stanici Fox povedal, že ak by bol obvinený, akciový trh sa zrúti. Ako ukazujú grafy na nasledujúcom odkaze, svetové akciové trhy rastú len kvôli tomu, že centrálne banky v súkromnom vlastníctve si tlačia peniaze. Inými slovami: zdá sa, že centrálne banky využívajú Trumpa na to, aby vyslovoval hrozby, že trhy sa zrútia, ak bude nimi ovládaný opozičný prezident odstránený z funkcie (odkaz).

Mnoho ľudí si myslí, že rastúci akciový trh je dobrá vec, v skutočnosti si však centrálne banky tlačia svoje zvláštne peniaze a odovzdávajú ich svojim priateľom, ktorí ich používajú na spätné odkupy akcií, aby upevnili svoju kontrolu nad veľkými korporáciami a zvýšili svoje bohatstvo. Skutočný vodca by zabavil všetky aktíva na celom svete zakúpené za tieto zvláštne peniaze centrálnej banky a vrátil ich ľuďom na planéte prostredníctvom aktu milosrdenstva [jubileum, vysvetlenie vyššie].

V každom prípade, ďalšie dôkazy pochádzajú zo zástupcov bývalého japonského ministra financií Heizoa Takenaku, ktorý vyhlásil, že odovzdal kontrolu nad japonskými korporáciami chazarskej mafii, pretože Japonsku bolo vyhrážané použitím seizmickej zbrane. Japonsko však bolo napadnuté aj tak, pretože potom, ako Takenaka odstúpil, sa cisár pokúsil opäť prevziať kontrolu nad Japonskou bankou, podľa zdrojov z japonskej kráľovskej rodiny.

Správy o tom, že zmizla ruská superjadrová zbraň, je pravdepodobne zahalenou hrozbou chazarskej čvargy, že príde ďalšia masová vražda typu Fukušima, ak by bola ohrozená jej moc. To môže byť dôvod, prečo sú ľudia (mohli by sme skôr povedať ikony kabaly) ako Hillary Clintonová doteraz na slobode (odkaz).

No aj keď sú mnohí z popredných chazarských zločincov na slobode, útoky na kabalu na nižších úrovniach majú efekt snehovej gule. Na tomto fronte najnovšie zdroje z Pentagonu informujú o tom, že „nemeckému chemickému gigantovi Bayer bolo dovolené kúpiť spoločnosť Monsanto, takže masívne súdne spory a vyšetrovania týkajúce sa glyfosátu, GMO atď. zničia túto spoločnosť kabaly“. Zdroje dodávajú, že „postavenie veľkých farmaceutických spoločností [Big Pharma] začína byť vratké nielen na základe verejného hnevu na vysoké ceny liekov, ale aj na základe zabíjajúcich vakcín, aké  robí napríklad Merck“.

Ďalej, v Spojených štátoch môže byť „súkromná armáda židovskej [chazarskej] mafie, skorumpovaná Newyorská polícia (NYPD), vyšetrovaná za presadzovanie nezákonných kvót pri zatýkaní, predvolaniach a pokutách moslimov a menšín pri ochrane židovského susedstva“. Väčšinu z týchto ľudí zatvárajú na základe podvrhnutých obvinení (napr. 48,6 % federálnych väzňov je vo väzení za trestné činy súvisiace s drogami), aby robili otrockú prácu v súkromných ​​väzniciach. Na tomto fronte stojí za to poznamenať, že väzenskí otroci začali štrajkovať (odkaz).

Na druhej strane Trump vystupňoval svoju kultúrnu vojnu proti židovskej mafii tým, že zaútočil nielen na kľakačov v NFL, ale aj židovské televízne siete ako ESPN, CBS, Fox a NBC, ktoré nedávno odmietli odvysielať národnú hymnu.

Taktiež, aby sme znovu zacitovali pána Steeleho, „Trump môže dať Jeffovi Sessionsovi poslednú šancu uskutočniť zmysluplné verejné vyšetrovanie Clintonovcov (pre vlastizradu, pedofíliu, volebné a nadačné podvody) ako aj Johna Brennana. Keďže Hillary Clintonová sa pripravuje menovať troch hlavných obstarávačov prostriedkov Demokratov, zmysluplné verejné pripomenutie jej veľkých zločinov a priestupkov na pozícii štátneho tajomníka – vrátane predaja Libanonu Francúzsku, Sýrie a Jemenu Saudskej Arábii a spoločnosti Uranium One Rusku – by mohli byť klincom do demokratickej rakve, čo sa týka novembrových volieb.“

Ľudkovia, pripravte sa na rušnú jeseň.

Zdroj: benjaminfulford.net

Preklad: ďurino, august 2018

9 komentárov k “Pat v občianskej vojne Spojených štátov čoskoro skončí; začína sa ďalšia fáza oslobodenia planéty”

 1. Dobry den,
  ak bude raja preberat Vase preklady a umiestnovat na tadesco bez uvedenia zdroja a bez akejkolvek informacie o tom, ze ak nebude podporena Vasa cinnost, nebudete v tom pokracovat, ze sa najde dostatocny pocet ludi k tomu, aby pravidelne prispievali na Vasu cinnost? Ak som nieco na tadesco prehliadla, vopred sa ospravedlnujem.

 2. Neviem,čo riešiš,Anna.
  Máme tu zatiaľ Ďurinov autorský portál,Preklady od lesa, roky sem prekladal zaujímavé články a videá, viete,čo tým chcem povedať. Ten človek sa rozhodol veľmi správne,že portál spoplatní.

  A bude to aj naše zrkadlo.Či dokážeme za mesiac zložiť spolu 200 eur-to je to podstatné.To je 40 čitateľov po 5 eur.
  O Tadesco teraz nejde.Ide o nás.

  1. Lubov, praveze mi ide o to, aby Durino pokracoval vo svojej praci. Podmienku spoplatnenia v plnej miere podporujem. Skus citat aj medzi riadkami.

 3. Durino děkuji z celého srdce za tvůj čas věnovaný překladům, avšak osobně dávám peníze většinou jen za hmotné věci,
  obávám se že to dopadne jako s http://orgo-net.blogspot.com/
  s dobrovolnými drobnými příspěvky to bude mít vždy sestupnou tendenci, takže buď zcela zavřít a věnovat se osobnímu životu nebo zcela placený obsah ve stylu
  https://www.matrix-2001.cz/
  Fulford se už mnohokrát oháněl obřími finančními prostředky co má k dispozici společnost bílého draka, to stejné psal Cobra o hnutí odporu, tak snad můžou setinu prostředků věnovat lokálním překladatelům na provoz webu a nebo nemůžou? a proč?

  1. Utarchia: keby som sa riadil tvojim princípom, že energiu (aj peniaze sú energia) vydávam iba na veci hmotné, vo svoj prospech, nič z toho, čo je za mnou, by nevzniklo.

   Vytvoriť uzavretú komunitu na spôsob Chvátalovho projektu nevidím ako dobrý nápad. Vznikne komunita „my, ktorí to vieme“ a ostatní nemajú šancu si to prečítať. Práve tí, ktorí to najviac potrebujú…

   Ak tento portál zanikne, pretože nebudem mať dostatok energie, tak zanikne. Nič viac, nič menej.

   Máš príležitosť podržať ho nejaký čas. Urobíš to?

   Pekný večer všetkým…

   1. Durino, já jsem věnoval a stále věnuji energii i na nehmotné věci pro ostatní lidi, ale vždy jsem to dělal zdarma, ale musíš mít na to podmínky tj. volný čas a peníze z jiné činnosti aby jsi právě ten volný čas mohl obětovat, pokud se peněz nedostává je nutno ten čas bohužel přesměrovat na jejich vydělávání ,
    nesmíš zapomínat , že všichni čtenáři už musí platit za internetové připojení i za propálenou elektřinu, pokud budou muset pravidelně ještě platit za vlastní obsah tak nedokážu odhadnout kolik procent jich bude přispívat a kolik ne,
    za mně osobně bych se přikláněl k zavedení reklamy na web, je to nejméně bolestivé řešení a může zajistit trvalý malý zdroj energie(peněz), rád bych klidně odkliknul i 10 agresivních reklam než bych se dostal na vlastní článek od Fulforda

 4. Chtel jsem prispet. klikl jsem na prispet a objevilo se mi cislo uctu. Bohuzel, jsem schopen prispet pouze online (paypal apod.) Sorry.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *