Pandemický cirkus má nastoliť svetovládu, nasledovať bude projekt Blue Beam

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 2. 3. 2020

Falošná koronavírusová pandémia, ktorá je teraz témou č. 1 na celom svete, je zameraná na vytvorenie celosvetovej republiky, tvrdia slobodomurárske zdroje z P3. Strach z koronavírusu využíva aj Korporácia Spojené štáty ako ospravedlnenie pre neschopnosť splatiť dlhy 16. februára. Rovnako ako školák, ktorý sa vyhovára: „Pes mi zožral domácu úlohu.“ Títo ľudia tvrdia: „Vírus nám zožral finančný systém.“ To im zachráni tvár viac, ako keby povedali: „Zastavili nám prísun peňazí, pretože už 40 rokov neplatíme svoje účty.“ V každom prípade to znamená, že stratili schopnosť vytvárať cez centrálnu banku smiešne peniaze na podporu trhov a udržanie sa pri moci.

Vlastníci Korporácie Spojené štáty využili náhodnú zmienku o smrtiacom víruse v knihe z osemdesiatych rokov na šírenie odkazu, ktorý naplánovali už pred rokmi. Použili to na to, aby Aziatom poslali správu „posuňte splatnosť našich dlhopisov alebo si užijete riadny tanec“.

Propagandistický plátok Popular Mechanics prispela k šíreniu strachu nasledujúcou titulkou:

„Vedci našli v roztápajúcom sa ľadovci 28 nových vírusových skupín. Takto skončí svet.“ (odkaz)

Dostali sme odpoveď, že si „užijeme riadny tanec,“ hovoria zdroje ázijskej tajnej spoločnosti. „Keď sa skončí súčasná bitka ľudstva s vírusom, celkom určite sa začne bitka nová“ potvrdzujú naznačujúc, že o tom nemajú absolútne žiadne pochybnosti.

Dobrí chlapci na Západe vedia, že čínske znaky pre krízu 危 機 znamenajú „nebezpečenstvo“ a „príležitosť“ a používajú tento postup na to, aby sa pokúsili ustanoviť zhovievavejší systém starostlivosti o planétu Zem.

Zdroje zo Spoločnosti Bieleho draka [SBD] uviedli, že SBD navrhla aktiváciu udalosti typu „Projekt Blue Beam“ anglosaskému združeniu „Five Eyes“ [Päť očí]. Projekt Blue Beam [modrý lúč] je sfalšovaný scenár konca časov pomocou hologramov, počítačovej grafiky a skutočných vojenských displejov. Cieľom je zorganizovať niečo, čo je nazývané ako tranzitná udalosť, niečo ako svadba alebo planetárny obrad nadchádzajúcej éry, vysvetľujú zdroje. Dodali, že návrh v tomto okamihu nie je dokončený.

Aj keď boli vykonané pokusy o odmaskovanie projektu Blue Beam (odkaz), niet pochýb, že technicky je to možné. Počas druhej vojny v Iraku sa dokázala schopnosť premietať na oblohu obrovské hologramy. Použitie počítačovej grafiky v televíznych správach by teraz poľahky mohlo vytvoriť scenár typu tretia svetová vojna. Ak by sa do akcie zapojili vojenské sily, bolo by ľahké presvedčiť spiacu väčšinu o tom, že táto udalosť bola skutočná. Zasvätenci, ako sú čitatelia týchto týždenných správ, by sa mohli uvoľniť a užívať si show.

V každom prípade nie je pochýb o tom, že prebiehajúca koronavírusová panika je navrhnutá tak, aby vydláždila cestu núdzovej vojenskej vláde a založeniu celosvetovej republiky. Ľudia však musia mať na pamäti, že to všetko je falošné. Tu je napríklad správa o pandémii z Talianska:

Taliansky guvernér Zaia z regiónu Benátsko povedal:

„80 % všetkých chorých sa uzdravuje samo od seba, 15 % potrebuje lieky a 5 % potrebuje nemocničnú starostlivosť. Všetkých 17 ľudí, ktorí zomreli, malo iné vážne zdravotné problémy. Žiadny zdravý človek, ktorý chytil koronavírus, nezomrel. Je to poplach bez reálneho základu. Spočiatku reagovali tak, ako reagovali, pretože nemali žiadne skutočné informácie o víruse. Keď však vidíme, čo to reálne je, celé je to úplne nafúknuté.“

Predtým, ako opíšeme ďalšie falšovanie, musíme poukázať aj na niektoré veľmi vážne bitky špeciálnych síl, ktoré sa odohrávajú na niekoľkých kľúčových miestach po celom svete. Najdôležitejšia akcia sa teraz koná vo švajčiarskom Zugu, podľa zdrojov z MI6.

Vysokopostavený zdroj z MI6 povedal:

„Myslíme si, že barón Nathaniel Rothschild sa nachádza na istom mieste v Zugu vo Švajčiarsku. Bola vyslaná SIS, aby „odstránila“ túto poslednú prekážku. Švajčiarsko je chúlostivé, pretože ako isto už viete, je domovom CIA, a nachádza sa tu aj skupina známa v ezoterickejšom svete ako Swiss Octagon, ktorá združuje to, čo zostalo z potomkov faraónskych pokrvných línií a postáv s tvrdým/temným charakterom.

Je zaujímavé, že podľa zdrojov z prostredia japonskej kráľovskej rodiny táto má tiež pôvod v egyptských faraónskych pokrvných líniách. Podľa japonských pravicových zdrojov preto aj v Japonsku prebieha vážny boj. Tvrdia, že olympijské hry 2020 v Tokiu budú zrušené, s cieľom odstaviť od moci sionistickú bábkovú vládu Šinzóa Abeho. To by Abemu a jeho kamarátom gangstrom spôsobilo obrovské finančné straty a vystavilo ich veriteľom, uvádzajú zdroje.

V celkovom pohľade už v Japonsku v súvislosti s tzv. „novým typom koronavírusu“ vládne hlboká panika. K dnešnému dňu boli v celej krajine zatvorené školy, boli zrušené koncerty a verejné podujatia a mnohé tovary v obchodoch boli vypredané. Napríklad fotografia regálov miestneho supermarketu nižšie ukazuje, že z regálov zmizli všetok toaletný papier a rúška.

Zdroje CIA potvrdzujú, že „sionistická kabala bude teraz rozbitá (v hre je už viac ako rok)“. Hovoria, že najvyšší sionisti boli zhromaždení v „jaskyni“ vo švajčiarskom Zugu, kde budú sústredení a pripravení na vojenské súdy.

Sionistická kabala doslova bojuje o svoj život a zinscenovala masívny propagandistický útok na Čínu falošnými videami ľudí, ktorí sa vešajú alebo skáču z okna, ako aj falošnými správami o tom, že už polovica krajiny je mŕtva.

Ľudia, s ktorými v Číne komunikujem, však hovoria, že život sa vracia k normálu. Japonskí obchodníci, ktorí obchodujú s Čínou, mi hovoria, že desiatky riaditeľov tovární tvrdia, že výroba sa opäť obnovuje. Čo sa neobnovuje, to je obchodovanie so SŠA, pretože úverový rating koncernu Spojené štáty padol, hovoria čínske zdroje. Z tohto dôvodu sionistická propaganda namiesto toho, aby priznala, že nedokáže z Číny doviezť tovar preto, lebo nesplácajú úvery, tvrdí, že to preto, lebo „v Číne už všetci zomreli“.

Bývalý agent CIA a agent vojenského námorníctva SŠA Robert David Steele opisuje situáciu v Spojených štátoch takto:

„Prezident Donald Trump verejne vyhlásil koronavírus za podvod, no politický cirkus ho donútil k ústupu. Vie, že to je akcia pod falošnou vlajkou, vie, kto je zodpovedný, a vie aj to, že mu klamú tak CDC (Centrum pre kontrolu chorôb, ktoré vedie Nancy Messonnierová, sestra Roda Rosensteina, ktorá je proti Trumpovi), ako aj CIA (pod vedením Giny Haspelovej, prívrženca tábora Johna Brennana). … príbeh vo všetkých svojich nuansách zahŕňa kombináciu biologickej vojny, technológiou 5G a satelitmi zníženej imunity a radiačnej choroby, ktorá bola nesprávne označená za nový vírus (ktorý nie je horší ako predchádzajúce vírusy) a informačnej vojny zo strany London City a Wall Street vedenej pre obchodovanie s využitím dôverných informácií a únik zisku.“

Existujú správy o testovacích súpravách, ktoré boli v Spojených štátoch šírené ako súčasťou podvodu, s cieľom hodiť vinu za bankrot pandémii. Existujú tiež správy o tom, že vírus obsahuje fragmenty HIV a eboly. K cirkusu sa pripojil aj pápež tým, že povedal, že má nový koronavírus a hovorí s verejnosťou spoza skla (odkaz1, odkaz2).

Skôr, ako podľahnete panike, spomeňte si prosím na dianie po 11. marci 2011 vo Fukušime. Médiá, najmä takzvané médiá, boli plné príbehov o tom, že ide o „udalosť na úrovni vymretia“. Ale som tu, 200 kilometrov od Fukušimy a môžem z prvej ruky informovať, že tu nie je nezvyčajne vysoké žiarenie a že v dôsledku tohto sionistického cirkusu šírenia strachu v Tokiu nedošlo k jedinému úmrtiu spôsobenému rádioaktívnym žiarením.

Skutočnosťou však je, že vlna cunami, ktorá bola vyvolaná jadrovými zbraňami umiestnenými v morskom dne, usmrtila takmer 20 000 ľudí. Uisťujeme vás, že vojenské súdy postavia páchateľov pred súd. Pamätajte na moje slová.

Benjamín Netanjahu a ďalší budú čeliť procesu na norimberský spôsob. Boj o planétu Zem teraz vstupuje do fázy upratovania. Skupinou, ktorá sa zatiaľ nevzdala, je nemecká frakcia. MI6 zhrnul situáciu takto: „Boj o planétu Zem teraz vstupuje do fázy upratovania:

„Nemci sa po brexite zbláznili, takže budú kopať a vrešťať, keď sa ich projekt EÚ bude rúcať pred ich očami. Vatikán už skončil a je hotový.“

S tým súvisí veľký boj v Malajsku, zameraný na zabránenie odhalenia okolností letov MH370/MH17, ktoré by odhalilo fašistických členov holandskej kráľovskej rodiny, členov skupiny Bilderberg. V dôsledku toho bol premiér Mahathir Mohammed dočasne odstavený od moci, tento boj však ešte dlho nekončí. V tejto súvislosti určite nie je náhoda, že na úteku sa nachádzajúci finančník Jho Low, spojený s Goldman Sachs, bol práve v čase vypuknutia koronavírusu videný v čínskom Wu-chan (odkaz).

Medzitým sa na Blízkom východe začína rysovať faktická aliancia medzi Tureckom a Izraelom, pretože obe krajiny uznávajú, že iba spoločne dokážu zabrániť Rusku a americkej armáde v tom, aby zbavili ich vlády moci. Turecko začalo opäť zaplavovať Európu utečencami a súčasne hrozí zatvorením Bosporskej úžiny. Izrael samozrejme používa svoje obvyklé vydieranie, či už biologické, sexuálne, jadrové alebo iné (odkaz1, odkaz2).

V boji proti týmto ľuďom nezabudnite, že sa nemusíte obávať ničoho, okrem strachu samotného. Láska je najmocnejšou silou vo vesmíre a s určitosťou vyhrá.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, marec 2020

4 komentáre k “Pandemický cirkus má nastoliť svetovládu, nasledovať bude projekt Blue Beam”

 1. Protože začíná Apokalyptická změna, především v Evropě, připravte se na hašení požárů. Magma vystupuje k povrchu a je otázkou několika týdnů, kdy to v Evropě bude podobné, jako to bylo v Austrálii. Sledujte zemětřesení online. Jih Evropy je již zasažen. Navíc očekávejte anihilační změny. To znamená, že budou mizet celé hory. Dosud se tak dělo v malé míře. Náhlé propady země, na silnicích, díry, kam padají jak auta, tak celé domy, to je nyní vidět všude po světě. Najděte si ty Shink holes, nebo jak to nazývají mylně Češi, závrty. Jedná se o anihilační díry, čili vyrovnávání energetických polí planety. Je to podobné jako u vody, kdy se vyrovnává hladina vody ve spojených nádobách. Energie je však neviditelná, proto mizí půda pod nohama a budou mizet celá pohoří a kusy pevniny v Evropě.

 2. zdravim,
  info pre pokrocilych – pridajte sa k nam 5. aprila o 4:45 rano. namiesto apoklyptickych kecov sluhov bestii spravte dobru a dolezitu vec :

  https://prepareforchange.net/2020/03/04/cobra-update-make-this-viral-ascension-timeline-end-of-coronavirus-meditation-april-4th-5th-2020/

  inak, apokalypsu uz planovali a chceli vykonat niekolko krat v blizkej minulosti ale nikdy sa im to nepodarilo a ani sa im to uz nepodari.

  vitazstvo svetla !
  pekny den,
  bc.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *