Pád sionistickej dynastie Saudov a možný pokus o prevrat v Rusku

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 15. 10. 2018

Svetové udalosti rýchlo vrcholia, hlavným ťahom proti domu Saudov a možným pokusom o prevrat tento víkend proti ruskému prezidentovi Vladimírovi Putinovi, hovoria zdroje Pentagonu, CIA a FSB.

Po prvé, vražda (alebo inscenovaná vražda, psychologická operácia) stĺpikára denníka Washington Post, Jamala Khashoggiho, je súčasťou kroku na odstránenie sionistickej/satanistickej dynastie Saudov z kontroly Saudskej Arábie a ropy Stredného východu, podľa zdrojov Pentagonu a CIA. Táto operácia je tiež zameraná na zhrabnutie finančných prostriedkov na udržanie zbankrotovaných SŠA nad vodou, hovoria zdroje CIA.

CIA takto zhrnula situáciu:

„Štátna pokladnica SŠA drží okolo 3 až 5 biliónov petrodolárov Saudskej Arábie, ktoré sa nahromadili od 1970-tych rokov, kedy sa tento trik s petrodolármi začal (približne v tom istom čase, kedy Nixon zatvoril „zlaté okno“ [t. z. keď dolár prestal byť krytý zlatom]). Tieto bilióny boli zhabané a nebudú vrátené. To isté platí pre tisíce ton zlata uložených v bankách Credit Suisse a UBS vo Švajčiarsku, ktoré vlastnila Saudská Arábia (dynastia Saudov). Bolo zabavené tiež. Pre sionistickú chazarskú dynastiu Saudov je to skutočný finančný „koniec hry“. Toto je skutočne hra, set a zápas.“

Tiež to nie je náhoda, že incident s novinárom Khashoggim sa odohral práve vtedy, keď bol z tureckého väzenia prepustený šéf CIA v Turecku, „pastor“ Andrew Brunson. V dlhodobejšom scenári Turecko obnoví kontrolu nad svojimi bývalými dŕžavami v Saudskej Arábii a štátoch Perzského zálivu, zatiaľ čo Izrael sa stane židovskou autonómnou zónou pod tureckou ochranou, hovoria zdroje.

V úvodnom kroku možno bude odstránený „cirkusový saudský princ Mohamed bin Salmán (MBS), keďže Saudská Arábia bude čeliť západným sankciám a bojkotom v príprave na útok na Izrael, až budú odtajnené dokumenty z 11. septembra“, dodávajú zdroje Pentagonu.

K tomuto sa vrátime neskôr, pretože v okamihu, keď mala byť táto týždenná správa zavesená na web, sme dostali naliehavú správu zo zdrojov FSB o pokuse o prevrat tento [uplynulý] víkend proti prezidentovi Vladimírovi Putinovi. Podľa zdrojov, veľký krok proti ukrajinskej autonómnej oblasti Donbas „Rothschildovými jednotkami“ by viedol k „obrovskému sporu vnútri ruského generálneho štábu s ministrom obrany Sergejom Šojguom, podporujúcim bývalého šéfa [Ruskej tajnej služby] FSB a tajomníka Bezpečnostnej rady Ruska, Nikolaja Patruševa ako nového vodcu Ruska“, uvádzajú zdroje. Putin však bol evakuovaný z Moskvy, za podpory „troch vlasteneckých generálov“ a prevrat bol odvrátený s pomocou ruských špeciálnych jednotiek, hovoria zdroje.

Táto predbežná spravodajská správa môže byť spojená s nasledujúcou správou CIA, ktorá tvrdí, že „viacerí svetoví vodcovia boli povolaní do Ruska na stretnutie s Putinom, zo SŠA však nikto neprišiel. Nebolo im dovolené zúčastniť sa. Čo plánuje Putin so zvyšnými svetovými lídrami?“

Ohlásený pokus o prevrat je v zhode s náhlym nárastom bojov na východnej Ukrajine, ako to uvádzajú viaceré príspevky regionálnych správ (odkaz1, odkaz2).

Ruské zdroje hovoria, že výsadok 5 000 vojakov pozdĺž hranice východnej Ukrajiny a Ruska bol odrazený [repelled]. Boj na Ukrajine bol súčasťou pokusu vyprovokovať útok NATO na Rusko, na odvrátenie ruskej pozornosti od pokusu o prevrat. Kontaktovali sme zdroje Spoločnosti Bieleho draka vo FSB, ale do zverejnenia tejto týždennej zvodky sme od nich žiadnu správu nedostali. V prípade potreby poskytneme o tejto naliehavej situácii aktualizácie.

V každom prípade sa Rothschildovci možno pokúsili zvrhnúť Putina, ako dôsledok hrozivej situácie, ktorej čelí ich bábková kolónia Izrael. Premiér Benjamín Netanjahu, uctievajúci satana, tu čelí útokom na viacerých frontoch. Proces s jeho manželkou, Sarou Netanjahuovou, pre podvod sa začal v nedeľu (odkaz). Samotný Benjamin Netanjahu bol políciou vypočúvaný už dvanásťkrát, v súvislosti s vyšetrovaním rôznych podvodov, a očakáva sa, že bude čoskoro zatknutý, hovoria zdroje z Mosadu.

Okrem toho „odstúpila veľvyslankyňa Spojených štátov pri OSN, Nikki Haleyová, pre korupciu, ktorá jej bude vyčítaná v rámci prípadov podvodu Benjamina a Sary Netanjahuových“, uvádzajú zdroje z CIA. „Vyzerá to tak, že čoskoro bude obžalovaná z korupcie, pretože si uliala 20 miliónov amerických dolárov, určených na pomoc pre palestínsky ľud. Obaja vieme, že USAID [Agentúra Spojených štátov amerických pre medzinárodný rozvoj] je frontovou organizáciou CIA.“

Zdroje Pentagonu zhrnuli situáciu nasledovne:

„Čistka sa začína tým, že z OSN bude vykopnutý prisluhovač Izraela, Nikki Haleyová, ktorej odchod sa mal uskutočniť už dávno, zatiaľ čo ňou uprednostňovaný náhradník, globalistická zlatokopka Dina Powellová, bola zamietnutá.“

Ruské jednotky, používajúce v Sýrii prostriedky rádioelektronického boja, vypli tiež všetky aktivity izraelského letectva, ako informuje internetový portál Debka riadený Mosadom (odkaz).

Mohlo by to súvisieť s pripútaním celej americkej flotily bojových lietadiel F-35 k zemi na celom svete (odkaz).

To by tiež mohlo byť dôvodom, prečo bol zorganizovaný už spomínaný pokus o prevrat proti Rusku, ako posledný pokus zachrániť satanskú vládu Izraela. No tento posledný pokus sionistov/satanistov rozpútať 3. svetovú vojnu sa nepodarí, hovoria ruské, americké a čínske armádne zdroje.

Vráťme sa späť k situácii v Saudskej Arábii. Od našich zdrojov z CIA vieme, že Mohameda bin Salmána dosadili k moci izraelské špeciálne jednotky. Je tu tiež veľmi reálna možnosť, že v apríli bol zabitý, keď bola v jeho paláci hlásená streľba. Posledný týždeň Bloomberg News zverejnila niečo, čo uviedli ako exkluzívny rozhovor s ním, ale osoba, ktoré bola prezentovaná ako MBS, sa iba málo podobá na osobu, ktorá sa ukazovala na verejnosti pred aprílom (odkaz).

Konštatujeme tiež, že možno zavraždený novinár Jamal Khashoggi bol synovec lebo bratranec, v závislosti od zdroja (možno oboje, vzhľadom na saudské príbuzenské vzťahy) obchodníka so zbraňami v afére Irangate. Adnan Khashoggi svojho času nastražil na autora tejto správy medovú pascu (chcem mu poďakovať, bola to najkrajšia medová pasca, akú som kedy stretol). Zatiaľ čo som sa medu a teda pasci vyhýbal, dala mi knihu vo francúzštine od Khashoggiho, v ktorej sa tvrdilo, že Židia skutočne vznikli v Egypte. Inými slovami zdá sa, že sa ma pokúšala varovať, že neboli nikým iným ako Hyksósi, uctievajúci Setha (Satana, Ba’ala, Molocha). Japonské zdroje minulý týždeň informovali SŠA o tom, že ich výskumy ukázali, že ľudia, ktorí sami seba označovali za Židov, boli rozdelení na frakciu uctievajúcu Satana a frakciu uctievajúcu Jahveho (Boha).

To nás prináša späť k správe posledného týždňa z viacerých zdrojov o Hillary Clintonovej a ďalších členoch elity Spojených štátov, vykonávajúcich príšerné satanské obete a rituály. Spomeňte si prosím, ako bol vo Washingtone DC vystavený Ba’alov oblúk, keď boj o Sudcu najvyššieho súdneho dvora, Bretta Kavanaugha, dosiahol svoj vrchol (odkaz).

„Jonathan Cahn, autor knihy The Paradigm, poukázal na to, že Ba’al bol bohom moci, plodnosti a detských obetí“, tvrdí tento internetový portál a mnoho ďalších zdrojov (odkaz).

Ten istý oblúk z Ba’alovho chrámu bol vystavovaný pred rozličnými stretnutiami „globalistov“, medzi nimi „World Government Summit“ v Spojených arabských emirátoch v roku 2017 (odkaz).

Možno je to iba náhoda, ale posledný týždeň, keď globalistická Svetová banka a Medzinárodný menový fond absolvovali svoj výročný summit na Bali, v Indonézii, ostrov postihlo zemetrasenie (odkaz).

Istý zdroj CIA to komentoval takto: „V mojom svete neexistujú náhody.“

Aj keby to zemetrasenie bolo iba náhodné, rovnako ako blesk, ktorý zasiahol Vatikán, keď bol zvolený pápež František, niet pochýb, že dobrí zvíťazia.

V tomto kontexte by sa naše zdroje Pentagonu chceli podeliť s našimi čitateľmi o nasledujúce dve fotografie Melanie Trumpovej: „Možno je Červený október, Melania však v Keni a Egypte nosí biele klobúky. V Keni nosí bielu helmu do trópov, aby Čínu varovala pred jej koloniálnymi ambíciami v Afrike, a biely klobúk Fedora pred pyramídou, aby kabalistom vyhlásila vojnu“.

Ako vždy je tu mnohé, o čom zatiaľ nesmieme informovať, aby sme ochránili naše operácie, buďte si však istí, že zlo je systematicky odstraňované z našej planéty.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, október 2018

Tento preklad zaplatili podporovatelia portálu prekladyodlesa.sk svojimi dobrovoľnými príspevkami.

 

Jeden komentár k “Pád sionistickej dynastie Saudov a možný pokus o prevrat v Rusku”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *