Otvorený list „regrúta“ svojmu veliteľovi ako odpoveď na povolávací rozkaz.

Nasledujúci otvorený list nie je novinkou, bol napísaný niekedy koncom roka 2014. Vo svetle udalostí, kedy nás opäť nejaký žid pripravuje na to, že vojna bude a je potrebná, je vysoko aktuálny:

1412604294_10410213_764363436961698_6473842785946624336_n

Som úplne normálny Kyjevčan. Žiaden „zanietený skokan“, (pozn. na Majdane) – ale ani žiaden uctievač Putina!!! Práve som dostal povolávací rozkaz. Mám jednoduchú otázku na prezidenta Ukrajiny: prečo musím… ísť bojovať?

Vyhlásili sme azda niekomu vojnu? Nie.

Sme azda vo vojne s Ruskom? Nie.

Bojujeme s nimi v nevyhlásenej vojne? Prečo si potom Porošenko podáva s Putinom ruku? Medzi nimi je teda všetko v pohode a je mám ísť bojovať so separatistami a zistiť, kto sa vráti domov a kto nie?

Máme azda občiansku vojnu? Prečo potom nebola vyhlásená?

Prečo potom nebol vyhlásený vojnový ani núdzový stav? Pretože MMF v takom prípade nedá úver?

Ja mám tie úvery v p… ! Budú azda použité na moje dobro? 90 percent nových úverov sa predsa použije na úroky za staré úvery! Prečo by ma mali zaujímať? Alebo sa azda za tieto úvery nakúpi plyn? Nie! To znamená, moja rodina bude mrznúť, zatiaľ čo ja mám bojovať?!

Mimochodom, ani mi nezapíšete do vojenskej knižky, že som sa zúčastnil bojov! Pretože „protiteroristická operácia“ predsa nie je „vojna“! A prečo tam budú na mňa strieľať?! Ak nie je vojna, nech tam bojuje polícia!! Za čo mám ísť potom bojovať ja? Za Porošenka?

Nech ide do p…, ten debilný oligarcha! Aj Turčinov, Jaceňuk, Kličko a ostatní paraziti a byrokrati! Za Donbas a Luhansko? Už 100-razy bolo povedané, že viac ako polovica tamojšieho obyvateľstva je proti Ukrajine.

Načo doriti by som ich mal dobyť? Aby sa tam potom všetko opäť odznovu vybudovalo na náklady štátu? To znamená, na úkor MŇA?!

Páľte do čerta, idioti!

Bojuje azda niektorý poslanec Rady na Donbase? Nie. Oni nie sú patrioti? Prečo by som potom ja – práve ja – mal zdochnúť na východe?

Preto, pán veliteľ, choďte doriti! Strčte so svoj povolávací rozkaz niekam! Alebo ešte lepšie – choďte tam vy, a pokojne si tam zdochnite, ak to tak naliehavo potrebujete! Mám to úplne v paži! A chyť ma, ak to dokážeš, ty debil zelený!

P. S. A mimochodom, kde je tých sľúbených 1 000 hrivien denne (ktoré Poroš sľúbil, a to z vysokého rečníckeho pultu!) a milión z poistky? Kde, kde…? Takže dajte mi pokoj a bozajte ma všetci v riť!

 

Zdroj: voicedonbass.wordpress.com/2014/12/05/poroschenko-leck-mich-am-arsch-verrecke-selbst-im-donbass-sprach-der-einberufene-aus-kiew/

Pôvodný list v ruštine: novokol.info/novosti/pismo-kievlyanina/

Hľadaj tiež:

zidia-ako-otcovia-vojen-a-globalni-podpalaci

steven-rockefeller-treba-sa-dohodnut-s-rusmi-inak-bude-vojna-dohodnut-sa-nepodari-a-preto-bude-tretia-svetova-vojna

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *