Oslobodenie ľudstva od satanskej triedy vládnucej Západu je možné v roku 2020

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 30. 12. 2019

V prípade veľkého úsilia by sa ľudstvo mohlo v roku 2020 oslobodiť. Kľúčom bude vynútenie zrútenia systému dlhového otroctva centrálnych bánk v súkromnom vlastníctve chazarskej mafie, podľa zdrojov z Pentagonu, slobodomurárskej lóže P3 a ďalších zdrojov. Rastúca priepasť medzi ekonomikou reálneho sveta a bublinou na finančnom trhu je zámerne navrhnutá tak, aby v priebehu roku 2020 spôsobila systémové zlyhanie, oslobodzujúce ľudstvo, hovoria zdroje z ázijskej tajnej spoločnosti a zo slobodomurárskej lóže P3 (nie, P3 nie je preklep; podrobnosti nájdete nižšie.)

Nasledujúca karikatúra Bena Garrisona ilustruje súčasnú situáciu: odkaz

Pána Garrisona môžete podporiť po kliknutí na nasledujúci odkaz.

Je potrebné dodať, že reálna ekonomika sa stále prepadáva, a to aj napriek rekordne vysokému akciovému trhu a  masáži korporačných médií. Posledným signálom je Baltic Dry Index, ktorý sa prepadá na minimá, aké nebolo vidno od čias krízy vyvolanej pádom významnej banky Lehman Brothers. Index BDI nemožno manipulovať smiešnymi peniazmi (funny money, ničím nekryté peniaze), ako dokážu manipulovať iné indexy, pretože ide o cenu fyzicky reálneho tovaru odosielaného loďami (odkaz).

Klesajú aj objednávky tovaru dlhodobej spotreby, čo je ďalší ukazovateľ založený na realite (odkaz)

Skrytá časť tejto finančnej/hospodárskej vojny, ktorá v súčasnosti zúri, zahŕňa preťahovanie historických dlhopisov medzi Východom a Západom.

Americké ministerstvo financií začalo skupovať čínske historické dlhopisy v nádeji, že ich využijú na získanie zlata potrebného na splnenie lehoty splatnosti 31. januára 2020, hovoria japonské pravicové zdroje a zdroje zo slobodomurárskej lóže P3.

Medzitým Číňania v protiútoku skupujú staré dlhopisy amerických korporácií. „Temné digitálne americké doláre“ vytvorené takýmto spôsobom sa používajú na „zvýšenie inflácie amerického dolára“.

Dlhopisy končia za pomoci americkej tajnej službou v Citibank, alebo za pomoci čínskej tajnej služby v hongkonskej pobočke HSBC Bank. „Historické dlhopisy sú spôsobom, ako poraziť nepriateľa“, vysvetľujú zdroje.

Táto tajná vojna tiež vedie k obrovskému nárastu verejnej aktivity súvisiacej so zlatom a je dôvodom toho, že z finančného reštartu sa stala hlavná téma médií hlavného prúdu na trhoch (odkaz).

Táto aktivita súvisiaca so zlatom sa zvyšuje, pretože experiment využívajúci záporné úrokové sadzby na záchranu ničím nekrytého finančného systému zlyháva. Je neúspešný, pretože čoraz viac investorov premieňa svoje peniaze na fyzickú hotovosť (ktorá je imúnna voči negatívnym úrokovým sadzbám), zlato a ďalšie, reálne existujúce veci. Pointou je, že realita na konci vždy vyhráva (odkaz).

Skutočnosť, že Organizácia Spojených národov vlastnená Rothschildom teraz otvorene požaduje použitie kryptomeny na financovanie svojich operácií, je znakom toho, že fyzické zdroje, ako je zlato, sa míňajú a hľadajú digitálne únikové okno. Zlato vlastniaci Aziati by radšej vytvorili novú OSN v Ázii (odkaz).

Slobodomurári z P2, ázijské tajné spoločnosti, Britské spoločenstvo, Pentagon a ďalší sa pokúšali ukončiť túto vojnu dosiahnutím novej dohody o tom, ako viesť túto planétu.

S týmto cieľom bola talianska lóža P2 nahradená lóžou P3, uviedli zdroje z P3. Bolo to dokonca oznámené v talianskej tlači, 30. decembra (odkaz).

Signálom zmeny v Taliansku je skutočnosť, že Leo Zagami, ktorý je zapletený do útoku na Japonsko a masovej vraždy vo Fukušime, musel utiecť do kalifornského Palm Springs, aby sa v Taliansku vyhol zatknutiu pre obvinenie z ohovárania, ktoré podali kalábrijskí slobodomurári, hovoria zdroje z P3.

Na čele lóže P3 stojí pán Gianmario Fioramonti, ktorý hovorí: „Lóža nie je skrytá ani tajná. Je úplne transparentná a je otvorená všetkým mojim priateľom na celom svete, bez ohľadu na ich rasu, farbu pokožky alebo svetonázor.“ Slobodomurári z P3 zverejňujú všetky možné informácie o Antarktíde, mimozemšťanoch, nacistoch a iných veciach, ktoré sú tak ohromujúce, že budú vyžadovať silné dôkazy.

Ak máte záujem, odporúčame vám, spojiť sa s nimi prostredníctvom katolíckej cirkvi.

V každom prípade sa finančná a informačná vojna silne obracia aj proti židom, ktorí musia očistiť svoje rady od satanistov a radikálnych sionistov, alebo budú čeliť nevyhnutnému kolektívnemu trestu. Zdroje Pentagonu takto načrtli kroky proti nim kroky:

„Trump pravdepodobne začal v New Yorku a inde antisemitskými útokmi na Chanuku, keď nedávno neziskovej organizácii Israeli American Council povedal: „Ste brutálni vrahovia. Vôbec nie ste príjemní ľudkovia, musíte však za mňa hlasovať.“ (odkaz1, odkaz2, odkaz3).

„Zdá sa, že postup Medzinárodného trestného súdu [ICC] proti Izraelu má nevídanú podporu na celom svete, keďže napriek intenzívnemu lobizmu Bibiho (izraelského premiéra Benjamina Netanjahua) sa ani jeden zo svetových lídrov neodvážil postaviť sa na obranu izolovaného Izraela, alebo odsúdiť ICC. Neurobil to ani len Trump, Putin, Si, Bolsonaro, Modi, Sisi, kráľ Abdalláh, Mohamed bin Salmán, Macron, Merkelová, Trudeau alebo Bojo [Boris Johnson].

„Zdá sa, že židotlač sa rozhodla o ICC mlčať, pretože súd možno vezme späť svoje rozhodnutie nestíhať zločiny mučenia americkej armády a CIA v Afganistane, a dokonca by ich mohla rozšíriť aj na útoky bezpilotnými lietadlami.

„Súdu ICC možno transplantovali chrbticu a oprávnenie na existenciu, aby v koordinácii s vojenskými súdmi vyzabíjal sionistov, deep state a pedofilov.“ Zdá sa, že vyšetrovanie ICC sa zameriava tak na Bibiho ako aj Bennyho Gantza, ktorých považuje za vojnových zločincov. Dotkol sa boľavého miesta, odkryl rasistickú, panskú talmudskú kultúru namierenú proti gójom [nežidom] a už stihol zastaviť izraelské plány na anektovanie údolia Jordánu.

„Keďže spis obžaloby nie je zapečatený, zrejme boli vykonané určité dohody, keďže kongresmanovi za demokratov a ikone bojovníkov za občianske práva Johnovi Lewisovi bola diagnostikovaná rakovina 4. stupňa.“

Na pozadí všetkých týchto aktivít nedávne vysielanie „Sám doma 2“ v Kanade s vystrihnutou scénou s Donaldom Trumpom mohlo byť akýmsi odkazom osoby z centra diania. Dôvodom je skutočnosť, že Macaulay Culkin, detská hviezda tohto filmu, patrí medzi mnohých tých, ktorí uviedli, že lídri filmového odvetvia sú „satanskí pedofilovi“, ktorí „rituálne zneužívajú deti v tomto odvetví“. V istej miestnosti bol obťažovaný manažérom filmového odvetvia. V rozhovore pre francúzsky rozhlas Culkin uviedol:

„Povedal mi, aby som sa pozrel na jeho topánky. Povedal, že boli vyrobené z kože detí, ktoré zavraždili on a jeho kamoši. Opýtal sa ma, či poznám Heather O’Rourke. Dôsledkom bolo, že jeho topánky boli vraj vyrobené z jej kože (odkaz).

Toto uviedol voči AP News o jej smrti v roku 1988:

„Smrť 12-ročnej hviezdy filmu Poltergeist Heather O’Rourke bola vyslovene nezvyčajná.“ (odkaz). [dievča údajne zomrelo na infekciu po prederavení hrubého čreva, na internete sa už dlho šíria šumy, že o perforovaní hrubého čreva 12-ročnej Heather by presné informácie mohlo poskytnúť práve židovské režisérske eso, Steven Spielberg, pozn. prekl.]. Došlo k pokusu odstrániť Culkinov rozhovor z internetu, a pôvodný článok vo francúzskom jazyku chýba, no v inom rozhovore Culkin hovorí, že jeho otec je „zlý človek, ktorý ho psychicky aj fyzicky týral“.

Veľkú výpovednú hodnotu má aj skutočnosť, že satanista a požierač ľudských plodov (ako sa on sám opísal) Zagami utiekol do Kalifornie, aby sa vyhol zatykaču v Taliansku. Kalifornia je v súčasnosti v otvorenom povstaní proti Trumpovi. Je to vidieť okrem iného v kalifornskej Nancy Pelosiovej (alebo v tých, ktorí vytvárajú jej počítačovú grafiku alebo ovládajú jej klon…), ktorá sa snaží obžalovať Trumpa.

Invázia Kalifornie by mohla byť potrebná aj na ukončenie prebiehajúcej nevyhlásenej americkej občianskej vojny a oslobodenie amerického ľudu. Skutočnosť, že na vojenských základniach SŠA v Kalifornii a Nevade bolo hlásených viacero výbuchov (zemetrasení), je znakom toho, že invázia už prebieha.

Podľa zdrojov Pentagonu a CIA by na programe dňa mohla byť invázia aj maličkého ázijského národa Bruneja. Dôvodom je skutočnosť, že Brunej je primárnym centrom temných peňazí v Ázii. Budova na fotografii nižšie s pyramídou na streche má byť prevzatá s cieľom ukončiť finančnú vojnu, uvádzajú.

Takto o tomto mieste hovoril istý zdroj z CIA:

„Ministerstvo financií má k dispozícii množstvo neoficiálnych zamestnancov CIA a MI6, ktorí tam pracujú ako poradcovia. Pomáhajú pri realizácii veľmi veľkých finančných transakcií v celom regióne, ktoré dosahujú miliardové čiastky dolárov mesačne. Brunej je považovaný za najdôležitejšie finančné centrum pre väčšinu mimoburzových prevodov peňazí používaných na čierne operácie a financovanie iných poškodzujúcich akcií. Deje sa tak od škandálu Irán-Contras v polovici 80. rokov. Brunej bol v tom čase zapojený chýbajúcimi 10 miliónmi dolárov, ktoré smerovali na nesprávny bankový účet vo Švajčiarsku. Peniaze boli v skutočnosti určené pre Olivera Northa. Pred touto udalosťou, ktorá zasiahla všetky hlavné spravodajské agentúry na celom svete, väčšina ľudí na Západe o Bruneji nikdy nepočula.“

Satanisti v Japonsku sú tiež čoraz viac napádaní Spoločnosťou Bieleho draka a jej spojencami. Japonská armáda konečne zisťuje, že vďaka nekompetentnému satanskému bábkovému vládcovi sa počet obyvateľov zmenšuje o viac ako 500 000 ľudí ročne. Čistka už čoskoro príde, sľubuje japonskí pravičiari.

Táto vojna bude osobná aj pre ich korešpondenta. Keď som sa 5. decembra pokúsil autorovi tohto blogu prostredníctvom Japan Postal Bank poslať peniaze, nič sa nestalo. Po ostrej sťažnosti nám banka 23. decembra poslala list, v ktorom uviedla: „Vaša vyššie uvedená medzinárodná žiadosť o medzinárodnú platbu bola zrušená, na základe nášho komplexného úsudku.“

Okrem toho jednu vianočnú kartu, ktorá nám bola zaslaná, nám pošta vydala až po intervencii MI6. Ako je vidieť nižšie, došlo k roztrhnutiu obálky (a pravdepodobne aj k jej otvoreniu):

V podobnom kroku museli 27. decembra odstúpiť najvyšší traja riaditelia Japan Post Holdings. Spoločnosť Japan Post Holdings prevzali Rothschildovci a Rockefellerovci po útoku na Fukušimu. Japonci ju teraz chcú späť (nefunkčný odkaz).

Bolo nám tiež zakázané používať Western Union, PayPal alebo iné elektronické prostriedky na posielanie peňazí našim zamestnancom. To je spolu s mnohými inými zločinmi dôvod, prečo boli na hlavý vlastníkov týchto inštitúcií vypísané odmeny za dolapenie. Budú lovení a odstránení. Je vojna a my vyhrávame, ľudkovia.

Na záver by som chcel poslednú správu z roku 2019 ukončiť dobrou správou o tom, že antigravitačná technológia sa teraz sprístupňuje verejnosti. Existujúce antigravitačné lietadlá teraz podľa zdrojov Pentagonu úmyselne prelievajú ponad husto osídlené oblasti. Najnovšie lietadlo bolo vidieť za denného svetla nad New Yorkom a možno ho vidieť na nasledujúcom odkaze (odkaz).

Video na odkaze nižšie ukazuje, ako vyrábajú svoj antigravitačný stroj vo svojej garáži.

https://www.youtube.com/watch?v=U70nrM_E2T8

Rok 2020 bude rokom biblických udalostí.

Preklad ďurino, december 2019

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *