Operácia Lockstep

Operácia Lockstep

Z Rockefellerovej príručky:

Fáza 1: Prechladnutie/chrípka. Nanajvýš iba mierne príznaky. Mediálne šírenie masovej paranoje a strachu. Využíva sa chybný testovací systém, ktorý zachytí akýkoľvek genetický materiál v tele a vyvolá pozitívny výsledok. Inflácia počtu úmrtí na COVID pozmeňovaním úmrtných listov, dvojnásobným započítavaním a uvádzaním COVID-u 19 ako príčiny všetkých úmrtí, aj v prípade iných chorôb a prirodzených príčin. Lockdown nás nastaví na spôsob života podľa drakonických zákonov, zabráni protestom a identifikuje odpor verejnosti.

Fáza 2: Kým fáza 1 povedie k narušeniu a oslabeniu imunitného systému z dôvodu nedostatku potravy, sociálnej izolácie, nosenia masiek a nedostatku kontaktu so slnečným žiarením a zdravými baktériami, vystavovanie žiareniu 5G teraz bude ďalej útočiť na imunitný systém. Keď sa ľudia vrátia do spoločnosti, ochorie viac ľudí. Bude to prisudzované Covidu 19. To všetko sa stane ešte pred príchodom očkovania, ktoré by to všetko zrovnalo. Bude nasledovať dlhší a účinnejší lockdown, až kým sa každý dá zaočkovať.

Fáza 3: Ak väčšina ľudí odolá očkovaniu, bude vypustený bojový vírus SARS/HIV/MERS. Mnoho ľudí naň zomrie. Bude to prežitie tých najsilnejších. Vyvinie to tiež maximálny tlak na očkovanie všetkých, aby sa situácia vrátila do normálu. Tí, ktorí sa dajú vakcinovať, budú vo vojne s tými, ktorí sa vakcinovať nedajú. Bude anarchia zo všetkých strán.

Zdroj: benjaminfulford.net

Pozri tiež:  www.hlavnydennik.sk/2020/03/21/dokazy-o-teroristickej-operacii-koronavirus-valentin-katasonov/

Spravte si názor…

 

 

Spomínate si? Všetci tí kreténi hovorili o druhej vlne, ktorá príde … kedy začnú hovoriť o tretej?

Dodatok 27.1.2021

Spätne som zistil, že kreténi na Slovensku už tretiu vlnu ohlasujú. Napríklad  tu, alebo tu. Ako vedeli, že toto údajne z netopiera pochádzajúce „vírusové ochorenie“ bude prichádzať vo vlnách, pričom každá ďalšia vlna bude vraj horšia? Vizionárstvo?

Alebo azda zákulisné informácie…

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *