Odkiaľ pochádza heroín, ktorý zabil feťáka Hoffmana?

Západné médiá vyčerpávajúco informovali o smrti akéhosi Seymoura Hoffmana, amerického herca. Rozprávajú nám, že jeho nehybné telo objavil asistent v nedeľu dopoľudnia v jeho byte v New Yorku. Hviezda Hollywoodu ležala v kúpeľni svojho bytu v Manhattane. Herec sa predávkoval heroínom a z žily mu ešte trčala ihla.

Médiá citujú množstvo komentárov jeho hereckých kolegov, ktorí lamentujú nad jeho predčasným skonom a sú z toho celkom mimo. Podľa najnovších správ polícia zaistila v jeho byte 70 vreciek s heroínom a novinári tvrdia aj to, že drogu si možno v USA zadovážiť za pár šestákov. Jedno z vreciek, ktoré polícia našla u Hoffmana, stojí iba šesť dolárov (približne 4,50 eura). Informovali tiež, že za iba dva týždne zomrelo v štáte Pensylvánia 22 ľudí na predávkovanie heroínom. Nikto si však nekladie otázku, odkiaľ heroín pochádza! Viem prečo, pretože táto otázka spochybňuje celú vojnu v Afganistane a jeho okupáciu, pretože Afganistan je číslo jeden v produkcii heroínu za strpenia jednotiek NATO. Okrem toho, hlavnou náplňou práce americkej CIA je napĺňanie jej čiernych fondov.

 

Americkí vojaci sa prechádzajú po makových poliach

Opäť tu máme prípad obrovského pokrytectva. Na jednej strane nás informujú o smrti herca heroínom, čo nás má dojať. Súčasne nám však nepovedia, že sú to práve západné vlády, ktoré produkciu heroínu a obchod s ním umožňujú. Čo umožňujú, oni ich dokonca podporujú, pretože vojaci NATO chránia ópiové polia. Afganistan drží svetový rekord v produkcii ópia a nikto proti tomu nič nerobí. Napokon, Afganistan je úplne pod kontrolou jednotiek NATO a bez ich súhlasu sa tam nič nestane. Ópium sa produkuje dokonca priamo vedľa vojenských základní a vojaci NATO každý deň prechádzajú polia, prizerajú sa farmárom, ako zbierajú to svinstvo. A médiá potom spravia taký cirkus len preto, že feťák Hoffman sa zdrogoval na smrť?

 

Makové pole bezprostredne pri vojenskej základni

Obchod s drogami je najdôležitejším zdrojom príjmov pre severoamerické tajné služby. CIA je v skutočnosti najväčším drogovým dílerom na svete. Bola ním od samého začiatku. Už v časoch vojny vo Vietname, kde rozbehla štátom organizovaný obchod s drogami. Špeciálne na tento účel bola založená letecká spoločnosť Air America, ktorá na príkaz CIA dovážala ópium od horských obyvateľov „Zlatého trojuholníka“ (región v hraničnej oblasti štátov Laos, Thajsko a Mjanmarsko, kde sa pestuje mak siaty), aby z neho vyrábala čistý heroín, ktorý potom CIA uvádzala do obehu. V tých časoch boli najväčšími konzumentmi drogy samotní americkí vojaci vo Vietname, plus konzumenti v USA. Takto perverzne fungoval vtedy tento systém.

 

Vojaci prechádzajú popri mladom robotníkovi

 

Potom začal dovoz drog z Južnej a Strednej Ameriky do USA, opäť úplne pod taktovkou CIA. V tomto prípade to nebol heroín, ale kokaín. Tento štátom organizovaný obchod s drogami prenikol na verejnosť vďaka takzvanej afére Irán-Contras. Contras smeli celé roky za pomoci CIA pašovať do USA tony kokaínu a výnosom z predaja drog paramilitantné jednotky Contras financovali svoj boj proti ľavicovej vláde sandinistov v Nikarague. Veľké množstvá kokaínu skončili najmä v getách Los Angeles. CIA dodnes ovláda celý dovoz kokaínu z Kolumbie. Celé je to jedno veľké divadlo. Veď preto jedným z významov skratky CIA je aj Cocain Import Agency, čiže agentúra na dovoz kokaínu.

 

Americký vojak pózuje uprostred makovíc

 

Absurdnosť, ktorá nemá páru. Tá istá vláda vo Washingtone, ktorá vyhlásila vojnu proti drogám, uviedla do života Americký protidrogový úrad (Drug Enforcement Administration, resp. DEA) ako protidrogovú políciu, bola súčasne prostredníctvom svojich tajných služieb najväčším pašerákom drog do vlastnej krajiny. Čo bola, je ním dodnes! Keď nás médiá s veľkou slávou informujú o úspechoch v boji proti drogám, keď objavia niekoľkých gramov či kilogramov u niekoho a s veľkou slávou ho zatknú, ide iba o odvrátenie pozornosti. Chytia iba amatérov, otravných drobných podvodníčkov. Vôbec sa nedozvedáme o veľkom biznise štátnych orgánov v rozsahu ton drog.

 

Vojaci sledujú nazbieranú úrodu

Odkiaľ sa napríklad dostávajú drogy z Afganistanu do Európy alebo Ameriky? Myslíte si, že nákladné lietadlá severoamerickej armády, ktoré zásobujú americké jednotky v Afganistane, sa vracajú naprázdno? Smiešne! Na palube majú celé palety drog, tony toho svinstva. Pristanú na vojenskom letisku bez colnej kontroly a potom sa tovar rozdelí. Myslíte si, že nemecké colné orgány smú na americkej vojenskej základni Ramstein v Nemecku skontrolovať lietadlá, ktoré tam pristávajú? Smiešne. To je predsa americké výsostné územie! Takto to beží všade tam, kde majú Američania svoje vojenské základne. Čo na tom, že je to iba 140 krajín na svete. Všade sa čulo preváža a prerozdeľuje bez akejkoľvek civilnej kontroly.

Ak sú teraz v Afganistane rekordné úrody ópia a to svinstvo vo forme heroínu možno na uliciach New Yorku lacno kúpiť, v dôsledku čoho skapal nejaký Hoffman, kto je vinný? Nie nejakí díleri, ale vláda Spojených štátov samotná, čiže prezident Obama. O týchto súvislostiach nás však naše milé médiá neinformujú: ópiová úroda v Afganistane pod dozorom amerického vojska vedie k záplave lacného heroínu v USA, spôsobila smrť Hoffmana a mnohých ďalších osôb.

K tomu sa pridáva aj nasledujúca skutočnosť: Kto ešte profituje okrem CIA z tohto odporného obchodu so smrťou? No predsa banky, kto iný? Prepierajú všetky drogové peniaze. Medzičasom preniklo na verejnosť, že bez stoviek miliárd dolárov drogových peňazí, ktoré pretiekli cez pračky peňazí, by väčšina bankárov na Wall Street v roku 2009 skrachovala.

Jeden z týchto prepieračov peňazí bol pritom nachytaný. Americké ministerstvo spravodlivosti v júli 2013 potrestalo britskú banku HSBC pokutou 1,9 miliárd dolárov za to, že prala peniaze kolumbijského a mexického drogového kartelu v rozsahu stovák milárd. Trest možno vyzerá byť prísny, predstavuje však príjmy banky za iba 5 týždňov, takže maličkosť. Ani jeden z manažérov banky, ktorý pral peniaze, nešiel do basy. Ani len pokutu nedostali. Ako je to možné? Pritom ak nájdu u bežného občana niekoľko gramov marišky, je z neho ťažký zločinec. Väčšina väzňov v amerických väzniciach sedí za smiešne drobné prehrešky, pretože ich nachytali s jointom.

Vojna proti drogám je vtip, arogantný výsmech, pretože v skutočnosti je to vojna za drogy. To znamená, samotné Spojené štáty sú najväčším drogovým dílerom. A všetka tá prevencia a osveta sú iba hrou naoko, hrou pre hlúpe publikum. Je to mimoriadne lukratívny kšeft, z ktorého má elita neuveriteľné zisky. Preto správy o skone Hoffmana na predávkovanie heroínom, aj keď je to pre jeho rodinu tragické, treba vidieť v celkom inom svetle. Je to dané zhora. Pri všetkých tých čiastkach, ktoré sa v tomto biznise točia, nejaké utrpenie, mizéria feťákov a obete tohto kšeftu nikoho netrápia.

Zdroj

preklad z nemčiny ďurino, február 2014

Komentár: RTVS pod vedením akéhosi Miku, ktorý prišiel zo súkromnej televízie vlastnenej predsedom Svetového židovského kongresu, venoval smrti tohto feťáka niekoľko minút počas hlavných správ v hlavnom vysielacom čase. Veď čo, Slovákov, ktorí majú existenčné problémy, treba masírovať pokorou voči vyvolenému národu. Čo na tom, že to bol feťák.  Ibaže túto propagandu, ktorú si p. Mika doniesol zo súkromnej TV  cudzieho štátu, si teraz platíme z vlastného. Takže v RTVS máme teraz viac Banášovej, viac idiotizmu a stupídnych relácií trosiek z Markízy, viac holokaustu, viac debilizácie… Ale to je už iný príbeh!

2 komentáre k “Odkiaľ pochádza heroín, ktorý zabil feťáka Hoffmana?”

  1. Super clanok, len skoda ze sa o tom nediskutuje na verejnosti aby o tom vedeli vsetci 🙁 ale myslim ze aj keby to ludia poculi v mediach tak by sa nic nezmenilo…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *