Odkaz pre bankársku elitu: spolupracujte alebo zomrite

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 29. 10. 2018

Pre chazarskú bankovú elitu bude tento Halloween osobitnou nočnou morou, pretože dostali ultimátum, podľa ktorého musia najneskôr do 31. októbra vrátiť nakradnuté zlato, v opačnom prípade budú systematicky prenasledovaní a eliminovaní, uvádzajú zdroje Ázijskej tajnej spoločnosti, CIA a Spoločnosti Bieleho draka. Po uplynutí tejto lehoty budú zlaté prémie odovzdané vysokopostaveným bankárom, počnúc vedúcimi centrálnej banky EÚ, Japonskej centrálnej banky [Bank of Japan], Federálneho rezervného výboru a Banky pre medzinárodné platby [BIS], zdroje hovoria.

Spoločnosť Bieleho draka (SBD) ponúkla chazarskej mafii východisko z tejto situácie. Všetko, čo musia urobiť, je konštruktívna a na reálnom základe postavená monetizácia tzv. vojnových dlhopisov Henryho Morgenthaua v objeme 40 biliónov dolárov na financovanie založenia meritokraticky fungujúcej agentúry na plánovanie budúcnosti. To by stačilo na zastavenie chudoby, ničenia životného prostredia a financovanie expanzie ľudstva do vesmíru. Alternatívou je smrť pre všetkých chazarských gangstrov, ktorí sa podieľajú na podvodoch centrálnej banky a babylonskom dlhovom otroctve.

Medzičasom, v Spojených štátoch amerických prezident Donald „Trump mal 23. októbra v Bielom dome stretnutie a neskôr večeru s vysokopostavenými armádnymi šaržami, ktoré bolo jasným posolstvom Izraelu, demokratom, deep state a jeho inváznej armáde z Mexika, aby nezmanipulovali blížiace sa voľby“, hovoria zdroje Pentagonu. Fotografia nižšie jasne ukazuje, na čej strane armáda Spojených štátov stojí.

Je tu tiež veľký pokrok v demontáži zločineckého saudsko-izraelského režimu, zhodujú sa viaceré zdroje. Vražda novinára Džamála Chášakdžího sa ukázala byť osudnou chybou, napriek pokusom Chazarov odvrátiť pozornosť operáciami pod falošnou zástavou atď.

Podľa ruských zdrojov sa hlavy štátov Ruska, Nemecka a Francúzska minulý týždeň stretli v Istanbule s tureckým prezidentom Recepom Erdoganom, aby diskutovali o tejto vražde a budúcnosti zločineckého sionistického saudsko-izraelského režimu.

Zdroje CIA sa pokúšali presvedčiť autora tejto správy o tom, že táto vražda sa nikdy nestala, tým, že predložili nasledujúce vyhlásenie o summite, na ktorý Spojené štáty, Izrael a Čína neboli pozvané:

„Sú tam, aby diskutovali o tej záležitosti s Chášakdžím. Snažia sa zistiť, ako zverejniť pravdu o Chášakdžím. NIE je mŕtvy. Tiež nie je možné pre nikoho sa s ním stretnúť. Hlavy špeciálnych síl v SŠA, Rusku, Číne, Turecku, Francúzsku, Nemecku, Saudskej Arábii a Izraeli presne vedia, kde je. Chášakdží s nimi všetkými vypiekol. Otočil proti nim ich vlastnú, neuznanú zbraň v podobe špeciálneho programu. Mal prístupové kódy.“

Rusi odpovedali zaslaním príšerných obrázkov nižšie rozštvrteného tela Chášakdžího so stiahnutou kožou z tváre.

[Pozor, obrázky nie sú vhodné pre slabšie povahy]

Obrázok 1
Obrázok 2
Obrázok 3

Zdá sa, že Satana uctievajúci Chazari radi sťahujú kožu z tváre ľudí, kým sú títo nažive. Očividne chcú, aby obeť cítila čo najväčšiu bolesť, ako obeť Baalovi, hovoria židovské zdroje SBD.

Keď bol zdroj CIA konfrontovaný s fotografiami, trval na tom, že jeho údaje sú správne a vyhlásil, že fotografie mohli byť sfalšované. Povedal, že sú potrebné testy DNA a porovnanie zubných záznamov.

V každom prípade, zdroje z Pentagonu hovoria, že tento príšerný čin spustil lavínu „globálneho bojkotu Saudov, ktorý môže zahrnúť nielen kapitánov priemyslu v EÚ, Airbus, Siemens, ABB a EDF, ale aj ázijských obrov Samsung, Hyundai, Sumitomo, a môže vyústiť do zbrojného embarga zo strany EÚ, kedy ešte aj [kanadský premiér Justin] Trudeau je pod tlakom, aby zrušiť dohodu o dodávke zbraní v objeme 15 miliárd amerických dolárov, ktorú schválil [jeho predchodca Stephen] Harper.“

Aj „hlasovanie v Európskom parlamente v pomere 325 ku 1 v prospech zbrojného embarga zo strany EÚ a pozíciu [nemeckej kancelárky Angely] Merkelovej môže Trump využiť na vynútenie zbrojného embarga voči Saudskej Arábie aj zo strany OSN“, hovoria zdroje.

Chášakdží bol zavraždený, pretože sa chystal odhaliť použitie chemických zbraní saudsko-izraelským režimom v Jemene, podľa denníka Express v Anglicku (odkaz).

V súčasnosti Chazari vyvíjajú veľké úsilie, aby Chášakdžího dostaIi preč z tituliek, hovoria zdroje Pentagonu. Dodali, že údajná vražda 11 židov v synagóge v Pittsburghu minulý týždeň bola vraj „nevydarená zúfalá operácia pod falošnou zástavou, s cieľom donútiť Trumpa, aby ignoroval židovský volebný podvod alebo karavánu migrantov, podporil kontrolu zbraní, poskytol centrám židovskej obce peniaze daňových platcov na ich bezpečnosť a zaviedol rolu židov ako večných obetí, pred zverejnením pravdy o 11. septembri a inváziou do Gazy.“

Môj priateľ z čias štúdií, Christopher North, však čírou náhodou býva iba niekoľko blokov od miesta streľby, a  je toho názoru, že streľba bola skutočná a pozná rodiny niektorých z obetí. Zatelefonoval do miestnej krvnej banky a dokázal potvrdiť, že po streľbe bol veľký dopyt po krvi zo strany miestnych nemocníc. Jeho dcéra Sofia natočila dôsledky a zverejnila ich na nasledujúcom odkaze.

https://www.youtube.com/watch?v=wJk0viHcEGw

Bývalý agent CIA, Robert David Steele, však napriek tomu konštatuje: „Ako vieme z vyšetrovania všetkých predchádzajúcich operácií pod falošnou zástavou, sionisti oveľa radšej zabíjajú svojich vlastných ľudí (Argentína, centrum židovskej obce), rovnako ako Američanov (USS Cole, USS Liberty, 11. september). Ich úmysel: legalizovať cenzúru zo strany #GoogleGestapo, v rámci ktorej bude každý, kto niečo spochybní, označený za ‚antisemitu‘.“ (odkaz)

Dúfajme, že židia budú oslobodení z viac ako 3 000-ročného babylonského zajatia a nebudú viac vraždení svojimi tajnými pánmi na propagandistické ciele.

Medzičasom istý člen ázijskej tajnej spoločnosti takto poradil západniarom, ktorí bojujú, aby sa oslobodili od Chazarov: „Vždy ti predložia dualitu – buď fašizmus, alebo komunizmus – nič iné nemáte na výber. Buď necháme čínskych komunistov, aby prevzali moc, alebo sa staneme otrokmi fašistickej Európy“, hovorí. „Je rok 2018, dvesto rokov od cirkusu pri Waterloo, a ja veľmi dúfam, že strana svetla sa niečo naučila“, dodal.

Zdroj povedal: „Hneď ako Spojené štáty začnú zatýkať ľudí ako je Hillary Clintonová a Barack Obama, ako znak dobrej vôle zo strany SŠA“, Aziati pošlú pod ochranou amerického námorníctva celé tony zlata, „aby ho naukladali na trávnik pred Bielym domom, aby ho svet mohol vidieť“. Trump môže s týmto zlatom vydať novú menu, sľúbil.

Bolo mu poradené, aby sa pozrel na námornú základňu Guantánamo Bay na Kube, aby sa presvedčil o tom, že boli postavené zariadenia pre veľký počet väzňov. V súčasnosti kolujú informácie, že zatýkanie sa začne po voľbách 6. novembra.

Bude pravdepodobne koordinované s ruským postupom na demontáž chazarského režimu na Ukrajine, no všetko, čo môžeme povedať je, že tak zo strany Američanov ako aj zo strany Rusov vládne zo strany zdrojov ticho, ktoré svedčí o tom, že sa chystá veľká, koordinovaná operácia.

Vyššie uvedený zdroj CIA však povedal, že mnohí zo zločincov, ktorých chcú ľudia vidieť za mrežami, sú už mŕtvi a to, čo môžu pozatýkať, sú vraj „počítačové obrazy alebo klony“.

Jedného zločinca však možno bude možné zatknúť, a tým je Satana uctievajúci izraelský premiér Benjamin Netanjahu. Netanjahu išiel minulý týždeň do Ománu a dúfal, že sultán mu poskytne ochranu pred zatknutím, ktoré mu bezprostredne hrozí, hovoria zdroje Mosadu. Zdroje Rothschildovcov a slobodomurárskej rodiny Agnelliovcov sa vyjadrili, že tak ako podľa japonského príslovia „jašterica radšej obetuje svoj chvost, aby unikla“, obetovaním Netanjahua a falošného Mohameda bin Salmán dúfajú, že zachránia sami seba.

To znamená, že špeciálne jednotky budú musieť prehľadať kalifornské technologické firmy ako Google, Facebook, Paypal a veľké farmaceutické koncerny ako aj centrálne banky, ak to chceme ukončiť.

Tiež by pomohlo, keby sme dokázali ukončiť zatýkanie bojovníkov za slobodu pre falošné obvinenia, ako je Winston Shrout. Ďalšie informácie nájdete o videu na odkaze nižšie:

https://youtu.be/WAO7xkl3On4

Ďalšou vecou, ktorú by sme nemali strácať zo zreteľa je skutočnosť, že podľa zdrojov CIA mnohí členovia elity predstierajú svoju vlastnú smrť v nádeji, že uniknú spravodlivosti alebo pomste. Zdroj tvrdí, že príkladom je naaranžovaná smrť thajského miliardára Vichaia Srivaddhanaprabhu v rámci havárie jeho helikoptéry (odkaz).

„Vichai vo vrtuľníku NEBOL. Pozorne si ten článok prečítajte. Túto informáciu poskytla stanici BBC istá osoba z prostredia jeho rodiny. Stal sa tak ďalším z elity, kto zmizol zo scény. Mnohí zo starého thajského finančného klanu v Bangkoku ho totiž nemali radi. Je to dobrý spôsob, ako navždy zmiznúť z radaru.“

Zdroj: benjamifulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, október 2018.

Preklad zaplatili čitatelia portálu prekladyodlesa svojimi dobrovoľnými príspevkami, je prístupný pre všetkých.

3 komentáre k “Odkaz pre bankársku elitu: spolupracujte alebo zomrite”

    1. Ak išlo o to, poukázať na barbarský, neľudský režim v Saudskej Arábii a oslabiť tak jeho spojenca, netvora č. 1 v regióne, potom sa úmysel vydaril a nie je podstatné či toho novinára skutočne zabili, alebo nie, či sú fotky podvrh alebo nie.

      1. ono stačí někdy videa ze SA na Liveleak, osobně jsem tam viděl video kdy jejich náboženská policie sťala hlavu ženě přímo na přechodu pro chodce, státní policie tomu asistovala (zastavila dopravu), SA země ze středověku o tom snad nepochybuje nikdo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *