CDC priznáva: Očkovania proti chrípke sú neúčinné (a preto ich treba každý rok opakovať)

Mike Adams

Znovu a znovu s potešením pozorujem, ako prebieha predaj elektronických zariadení alebo domácich spotrebičov vo veľkých obchodoch. Na jednej strane predávajúci bez akéhokoľvek pohnutia tvrdí, že práve zakúpený výrobok má tak vynikajúcu kvalitu, že kupujúci bude celkom určite úplne spokojný. Na druhej strane je to však taký kus šrotu, že najlepšie bude hneď počas kúpy uzavrieť aj dvojročné predĺženie záruky, aby človek dostal bezplatne náhradu, keď sa tá vecička päť sekúnd po otvorení kartónu rozpadne.

Severoamerický zdravotnícky úrad CDC a očkovací priemysel prezentujú podobne rozpornú logiku: »Naše vakcíny sú tak účinné, že vedú prakticky k úplnej imunite voči chrípke.« Predsa však akosi účinkujú tak slabo, že každý rok »slabnú«, takže sa treba každý rok nechať očkovať znova.

To je jedno obrovské klamstvo očkovacieho priemyslu: Klamstvo, podľa ktorého sa každý rok treba nechať očkovať znovu, často dokonca s tými istými kmeňmi vírusov, ktoré boli použité už pri minuloročnom očkovaní. Napríklad pre zimu 2001 sa idú vyrábať vakcíny proti chrípke s tými istými kmeňmi, ako mala vakcína pre rok 2010.

A keď tie vakcíny tak super fungujú, ako nás CDC a výrobcovia vakcín (klamne) ubezpečujú, prečo potom potrebujeme rok čo rok to isté očkovanie?

Nuž, podľa CDC »vakcíny slabnú«.

Hovoria: vakcíny slabnú

Áno, presne to tvrdia. Vraj »vakcíny slabnú«.

No počkať, tu niečo smrdí. Ľudské protilátky predsa ostanú zachované na celý život, spomínate si? Preto napríklad nedostanete opakovanie kiahne; pretože ste na ne prvý raz ochoreli ako dieťa, vaše telo si vytvorilo protilátky proti ovčím kiahňam, a tieto protilátky ostanú účinné na celý život.

Takýmto spôsobom vám váš imunitný systém zaistí imunitu proti ovčím kiahňam na celý život.

Očkovací priemysel sa nám pokúša nahovoriť, že jeho vakcíny účinkujú rovnako: Donútia telo vytvoriť si protilátky proti určitému kmeňu vírusov. Jedno vám však o vakcínach nepovedia: Nevyvolajú tú istú silnú imunitu, ako vlastné telo po prekonanej prirodzenej infekcii a vyliečení. Preto vakcíny »slabnú« a poskytujú nulovú ochranu proti vírusovým kmeňom, proti ktorým ste očkovaní.

Inými slovami: vakcíny neúčinkujú tak, ako sľubuje reklama. A presne z toho dôvodu ponúka očkovací priemysel každý rok tie isté vírusové kmene. Uvedomte si predsa: Ak by vakcíny skutočne účinkovali tak, ako údajne účinkujú, potom by ste predsa mali ostať imúnni proti vírusovým kmeňom, ktoré vám naočkovali, na celý život – či nie? A napriek tomu teraz CDC otvorene priznáva, že vakcíny to vôbec nedokážu:

»Tohtoročná vakcína proti chrípke bude duplikátom minulého roka, pretože stále sú aktívne tie isté chrípkové kmene «, informuje spravodajská agentúra Associated Press v článku o CDC. »Štátne zdravotnícke úrady preto až na malé výnimky vyzývajú všetkých, aby sa na jeseň nechali zaočkovať. Údajne by účinok vakcíny mohol po niekoľkých mesiacoch výrazne zoslabnúť.«

Účinok vakcíny po niekoľkých mesiacoch zoslabne? Potom vakcíny predsa len nedonútia telo vytvoriť si vlastné protilátky, pretože takéto protilátky predsa zabezpečia, tak sme sa to učili, doživotnú imunitu.

To vám potvrdí aj história. Spomeňte si na to, ako Európania, keď pred niekoľkými storočiami prišli do Ameriky, tisíce indiánov neúmyselne vyhubili tým, že ich nakazili ovčími kiahňami? Ak vtedy indiáni umierali na kiahne, prečo nie aj Európania (veď vakcíny v 17. a 18. storočí ešte neexistovali)? Odpoveď znie: Pretože Európania s kiahňami už prišli do styku a vyvinuli si proti tejto chorobe doživotnú imunitu.

Príčinou, prečo európski votrelci v Severnej Amerike nezomreli na kiahne, preto nebola skutočnosť, že by boli očkovaní; jednoducho už skôr prišli s chorobou do styku a vyvinuli si proti nej aktívnu imunitu (tým, že si vytvorili vlastné protilátky, ktoré ostali účinné celý život). Preto mohli Európania prichádzať do styku s kiahňami znovu a znovu bez toho, aby sa vyskytli symptómy nákazy. Boli proti kiahňam prakticky »imúnni«, rovnako ako niekto, kto žije v súčasnosti, si vytvorí imunitu proti niektorému kmeňu zimnej chrípky, keď sa dostal do styku s plne účinným kmeňom (takpovediac vo voľnej divočine) a automatickou adaptívnou reakciou si proti nemu vytvoril vlastné protilátky.

Neočakávajte však, že očkovací priemysel niekomu vysvetlí, ako infekčné choroby a protilátky skutočne fungujú. Sú príliš zamestnaní predajom svojich každoročných vakcín proti chrípke, než aby sa zaoberali vedeckými skutočnosťami.

Výroba vakcíny proti chrípke beží na plné obrátky

»Päť výrobcov vakcíny oznámilo, že pre nadchádzajúcu sezónu vyrobí 166 až 173 miliónov očkovacích dávok«, uvádza sa v skôr uvedenom článku. To je najvyššie množstvo vakcín vyrobené v SŠA.

V ohľadom na týchto (približne) 170 miliónov dávok vakcíny, ktoré budú na jeseň k dispozícii, bude CDC musieť zjavne uviesť do chodu mašinériu propaganda a zastrašovania, aby ľudí na tieto vakcíny presvedčila. Bude to dvojnásobne ťažšie ak si uvedomíme nepríjemný fakt, že všetci, ktorí boli v minulom roku očkovaní, už dostali vakcíny proti rovnakým vírusovým kmeňom!

Inými slovami: CDC musí teraz 170 miliónov ľudí presvedčiť o tom, že očkovanie v minulom roku bolo také zlyhanie, že tento rok musia dostať znovu tú istú vakcínu – a že táto vakcína bude tento rok údajne účinkovať lepšie, aj keď je presne taká istá, ako minulý rok. A ako to chcú dokázať?

Celkom jednoducho: Jednoducho zamlčia, že vakcína proti chrípke je v tomto roku identická s vakcínou z minulého roka. Jednoducho budú opakovať svoje zjavné klamstvá o vakcínach, ktoré dávajú vraj skoro 100-percentnú ochranu proti chrípke – a vyvolajú tak dojem, ktorý je tak očividne nesprávny, že FTC (severoamerický úrad na ochranu spotrebiteľov) by výrobcov vakcín mal zažalovať pre zavádzajúcu reklamu.

Široká neznalá masa sa prirodzene opäť postaví do radu, aby sa nechala opäť naočkovať tým istým koktailom vírusových kmeňov a látok na zakonzervovanie vakcíny, ktorý neúčinkoval už minulý rok. Najväčšou iróniou vakcíny proti chrípke je však nasledujúca skutočnosť: Väčšina ľudí, ktorí počas roku ochoreli na chrípku, boli proti tejto chorobe očkovaní!

Áno, to je prekvapivé tajomstvo očkovacieho priemyslu: Väčšina každoročných obetí chrípky sú práve tí ľudia, ktorí sa proti chrípke nechávajú očkovať. A teraz už aj vedia prečo – jednoducho preto, lebo očkovanie proti chrípke neúčinkuje. Dokonca aj keď sa v jeho účinok zo začiatku verilo, CDC – oficiálne celkom otvorene priznáva, že »vakcíny proti chrípke sú po niekoľkých mesiacoch neúčinné«.

Slabnú, ako slabnú staré batérie. A práve to je dôkaz toho, že vakcíny proti chrípke nespúšťajú reakciu skutočných protilátok.

Veľký očkovací marketingový podvod: každoročné očkovanie proti chrípke

V súčasnosti vyvíja CDC marketingové aktivity v prospech každoročného očkovania celého obyvateľstva. O čo ide: Chcú ľudí presvedčiť o tom, že ak chcú ostať zdraví, musia sa dať každý rok očkovať proti chrípke. Samozrejme, je to dohodnutý marketingový podvod, je však potrebný na to, aby mašinéria zisku s vakcínami proti chrípke bežala hladko každú zimu.

CDC sa tak dopúšťa kriminálneho marketingového podvodu, aby presadila vakcíny ako riešenie, aj keď vakcíny proti chrípke jednoducho neúčinkujú. Zo 100 ľudí, ktorí sa nechajú očkovať proti zimnej chrípke, 99 nezaznamená vôbec žiaden rozdiel. Aj keby sme použili údaje priemyslu, vakcíny môžu zabrániť ochoreniu iba v jednom percente prípadov – a aj to iba v prvých mesiacoch, skôr než »účinok zoslabne«.

Jeden z expertov na očkovanie z CDC – človek, ktorý dostával od CDC sumy v miliónovej výške – bol nedávno federálnou veľkou porotou obžalovaný pre pranie peňazí a podvod. Pozrite si na NaturalNews graf na tému Údajná podvodná sieť Poula Thorsona a pozrite si na vlastné oči spleť klamu, v ktorej operujú kľúčové osoby podvodného vakcinačného priemyslu.

Pravdou je: CDC sa už pred dlhým časom vzdal akejkoľvek skutočnej vedy, v súčasnosti už iba skoro výlučne šíri strach z infekčných chorôb a doslova sa vtiera výrobcom vakcín. CDC sa pre očkovací priemysel stal tým, čím je guru Tony Little pre výrobcov fitnes zariadení. Celý úrad dnes prakticky pracuje ako jedno marketingové oddelenie v prospech veľkých výrobcov vakcín.

V rámci tohto úplného podlizovania očkovaciemu priemyslu CDC minulý rok dokonca oznámil, že až na malé výnimky by sa každý rok mal každý dať zaočkovať proti chrípke, dokonca aj tehotné ženy!

Proti zimnej chrípke sa môžete imunizovať aj sami!

A tu je iné špinavé tajomstvo, ktoré vám chce CDC za každú cenu utajiť: Ak sa očkovať nedáte, namiesto toho zvýšite príjem vitamínu D a chrípke sa postavíte prirodzeným spôsobom, vyviniete si vlastné protilátky proti infekcii, ktoré ostanú účinné po celý život.

Rozumiete? Najlepšia cesta, ako sa imunizovať proti určitému kmeňu zimnej chrípky spočíva v tom, prijímať oveľa viac vitamínu D, zdravo sa stravovať, (z chrípky) sa vyliečiť a ísť potom von a nebáť sa prísť s chrípkou opäť do kontaktu. Raz sa chytíte a až váš imunitný systém začne pri vysokej úrovni vitamínu D (tento vitamín »aktivuje« imunitnú reakciu proti infekcii chrípky) pracovať správne, vyše telo vytvorí vlastné protilátky bez toho, aby ste si to všimli! Budete mať takzvanú »bezsymptómovú infekciu« a vôbec si nevšimnete, že telo práve úspešne zdolalo vniknuvší vírus.

A to nie je všetko: Tým, že ste prišli do styku so skutočným vírusom vo voľnej divočine (a nie s naočkovaným oslabeným chrípkovým kmeňom), vaše telo si proti tomuto vírusovému kmeňu zachová doživotnú imunitu. A nie je vlastne to cieľom imunizácie?

Ak sa teda imunizujete sami, bude to mať oveľa lepší účinok, ako keby ste sa spoľahli na umelú imunizáciu (striekačkou) zo strany očkovacieho priemyslu. Ako vyplýva, ich imunizácia nemá žiaden spoľahlivý účinok. A preto musia títo poľutovaniahodní zradcovia a prisluhovači očkovacieho priemyslu rok čo rok natláčať svoje málo presvedčivé očkovania, bez akéhokoľvek zlepšenia a s prakticky nulovou účinnosťou.

Tí istí ignorantskí spotrebitelia stoja rok čo rok v rade, aby dostali tie isté neúčinné vakcíny proti chrípke… a potom sa čudujú, prečo napriek tomu každý rok ochorejú.

Ľudia, veď si to spočítajte. To predsa nemôže byť tak ťažké. Ak by očkovanie proti chrípke bolo tak účinné, ako vlastná imunitná reakcia na prirodzenú infekciu, potom by sme za celý život pre každý vírusový kmeň potrebovali iba jediné očkovanie. To by však nebolo dobré pre zisky výrobcov. Potrebujú prostoduchých ľudí, ktorí veria na každoročné očkovanie proti chrípke, aby rok čo rok mohli inkasovať tučné zisky.

Preklad z nemčiny ďurino, jún 2011, zdroj

Chcú nám iba dobre…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (7 votes cast)
CDC priznáva: Očkovania proti chrípke sú neúčinné (a preto ich treba každý rok opakovať), 5.0 out of 5 based on 7 ratings

Jeden komentár k “CDC priznáva: Očkovania proti chrípke sú neúčinné (a preto ich treba každý rok opakovať)”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *