Obrovské množstvo použiteľných tajných informácií, získaných počas prepadu centrály CIA

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 27. 11. 2017

Ľudkovia, dobrí vyhrávajú a nepotrvá to dlho a posledný otrok s vypláchnutým mozgom bude oslobodený z chazarského dlhového otroctva, matrixu ovládajúceho myslenie, a zločinci budú obkľúčení.

Prepad zo strany námorníctva minulý týždeň v centrále CIA v Langley v štáte Virgínia priniesol obrovské množstvo použiteľných tajných informácií, tvrdia zdroje Pentagonu a iné zdroje. „[Prezident Spojených štátov Donald] Trump jednoznačne víťazí, pedofilné spolky spojené s Clintonovcami boli rozložené v Číne, rovnako ako na Filipínach, v Afrike a Nemecku. Počet vojenských súdov a uzavretých obžalôb v celých SŠA dosahuje 4 000“, podľa zdrojov Pentagonu.

Prepad bol možný preto, lebo Trump dňa 20. októbra vydal nariadenie, ktoré povolalo späť do aktívnej služby vojakov vo výslužbe, s cieľom „demontovať kabalu Bushovcov/Clintonovcov, židovskú mafiu a očistiť CIA a FBI od zradcov“, uvádzajú zdroje.

Zdroje hovoria, že počas prepadu centrály CIA 18. novembra boli získané počítače a dokumenty, na základe ktorých bolo možné lokalizovať „približne 400 drogových zariadení a vojsko Spojených štátov začalo 19. novembra tieto zariadenia v Afganistane bombardovať.“ Dodali tiež, že zariadenia, na ktoré bolo zaútočené, boli označené ako zariadenia Talibanu, aby „boli politicky korektní.” Inými slovami nechcú, aby si svet myslel, že vo vojensko-priemyselnom komplexe prebieha občianska vojna.

V každom prípade: „Vojaci námorníctva opäť raz dokázali, že sú semper fidelis (vždy verní), keďže to bola nielen vojenská operácia, ale aj operácia tajnej služby, operácia psychologického vedenia vojny, a najväčšia protidrogová operácia v histórii“, pokračujú zdroje.

Okrem zastavenia toku heroínových peňazí z Afganistanu, odrezanie krídel a pozemných spojení do Severnej Kórey zastavilo aj tok peňazí chazarskej kabaly z predaja amfetamínov, podľa zdrojov ázijských tajných spoločností.

Masové zatykače a deportácie gangu MS 13 v El Salvadore, nájomných vrahov drogového kráľa El Chapoa, rovnako ako nový útok na mexický a kolumbijský drogový kartel znamenajú, že odrezané sú aj peniaze z predaja kokaínu z Južnej Ameriky. Pokračujúca legalizácia marihuany na celom svete odrezala aj tieto zdroje chazarských čiernych peňazí.

Keďže vplyv drogových peňazí CIA vyschol, Medzinárodný trestný súdny dvor teraz dokáže obviniť CIA a kabalu Bushovcov z mučenia a iných vojnových zločinov v Afganistane ako aj inde, hovoria zdroje Pentagonu a iné zdroje.

Jeden z najväčších prípadov korupcie v histórii vojska Spojených štátov viedol aj k vyšetrovaniu 440 osôb, vrátane 60 admirálov – jednej tretiny tých tam hore, vo vojenskom námorníctve. Odstránenie týchto skorumpovaných dôstojníkov, väčšinou umiestnených v Ázii, znamená, že 7. flotila čoskoro prestane chrániť skorumpovaných politikov v Japonsku, Južnej Kórei a tajnej chazarskej kolónii Severná Kórea. To bude znamenať, že po zatykačoch v Spojených štátoch budú nasledovať podobné zatykače v Ázii (odkaz).

Japonskí zločinci, ktorí sú zapletení do masovej vraždy pomocou umelo vyvolanej cunami a jadrovej katastrofy 11. marca 2011 v Japonsku, v strachu o svoj život zadržali informátora a veľmajstra gnostických iluminátov „Alexandra Romanova“ známeho aj ako Slasha Zaric, a držia ho v zajatí v neľudských podmienkach v nemocnici Hasegawa v meste Fuchu v prefektúre Tokio. Telefónne číslo do nemocnice je 81-422-31-8600. Bývalý premiér Jasuhiro Nakasone, bývalý premiér Joširo Mori, starosta mesta Koganei, šéf polície Koganei a ďalší zločinci, ktorí sú zapletení do zločinu vo Fukušime, budú zatknutí a napokon popravení, ak neprepustia Zarica a bezodkladne nezorganizujú tlačovú konferenciu, na ktorej sa priznajú k svojim činom. Ich majetky budú zhabané a Zaric bude odškodnený za utrpenie, ktoré mu bolo spôsobené, hovoria zdroje Spoločnosti Bieleho draka. Prirodzene, hlavné osoby v úzadí v Spojených štátoch, Taliansku a Švajčiarsku budú za tieto zločiny postavení pred súd.

Mnohí špičkoví chazarskí gangstri ako Bill Gates a George Soros už boli „odstavení z prevádzky“, uvádzajú zdroje Spoločnosti Bieleho draka. Ďalší spomedzi prominentných osôb, o ktorých sa očakáva, že budú demontovaní, sú Eric Schmidt z Googlu, Jeff Bezos z Amazonu, Mark Zuckerberg z Facebooku, rovnako ako Masajoši Son zo Softbank a mnohí ďalší oligarchovia, ktorí boli použití ako lievik na to, aby ničím nekryté peniaze centrálnych bánk v súkromnom vlastníctve prali pre reálne hospodárstvo. Japonské zdroje z pravého krídla tvrdia, že „Son už bol riešený“.

Medzičasom jeden zdroj z prostredia centrály námorníctva Spojených štátov menoval rovnako žalostné podrobnosti ďalších chazarských zločinov, ktoré boli odhalené počas prepadu. Toto poslal e-mailom jeden biely klobúk z CIA:

Od člena námorníctva v centrále CIA
Odoslané z môjho iPhone

Vojaci námorníctva Spojených štátov minulý víkend prepadli spravodajskú agentúru CIA v Langley v štáte Virgínia. Zobrali množstvo dôkazov [evidence], ktoré ukazujú spojenie známych politikov so spreneverou, s falšovaním volieb, podvodmi s identitou, plánmi na atentáty, vraždami, domácim terorizmom a pedofíliou. Zostavil som zoznam 23 bodov, aby som vzbudil váš záujem a zhrnul, čo sa deje:

Bod 1: Bola prepadnutá centrála CIA, FBI bolo neutralizované, a bolo znovuobjavených 35 biliónov USD spreneverených amerických peňazí [U.S. Treasury embezzled funds]. Približne 100 biliónov USD spreneverili Bushovci a Clintonovci.

Bod 2: Prezident Donald Trump znovuotvoril spisy o vražde prezidenta Johna F. Kennedyho [JFK], bol za tým George H. W. Bush.  Fotografie z pitvy JFK boli sfalšované.

Bod 3: Oznamovanie prípadov sexuálneho obťažovania všetkých týchto členov kongresu slúži na odvrátenie médií hlavného prúdu od toho, čo sa skutočne odohráva za kulisami (námorníctvo obsadzuje centrálu CIA a prezident Trump zavádza vojnové právo).

Bod 4: Alex Jones z [portálu] Infowars je zradca a hrozbou pre národnú bezpečnosť, je napojený na divíziu Mosadu, tajnej služby Izraela.

Bod 5: Hillary Rodham Clintonová si u domácich nájomných vrahov objednala vraždu Rona Browna (minister obchodu), Williama Colbyho (riaditeľ Central Intelligence), Vince Fostera (právny poradca Bieleho domu), a Johna F. Kennedy ml. (syn zavraždeného prezidenta Johna F. Kennedyho) – a ďalších.

Bod 6:  Svojho času republikánsky kandidát na prezidenta Trump mal pravdu v tom, že otec senátora Teda Cruza mal do činenia s Lee Harvey Oswaldom.

Bod 7: Kalifornský republikán Adam Schiff, vysokopostavený člen výboru pre tajnú službu [Ranking Member of the House Permanent Select Committee on Intelligence] a starosta Chicaga a bývalý veliteľ štábu Bieleho domu pre prezidenta Baracka Obamu, sú spojení s Mosadom. Obaja, Schiff a Emmanuel, sú pedofili.

Bod 8: Barack Obama sa narodil v Keni a bývalý prezident sa dopustil sfalšovania identity. Obama by mal byť zatknutý pre falšovanie identity.

Bod 9: Senátor Cruz je kanadský občan, ktorý sfalšoval svoj rodný list, aby sa stal senátorom Spojených štátov, a dopustil sa falšovania identity. Cruz by mal byť zatknutý pre falšovanie identity.

Bod 10: Prezident Trump má spis každého novinára (napr. Anderson Cooper [CNN/CBS], Chris Matthews [MSNBC], Wolf Blitzer [CNN], a možno aj Alex Jones [InfoWars]), ktorí sú na výplatnej páske CIA.

Bod 11: Vojaci námorníctva SŠA odstránili uplynulý víkend počítače z centrály CIA.

Bod 12: Majú teraz dokumenty a dôkazy o tom, že Hillary Rodham Clintonová sa dopustila sfalšovania volieb, zrady a podnecovania nenávisti voči národu. Je obchodník s drogami. Dopustila sa masových vrážd. Dala zabiť osoby v ministerstve zahraničných veci cez nájomných vrahov.

Bod 13: Bill Plante, ktorý ako korešpondent CBS News v novembri 2016 odišiel do dôchodku potvrdil, že prezident J. F. Kennedy bol zastrelený spredu, senátor Tennessee a kandidát na prezidenta za demokratov Al Gore v skutočnosti vyhral prezidentské voľby v roku 2000, a celé vyšetrovanie teroristického útoku z 11. septembra bolo zmanipulované. Plante povedal, že nič z toho sa nezverejnilo, pretože reportéri sa boja o svoj život.

Bod 14: Táto krajina už nebude mať deficit potom, ako sa zavedú protokoly. Príde 100 biliónov dolárov, 35 biliónov dolárov pôjde priamo do rozpočtu Spojených štátov, a bude prebytok 15 biliónov dolárov. Budeme môcť znížiť dane, opäť obnoviť vojsko, vytvoriť obrovský program na rozvoj infraštruktúry pre túto krajinu, a Donald Trump z toho vyjde ako najväčší prezident od čias Ronalda Reagana.

Bod 15: George H. W. Bush sa tri razy pokúsil zavraždiť prezidenta Reagana počas jeho osemročného výkonu funkcie.

Bod 16: „Ocko Bush“ (a Hillary Clintonová) sa tiež sedem razy pokúšali zavraždiť prezidenta Trumpa. A Bush bol za tie roky zapletený do 25 plánov atentátov proti iným hlavným politickým aktérom – najmä členom kongresu a senátorom.

Bod 17: Ak by Gore prevzal úrad a Bushovci by nedokázali zmanipulovať voľby, v zálohe bol plán na odstránenie Goreho a za prezidenta dosadiť kandidáta na viceprezidenta Ala Liebermana.

Bod 18: Existuje kamufláž, do ktorej sú zapletení kalifornská republikánka Maxine Watersová a Blue Moon Bank v Thajsku.

Bod 19: Útok Rene Bouchera 3. novembra na protivojnovo a v prospech života nastaveného senátora štátu Kentucky Randa Paula bol pokus o vraždu. „Ten chlap [Boucher] uletel”, keďže Paul vie toho veľa a nemožno ho ovládať.

Bod 20: Istý reportér v jednej hlavnej sieti sa chystal priniesť príbeh – na ktorom pracuje dodnes – o tom, ako vláda oslovila sirotince v celej krajine a zaplatila im za to, aby posielali siroty do Washingtonu D. C., aby si Dick Cheney, George H.W. Bush a ďalší politici (napr. Barney Frank) mohli vybrať deti, s ktorými chceli mať sex. Potom zobrali tieto decká na večierky. Na týchto večierkoch boli aj prostitútky. Členovi kongresu boli omámení a boli nafotení v sexuálne kompromitujúcich polohách s týmito sirotami. Veľká časť kongresu bola (a doteraz je) ovládaná vydieraním.

Bod 21: Keď členovia vojenského námorníctva prepadli budovu CIA, objavili finančné transakcie z čias pred útokom 11. septembra, poisťovacie a ďalšie dokumenty. Všetky tieto dokumenty sú teraz vo vlastníctve tajnej služby vojenského námorníctva Spojených štátov.

Bod 22: Štát Wisconsin, Federálna rezerva a bývalý (2001-2005) guvernér Wisconsinu Tommy Thompson boli zapletení do krádeže biliónov dolárov z rozpočtu Spojených štátov. Guvernér Wisconsinu Scott Walker by mal teraz odovzdať všetko čo má, inak dostane predvolanie.

Bod 23: Demokratický guvernér Kalifornie Jerry Brown nariadil vyšetrovanie Pedogate vo vlastnej politickej strane, vrátane kalifornskej líderky menšiny Nancy Pelosiovej a senátorky Spojených štátov Kamaly Harrisovej.

Uvedené informácie nie sú úplne v zhode s tým, čo nám oznámili naše vlastné zdroje, sú však dostatočne zrozumiteľné na to, aby sme ich tu prakticky doslova uviedli. Napríklad, naše vlastné zdroje tvrdia, že Barack Obama sa skutočne narodil v Spojených štátoch, dopustil sa však sfalšovania identity, keďže jeho skutočným otcom bol americký komunistický aktivista Frank Marshall Davis.

Nemôžeme potvrdiť ani to, že boli aktivované protokoly Wanta a pribudne 100 biliónov dolárov. Môžeme však potvrdiť, že Janet Yellenová bola ako prezidentka Federálneho rezervného výboru donútená stiahnuť sa, aj keď sa pôvodne plánovalo s tým, že jej funkčné obdobie bude predĺžené až do roku 2024. To znamená, že chazarskí zločinci prídu o tlačiareň na doláre, a teoreticky bude možné sprístupniť neobmedzené prostriedky na to, aby sa Amerika stala opäť veľkou, spoločne so zvyškom sveta.

Napriek tomu je však ešte stále veľa práce, kým bude chazarská čvarga skutočne porazená, preto nie je čas zaspať na vavrínoch.

V Spojených štátoch treba ešte ukončiť propagandu korporačných médií a donútiť ich, aby informovali pravdivo. Mnoho krokov týmto smerom bolo posledný týždeň vykonaných. Napríklad Washington Post a v chazarskom vlastníctve sa nachádzajúca spoločnosť Advance Publications čelia žalobe za ohováranie zo strany senátora Alabamy, Roya Moorea, keďže ich obvinenia zo sexuálneho zneužívania sa ukázali byť klamstvami, uvádzajú zdroje Pentagonu. Donald Trump podporuje Moorea.

Aj pokus chazarskej čvargy, donútiť Ruperta Murdocha k predaju stanice Fox, bol podľa zdrojov Pentagonu zastavený Trumpovou vládou. V prvom kroku ministerstvo spravodlivosti prinúti Comcast [telekomunikačný konglomerát], zbaviť sa NBCUniversal a vzdať sa svojich pokusov prevziať stanicu Fox, uvádzajú zdroje. V najkratšom možnom čase sa očakáva zatknutie najvyšších mediálnych bossov, dodávajú.

Chazari si budujú opevnenie v Izraeli a Saudskej Arábii, s izraelskými ozbrojenými silami a žoldnierskymi armádami v Saudskej Arábii, aby ubránili vplyv Chazarov na veľkú časť ropy na svete.

Podľa zdrojov Pentagonu však „Izrael čelí zbraňovému embargu, keďže dlhodobý zákazník India získala obchod v objeme 500 miliónov dolárov na protitankové rakety. Nemecko po ére Merkelovej azda prestane dodávať Izraelu ponorky, Izrael možno už nedostane ďalšie F-35 a budú mu odopreté náhradné diely, a 10-ročný balík vojenskej pomoci v objeme 38 miliárd dolárov, schválený za Obamu, bude možno stornovaný“.

Celkovo to bol skutočne celkom pozoruhodný týždeň víťazstiev pre ľudstvo na tejto planéte. Objavili sa nespochybniteľné signály toho, že nastanú zmeny režimu v Izraeli, Japonsku, Nemecku, Taliansku, Francúzsku a Anglicku. Ak sa to stane a budú nasledovať masové zatýkania, budeme vedieť, že nočná mora chazarského babylonského dlhového otroctva sa skutočne končí.

Prichádza nový úsvit pre ľudstvo. Nepoľavujme v našom tlaku, aby sa tak skutočne stalo.

Preklad ďurino, november 2017

zdroj benjaminfulford.net (plný text sprístupnil portál tadesco.cz)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *