Germánska nová medicína

Vynikajúca prednáška Haralda Baumanna na tému Germánska nová medicína, zakladateľom ktorej je Dr. Ryke G. Hamer. Nový, univerzálne platný pohľad na vznik a priebeh chorôb, železné pravidlá rakoviny. Prednáška bola prednesená na druhej konferencii AZK – Koalícii proti cenzúre vo švajčiarskom Chure. Prednáška trvá asi 101 minút. Preklad z nemčiny a výroba titulkov ďurino.

Video je uverejnené s láskavým súhlasom Koalície proti cenzúre.

Ďalšie informácie o germánskej novej medicíne
Germanische neu Medizin (stránka Haralda Baumanna, nemecky)
Germanische Neue Medizin (nemecky)
www.pilhar.com (nemecky)
Germánska nová medicína (česky)

Súvisiace video: Päť prírodných biologických zákonov

11 komentárov k “Germánska nová medicína”

 1. Srdečná vďaka za uverejnenie tejto prednášky všetkým, ktorí sa o to tak jednoduchým a krásnym spôsobom pričinili.

 2. Ahoj Jajka,

  nevylučujem koment, ktorý napísal Jozef, ale v prípade ekzému z pohľadu Germánskej novej medicíny ide o konflikt odlúćenia človeka od blízkej osoby. V stresovej fáze dochádza k úbytku tkaniva pokožky(aby sme si nám chýbajúcu osobu k sebe lepšie pritúlili) a vo fáze reparačnej sa na danom mieste nedostatku pôvodného dotyku napr.hladenia vyhadzuje koža, čo máva rôzne podoby: ekzém, žihľavka, dermatitída atď…Alergiu nespomínaš presne, takže k tomu sa neviem vyjadriť. František Nagy, GNM lektor

 3. chcem len podotknut, ze MUDr. Hamer vykonal skvelu pracu!!! presvedcila som sa o tom sama a nie len v jednom pripade… patri mu velka VDAKA!!!!!
  h.

 4. A také je zde přinejmenším řada dalších možných aspektů, proč onemocní kojenec – konflikt porodní, konflikty v období od početí do narození během těhotenství, konflikty z minulého života, konflikty na úrovni nevědomí atd. atp.

 5. Vyborna prednaska, vsetko sedi, zapada do seba, najsmutnejsie na to je, ze Dr. Hamer je prenasledovany tymi, ktori robia najviac skody na ludoch a zabijaju ludi!
  Co sa tyka alergie, ekzemov, myslim, ze napr. dieta prebera nazory svojho okolia, napodobnuje ich, cize, pokial je matka alergicka, konfliktna, hadava, dieta akoby preberalo toto spravanie, prisvojovalo si ho a potom sa sprava presne tak..
  Alergia je vlastne vnutorna agresia…vyvolanou alergiou davam ostatnym najavo, ze mi nieco nesedi a nutim vlastne okolie, aby bolo podla mna, neakceptujem okolie ale ho nutim prispôsobit sa mne..

 6. Není možné stáhnout si samostatné titulky ? Přednáška je vynikající, škoda že není podrobnější, jak říká p.Baumann, dalo by se o tomto tématu přednášet několik dní

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *