Nová finančná kríza zrejme zintenzívňuje západnú občiansku vojnu vo Washingtone D.C., v Európe, Brazílii a inde

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 28. 5. 2018

Nevyhlásená občianska vojna v radoch západnej elity pokračuje v besnení, pričom obe strany nešetria masívnymi útokmi. V konečnom dôsledku je táto bitka bojom medzi starými aristokratickými pokrvnými líniami, ktoré sú najsilnejšie v Európe, a gnostickými iluminátmi, združenými nie na pokrvnej báze, ktorý v súčasnosti prebieha v SŠA.

Najväčším bojiskom je naďalej Washington, D.C., kde pôvodný establišment bojuje o svoj život a prehráva v boji s režimom prezidenta Donalda Trumpa, podporovaného armádou.

Intenzívne sa však vyhrocuje aj situácia v Európe, keďže euroázijská aliancia Rusko/Čína vykonáva kroky na konsolidáciu kontroly, v spojenectve s niektorými frakciami starých pokrvných línií, uvádzajú zdroje Spoločnosti Bieleho draka v Európe. Nemecko a Turecko, oživujúce alianciu 1. svetovej vojny, vedú protiamerické kroky v tejto oblasti. Okrem toho, nová talianska vláda vyhlásila chazarskej mafiánskej kabale otvorenú vojnu, čo prinesie eurozóne nové turbulencie.

Začnime pohľadom na situáciu v Spojených štátoch. Armáda SŠA v niektorých ohľadoch prezidenta Donalda Trumpa podporuje, zatiaľ čo v iných bojuje proti nemu. Tento nejednoznačný postoj možno vidieť v podobe pokračujúcej veľkej ofenzívy proti pedofilom a iným skorumpovaným prvkom v starom establišmente.

Zdroj Pentagonu zhrnul situáciu takto: „Po 8 mesiacoch vzdorovania, liberáli sú otrasení následkom porážky v kultúrnej vojne, keď NFL [Národná liga amerického futbalu] bola nútená zakázať kľačanie počas spievania národnej hymny a takmer osem mesiacov po expozé denníka New York Times, manhattanskí prokurátori boli nútení zatknúť Harveyho Weinsteina.“

Okrem toho sa očakáva, že nadchádzajúci odchod sudcu Najvyššieho súdu Anthonyho Kennedyho do dôchodku prinesie Trumpovej vláde kontrolu nad Najvyšším súdom, hovoria zdroje. To umožní uskutočniť dlho očakávané masové zatýkanie bez toho, aby do súdneho systému zasahovali agenti kabaly, dodáva zdroj. Rovnako to spôsobí veľký rozdiel v kultúrnych vojnách, pretože s kresťanskou podporou sa zintenzívni posun k rodinným hodnotám a preč od podpory sexu za účelom rozkoše, nie plodenia.

Ako súčasť týchto kultúrnych vojen, súdny proces Harveyho Weinsteina vyvíja na hollywoodsku elitu veľký tlak. Zdroje z Pentagonu hovoria, že Weinstein svojou knihou o komunistickom režisérovi Eliovi Kazanovi signalizuje, že potopí ďalších predátorov a pedofilov v Hollywoode. „Kazanove svedectvo pred Výborom pre neamerickú činnosť [House Un-American Activities Committee] v roku 1952 v čase Hollywoodskej čiernej listiny [nepohodlných hercov] mu prinieslo silné negatívne reakcie od mnohých liberálnych priateľov a kolegov.“ (odkaz).

Rôzne ďalšie krysy už nejaký čas spievajú ako kanáriky, s cieľom vystúpiť z potápajúcej sa lode kabaly. Vieme teraz najmä to, že Jeffrey Epstein, ktorý prevádzkoval pedofilný ostrov, ktorý bol používaný na skompromitovanie a vydieranie elitných politikov, je teraz informátorom FBI, ktorý donáša americkému špeciálnemu prokurátorovi Robertovi Muellerovi. Toto je dôležité, pretože Mueller, napriek tomu, že jeho minulosť je poznačená udalosťami z 11. septembra atď., teraz pracuje pre americkú armádu. Keďže návštevníkom tohto pedofilného ostrova bol aj samotný Trump, armáda získala dôkazy, že bol vydieraný, aby podporoval Izrael v záležitostiach ako Sýria a Irán, hovoria zdroje Pentagonu.
Tlak proti aktivitám Trumpa na Blízkom východe, vyvolaným jeho vydieraním sionistami, bolo možné vidieť, keď „Snemovňa 23. mája zakázala Trumpovi vyhlásiť vojnu Iránu bez súhlasu Kongresu, a Kongres 24. mája nedovolil, aby SŠA uznali Golanské výšiny za súčasť Izraela“, hovoria zdroje. Inými slovami, sionistické vydieranie Trumpa nebude stačiť na to, aby umožnilo týmto fanatikom vyvolať tak vytúženú svetovú vojnu.

Ďalšie zdroje z Pentagonu hovoria, že minulý týždeň sa dosiahlo významné víťazstvo proti bankám kontrolovaným sionistami, a v dôsledku toho biliardy dolárov, ktoré boli získané v podvodnom úmysle po kríze spustenej pádom banky Lehman Brothers, budú teraz použité na nový finančný systém. Zdroj hovorí, že:

„…na horizonte sa týči americký dolár krytý zlatom; že vláda SŠA si prestane požičiavať peniaze od bánk; že Donaldovi Trumpovi sa možno podarí vrátiť približne 15 biliónov dolárov v „úveroch“ z 23 až 43 biliónov dolárov, o ktorých sa dnes vie, že boli ukradnuté bankami; a čo je najdôležitejšie pre americkú verejnosť, že niekedy v júni sa do americkej ekonomiky uvoľní viac ako tri bilióny dolárov prostredníctvom dôveryhodných správcov – normálnych ľudí, mnohí z nich veteráni – aby inšpirovali tvorbu pracovných miest a nový stavebný rozmach, aký sme nevideli od povojnového obdobia druhej svetovej vojny. Masívne investície do väčšinou čiernych centier miest a väčšinou bielych chudobných vidieckych oblastí sú súčasťou tejto dohody.“

Tento finančný krok, ak bude realizovaný, bude určite spojený s pokračujúcimi intrigami v Saudskej Arábii, ktorá je súčasným hlavným finančným podporovateľom starého petrodolára. Jej monarcha, Mohamed bin Salmán, nebol videný na verejnosti odkedy bola 21. apríla 2018 v jeho paláci hlásená streľba. Tento krok proti Salmánovi, ktorý bol dosadený k moci izraelskými špeciálnymi silami, je určite spojený s útokmi na saudského agenta a bývalého šéfa CIA, Johna Brennana. Brennan je v súčasnosti obviňovaný z toho, že je zdrojom celého štvania proti Rusku [Russiagate], hovoria zdroje.

„John Brennan by mal rozhrýzť sklenenú tobolku s kyanidom a prehltnúť ju“, povedal Trumpov dôverník Roger Stone Amande Housovej, zástupkyni politického riaditeľa Breitbart News a moderátorke Breitbart News Daily. „To on rozbehol celú tú záležitosť s ruským spisom. To on klamal pod prísahou. To on zomrie vo federálnej väznici.“ (odkaz).

Niet pochýb o tom, že stres z blížiaceho sa zániku svojho ochrancu Brennana je jedným z dôvodov, prečo je 93-ročný George Bush st. opäť v nemocnici (odkaz).

Ďalší úder proti Bushovej/nacistickej frakcii kabaly môže čoskoro prísť vo forme vojenského prevratu v Brazílii, hovoria zdroje Pentagonu. Štrajk vodičov nákladných áut tu ochromil ekonomiku. Očakáva sa, že to bude začiatok vojenského prevratu, ktorý obnoví bývalých prezidentov Dilmu Rousseffovú a Lulu da Silvu „od sionistických uzurpátorov, ktorí v roku 2016 ovládli centrálnu banku“, hovoria zdroje.

Sionisti zlyhali aj vo svojom nedávnom pokuse znemožniť mierovú dohodu so Severnou Kóreou prostredníctvom svojho agenta Johna Boltona a jeho provokatívnych vyhlásení. Tento krok mal byť koordinovaný s útokom v Kórei prostredníctvom izraelskej ponorky, ktorá sa mala tváriť ako severokórejská ponorka, uviedli zdroje Pentagonu. Namiesto toho však sionisti v blízkosti Kórei stratili ďalšiu ponorku, hovoria zdroje.

Bitka o planétu Zem zúri aj v Európe. Pozorovatelia trhu vidia mnoho jednoznačných signálov, že prichádza nová kríza. Zatiaľ čo Nemecko a Francúzsko čoraz viac vzhliadajú smerom k Rusku a Číne, teraz by sme sa mali zamerať na Taliansko a Španielsko.

V nadchádzajúcich týždňoch sa budú v správach skloňovať vo všetkých pádoch najmä Španielsko a Taliansko. Aby sme túto situáciu uviedli na pravú mieru, taliansky a španielsky HDP spolu dosahujú viac ako 3 bilióny dolárov, čo je 16-násobok HDP Grécka vo výške 194 miliárd dolárov. To znamená, že kríza bude 16 krát väčšia, ako kríza v Grécku, ktorá takmer zrušila euro.

Taliani majú teraz vládu, ktorá plánuje urobiť niečo s pomalým ničením talianskeho hospodárstva, spôsobeným účasťou na eure tým, že vydá novú menu na zaplatenie rôznych plánov na stabilizáciu talianskej ekonomiky. Starý establišment je z novej talianskej vlády tak rozrušený, že taliansky prezident Sergio Mattarella vetoval ich kandidáta na ministra financií, pretože ten je proti euru. Predpokladá sa, že taliansky prezident je iba figúrkou a tento antidemokratický krok bude mať za následok otvorený útok na taliansky deep state, hovoria zdroje zo slobodomurárskej lóže P2. Taliansky päťhviezdičkový vodca Luigi Di Maio v nedeľu povedal, že prezident Sergio Mattarella by mal byť obvinený z toho, že zradil štát, pretože odmietol euroskeptika ako ministra hospodárstva (odkaz1, odkaz2).

Je pravdepodobné, že porovnateľná vec sa vyskytne v Španielsku v dôsledku podobných štrukturálnych problémov, súvisiacich s eurom. Tieto problémy môžu vyriešiť len tieto krajiny, a to buď vzdaním sa ekonomickej zvrchovanosti, alebo vydaním vlastnej meny. Vlády v oboch krajinách uprednostňujú vydanie novej meny. Akékoľvek nové meny v južnej Európe by však nielen ohrozili euro, ale súčasne by otvorili cestu pre veľkého kahunu – novú menu pre Spojené štáty, ktorá by nahradila americký dolár, ktorý už vôbec nie je americký, alebo by existovala spoločne s ním.

Inými slovami, existujúca finančná paradigma bude pravdepodobne čeliť najväčšej kríze od šoku Lehman a tentoraz nemusí prežiť bez úplného reštartu. Kým sa to nestane, môžeme očakávať finančné turbulencie.

Ako je pre tieto krízy typické, prvými obeťami budú tie s najrizikovejším hazardným portfóliom – v tomto prípade ľudia, ktorí nakúpili bezcenné [junk] dlhopisy a cenné papiere za historicky neudržateľné ceny (odkaz).

Poznámka na záver: máme toho veľa, o čom ešte nemáme informovať, aby darebáci nemohli zasiahnuť. Môžeme však povedať, že dobrí ľudia s naozaj dobrými plánmi v prospech planéty sa blížia k víťazstvu. Oslobodenie planéty sa blíži.

Zdroj: benjaminfulford.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *