Nastal čas, aby Kanada prevzala zbankrotované vedenie akciovky SŠA

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 8.5.2017

Napriek ustavičným tvrdeniam, že nič sa nestalo, vysvitlo, že vedenie akciovky SŠA so sídlom vo Washingtone DC, registrovanej v Portoriku, minulý týždeň skutočne zbankrotovalo. Bankrot Portorika sa odlišuje od bankrotu napríklad Detroitu, keďže Portoriko je dcérskou spoločnosťou, ktorá úplne patrí firme vo Washington DC, preto materská spoločnosť musí v plnom rozsahu znášať tento pád. Z toho dôvodu čínsky minister financií minulý týždeň na základe „núdzovej finančnej situácie“ náhle odriekol stretnutie so svojim japonským a juhokórejským kolegom (odkaz).

Z toho istého dôvodu britská kráľovská rodina minulý týždeň zvolala núdzové stretnutie v Buckinghamskom paláci a potom oznámila odstúpenie princa Philippa.

Obe núdzové stretnutia mali do činenia s preplatením dlhopisov super petchili alebo Lung Tsing U Hai, ktoré sú kryté čínskym zlatom a ktoré vlastnia mnohí členovia svetových kráľovských rodín, informoval zdroj z jednej vyššie postavenej banky. Tento zdroj ďalej vysvetlil, že princ Philipp dostal ako protihodnotu za svoje odstúpenie povolenie, že si smie vymeniť svoje petchili za hotovosť, čo znamená, že britská kráľovská rodina má teraz v rukách dostatok peňazí, aby úplne premenila planétu.

Ak je to pravda, potom to znamená, že Kanada by teraz bola stave požiadať veriteľov zbankrotovanej akciovky SŠA, aby svojimi bankovými kšeftmi financovali cudzím kapitálom financovanú akvizíciu spoločnosti (LBO − Leveraged Buy-Out). Výsledkom by bol koniec neprestajného kriminálneho šialenstva, ktoré doposiaľ vo Washingtone DC vládlo.

Nižšie v texte sa ešte podrobnejšie pozrieme na to, do akej miery to ovplyvní planétu, pretože tento krok pod úrovňou radaru je oveľa dôležitejší, ako francúzske prezidentské voľby. Tie ukradol Rothschildov klan v prospech svojho otroka Emmanuela Macrona, s priam satanským podielom hlasov 66,06 %.

Voľby vo Francúzsku boli skutočne nemecko-rakúskou zástupnou vojnou o kontrolu v Európe. spravodajské služby amerického námorníctva informujú, že nemecké jednotky boli pred voľbami poslané do Francúzska, a zdroje z Pentagonu uvádzajú, že ruské jednotky boli údajne takmer v rovnakom čase vyslané do Srbska.

Zdá sa, že Hitlerova dcéra Angela Merkelová zopakovala umelecký kúsok svojho tatka, dobytie Francúzska, tento raz nie vedením otvorenej vojny, ale skryte.

Napriek všetkému spravodajské služby japonského vojska teraz informujú, že porazená kandidátka na francúzskeho prezidenta Marine LePenová je v skutočnosti dcérou agenta Mosadu. To by znamenalo, že Rothschildovci by francúzske voľby vyhrali aj vtedy, keby sa stala prezidentom ona. Boj teda v žiadnom prípade nie je ukončený, pretože väčšina hlasujúcich Francúzov „volila medzi morom a cholerou, medzi fašistickou diktatúrou a diktatúrou bánk“ (odkaz).

Dôkaz o Macronovom krátení daní a iných kriminálnych aktivitách, ktoré hekeri zverejnili krátko pred voľbami, sa nevyparí, namiesto toho sú naskrz možné trestné stíhania, ktoré budú nasledovať po pravej francúzskej revolúcii.

Krádež prezidentských volieb vo Francúzsku však v žiadnom prípade nič nemení na základnej skutočnosti, že Francúzsko zbankrotovalo, rovnako ako Taliansko a Španielsko, pričom Nemecko je ich najväčším veriteľom, čo znamená, že tieto krajiny boli skryto dobyté financiami.

Zástupný konkurenčný boj medzi Nemeckom a Ruskom o vplyv v Európe sa teraz posúva smerom na východ.

Na tento front poslali Rusi najmenej 150 000 vojakov „aby bránili Srbsko a bránili Daešu obchodovať s heroínom a hašišom na Balkáne“, uvádzajú zdroje z Pentagonu. Ďalej sa uvádza, že Rusi sú tam aj preto, aby zastavili projekt chazarskej mafie s názvom Veľké Albánsko. Okrem zaistenia novej distribučnej cesty pre heroín z Afganistanu v prípade projektu chazarskej mafie Veľké Albánsko ide o to, ukradnúť nerastné zdroje v hodnote viacerých biliónov dolárov, ako uvádzajú srbské spravodajské zdroje. Rusi teraz zastavia túto krádež zdrojov, rovnako ako etnickú čistku vykonávanú Chazarmi na kresťanoch. Celkovo to vyzerá, akoby sa Nemci a Rusi pretekali vo vytváraní svojich sfér vplyvu v Európe.

Zdá sa, že vojna proti Chazarom uctievajúcim satana sa začína šíriť aj na všetky monoteistické náboženstvá. To bolo možné prvý raz pozorovať začiatkom roka 2016, kedy pápež František a patriarcha Kyrill z ruskej pravoslávnej cirkvi absolvovali svoje prvé stretnutie, prvé po tisíc rokoch, na ktorom sa stretli vodcovia týchto dvoch cirkví. Minulý týždeň navštívil pápež František Egypt, aby sa tu stretol s vrcholnými predstaviteľmi moslimského duchovenstva. Išlo o to, aby získal ich podporu proti satanistom a ich armáde Daeš.

Americký prezident Donald Trump teraz ku koncu tohto mesiaca navštívi Vatikán, Izrael a Saudskú Arábiu. Sú to všetko prvé sväté zeme kresťanstva, židovstva a islamu, troch najdôležitejších monoteistických náboženstiev na svete. Stane sa v súvislosti s monoteizmom azda niečo veľké? Má to niečo do činenia s núdzovým finančným stretnutím v Číne a medzi členmi britskej kráľovskej rodiny? Budeme vidieť.

De facto bankrot vedenia akciovky SŠA by mohol jej prezidenta Donalda Trumpa a establišment za ním donútiť k tomu, aby zaujal rozhodnejšie stanovisko proti chazarským satanistom, tvrdia zdroje zo Spoločnosti Bieleho draka. Z tohto dôvodu súhlasil Trump s návrhmi Rusov, Iránčanov a Turkov, zriadiť nad Sýriou bezletové zóny, vrátane Izraelom obsadených Golanských výšin, vyhlasujú zdroje z Pentagonu a Mosadu. Izraelčania momentálne šalejú, pretože zvyšok sveta ich núti, aby sa vzdali ilegálne obsadených krajín a uzatvorili mier s Palestínčanmi. Rozdiel je tentoraz ten, že SŠA už nebudú bezpodmienečne podporovať antisociálne správanie Izraela.

Vysokopostavení predstavitelia armády v Pentagone donútili Trumpa podpísať plány na boj proti chazarským útokom proti kresťanom v Afrike a na Strednom východe. Okrem toho bola znížená výbušnosť situácie so Severnou Kóreou tým, že Trump bol donútený dať sľub, že bude podporovať vypaseného Kima Čong-una, vysvetľujú zdroje z Pentagonu.

Plán Rothschildovcov nahradiť Kima Čong-una svojou bábkou bol vďaka spoločnému úsiliu západných a ázijských tajných spoločností zastavený, informujú zdroje z týchto spoločností. Ich plán, dosadiť do funkcie japonského premiéra Taró Asóa, bábku francúzskych Rothschildovcov, bol taktiež zastavený, informujú zdroje z Pentagonu.

Existujú aj náznaky toho, že medzi SŠA a Čínou boli ohľadom Juhočínskeho mora uzavreté určité tajné dohovory. Japonské vojenské spravodajské služby informujú, že SŠA údajne súhlasili s tým, že uznajú čínsku kontrolu nad spornými ostrovmi, u Japoncov známych ako Senkaku a u Číňanov ako Tiaoyutai. Číňaňnia ako protihodnotu prisľúbili, že dovolia otvorenie novej americkej námornej základne na indočínskych ostrovoch v blízkosti Melackého prielivu, uvádzajú zdroje z Pentagonu.

Tento vývoj podnietil japonský establišment k tomu, aby sa snažil dosiahnuť väčšiu nezávislosť od SŠA, hlásia zdroje japonského Pravého krídla. Znakom toho bola verejná výzva premiéra Šinzó Abeho, prepísať ústavu, ktorú SŠA nanútili Japoncom. Rastúce priateľstvo Číny a SŠA vnímajú Japonci ako ohrozenie svojej nezávislosti, preto zintenzívňujú svoje kontakty s Ruskom, s cieľom vytvoriť protiváhu, informujú japonské a ruské zdroje.

Ďalším veľmi zaujímavým vývojom, ktorý ukazuje americko-čínsku spoluprácu, je skutočnosť, že Čína sa rozhodla spoločnosti s názvom Frontier Services Group (FSG) ponechať dve základne pripravené na prevádzku v provinciách Sin-ťiang a Jün-nan, na obrovskom infraštruktúrnom projekte „novej hodvábnej cesty“ na centrálnom mieste Číny. Predsedom FSG a konateľom nie je nikto iný ako Erik Prince, zakladateľ obávanej a dnes už rozpustenej bezpečnostnej spoločnosti Blackwater-Security (odkaz).

Očividne sa Číňania riadili radou Spoločnosti Bieleho draka, že je lacnejšie a bezpečnejšie kŕmiť strážneho psa ako bojovať s hladným vlkom. Celkom určite možno dať nezamestnaným žoldnierom plno práce tým, že budú dohliadať na ázijské infraštruktúrne projekty v Afrike a aj inde.

Rozvíjajúce sa priateľstvo medzi svetovými veľmocami sa ukazuje najmä v tom, že teraz možno ukončiť všetky medzištátne kriminálne vojnové štvanie na tejto planéte.

Návrh, aby Kanada prevzala zbankrotované vedenie akciovky SŠA by mohol pomôcť k podstatnému urýchleniu tohto projektu. Spomeňme si: zatiaľ čo SŠA od konca 2. svetovej vojny boli ustavične zapletené do vojen, Kanada etablovala myšlienku o ukončení vojen mierovými jednotkami, ktorá bolo dôrazne presadzovaná. Know-how z Kanady by veľmi pomohol vyriešiť dva z najväčších problémov SŠA, a to katastrofálne zdravotníctvo a problém kriminality. Kanaďania vydávajú na zdravotníctvo iba polovicu toho, čo Američania, a pritom žijú dlhšie. Napríklad aj množstvo vrážd je v SŠA 23-razy vyššie, ako v Kanade, pričom Kanaďania majú tiež prístup k zbraniam. Ako bonus by mnohí Američania mohli začať tráviť svoje letné prázdniny v kanadských dovolenkových domoch.

Kanada by okrem toho mohla pomôcť vláde SŠA aj v zostavení výboru pravdy a zmierenia, aby dobrí ľudia, ktorí mali do činenia s kriminálnym establišmentom, dostali príležitosť na nový začiatok. Bývalý americký prezident Bill Clinton, ktorý je očividne krátko pred smrťou, išiel očividne príkladom tým, že poskytol doznanie, aby uľavil svojmu svedomiu predtým, ako opustí tento svet (odkaz).

Boj evolúcie nevyhráva lev bojujúci, ale lev, ktorý sa vráti do svojej jaskyne a robí lásku. Spoločnosť Bieleho draka preto podporuje heslo hipíkov: „robte lásku, nie vojnu“.

Preklad z nemčiny ďurino, máj 2017

Zdroj: benjaminfulfordtranslations.blogspot.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (13 votes cast)
Nastal čas, aby Kanada prevzala zbankrotované vedenie akciovky SŠA, 4.7 out of 5 based on 13 ratings

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *