Napätie medzi pokrvnými líniami a iluminátmi stúpa, ako sa blíži konečné zúčtovanie pre vládu korporácie Spojené štáty

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 15. 1. 2018

Globálne napätie viditeľne stúpa, keďže vláda korporácie Spojených štátov, založená na petrodolári, čelí skutočnosti, že 18. januára sa začne obchodovanie s ropou na báze jüanu krytého zlatom, pričom lehota 31. január na vyrovnanie jej dlhov sa blíži.

Jeden príznak tohto extrémneho napätia sa objavil minulý týždeň, keď „bola zničená raketa, vypustená z ponorky kabaly, ktorá mala zasiahnuť Havaj, a ponorka bola potopená“, uvádzajú zdroje Pentagonu. Mediálne správy na celom svete uviedli, že obyvatelia Havajskej republiky dostali na svoje mobilné telefóny nasledujúce upozornenie: „HAVAJ OHROZUJE LETIACA BALISTICKÁ RAKETA. IHNEĎ VYHĽADAJTE ÚKRYT. NEJDE O CVIČENIE“, neskôr však bolo toto varovanie označené za falošný poplach. Nebol to falošný poplach – bol to pokus „kabaly“ hodiť útok na Severnú Kóreu a využiť ho ako zámienku na začatie jej dlho očakávanej svetovej vojny, hovoria zdroje CIA.

Po útoku nasledovalo zvýšenie zemetrasnej a sopečnej aktivity, ktoré „môže byť signálom útoku na potenciálne ponorkové základne v Čile, Peru, Papue, Novej Guinei alebo pod vodou“, pokračujú zdroje Pentagonu. Predstaviteľ americkej obrannej spravodajskej služby Paul Laine predtým autorovi tejto správy povedal, že existujú mnohé podmorské základne. Zdá sa, že tieto základne teraz čelia systematickému útoku.

Medzitým, ako bola táto správa napísaná, sa na autora tejto správy obrátila osoba, ktorá o sebe tvrdí, že je „Jeho Excelencia Jeho kráľovská Výsosť (H.E. HRH) Ernest Rauthschild, kráľovský predseda vlády Spojených štátov severnej Ameriky“, a tvrdí: „Federálne Spojené štáty/SŠA spadajú pod USNA“. Pokračoval v konštatovaní, že „Galakťania“ teraz prichádzajú, aby presadili jeho nárok. Poskytol rozsiahlu dokumentáciu na podporu svojich tvrdení, na ktorú pripájame odkazy nižšie, bez akéhokoľvek komentára, iba pripájame poznámku, že poskytnutá adresa je iba virtuálnou kanceláriou vo Washingtone, DC.

www.slideshare.net/ ICJ-ICC/2017-usna-divinagracia-treaty
www.slideshare.net/ ICJ-ICC/royal-pcijicjicc-notice
www.slideshare.net/ ICJ-ICC/decision-of-the-royal-icjicc-court
www.slideshare.net/ ICJ-ICC/royal-pcijicjicc-notice
avalon.law.yale.edu/ 18th_century/fr-1782.asp

„Galakťania“ a „podmorské základne“ stranou, existuje veľa vecí vo viditeľnej, aktuálnej geopolitickej sfére. Minulý týždeň to bolo obzvlášť zrejmé v napätí medzi americkou vojenskou vládou, reprezentovanou Donaldom Trumpom, a väčšinou zvyšku sveta.

Zdroje Pentagonu uvádzajú: „Vojna proti vojakom kabaly MS-13 [Salvadorský gang] eskaluje, ako Trump pozatýkal lídrov MS 13 v severovýchodných Spojených štátoch, ukončuje dočasný ochranný štatút pre 200 000 Salvádorčanov a to isté môže urobiť pre 60 000 Hondurasanov.“

Navyše, „Trump skonfiškoval všetky utajované dokumenty z prezidentskej knižnice Obamu, aby pomohol ministerstvu spravodlivosti dostať celý Obamov režim“, pokračujú zdroje.

„Po čistke Saudov a Spojených štátov sa začína čistka EÚ smrťou globalistu [bývalého komisára EÚ a predsedu Goldman Sachs] Petra Sutherlanda“, pokračujú.

Zdroje tiež hovoria, že „Trump ide ponížiť špinavú dieru [shithole] Londýn, keď si ide do Davosu pre víťazné kolo“.

Je však jasné, že akékoľvek „víťazné kolo“ by bolo veľmi predčasné. Tak zdroje CIA v Ázii, ako aj zdroje z prostredia rodiny Rothschildovcov v SŠA hovoria, že v marci „bude začiatok veľkého finančného rozuzlenia“.

Zdroj CIA to vysvetlil takto: „Index Dow Jones s najväčšou pravdepodobnosťou dosiahne do polovice marca hodnotu 30 000. Toto číslo je potrebné na úplné vyčerpanie všetkých zostávajúcich likvidných aktív ľudí. Vyskytne sa UDALOSŤ, vytiahne sa zástrčka a kolaps sa uvedie do pohybu. To bude vlna, ktorá sa zmení na globálnu cunami … to je ich súčasný plán“. Zdroj dodal: „Čo príde potom, ako sa v marci vytiahne zástrčka, je skutočnosť, že zlatom krytá mena, do ktorej sú spoločne zapojené Rusko, Čína, India a Indonézia, bude online“.

Tento zdroj z CIA tiež poukazuje na to, že vyšetrovanie nadácie rodiny Clintonovej, vykonávané Trumpovým režimom „otvára veľmi veľkú Pandorinu skrinku na celom svete“, pretože do nej prispelo množstvo zahraničných vlád (odkaz).

Niet pochýb o tom, že nadácia rodiny Clintonovej sa dopúšťala masovej sprenevery, najmä pokiaľ ide o Haiti. Americká obranná spravodajská agentúra nás v čase zemetrasenia na Haiti a cunami informovala, že boli spôsobené jadrovými zbraňami umiestnenými na morskom dne ponorkou kabaly. Prebiehajúce vyšetrovanie nadácie zo strany FBI bezpodmienečne povedie k tomuto faktu, a odtiaľ to povedie k podobnému útoku na Fukušimu 11. marca 2011.

Avšak, aby sme ukázali, aké je to všetko zložité, dôkladne zdokumentované dôkazy ukazujú, že stopa z Fukušimy povedie k slobodomurárskej lóži P2 a samotným ľuďom v Davose, kde Trump absolvuje svoje „víťazné kolo“.

Aj náš zdroj z Pentagónu poslal nasledujúce vyhlásenia, ktoré odovzdáme našim čitateľom v doslovnom znení: „Termín špinavá diera môže byť čoskoro použitý pre posvätné mestá ako New York, Los Angeles, San Francisco, Chicago a krajiny ako Veľká Británia, Francúzsko, Nemecko, Švédsko a pre akúkoľvek bielu krajinu, ktorá bola zasvinená černochmi a moslimami, a potom pre Izrael za jeho zločiny a terorizmus. “

Zdroj ďalej pokračoval: „Trump môže kritizovať kráľovnú a morálne skorumpovanú kráľovskú rodinu za to, že podporujú miešanie čiernej a bielej rasy, na genocídu bielej rasy svadbou bastarda Harryho a polovičnou černoškou Meghan Markleovou, zatiaľ čo Andrew, ktorý lietal s Jeffom Epsteinom na ostrov Lolita, môže byť na prvom mieste zoznamu pedofilov v EÚ.“

Toto vyhlásenie nepochybne odráža rozšírené názory mnohých Európanov a európskych Američanov. Tento druh pohľadov sa objavil na pozadí ako dôsledok rokov nadmernej politickej korektnosti, ktorá potlačila skutočnú diskusiu o prepojení medzi vecami ako je rasa, etnická príslušnosť, zločin a sociálne výdobytky. Napríklad skutočnosť, že miera kriminality je v niektorých štvrtiach obývaných takmer výhradne Afroameričanmi oveľa vyššia, ako v oblastiach obývaných európskymi Američanmi. Predstierať, že to nie je pravda, alebo hádzať to na historickú nespravodlivosť, problém nevyrieši.

Slepé útočenie na Trumpa, že je (podľa niektorých) rasista, lebo niektoré Africké krajiny označil za „špinavé diery“, ignoruje skutočnosť, že Afrika je v porovnaní so zvyškom sveta prevažne chudobná a nedostatočne rozvinutá (odkaz).

Moji africkí a afroamerickí priatelia navyše uviedli, že v Ázii je proti nim veľa alebo viac rasizmu, ako zažili v európskych krajinách, a preto označenie tohto problému ako „biely rasizmus“ by bolo zavádzajúce zjednodušenie.

Vzhľadom na to, že ázijské a západné krajiny rokujú o viac zahrnujúcom svete, je potrebné sa na problém Afriky pozerať objektívne. Ak by Afričania dostávali za svoje nerastné bohatstvo spravodlivú cenu, s najväčšou pravdepodobnosťou by, rovnako ako Saudská Arábia, zažili extrémne rýchly vývoj a modernizáciu.

V každom prípade, aby som znovuotvoril túto debatu konštruktívnejšie, rád by som použil príklad paradajok. Existujú mini-paradajky a obrie paradajky a oranžové paradajky, takže existujú jednoznačné genetické rozdiely. A ak vezmete dve geneticky identické paradajky a jednu rastlinu zasadíte v ideálnych podmienkach slnečného svetla, hnojív atď., získate obrovskú rastlinu so stovkami rajčiakov. Vezmite rovnaké osivo a zasaďte ho do veľmi zlých podmienok a dostanete zakrpatené rastliny, ktoré vyprodukujú jedinú paradajku. Takže moj názor je, že skôr ako ľudia začnú diskutovať o génoch a rasizme, mali by sa ubezpečiť, že každý človek na zemi má prostredie, ktoré mu umožňuje prekvitať v najväčšej možnej miere.

V Anglicku v minulosti existovali prostitútky, ktoré porodili mnoho detí od rôznych otcov. Títo „bastardi“ by vyrastali v biednych podmienkach a stali by sa súčasťou seba zachraňujúcej podtriedy zločincov a kurvičiek. V Anglicku bola táto podtrieda vo veľkej miere zrušená prostredníctvom mnohých opatrení, ako sú pracovné domy, zákazy prostitúcie atď. Možnože Donald Trump, aby sa vyhol obvineniam z rasizmu, mohol požiadať ťažko pracujúcich Afroameričanov strednej triedy, aby podobným spôsobom zaobchádzali s podobným getom podtriedy (z ktorých mnohí sú geneticky na 70 % alebo viac európskeho pôvodu), ktorá je teraz zodpovedná za neprimeraný objem kriminality v Spojených štátoch.

Uvedomujeme si, že sme tu s týmto predbežným rozruchom otvorili Pandorinu skrinku, ale upratanie kontroverzných vecí do zásuvky nevedie k riešeniu a tento druh diskusie bol potláčaný príliš dlho.

V každom prípade, aby sme sa vrátili ku geopolitickej situácii, môžeme vidieť náš zdroj v americkej vojenskej vláde, označujúci Spojené kráľovstvo, Francúzsko, Nemecko a Švédsko ako nepriateľov. Natíska sa otázka, akých priateľov ešte majú.

Odpoveď môže poskytnúť Kanada – najbližší priateľ a sused Spojených štátov. Kanadská vláda tento týždeň zvolala stretnutie približne 20 krajín vo Vancouveri, aby „diskutovali o Severnej Kórei“. Medzi ne patrí Anglicko, SŠA, Francúzsko, Nemecko, India, Thajsko, Južná Kórea, Japonsko a ďalšie krajiny, ktoré bojovali proti Severnej Kórei, Číne a Rusku počas kórejskej vojny. Severná Kórea je však len zásterkou. Zhromaždené krajiny budú v skutočnosti diskutovať o Číne a ich blížiacich sa plánoch pre zlatom krytú menu, ktorá by nahradila západný americký dolár, euro a systém japonského jenu.

Kanada, na rozdiel od SŠA, bola veľmi úspešná v získavaní ľudí z celého sveta a zo všetkých etnických, kultúrnych a rasových prostredí, aby úspešne a harmonicky žili a spolupracovali. Pokojne sa môže stať, že skutočná diskusia vo Vancouveri tento týždeň bude o tom, kto alebo čo nahradí čoskoro zbankrotovanú vládu korporácie Spojené štáty a aký bude ich postoj v rokovaní s Číňanmi a ich spojencami.

Preklad ďurino, január 2018

Zdroj: benjaminfulford.net

V súvislosti s prekazeným jadrovým útokom na Havaj, ktorý mal byť zámienkou na rozpútanie svetovej vojny, Fulford zverejnil na svojom webe nasledujúcu správu, ktorú dostal (krátené):

(Zdroje potvrdili, že falošný poplach dnes na Havaji bol iba rozprávkou pre verejnosť. Ten útok bol skutočný. Médiá mali už dopredu pripravený príbeh „Severná Kórea napadla Havajské ostrovy“. Keď bol útok zastavený, kabala spanikárila. Narýchlo bola vyrobená rozprávka pre verejnosť a útok bol označený ako falošný poplach. Systém núdzového vysielania sa nespúšťa samovoľne. Situácie, kedy niekto stlačí „nesprávne tlačidlo“, sa jednoducho nestávajú. Bol to ďalší pokus kabaly o vykoľajenie prebiehajúceho procesu vyvolaním vojny.)

V Tichom oceáne pri pobreží Havajských ostrovov bol zaznamenaný štart rakiet.

Štarty sa uskutočnili v mieste tej istej anomálie, ktorá bola zaznamenaná včera, 12. januára.

Rakety boli okamžite zachytené a zničené.

Anomália bola odhalená ako neviditeľná [stealth] jadrová ponorka.

Neviditeľná jadrová ponorka bola lokalizovaná a zničená krátko po pokuse o útok.

Dva dni predtým, 11. januára, planetárne skeny nezistili žiadne anomálie.

Aliancia verí, že ponorka pochádza z inej podmorskej základne [D.U.M.B., hlboká podzemná vojenská základňa], ktorá sa nachádza niekde v Tichom oceáne.

Aliancia teraz aktívne hľadá spomínanú základňu.

 

Komentár: Už to tak vyzerá, že Izraelu chýba ďalšia ponorka… 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.1/5 (41 votes cast)
Napätie medzi pokrvnými líniami a iluminátmi stúpa, ako sa blíži konečné zúčtovanie pre vládu korporácie Spojené štáty, 4.1 out of 5 based on 41 ratings

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *