Naliehavá správa: Severokórejčania upozorňujú, že sionisti chcú vyvolať 3. svetovú vojnu v Kórei a na Ukrajine

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 27. 11. 2018

27. november 2018: Členovia kráľovskej rodiny Mandžuska dnes varovali pred plánom sionistov spustiť tretiu svetovú vojnu vyprovokovaním incidentu v Kórei a na Kryme. „Robia to ľudia za [francúzskym prezidentom Emanuelom] Macronom“, hovoria zdroje.

Zdá sa, že sionisti, ktorí sa obávajú bezprostredného masového zatýkania za zločiny proti ľudskosti, sa pokúšajú zúfalým manévrom začať svoju dlho plánovanú vojnu Súdneho dňa medzi Gógom a Magógom, alebo Ruskom a Čínou proti krajinám G7.

Zdroje ázijskej tajnej spoločnosti tiež upozornili, že „na podnietenie nevyhnutných zmien“ bola potrebná určitá vojenská konfrontácia. Zdá sa, že Číňanom bola ponúknutá kontrola nad celou Áziou, vrátane Japonska, keby v rámci tohto sprisahania prešli na ich stranu.

Mandžuovia hovoria, že bezprostredne hrozí istý druh vpádu Číňanov do Severnej Kórey a má sa uskutočniť súčasne s ruskou inváziou na Ukrajinu s cieľom vyprovokovať tretiu svetovú vojnu.

Udalosti na Ukrajine sa už začali, vojenskou provokáciou proti Rusku, nariadenou z najvyššej úrovne ukrajinskej vlády, ako to možno vidieť z viacerých spravodajských správ. Ukrajinská vláda tiež vyhlásila stanné právo a začala všeobecnú mobilizáciu.

Tomuto pokusu možno predísť zachovaním pokoja a cieleným zatýkaním tých vládnych činiteľov a členov finančnej elity, ktorí očividne rozdúchavajú plamene vojny. Medzi vládnych činiteľov, ktorí musia byť odstránení čo najskôr, patria Macron, izraelský premiér Benjamín Netanjahu, ukrajinský prezident Petro Porošenko, a všetci vysokopostavení čínski predstavitelia, ktorí verejne presadzujú inváziu do Severnej Kórey.

Rusom musí byť dovolené vstúpiť na Ukrajinu a vyčistiť nacistickú špinu bez akejkoľvek vojenskej intervencie Západu.

zdroj: benjaminfulford.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *