Najvyšší súdny dvor, prezident Svetovej banky a pád ďalšieho Rothschilda, ako revolúcia pokračuje

FulfordSpráva Benjamina Fulforda zo 14. 1. 2019

Teraz, keď padli najvyššie postavení satanistickí chazarskí kabalisti, sú na rade pohlavári druhého stupňa, ako napríklad sudkyňa Najvyššieho súdneho dvora SŠA Ruth Bader Ginsburgová, prezident Svetovej banky Jim Yong Kim a Serena Rothschildová (vdova po Jacobovi Rothschildovi), pretože vojna na oslobodenie ľudstva pokračuje.

Ginsburgová „zmizla a možno je mŕtva alebo ešte stále v nemocnici v NY, ušli jej dva týždne verbálnych argumentov na Najvyššom súde, možno aj celý január, bez dôkazu o živote, čo pre amerického prezidenta Donalda Trumpa vytvára podmienky, aby vymenoval iného sudcu“, hovoria zdroje Pentagonu.

Jim Yong Kim, vymenovaný za Clintona, bol nútený rezignovať na funkciu prezidenta Svetovej banky z dôvodu korupcie, povedali zdroje rodiny Draka. Vyšetrovatelia sa sústreďujú najmä na Haiti a Kimovu účasť na korupcii Clintona v súvislosti s umelo vyvolaným zemetrasením na Haiti v roku 2010, hovoria zdroje CIA.

Serena Rothschildová bola vdova (alebo manželka) vysokopostaveného sionistického barda, baróna Jacoba Rothschilda a matka Nathaniela Rothschilda. Vieme iba to, že zomrela „po krátkej chorobe“. V minulosti sme informovali, že Jacob Rothschild je už mŕtvy, ale zdá sa, že sa robia pokusy na vytvorenie zdania, že je stále nažive, s cieľom zabrániť jeho progresívne zameranému synovi Nathanielovi prevziať britskú pobočku tejto stále mocnej rodiny.

V každom prípade, vojenskými tribunálmi Spojených štátov, ktoré napredujú, budú v najbližších dňoch a týždňoch odstránení mnohí ďalší prominentní makléri a finančníci, uvádzajú zdroje z Pentagonu. Medzi tými, ktorí majú čoskoro padnúť, sa nachádza riaditeľka MMF Christine Lagardeová a vysokopostavení predstavitelia [globálnej investičnej firmy] KKR Henry Kravis a George Roberts. Okrem nich pôjdu aj japonský premiér Šinzó Abe, francúzsky prezident Emanuel Macron, premiérka Veľkej Británie Tereza Mayová a izraelský vrah Benjamin Netanjahu, uviedli zdroje z Pentagonu.

Spoločnosť KKR a jej zamestnanec generál, zradca David Petraeus sú v prebiehajúcich amerických vojenských tribunáloch obvinení za svoju úlohu pri vytvorení a vyzbrojovaní jednotiek Daeš (nebudeme urážať bohyňu tým, že ich nazveme ISIS). Oddelenie pre styk s verejnosťou KKR do okamihu zverejnenia tejto správy neodpovedalo na otázku týkajúcu sa tejto záležitosti.

Francúzske vojenské zdroje zasa uviedli, že Emanuel Macron bude čoskoro odstránený vojenskou vládou, ktorá zatkne kabalistov, ktorí ukradli francúzsku demokraciu za posledných 11 rokov. Potom obnovia skutočnú demokraciu v Republike. Vive la France!

Krok k zatknutiu Šinzóa Abeho bude trvať dlhšie, ale prípravné práce začali, keď francúzska polícia obvinila Tsunekazua Takedu, prezidenta japonského olympijského výboru, z úplatkárstva (odkaz).

Tento akt možno považovať za francúzsku odvetu za zatknutie bývalého prezidenta Nissanu, Carlosa Ghosna, a zlé zaobchádzanie s ním, no celý príbeh je zložitejší. Podľa japonských pravicových zdrojov je Takeda členom japonskej cisárskej rodiny a mal prsty vo výbere Japonska za organizátora Olympijských hier v roku 2020 za odmenu za to, že participovalo na cunami 11. júna 2011 vo Fukušime a masovom jadrovom útoku. Abe, jeho kabinet a klan Iwasaki Mitsubishi budú odstránení za svoju spoluúčasť na tejto masovej vražde, hovoria zdroje.

Theresa Mayová bude odstránená za svoju úlohu v snahe sabotovať Brexit a odovzdať kontrolu nad britskou spravodajskou službou gangsterským rodinám, ktoré riadia EÚ, podľa zdrojov MI6.

Nasledujúci list poslal bývalý šéf britskej spravodajskej služby poslancom, aby ich upozornil na zradu Mayovej.

 

 

Okrem toho vláda Spojených štátov znížením diplomatického statusu verejne vyjadrila, že už neuznáva EÚ ako legitímnu vládu (odkaz).

Šéfka MMF, Christine Lagardeová, je tiež predmetom pozornosti Spojených štátov, pre jej pretrvávajúce pretláčanie kryptomeny MMF – Zvláštne práva čerpania (Special Drawing Right, SDR) –ako alternatívy k americkému doláru, hovoria zdroje CIA. Namiesto toho veľvyslanec rodiny Draka hovorí, že MMF bude zlikvidovaný. Lagardeová predtým prosila Číňanov o možnosť presunúť MMF do Ázie a bola odmietnutá, uviedol zdroj (odkaz).

Medzinárodný menový fond (MMF) zanecháva za sebou spúšť takým spôsobom, že núti chudobné krajiny, aby odovzdali svoje zdroje spoločnostiam ovládaným chazarskou mafiou, a ochudobnili tak svojich vlastných ľudí.

V každom prípade sa zdá, že dračia sieť sa začne zaťahovať, bankári začali znovu skákať zo striech budov (odkaz).

Britská spravodajská služba tvrdí, že bankári sú zabíjaní tak, aby sa zakryli dôkazové stopy vedúce k vyššie postaveným ľuďom a tiež aby sa zinkasovali peniaze z poistky.

Keď už sa spomínajú dôkazy, forenzný účtovník Kenneth Boyd sa zaoberal tým, ako ľudia ako americký minister obchodu Wilbur Ross, americký minister financií Steven Mnuchin, princ Charles, bývalý britský minister financií James Sassoon, ako aj rôzne mega-korporácie využívajú daňové raje, aby sa vyhli plateniu daní, ktoré sme my ostatní nútení platiť (odkaz).

Dračia sieť sa zaťahuje aj okolo zločineckého štátu Izrael a jeho satana uctievajúceho predsedu vlády Benjamina Netanjahua obvineného zo zločinov, hovoria zdroje Pentagonu. Na tomto fronte ide o veľkého Kahunu, 9/11. Trumpova reč 8. januára trvala presne 9 minút a 11 sekúnd. Je to predohra pre Trumpove vyhlásenie stavu národnej núdze a odtajnenie všetkých súborov 9/11, hovoria zdroje.

Taktiež v senáte dvakrát neprešiel (pomerom hlasov 56-44, 53-43, bolo potrebných 60 hlasov) „návrh zákona proti BDS [BDS = bojkot, odpredaj majetku a sankcie] vypracovaný Izraelom, ktorý by priniesol pomoc vo výške 38 miliárd dolárov a trestal by politickú reč, pretože kroky smerujú k vyčisteniu Kongresu od Izraelčanov s dvojitým občianstvom a zradcov“, píše Pentagon.

Okrem toho, globálny bojkot Izraela sa zintenzívňuje, keďže „banka HSBC predáva obchodníka izraelských zbraní Elbit Systems, Airbnb zakazuje adresy na Západnom brehu a Brazília možno nepresunie svoje veľvyslanectvo do Jeruzalema“, uvádzajú zdroje.

Netanjahuovmu neokonzervatívnemu poskokovi Johnovi Boltonovi turecký prezident Recept Erdoğan a vrchný americký generál Joe Dunford, „pristrihli krídla“, keď sa minulý týždeň pokúsil zastaviť odchod armády Spojených štátov zo Sýrie.

Medzitým bývalý americký generálny prokurátor Jeff Sessions, generál James Mattis a generál John Kelly vedú vojenské tribunály so spravodajskou podporou bývalého riaditeľa NSA, riaditeľa admirála Mika Rogersa a bývalého šéfa agentúry obrannej spravodajskej služby Mika Flynna, ktorí sa v súčasnosti zaoberajú skôr uvedenými spoločnosťami KKR a Petraeus, hovoria zdroje.

Vo vláde SŠA, ktorá je už štvrtý týždeň v shutdowne a jeho koniec je v nedohľadne, môže celý svet vidieť, že dni korporácie Spojené štáty sú sčítané. Dmitrij Rogozin, šéf Ruskej štátnej vesmírnej spoločnosti Roscosmos, zrušil plánovanú februárovú návštevu NASA [posmešná skratka pre „nie kozmická agentúra“), pretože prebieha „druhá americká občianska vojna“. K zrušeniu návštevy nepochybne prispela aj skutočnosť, že shutdown zastavil prílev financií do NASA (odkaz).

Zastavenie financovania vládnych orgánov znamená, že stále viac a viac nevyplácaných ochraniek a dispečerov letovej prevádzky oznamuje práceneschopnosť a keďže čoskoro sa vyčerpajú potravinové benefity pre 44 miliónov Američanov, ktorí sú na ne odkázaní, do SŠA prichádza chaos.

Niekoľkým zostávajúcim konzumentov Kool-Aid, ktorí stále veria, že shutdown americkej vlády súvisí s financovaním múra, ktorý už má beztak zabezpečené financovanie, by sme chceli pripomenúť, že Spojené štáty majú kumulatívny obchodný deficit vo výške viac ako 11 biliónov dolárov, vládny deficit viac ako 22 biliónov dolárov a nefinancované záväzky vo výške 210 biliónov dolárov, v porovnaní s HDP vo výške 19 biliónov dolárov. Takže ak zarábate 19 000 dolárov ročne a máte dlhy vo výške 243 000 dolárov, chceli by ste vyhlásiť bankrot alebo radšej zostať chudobným dlhovým otrokom po zvyšok svojho života?

Spoločnosť Bieleho draka (SBD) a jej spojenci ponúkajú alternatívu k nekonečnému dlhovému otroctvu. Náš návrh je okamžite odstrániť, jednorazovo, všetky dlhy verejného a súkromného sektora. Potom by sme redistribuovali aktíva odcudzené ľuďom podvodnými súkromnými centrálnymi bankami. Odhadujeme, že by to znamenalo jednorazovú platbu vo výške ekvivalentu 400 000 USD pre každého muža, ženu a dieťa v SŠA. Hneď ako sa americký ľud zbaví okovov dlhového otroctva, bude môcť využívať svoje farmy, zdroje, ľudí, továrne, know-how a vynikajúce technologické zručnosti na vytvorenie obdobia bezprecedentnej prosperity.

Pokiaľ ide o zvyšok sveta, až raz Západ znárodní svoje centrálne banky a odstráni zločinecký prvok z bankového systému, bolo by možné uskutočniť kampaň za niekoľko biliónov dolárov na ukončenie chudoby a zastavenie ničenia životného prostredia. To by sa mohlo udiať bez vytvorenia dlhu alebo zavedenia daní, ak by sa ustanovila správna meritokratická riadiaca štruktúra.

Čínsky projekt „Jeden pás, jedna cesta“, 60-krát väčší ako Marshallov plán, je príkladom typu projektu, ktorý Západ tiež musí začať. Keď sa stará elita 22. februára stretne na lovefeste v Davose, uvidíme, či ponúknu niečo, čo sa bude blížiť k plánu SBD, ktorý vydá bilióny dolárov ročne na pomoc záchrane planéty. Ak nie, potom je čas odstrániť ich kontrolu nad finančným systémom. Ľudstvo musí byť schopné slobodne vytvárať ideálnu budúcnosť pre našu planétu

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, január 2019

Jeden komentár k “Najvyšší súdny dvor, prezident Svetovej banky a pád ďalšieho Rothschilda, ako revolúcia pokračuje”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *