Nacisti sa pridávajú k Bielemu drakovi, izolovaní satanisti pokračujú svoj smrteľný zápas

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 5. 2. 2018

Minulý týždeň bola dosiahnutá dôležitá mierová dohoda počas rokovaní, ktoré sa konali v istej ázijskej krajine doslova vo svite krvavého modrého supermesiaca, uvádzajú zdroje, ktoré boli na rokovaniach prítomné. Výsledkom toho je, že nacistická frakcia svetového vojensko-priemyselného komplexu súhlasila s tým, že sa pridá na svetlú stranu sily. V blízkej budúcnosti tak „populácia na povrchu“ tejto planéty získa prístup k nacistickej technológii, najmä možnosť antigravitačného a hypersonického (rýchlosť Mach 20+) leteckého cestovania. Jedným z účastníkov rokovaní bol blízky príbuzný admirála Richarda Byrda, známeho z prieskumu Antarktídy, ktorý často navštevoval nacistické antarktické základne, takže ľudkovia, toto je reálna dohoda. Do konca tejto správy budeme mať viac podrobností.

Okrem toho bola dosiahnutá aj dohoda medzi doposiaľ súperiacimi stranami v Ázii, ktoré umožnia prostredníctvom Bielych klobúkov rozvoj a využitie veľkých ložísk zlata v Bougainville, Indonézii a inde, hovoria zdroje. V prípade Bougainville to znamená, že tak kráľ David Pei II ako aj jeho oponenti sú teraz na palube. Zlato sa použije na podporu čoskoro oznámenej kryptomeny, ktorá bude použitá na financovanie západného rozvojového projektu podobného alebo väčšieho rozsahu, ako je v súčasnosti prebiehajúci biliónový projekt Novej hodvábnej cesty v Číne, hovoria.

Medzitým, späť v Spojených štátoch, čistka chazarských satanistov na všetkých úrovniach vlády sa zrýchľuje. Podľa zdrojov Pentagonu „Správa Trumpa o stave únie dala zelenú očisteniu americkej vlády od „štátu v štáte“ [deep state] prostredníctvom nasledujúceho aktivačného kódu: „Vyzývam Kongres, aby dal každému tajomníkovi vlády právomoc odmeniť dobrých pracovníkov a odstrániť federálnych zamestnancov, ktorí podkopávajú dôveru verejnosti alebo nepracujú v prospech amerického ľudu“.

Obrovský mediálny rozruch v SŠA v súvislosti so zverejnením správy FISA [memo] o tom, že FBI uskutočnila politicky motivovanú operáciu dohľadu nad volebnou kampaňou Donalda Trumpa v roku 2016, bol hysterický, pretože „oficiálne“ zverejnenie umožňuje skutočne začať zatýkať ľudí v deep state. Článok na nasledujúcom odkaze, napriek tomu, že pochádza zo satirickej stránky The Onion, je v podstate pravdivý (odkaz).

Rozruch nad správou odvrátil pozornosť od oveľa dôležitejších priebežných odhaleniach o masovo-vražednom lekársko-farmaceutickom komplexe. Dr. Robert Gallo, jeden z takzvaných spoluobjaviteľov vírusu HIV, vyšiel na verejnosť a priznal sa, že bol nútený vytvoriť ho, aby „vyhladil africkú rasu“, podľa zdrojov CIA a iných zdrojov (odkaz1, odkaz2).

Americké vojenské a agentúrne biele klobúky v reakcii na to zničili biologické laboratóriá kabaly a zostrelili satelity kabaly minulý týždeň v prebiehajúcej nevyhlásenej občianskej vojne v USA, potvrdili zdroje Pentagonu.

Istý zdroj Pentagonu, ktorý sa podieľal na razii v podzemnej základni kabaly, hovorí, že objavili „ľudí v klietkach, rôzne druhy ľudských/zvieracích genetických hybridov, ľudí úmyselne kontaminovaných patogénmi a mnoho iných hrôz“. Vchod do základne bol uzavretý, aby sa zabránilo úteku vodcov kabaly, povedal zdroj.

Vyskytuje sa stále viac dôveryhodných správ o masových sterilizáciách použitím očkovacích látok, pričom posledne bolo nútene sterilizovaných asi 500 000 žien v Keni svinstvom, o ktorom im bolo povedané, že to bola „vakcína proti tetanu“ (odkaz1, odkaz2).

Rakovinový priemysel tiež čelí útokom za úmyselné šírenie karcinogénnych látok vo výrobkoch dennej spotreby na vyvolanie rakoviny, aby následne vraždil svoje obete jedovatým ožarovaním a toxickými chemickými látkami.

Člen Spoločnosti Bieleho draka (SBD) bol bodnutý kontaminovanou ihlou a nakazený vírusom,  ktorý spôsobuje rakovinu. Keď vyhľadal pomoc lekárov, bolo mu povedané, že musí sa ihneď podrobiť chemoterapii a ožarovaniu kanadskými lekármi, ktorí sú pravdepodobne iba nič netušiacimi bábkami. Namiesto toho sa podrobil nutričnej [výživovej] terapii a použil zariadenia Rife, čím sa zbavil rakoviny, na veľké prekvapenie lekárov, ktorí si mysleli, že mu „kúpia trochu času“ rádioaktívnym žiarením a chemikáliami.

Odporúčajú sa razie na Americkú lekársku asociáciu a archívy rodiny Rockefellerovcov, aby nestihli zničiť dôkazy o tejto masovej vražde rakovinou.

V každom prípade, v súčasnosti prebieha hromadné zatýkanie týchto vrahov. Správa na nasledujúcom odkaze ukazuje, že armáda Spojených štátov hľadá dodávateľov na vybudovanie zariadení pre 13 000 väzňov a 5 000 strážcov v zálive Guantánamo na Kube (odkaz).

Americká armáda tiež zvolala 12-členný vojenský tribunál, pod ochranou námorníctva, ktorý pracuje v úzadí na tom, aby „mnohých poslal na šibenicu za protištátnu činnosť a vlastizradu“, hovoria zdroje Pentagonu. To je dôvod, prečo Trump zverejnil správu FISA bez redakčnej úpravy a podpísal výkonný príkaz, ktorý udrží Guantánamský záliv otvorený, hovoria zdroje.

„Budú uverejnené ďalšie správy bez redakčnej úpravy, spolu so správou generálneho inšpektora amerického ministerstva spravodlivosti, ktoré rozdrvia deep state“, pokračujú zdroje. „Kongres má milión dokumentov a Trump ich všetky môže odtajniť a nezredigované ich zverejniť, aby zničil demokratov a deep state“, dodávajú.

Pokusy zabiť kongresmanov, ktorí sa podieľali na zverejnení dokumentov, pomocou naaranžovaného vykoľajenia vlaku, nespôsobilo žiadne úmrtia vďaka niečomu, o čom zdroje Pentagonu pripúšťajú, že „sa to zdá byť božským zásahom“.

V každom prípade, boj s kabalou sa ešte neskončil. Všimnite si, ako odpovedali na vydanie správy FISA ďalším poklesom indexu Dow Jones [Industrial] Average o 666 bodov. Chystajú sa využiť svoju kontrolu nad počítačovými systémami bankového systému, aby sa pokúsili zhodiť finančný systém v nadchádzajúcich mesiacoch, tvrdia zdroje CIA. To znamená, že je potrebné urobiť záložné plány, aby ľudia v Amerike boli zásobovaní potravinami, pohonnými hmotami a základnými potrebami v prípade, keď finančné počítače a bankomaty prestanú pracovať. Portoriko bolo len predzvesťou.

Taktiež sa chystá ďalší koordinovaný pokus o spustenie 3. svetovej vojny, hovoria ruské zdroje FSB. Portál DEBKA napojený na Mosad a viaceré médiá z Blízkeho východu hovoria, že existuje veľmi reálna možnosť vojny, do ktorej bude zapojený Izrael, ktorá by mohla vypuknúť v najbližších dňoch. Očakáva sa, že začne v Libanone a pásme Gazy, hovoria zdroje. Zdroje SBD však potvrdzujú, že akékoľvek pokusy o iniciovanie jadrových zbraní budú neutralizované.

Podľa dokumentov a článkov, ktoré poslala Nina Sidorová z Asociácie nájomníkov v Južnej Kalifornii sa Rothschildovci už rozhodli ukončiť svoj „projekt Izrael“. Namiesto toho presúvali kľúčových pracovníkov, peniaze a zbrane na Ukrajinu, kde dúfajú, že vytvoria „Nové Chazarsko“.

Na tomto mieste chce SBD uistiť všetkých občanov Izraela, že ich bezpečnosť bude zaručená bez ohľadu na to, čo sa stane počas nasledujúcich dní, týždňov a mesiacov.

V každom prípade teraz, keď nacisti súhlasili s tým, že vyjdú z úkrytu a znovu sa pripoja k ľudskej rodine, jednoducho už neexistuje žiadna vojenská moc, ktorá by podporovala ďalšie chazarské genocídne projekty. Nacisti sú teraz riadení generáciou tridsiatnikov, ktorí nemajú žiadne skúsenosti s hrôzami druhej svetovej vojny, ani do nich neboli zapojení. Z tohto dôvodu nemajú dôvod skrývať sa.

V každom prípade, podľa skôr spomenutého zdroja, nacisti sa v skutočnosti vôbec neukrývali. V reálnom svete väčšina nacistických vodcov, ktorí na konci druhej svetovej vojny neboli zatknutí, neodišla do Antarktídy ani do Južnej Ameriky. Namiesto toho odišli do Španielska, ktoré po skončení vojny stále riadila fašistická vláda. Mnohí zostali v Španielsku, iní sa však odsťahovali na Kubu a do Nevady, a na ďalšie miesta. Neslávne známa základňa Area 51 a ďalšie základne v Nevade sú najmä základňami na testovanie modernej nacistickej leteckej techniky, podľa tohto zdroja. Táto technológia bude teraz zdieľaná s bežnou populáciou, hovorí zdroj.

Nacistické základne v Antarktíde, uvádza tento zdroj, sú oveľa menšie a menej významné, ako mnohí veria. Hovorí, že dezinformácie o obrovských nacistických základniach v Antarktíde boli zámerne šírené nacistami, aby udržali lovcov nacistov mimo stopu. Skutočnosť je taká, že našli teplé dutiny pod ľadom, vytvorené horúcimi sopečnými prameňmi, ktorých voda však nebola pitná.

Tento zdroj, ktorý je vyšším úradníkom v CIA v Ázii, potvrdzuje aj obvinenia čínskej vlády, že Severná Kórea je tajná americká kolónia. „Severokórejské vedenie hovorí anglicky lepšie ako väčšina Američanov“, hovorí. Severná Kórea bola použitá ako ospravedlnenie na predaj zbraní do východnej Ázie a ako vierohodná zámienka na začatie vojny, hovorí. Zjednotenie Kórejského polostrova je teraz možné, dodáva a potvrdzuje to, čo hovoria zdroje japonskej tajnej spoločnosti Trojnohá vrana.

Rôzne zdroje potvrdzujú, že nebude existovať žiadne individuálne oznámenie o tom, že sa začala nová doba, bude to skôr záplava udalostí, ako uvidíme, ktoré sa nám budú odvíjať pred očami a povedú k úplne inej a oveľa zdravšej a šťastnejšej planéte. Tento proces sa nepochybne začal.

Zdroj: benjaminfulford.net

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (24 votes cast)
Nacisti sa pridávajú k Bielemu drakovi, izolovaní satanisti pokračujú svoj smrteľný zápas, 4.8 out of 5 based on 24 ratings

4 komentáre k “Nacisti sa pridávajú k Bielemu drakovi, izolovaní satanisti pokračujú svoj smrteľný zápas”


 1. Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/html/auria_multihost/prekladyodlesa.sk/public_html/wp-content/plugins/gd-star-rating/code/blg/frontend.php on line 705

  Super díky 🙂 . Na začátku je malá chyba. Správa Benjamina Fulforda z 2. 2. 2018. Je to z 5. 2. 2018. 🙂 Zprávu nezobrazovat. Smazat. 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

  1. Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/html/auria_multihost/prekladyodlesa.sk/public_html/wp-content/plugins/gd-star-rating/code/blg/frontend.php on line 705

   Jasné, z 5. 2. – opravil som, nezmažem 🙂

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

 2. Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/html/auria_multihost/prekladyodlesa.sk/public_html/wp-content/plugins/gd-star-rating/code/blg/frontend.php on line 705

  Do ktorého lievika patrí chemtrails, HAARP a manipulácia počasia?
  Tieto pokusy pokračujú bez prestania, bez ohľadu na zmenu politiky, všetky „spávne“ masmédiá a politci národných štátov mlčia. Kedy skončí všeobecná likvidácia biosféry? Nedávno narodení ani nevedia ako vyzerá slnko, ani ako hreje.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

  1. Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/html/auria_multihost/prekladyodlesa.sk/public_html/wp-content/plugins/gd-star-rating/code/blg/frontend.php on line 705

   Oprava: Lievik za chlievik. To robí to stáčanie vína.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *