Na pomoc planéte sú k dispozícii stovky miliárd dolárov v zlate

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 5. 6. 2017

Túto sobotu pôjde delegácia Spoločnosti Bieleho draka, vrátane autora tejto správy, na ostrov Bougainvill [Šalamúnove ostrovy], aby sa stretla s kráľom Davidom Peii II [Noah Musingku]. Cieľom stretnutia je diskusia o znovuotvorení bane Panguna, ktorá ukrýva zlato a meď v hodnote 170 biliónov dolárov. Okrem nej sa na ostrove nachádza šesť ďalších banských zariadení, pod kontrolou kráľa Davida a jeho ľudu, čo znamená, že možno sprístupniť kovy v hodnote stoviek biliónov dolárov, ktoré môžu byť na prospech ľuďom a živým bytostiam Planéty Zem.

Celková čiastka, ktorú OECD [Organizácia pre hospodársku spoluprácu a rozvoj] vydala na rozvoj v roku 2016, dosiahla 142,6 miliárd dolárov. Ak by sa teda sprístupnila iba malá časť bohatstva jednej z týchto šiestich baní, prinieslo by to najmenej desať razy viac peňazí na pomoc chudobným a ochranu životného prostredia, ako sa vydáva v súčasnosti.

Baňu Panaguna vyhĺbila spoločnosť Rio Tinto, ovládaná Rothschildovcami. Domorodci, naštvaní tak znečistením, ktoré baňa spôsobovala, ako aj tak mizerným zaobchádzaním zo strany prevádzkovateľov, po dlhej dobe vytrvalého odporu dokázali prevziať nad baňou kontrolu. Zástupcovia kráľa Davida tvrdia aj to, že Rothschildovskí majitelia bane uvažovali o zničení celého ostrova, aby mohli získať jeho vzácne minerály. Vďaka ich nevalnej histórii si môžeme byť istí, že Rothschildovci zlato, o ktorom dúfali, že ho získajú, nikdy neplánovali použiť na pomoc planéty.

Zástupcovia spoločnosti Rio Tinto nereagovali na početné pokusy Spoločnosti Bieleho draka o nadviazanie kontaktu. Ak s Rothschildovcami nedôjde k dohode, Spoločnosť Bieleho draka použije toľko vojenských prostriedkov, koľko bude potrebných, aby kráľovi Davidovi pomohla ekologicky sprístupniť toto zlato a ďalšie kovy, v prospech planéty.

Chazarská mafia však v každom prípade utrpela za posledné mesiace pozoruhodnú sériu prehier, pretože jej globálna kontrolná kolabuje stále viditeľnejšie.

Oveľa dôležitejšia, aj keď je vo väčšine sveta skrytá, je skutočnosť, že Chazarom dochádza zlato a že väčšina zemí na svete už neprijíma ich papieriky, ktoré nie sú kryté ničím iným ako rôznymi, rýchlo  slabnúcimi mechanizmami ovládania vedomia.

Pokusy Chazarov získať zlato v Indonézii, Japonsku, na Filipínach a v ďalších ázijských krajinách boli zatiaľ úplne odrazené, informujú zhodne viaceré zdroje.

Zástupcovia Citibank a americký veľvyslanec v Indonézii Joseph Donovan minulý týždeň sľúbili indonézskemu prezidentovi Joko Widodovi, že vynulujú celý indonézsky dlh výmenou za 12 000 ton zlata. Odišli však s prázdnymi rukami, informujú zdroje Spoločnosti Bieleho draka v Indonézii.

Zdroje Spoločnosti Bieleho draka dodávajú: „Johorský sultán v západnom Malajsku je zapojený do pokusov zbaviť Jakartu [hlavné mesto Indonézie] zlata. Tvrdí, že zlato patrí jeho kráľovskej rodine a to mu vraj dáva právo vziať si ho späť z Indonézie, kde bolo uložené posledných približne 70 rokov. Tieto tvrdenia Johorského sultána by mohli znamenať, že toto zlato je časťou zaistených zlatých účtov, na ktoré ázijské kráľovské rodiny uložili svoje zlato do úschovy, pričom Sukarno bol určený za M1.“

Sukarna, rovnako ako amerického prezidenta Johna F. Kennedyho, zavraždili Chazari, ktorí tak ukončili ich snahy použiť toto zlato pre dobro planéty (vychádzame z toho, že naši čitatelia poznajú tento príbeh). Majitelia tohto uloženého zlata sa teraz dočkajú svojej pomsty.

Indonézsky zdroj Spoločnosti Bieleho draka dodáva, že „mám silný pocit, že akýmsi spôsobom je do toho zapletený aj [malajský premiér] Najib Razak, keďže je členom Chazarskej mafie.“

Chazari ustavične inscenujú teroristické útoky v Londýne, na Filipínach, v Indonézii a na iných miestach na svete, s cieľom získať vydieraním zlato, sú však systematicky izolovaní.

Stretnutie Bilderberg najvyšších otrokov chazarskej mafie, ktoré sa skončilo 4. júna, bolo v skutočnosti stretnutím porazených v boji o planétu Zem. Na tomto prvom stretnutí po smrti vrchného chazarského bossa Davida Rockefellera, Rockefellerov poskok a vyberač výpalného Henry Kissinger pokračoval vo svojej snahe stať sa novým skrytým vládcom planéty Zem. Avšak bez zlata a Rockefellera za chrbtom je Kissinger bezmocný.

Rothschildov pokus, teraz po Rockefellerovej smrti prevziať kontrolu nad planétou Zem, utrpel poriadny úder, keď americký prezident odstúpil od Parížskeho dohovoru. „Trump opustil Parížsky dohovor, aby zastavil biznis s oxidom uhličitým a odhalil tak švindeľ s menom globálne otepľovanie,“ vysvetlili zdroje z Pentagonu.

„Vystúpením z Parížskeho dohovoru bola odstavená sionistická globalistická Goldmannova odnož v Trumpovej vláde, na čele s bývalými spolupracovníkmi Goldmanna Garym Cohnom a Jaredom Kushnerom,“ pokračujú.

Bushova odnož chazarskej mafie je taktiež „v režime úplnej paniky“, pretože na povrch vychádza stále viac jej zločinov. Minulý týždeň zdroje z Pentagonu uviedli, že Bushovi ostreľovači zabili bývalého panamského prezidenta Manuela Noriegu „aby nemohol vyniesť informácie o obchode s drogami korupcii v CIA.“

Existujú tiež kroky, ktoré smerujú k zatknutiu popredných Bushových neokonov, ako sú David Petraeus a bývalý šéf NSA Mike Hayden. Odstránený a zatnutý má byť aj americký poradca pre národnú bezpečnosť H. R. MacMaster. Žaloby budú obsahovať nelegálne získavanie informácií a ich úniky.

Najvyššie postavené bábky klanov Rockefellerovcov/Bushovcov/Clintonovcov chazarskej mafie v SŠA stále bojujú o udržanie sa na slobode, svoj boj o moc vo Washingtone DC však prehrávajú.

Vietnamské zdroje informujú, že v Číne práve teraz prebieha obrovský boj o moc. Ide o Wanga Qishana, ktorý fakticky zaujíma druhé miesto v čínskej mocenskej štruktúre a je teraz najdôležitejším agentom Rothschildovcov v Číne, uvádzajú zdroje.

Záhadný muž Guo Wengui (odkaz), ktorý bol nedávno zachytený na fotografii s Jacobom Rothschildom a Dalajlámom, a ktorý sa teraz zrejme zdržiava v Trumpovom prázdninovom sídle Mar A Largo na Floride, zverejnil minulý týždeň video (ktoré však bolo z internetu rýchlo odstránené), v ktorom tvrdí, že Wang má nespočetné styky s členmi Skull and Bones a so slobodomurármi.

Ak by sa Wang mal stať premiérom a oficiálnym číslom 2 na 19. kongrese Čínskej komunistickej strany, „potom [čínsky prezident] Si Ťin-pching bude hotový,“ uvádzajú zdroje.

Wangova moc vychádza z ohromného množstva peňazí, ktoré prednedávnom získal za záhadných okolností a ktorým teraz upláca ľudí.

Tie isté zdroje, ktoré majú prístup k najcitlivejším informáciám o Číne, tvrdia, že Si Ťin-pching „je vo veľmi nebezpečnej pozícii.“ „Na jednej strane sa môže pokúšať udržať komunistickú nadvládu, a v takom prípade sa iné záujmové skupiny budú pokúšať zbaviť sa ho ešte pred skončením jeho úradu, na strane druhej môže ukončiť komunizmus, rovnako ako to spravili Sovieti v 1990-tych rokoch.“

Tie isté zdroje ďalej informujú, že ďalší čínsky odpadlík, Ling Jihua, vraj poskytuje SŠA „oveľa viac informácií o ponorkách, jadrových kódoch, atď.“ na základe jeho opozície voči Wangovi, ovládanom Rothschildovcami (odkaz).

Aj keby tieto zdroje nemali pravdu, niet pochýb o tom, že situácia v Číne ostane do polovice leta naďalej turbulentná, keďže ide o miesta v politbyre, ktorého zvolenie bude oficiálne oznámené na jeseň.

Aj v Európy nastanú zmeny, keďže vrchný chazarský agent a nemecká kancelárka v jednej osobe – Angela Merkelová, rovnako ako otrok Rothschildovcov, francúzsky prezident Emmanuel Macron, si začínajú uvedomovať dôsledky vyhlásenia Trumpa, že už ich viac už nebude chrániť pred Ruskom. Výsledkom po počiatočnom zmätku Francúzov aj Nemcov bolo, že náhle sa obe krajiny pokúšajú vyjadriť svoje sympatie s Ruskom.

Okrem toho došlo na Strednom východe k istému rozkolu, keď Egypt, Saudská Arábia, Kuvajt, Bahrajn a Spojené arabské emiráty náhle prerušili svoje vzťahy s Katarom. Katar je domovom spravodajskej siete Al Jazeera a nachádza sa tu obrovská americká letecká základňa. Katarský šejk Tamim bin Hamad Al-Thani sa očividne odklonil od oficiálnej chazarskej línie na Strednom východe tým, že šíri pekné veci o Iráne, Hamáse a Hizballáhu a tiež o Izraeli. Saudi teraz vinia Katar z aktivít Daešu (odkaz).

V skutočnosti sa tento konflikt takmer určite zakladá na fakte, že Katar dosiahol dohodu s Ruskom a Sýriou o stavbe plynovodu, s cieľom exportovať zemný plyn, na rozdiel od Saudov, ktorým sa to nepodarilo.

Výsledok je ten, že Saudi sa teraz odrazu rýchlo snažia nadviazať s Ruskom priateľské vzťahy. Zatiaľ to vyzerá tak, že Rusi ich vyzvali, aby investovali svoje peniaze v odľahlých arktických oblastiach (odkaz).

Preklad z nemčiny ďurino, jún 2017

Zdroj: benjaminfulfordtranslations.blogspot.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *