Mysleli sme, že to boli belosi

Zaujímavý pohľad Afroameričana Dontella Jacksona, ktorý pochopil, že za útrapy zotročeného černošského obyvateľstva zodpovedá niekto iný, ako biela rasa ako taká.

Volám sa Dontell Jackson a ako mnoho Afroameričanov som bol vychovaný v kultúre hlboko nasiaknutej propagandou, ktorá vinu za všetky neduhy čiernej rasy hádzala na belochov. Až keď som začal skúmať skutočnú históriu černochov, belochov a ďalších rás v Amerike, uvedomil som si, že veľa, ak nie väčšina hnevu, ktorý Afroameričania prechovávajú pokiaľ ide o našu dlhú históriu zneužívania a vykorisťovania, bola úmyselne nesprávne nasmerovaná tými, ktorí za to nesú najväčšiu zodpovednosť, s cieľom presunúť vinu zo seba ako ľudí na bielu rasu, ktorú považujú za svojho nepriateľa.

Dontell Jackson

Skutočnosť je taká, že biela rasa nemala veľa spoločného s obchodom s otrokmi, ktorý vzal našich predkov z Afriky a predal ich do otroctva v Novom svete. Tento zločin nespáchali bieli Európania, ale Židia, ktorí sa zaoberali transatlantickým obchodom medzi Starým svetom a Amerikou, kde dúfali v založenie Nového Jeruzalema, z ktorého by mohli vládnuť svetu vykorisťovaním všetkých rás, ktoré neboli členom ich kmeňa „vyvolených ľudí“. V rámci dosahovania tohto cieľa bola biela rasa oklamaná a manipulovaná ako nič netušiaci pešiaci takmer rovnako ako čierna rasa.

Černochov úmyselne zavádzali Židia, ktorí v minulých storočiach nadobudli svoje bohatstvo v transatlantickom obchode s otrokmi a ktorí nás dodnes manipulujú a vykorisťujú. Pretože väčšina černochov nerozlišuje medzi Židmi a belochmi, pre Židov je ľahké vyhnúť sa spravodlivosti a uniknúť vine za krivdy, ktoré spôsobovali našim ľuďom po celé storočia tak, že presvedčili čiernych, že za to môže práve beloch. Prevažná väčšina bielej rasy vo väčšine prípadov nemala nič spoločné s otroctvom alebo inými zločinmi, spáchanými proti našim ľuďom. Belosi boli a naďalej sú vykorisťovaní a manipulovaní Židmi, rovnako ako černosi. Židia bielych srdečne nenávidia, zatiaľ čo černochov jednoducho ľahostajne ignorujú, rovnako ako iné rasy. Pre Židov sme všetci jednoducho pešiakmi, ktorí im slúžia iba ako zdroj zisku a ako zbraň, ktorá môže byť použitá na zničenie belochov, ktorých považujú za svojich zaprisahaných nepriateľov tým, že nás povzbudzujú, aby sme s nimi párili, až kým nezostanú žiadni belosi.

Chcel by som pozvať všetkých svojich čiernych bratov a sestry, aby sa ku mne pridali pri rozmotávaní lží, podvodov a poloprávd, ktoré na nás vrhli ako na rasu, a aby preskúmali skutočnú históriu toho, čo nám ako ľuďom spôsobili tí, ktorí nás oduševnene presviedčali, že tieto krivdy spáchali proti nám bieli, pričom tieto zločiny v skutočnosti páchali Židia.

Neváhajte a zdieľajte informácie, ktoré som uviedol na tomto webe, s čo najväčším počtom vašich priateľov, príbuzných a spolupracovníkov, aby sme ako ľudia mohli získať väčšiu slobodu poznaním pravdy, čo je jediné, čo nás môže vyslobodiť zo stavu podrobenia, manipulácie a vykorisťovania zo strany tých, ktorí nás klamali a naďalej klamú. Vzdelávajme sa ako ľud zdieľaním týchto poznatkov pravdy medzi celou našou rasou, aby sme sa konečne mohli oslobodiť z otroctva klamstiev a povier, ktoré zotročili našu myseľ a nášho ducha.

Pôvodný blog autora, ktorý už – ako inak – nie je funkčný:  wethoughttheywerewhite.weebly.com

Kópie jeho článkov sa dajú nájsť na webe v anglickom jazyku, napríklad tu: theamericanfreedomparty.us/we-thought-they-were-white

Pozri tiež starší článok na tomto webe s konkrétnymi menami http://prekladyodlesa.sk/obchodovanie-s-otrokmi-bolo-v-zidovskych-rukach

Je tragikomické, ako nás potentáti z UEFA nútia kľakať si na počesť hnutia BLM. Je to oné… chucpe.

Chucpe je tiež napísať poviedky zosmiešňujúce Slovákov a dať im ich ako povinné čítanie. 

Chucpe je tiež tvrdiť, že práve Slovania, ktorí často skončili ako otroci, boli otrokári. 

Kedy pokľakne obec a ospravedlní sa za zločiny otrokárstva spôsobené čiernej rase?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *