Milióny žien terorizované falošne pozitívnymi výsledkami mamografie

Ako informuje združenie Susan G. Komen na osvetu o rakovine prsníka na svojom americkom internetovom sídle, v budúcnosti dostane rakovinu prsníka viac ako 1,3 miliónov žien ročne.

Združenie hrdo informuje, že v súčasnosti chodí pravidelne na mamografiu 70 percent žien nad 40 rokov. Verejnosti však už nepovedia, že projekt »osvety« – ktorý podporuje podávanie chemikálií a ožarovanie – vyrába miliónom žien falošné diagnózy, a to v dôsledku použitia mamografickej technológie, ktorú združenie intenzívne propaguje. Medicínsky časopis New England Journal of Medicine identifikoval približne 1,3 miliónov falošne diagnostikovaných prípadov rakoviny prsníka. Autori z toho vyvodzujú záver: mamografie vedú k tomu, že milióny žien sa nesprávne domnievajú, že majú rakovinu prsníka, aj keď to v skutočnosti vôbec nie je pravda.

Vysoko cenené mamografie identifikujú milióny diagnóz rakoviny, ktoré potom milióny nič netušiacich žien štvú do ďalších zbytočných vyšetrení, postupov, medikamentóznej liečby a ožarovania.

Kam tečú peniaze vierozvestcov rakoviny prsníka?

Namiesto »konečného víťazstva nad rakovinou prsníka«, ako tvrdí združenie Susan G. Komen, dostávajú pravidelnú finančnú podporu mamografické vyšetrenia a následná medikamentózna liečba a ožarovanie, ktoré nesú úžitok iba medicínskemu priemyslu a rakovine samotnej. Iba v rámci programu »Komen Race for the Cure« bolo vyzbieraných viac ako dve miliardy dolárov. Kam tečú tie peniaze? Celkom určite nie sú použité na nájdenie spôsobu vyliečenia rakoviny. Sú používané v prvom rade na to, aby milióny žien presvedčili, že majú rakovina prsníka, aj keď to vôbec nie je pravda.

Je to v podstate jeden veľký podvod. Združenie Susan G. Komen je v skutočnosti firma s množstvom dobre platených zamestnancov, marketingových pracovníkov a riaditeľov, ktorí nerobia nič iné, iba šíria názor jednej strany. 39,1 percent ich prostriedkov vo výške 390 miliónov dolárov tečie do verejnej osvety, v rámci ktorej nikto nerieši aspekty zdravej výživy, iba sa ženám vtĺka do hlavy, aby pravidelne chodili na skríning a hltali tabletky. Vyzbierané peniaze sú prakticky bezodkladne použité na nákup mamografických zariadení. Podľa údajov združenia, najefektívnejším skríningovým zariadením na boj proti rakovine prsníka je posvätný mamogram. Zostatok peňazí ide na organizáciu zbierok a reklamu v rozhlase, ktorou združenie propaguje svoj zavádzajúci program.

Realita zisťovania rakoviny prsníka

Väčšina mamografií odhalí rakovinu v takzvanom »nultom štádiu«. Tieto neinvazívne tumory, ak nie sú liečené, sa nevyvíjajú ďalej, nespôsobujú žiadnu škodu a nestanú sa invazívnymi. Ustúpia aj bez liekov a bez ožarovania. Žiaľ, milióny žien sú vháňané do tejto mašinérie a neúmyselne klamané, keď predsa všetko svedčí o tom, že objav rakoviny prsníka v nultom štádiu ešte vôbec nič neznamená. Celý skríningový systém iba nafukuje rakovinovú štatistiku USA a vháňa do mašinérie nových pacientov.

Ako združenie Komen hrdo hlási, ženy, ktoré prežili rakovinu prsníka, počtom tri milióny pacientov tvoria najväčšiu skupinu osôb v USA, ktoré prežili rakovinu. To je samozrejme pravda, keď si uvedomíme, že väčšina preživších »prežila« rakovinu, ktorá nebola invazívna alebo ktorá vôbec nebola regresívna. V skutočnosti, istá štúdia podľa časopisu Lancet Oncology potvrdzuje, že väčšina »invazívnych« rakovinových tumorov, ak ostanú neliečené, časom zmizne.

Vo vedeckej štúdii sa okrem toho zdôrazňuje: »Zavedenie mamografického skríningu v Spojených štátoch viedlo k tomu, že počet každoročne odhalených prípadov rakoviny prsníka vo včasnom štádiu sa zdvojnásobil.« A predsa vychádzajú z toho, že »pravdepodobne iba 6,5 percenta týchto tumorov rakoviny prsníka vo včasnom štádiu sa vyvinie do pokročilej rakoviny«.

Ešte väčší podvod

Mamografické zariadenia vyžarujú takzvané mäkké röntgenové lúče s energiou 30 keV (kiloelektrónvoltov), ktorú sú tri razy karcinogénnejšie, ako tvrdé žiarenie atómových bômb! Tejto skutočnosti dnes nikto nevenuje pozornosť, pretože v súčasnosti aplikované modely radiačného rizika boli vyvinuté ešte pred objavom DNK (deoxyribonukleovej kyseliny).

Vedci by mali vyvinúť technológiu skenovania, ktorá by sa pozrela mamografii na zúbky, a ukázala, aký dopad má na ľudské bunky nízkoenergetické žiarenie!

Keď je DNK vystavená mäkkému žiareniu mamografického zariadenia, gény »rakoviny prsníka« BRCA1 a BRCA2 zasiahnu do samoopravného mechanizmu DNK tela. Tým, že telo sa pokúša zredukovať karcinogény, ktoré vzniknú ožarovaním, zvyšuje sa náchylnosť na rakovinový tumor.

Lekári musia pochopiť, že mamografia röntgenovým žiarením nezabráni neskoršej rakovine, naopak, skôr ju vyvolá, pretože toto žiarenie „mučí“ DNK.

Ženy by nemali podľahnúť tlaku, dať sa vohnať na röntgenové mamografie, ktoré generujú falošné diagnózy a v skutočnosti rakovinu spôsobujú, a »osveta o rakovine prsníka« združenia Susan G. Komen by ženám mala povedať pravdu.

Zdroj

Preklad z nemčiny ďurino, máj 2013

Komentár: Podobnosť s podobnými združeniami na Slovensku je čisto náhodná.

8 komentárov k “Milióny žien terorizované falošne pozitívnymi výsledkami mamografie”

 1. Žijeme vo svete podvodu a klamu,toto by sme mali mať na pamäti každý deň a veľká obozretnosť je namieste hlavne pri doporučeniach školskej medicíny a farmakológie.

 2. Toto je zavadzajuce: Väčšina mamografií odhalí rakovinu v takzvanom »nultom štádiu«.
  Hovorme jasne bud o acidoze, parazitoch, oziareni, chemikaliach v prostredi ci teda spatnom stravovani.

  1) z dokumentu Radeji vidlicky nez noze
  Jeden z hlavnich mechanismu, ktery to (rakovinu) zpusobuje, je, ze zivocisne bilkoviny maju tendenci vytvaret v tele kysele prostredi, takzvanou metabolickou acidozu.

  2) wm-magazin
  „Rakovina“ není nic víc než poslední projev extrémního překyselení a toxicity tělesných tekutin a tkání. Za těchto podmínek a při dysfunkci imunitního systému by tělo předčasně zemřelo. Proto na svou ochranu moudře začne shromažďovat vnitřní toxiny, obalovat je oslabenou super-kyselou tkání a zapouzdří je pod nepropustnou ochrannou vrstvou, aby zabránilo jejich dalšímu šíření. S tímto důvtipným řešením obdrží majitel těla smlouvu na delší život.

  3) Ing. H. Blahova – Dennik poradce
  Echinokok je v naší populaci velmi četný. Existuje slušná pravděpodobnost, že nebudete mít nádor, ale obyčejnou parazitární cystu, a nepotřebujete chemoterapii, ale antihelmintika. Onkologický „průmysl“ je zčásti založen na parazitech. Kromě echinokoka mohou být onkologické omyly způsobeny i svalovci, granulomy schistosom a klubky filárií.
  ….
  Echinokoková cysta-larvální stádium – začíná růst z mikroskopického vajíčka. Zprvu má velikost makového zrnka a roste velmi pomalu, i desítky let. Zpočátku je uvnitř tekutá, ale postupně tuhne. Takový hrášek nebo oříšek, na řezu porézní, pak už nemusí připomínat nic živého. Z cysty se vyštípne vzorek a nařeže se na tenké plátky. Pod mikroskopem se zjistí, že nejde o lidské buňky. Diagnóza rakovina je na světě.

  atd

  1. Lekno, súhlasím!

   Posolstvom článku je však nasledujúce:

   – poukázať na škodlivosť röntgenového žiarenia, špeciálne v mamografii
   – presmerovať obrovské financie, ktoré dobrovoľne rozdávame (popri povinných odvodoch) mamografickému priemyslu (Liga proti rakovine zrejme začne vrieskať, ale v konečnom dôsledku časť peňazí príjemcovia určite použijú aj na kúpu mamografických zariadení…)

   Špeciálne v tejto súvislosti chcem poukázať na zvrhlosť kampaní typu Žltý anjel: „potešte deti na onkológii, ukážte im zvieratká“. To mi príde ako neskutočná zvrhlosť dospelých voči deťom. Medicína robí všetko preto, aby zabránila alternatívným terapiám, ešte v zárodku zlikviduje deckám imunitný systém obrovským množstvom jedov vakcín, pchá do deciek „chemoterapeutiká“ a pred tým, než ich uštvú (nezomierajú na rakovinu, zomierajú na následky onkologickej „liečby“ a to je priepastný rozdiel), tak im nejaký trtko príde ukázať zvieratko a zoberie za to peniaze.

   Chorý systém, choré myslenie…

 3. Autor článku vůbec neví o čem mluví. Je jen další zapšklý konspirační teoretik čtoucí alternativní škvár. Hodnota článku je taková, že by se mohl tisknout na toaletní papír, se kterým bych si s chutí utřel prdel.

 4. ten článek musel napsat medicínsky ignorant,rozsévač strachu nebo blázen!tolik volovin na tak malém místě-jinak si to neumím vysvětlit.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *