Mi6 hovorí, že nadvláda kabaly by sa mohla zrútiť v priebehu troch mesiacov

FulfordSpráva Benjamina Fulforda zo 17.9.2018

Je tu veľmi reálna šanca, že vláda chazarskej kabaly sa rozpadne počas nasledujúcich troch mesiacov, a bude potrebné včas pripraviť alternatívne štruktúry moci, uvádzajú zdroje britskej spravodajskej služby MI6. Očakáva sa, že spúšťou bude zatýkanie vysokopostavených kabalistov v SŠA, ktoré sa začne v októbri, hovoria zdroje.

Zdroje z Pentagonu zasa uviedli, že „kabala je hluchá a slepá už viac ako dva týždne, takže potom, ako bude do Najvyššieho súdu potvrdený Brett Kavanaugh, mali by sa udiať veľké veci.“

„Kavanaugh sa chystá byť potvrdený po [židovskom Dni zmierenia] Jom Kipur 20. septembra a v ten istý deň americký prezident Donald Trump smie posielať texty do všetkých mobilných telefónov, s cieľom osloviť ešte viac ľudí, ako cez Twitter.“ Zdroje tiež hovoria, že FEMA bude tiež testovať systém núdzového vysielania na všetkých televíznych staniciach, takže v kombinácii s bezdrôtovými textovými upozorneniami „umožní Trumpovi šíriť reálne správy v reálnom čase a zhodiť bomby pravdy.“

Presný charakter toho, čo bude americkému ľudu oznámené prostredníctvom núdzového vysielania, zatiaľ nie je jasný. Minulý týždeň však zástupcovia švajčiarskych bankových škriatkov v Zürichu, ruskej FSB, MI6, japonskej kráľovskej rodiny a ázijskej tajnej spoločnosti kontaktovali Spoločnosť Bieleho draka (SBD). Skutočnosť, že tieto zdroje, z ktorých mnohé od 11. marca 2011 po jadrovom a seizmickom teroristickom útoku na Fukušimu pomocou cunami kontakt prerušili, sa náhle opäť objavili, je jasným znamením, že chystá sa niečo veľké.

Zdroje CIA napojené na tajné základne v Antarktíde hovoria, že prudký nárast aktivity v spravodajskej komunite súvisel s náhlym zatvorením siedmich solárnych observatórií minulý týždeň. Zdroje konkrétne uvádzajú:

„Solárne observatórium Sunspot v Novom Mexiku ‘sledovalo‘ slnko od incidentu pri meste Roswell. Je súčasťou špeciálnej skupiny mimo siete, známej ako „Pozorovatelia“. Je tu viacero týchto špeciálnych observatórií, ktoré sú umiestnené na strategických miestach na planéte.

„Majú súbory plné fotografií a videozáznamov lodí Wingmaker [tvorcovia krídel], prichádzajúcich cez slnko, rovnako ako veľké lode, ktoré prichádzajú v rámci Galaktickej federácie v rámci mandátu Sledovať ľudstvo a asistovať mu [Observe and Assist Humanity Mandate].

„Deep state kabaly bol zahnaný do kúta. Rovnako ako topiaci sa teraz chytajú aj peria. Vošli dnu a chniapajú po všetkom zo strachu a z paniky. Príkazy na umlčanie už boli vydané.

„Nepoznáme zatiaľ poslednú hru. Môže sa to otočiť proti nim a môže to byť použité ako hlavný akt Udalosti odhalenia [Disclosure Event].“

Zdroj poslal nasledujúce tri fotografie pozorovania, ktoré viedli k zatvoreniu observatórií.

Zdroj MI6 uviedol, že observatóriá boli zatvorené, pretože chceli vykonať viacej riadený proces zverejňovania, aby v radoch obyvateľstva na povrchu planéty nedochádzalo k panike alebo nedorozumeniam.

V každom prípade to môže súvisieť s nedávnym obrovským nárastom pozorovaní UFO po celej planéte. Nasledujú odkazy na dva príklady uvádzané v tradičných médiách (odkaz1, odkaz2).

Taktiež došlo k nevídanému nárastu aktivity tropickej búrky, ktorá môže súvisieť s nezvyčajnou slnečnou aktivitou. Minulý týždeň bola celá oblasť trópov pokrytá pásom búrok, z ktorých sedem bolo dostatočne veľkých na to, aby ich bolo možné pomenovať (odkaz).

Je zaujímavé, že švajčiarski bankári v Zürichu sa rozhodli prvý raz poslať vyslanca, aby sa stretol s predstaviteľmi SBD. Vincenzo Mazzara a Leo Zagami zo slobodomurárskej lóže P2 povedali autorovi tejto správy už skôr, že prijímali príkazy od mimozemšťanov so sídlom vo Švajčiarsku prostredníctvom subjekt známeho ako „Čierne slnko“. Švajčiarsky predstaviteľ potvrdil, že ich vedenie prijímalo príkazy od „Čierneho Slnka“ a že s nimi komunikovalo prostredníctvom „žiarenia gama“.

Čitatelia, ktorí sú zvyknutí na to, že táto správa sa drží reálnych tém, zrejme v súvislosti s týmto bodom krútia hlavou a pýtajú sa, či už to postihlo aj nás. Odpoveď je, že kriminalisticko-technická stopa, ktorú možno sledovať od primárnych zdrojov ako sú David Rockefeller, Rothschildovci, britská kráľovská rodina, ázijské tajné spoločnosti atď., reálne poukazuje na istý druh riadiacej siete na tejto planéte, ktorá má hlavné sídlo vo Švajčiarsku.

Pokojne sa môže stať, že všetky tieto vesmírne rečičky sú zásterkou, slúžiacou na to, aby ukryli malú kabalu starcov (viaceré zdroje hovoria, že to sú tí „mudrci Sionu“) pred zvedavými pohľadmi zotročeného obyvateľstva, nad ktorým tak dlho vládla.

Aby sme sa teda striktne vrátili k záležitostiam na planéte tu-a-teraz, môžeme informovať, že zástupcovia bankárskych rodín v Zürichu, MI6 (t. z. britskej kráľovskej rodiny), Pentagonu, CIA, ázijských tajných spoločností a ruskej FSB oznámili SBD, že podporia miliardovú masívnu kampaň na ukončenie chudoby a ničenia životného prostredia.

Aby to však bolo možné, kabalu je potrebné úplne odstaviť od moci. Pozrime sa preto na najnovší vývoj na tomto fronte.

Spojené štáty: „Odstránenie šéfa [televíznej a rozhlasovej spoločnosti] CBS Lesa Moonvesa zrejme vystrašilo sionistov, keďže jeho prastrýcom bol prvý premiér Izraela, David Ben-Gurion“, poznamenali zdroje Pentagonu. Podľa práve odtajnených dokumentov bol Ben-Gurion označený za tú osobu, ktorá nariadila zavraždenie Johna Kennedyho, preto to možno CBS teraz oznámi zostávajúcej časti verejnosti, ktorá ešte dôveruje korporačným médiám.

Zdroje ďalej pokračujú: „Vykonávacie nariadenie Trumpa o trestaní ovplyvňovania volieb zo zahraničia cieli viac na Izrael ako na Rusko alebo Spojené kráľovstvo, pretože Izrael zasahuje do amerických volieb.“ Pentagon je naštvaný na izraelského premiéra Benjamina Netanjahua, ktorý otvorene podporoval Mitta Romneyho v roku 2012 a Hillary Clintonovú v roku 2016. Tvrdia, že ovplyvňovanie sa uskutočňuje finančnou podporou, ako to robil [izraelsko-americký mediálny magnát] Haim Saban pre demokratov a [kráľ hazardu] Sheldon Adelson pre republikánov. Zdroje okrem toho tvrdia: „Piatu kolónu obstarávania peňazí Hollywood/Wall Street/Silicon Valley“ podporovali aj „volavky v kongrese ako senátori Tom Cotton, Chuck Shumer a John McCain“.

Okrem toho: „Obchodná vojna Trumpa s Čínou má tú výhodu, že oslabí Wall Street, keďže každá banka alebo každý bankár ako Jamie Dimon, ktorý sa postaví za Čínu, bude môcť byť stíhaný ako neregistrovaný zahraničný zástupca alebo niečo horšie“, varujú zdroje.

Ľudia z MI6 sú zasa toho názoru, že ich najhorším nepriateľom je Európska Únia a čierna šľachta, ktorej táto patrí. Hovoria, že nemecká spolková kancelárka Angela Merkelová by mala byť donútená vyplatiť krajinám ako Poľsko a Maďarsko kompenzáciu za to, čo im spravila „jej pokrvná línia“ (Hitler a ďalší).

V tejto súvislosti je veľmi zaujímavé počuť, že ruská FSB v poslednom čase rokovala s Maltézskymi rytiermi, ktorí sú v mnohých ohľadoch vojenskou rukou slobodomurárskej lóže P2, ktorá ovláda EÚ. Vychádzame z toho, že hľadajú ochranu pred nadchádzajúcou anglosaskou snahou o dosiahnutie spravodlivosti.

Ďalšími ľuďmi, pre ktorých FSB nedávno pracovala, je saudský kráľovský dom. Zdroj FSB neuviedol, čo presne agentúra pre Saudov urobila, iba poznamenal, že to bolo „intenzívne“ a podieľalo sa na tom viac ako 100 agentov. Keďže ruská ortodoxná cirkev už skôr vyhlásila svätú vojnu radikálnemu islamu, mohol by s tým súvisieť nasledujúci článok, v ktorom sa preberajú plány na popravu starších wahhábitských duchovných (odkaz).

Ďalšou, s tým pravdepodobne súvisiacou udalosťou bolo, že v ruskej ortodoxnej cirkvi došlo k odštiepeniu ortodoxnej cirkvi v moslimami obsadenom Konštantínopole pre ich podporu nacistami obsadeného režimu na Ukrajine (odkaz1, odkaz2).

Je potrebné si uvedomiť, že Rusi sú po stáročia rivalmi osmanských Turkov a Nemcov. Okrem toho boli nacisti zodpovední za vytvorenie Moslimského bratstva a radikálneho islamu, s cieľom oslabiť anglofrancúzsku nadvládu na Blízkom východe, podľa zdrojov MI6 a CIA.

Aj v Japonsku sa deje niečo, čo by mohlo viesť k zmene režimu. Vysvitlo, že japonská vláda čerpala oxid uhličitý do pôdy v blízkosti epicentra najnovšieho ničivého zemetrasenia na ostrove Hokkaido (odkaz).

Inými slovami, bábková vláda, ktorá operuje v rámci nevedeckej paradigmy chazarskej mafie „oxid uhličitý spôsobuje globálne oteplenie“, vyvolala zemetrasenie tým, že do zeme natlačila 150 000 ton oxidu uhličitého. Japonský internet je toho plný, korporačné médiá sú prirodzene ticho.

Takéto hlúpe kroky ako tento však prispievajú k tomu, že medzi správcami moci pravého krídla vznikne všeobecná zhoda, že je  potrebné zoštátniť Japonskú národnú banku. To by odstránilo hlavný zdroj peňazí chazarskej mafie. To by automatický znamenalo aj koniec jej bábkového režimu v Japonsku.

Keďže chazarská mafia na celom svete stráca moc, je naliehavo potrebné, aby rozličné frakcie rebelov, ktoré bojujú za oslobodenie planéty, zostavili konkrétne plány na bezproblémový prechod. Spoločnosť Bieleho draka je toho názoru, že takýto prechod vyžaduje vyhlásenie roka odpustenia dlhov [biblický jubilejný rok], nasledované masívnou kampaňou na obnovu planéty. Tiež – zatiaľ čo SBD podporuje Komisiu na zistenie pravdy a na zmierenie na juhoafrický spôsob – to vyzerá to tak, akoby mnohí zločinci chazarskej mafie boli tak hrozní, že vojenské tribunály na odsúdenie zločincov sú neodvratné. Uvidíme, čo prinesie október.

Zdroj: benjaminfulford.net

Preklad ďurino, september 2018

Tento preklad vám priniesli čitatelia portálu prekladyodlesa.sk svojimi dobrovoľnými príspevkami.

5 komentárov k “Mi6 hovorí, že nadvláda kabaly by sa mohla zrútiť v priebehu troch mesiacov”

 1. Ďakujem Ti za rýchly preklad,Ďurino ,pondelky už nie sú ako predtým.-).

  Neviem si predstaviť,aké to bude,keď sa to naozaj rozbalí- a bude to veľký balík.

 2. No, na to že pri správach od BF mám ignorovať dátumy kedy k udalostiam príde som si už akosi zvykol, chápem že sa neustále vynárajú nové okolnosti a ako sám uvádza, aj jemu možu podsúvať
  fakes.
  Keď však čítam mená rodín a názvy organizácii, ktoré tento marazmus stvorili , ako nás zrazu idú zachraňovať (dobrá strana exkrementu), tak sa radšej budem spoliehať na mimozemšťanov. Aštana Šerana asi.
  Vie mi niekto, kto sa vyzná v symbolizme potvrdiť či je číslo lode na videu z Vostku 2018 odkaz pre ostatných? Nemyslím Boeing.
  7min43sec

  https://www.youtube.com/watch?v=LyGT5QdIgz4

  1. nemam velke znalosti v tejto oblasti,
   ale najviac sa priklanam k verzii 777 ako perfeknetneho cisla,
   symbolu, ktory je v priamom jasnom a prisnom
   protiklade k cislu bestie 666.

   navyse v IT oblasti 777 znamena nebmedzeny pristup k suboru pre vsetkych uzivatelov / alebo neobmedzeny pristup suboru k vsetkym uzivatelom (dosah ruskej armady neobmedzeny pre celu zem ? ) …. :o)

   co sa tyka obav z toho ze niektore bestie sa teraz budu chciet tvarit ako ovecky, neboj sa. take jednoduche to pre nich nebude ani ked sa vzdaju a nie ze by este chceli participovat na moci. su pre nich pripravene protokoly a mjolnir ktorymi ziadna loz ani pretvarka ani maska neprejde.

   maj sa a pekny den !
   bc.

  2. V numerológii 7 znamená nový začiatok a keď vieš, kam kráčaš a ak sú Tvoje ciele súlade s dobrom, je to kráľovská cesta vydláždená zlatom. V osobnej mriežke 777 má zrodenec pod šťastnou hviezdou – ten, ktorý nikdy nie je sám a vždy mu príde niekto na pomoc…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *