Medzinárodná aliancia demontuje saudsko-izraelskú „os zla“

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 22. 10. 2018

Bitka zúriaca na najvyššej úrovni svetovej moci dosahuje vrchol, s prebiehajúcou operáciou na stiahnutie vlád Izraela a Saudskej Arábie a ukončenie ich kontroly nad petrodolárovým finančným systémom, súhlasia viaceré zdroje. Takzvaná vražda agenta nacistického Moslimského bratstva a stĺpikára Washington Post, Jamala Khashoggiho na konzuláte v Saudskej Arábii v Turecku, bola naaranžovaná na vytvorenie krytia tejto prebiehajúcej operácie. dodávajú zdroje.

„Celé je to o finančnom prežití určitých krajín (Izrael, Saudská Arábia a skrachovaná korporácia Spojené štáty)“, vysvetlil zdroj CIA.

Celkový príbeh, ako bol prezentovaný zo strany CIA, Mosadu, japonskej tajnej služby a zdrojov Pentagonu, je takýto: Saudský korunný princ a de facto hlava štátu Mohamed bin Salmán (MBS) bol v apríli postrelený a zabitý a nahradený dvojníkom. Ľuďom, ovládajúcim dvojníka, boli potom na odplatu zmrazené ich finančné prostriedky, pričom incident s Khashoggim bol použitý na vytvorenie zámienky. Satanská vláda v Izraeli a Saudskej Arábii teraz bojuje o svoje životy.

Takže skutočný dôvod, pre ktorý všetky veľké korporácie a vládni ministri zrušili plánované návštevy investičného fóra „Saudskoarabský Davos“ tento týždeň je ten, že bol prerušené tok peňazí, o ktorom dúfali, že ho získajú.

Zdroje Pentagonu opísali situáciu takto: „Globálny bojkot Saudskej Arábie vrcholí, pretože Goldman Sachs je nútený prestať posielať Dinu Powellovú a nemeckú Deutsche Bank a japonské banky MUFG a Mizuho, aby sa pripojili k oslave“.

„Zdá sa, že je to plán na zničenie petrodolára, izraelsko-saudskej osi zla, zdroja terorizmu, keďže sa zbieha veľa vecí na pád starého finančného systému, takže bude možné spustiť kvantový finančný systém a globálny menový rest“, dodávajú zdroje.

Potvrdenie tohto možno nájsť v správach, že štátny tajomník ministerstva financií Spojených štátov, Steven Mnuchin, zrušil plánovanú návštevu saudského investičného fóra a namiesto toho plánuje navštíviť Saudskú Arábiu, aby sa zúčastnil schôdze o „financovaní terorizmu“ (odkaz).

Zdroje CIA tiež hovoria, že „chazarský vojnový zločinec Netanjahu bude odsúdený za niečo veľké, do čoho je zapletený. Spojené štáty vyťahujú zástrčku. Na Trumpa a iné osoby v jeho tesnej blízkosti je vyvíjaný príliš veľký tlak.“ Predpokladáme, že ide Netanjahuovu účasť na teroristických útokoch z 11. septembra a vo Fukušime.

K saudskoarabským problémom sa v tejto správe ešte vrátime, najprv si však musíme vysvetliť, prečo je situácia v Japonsku, Severnej Kórei a Čína hlavnou príčinou chaosu na Blízkom východe. Tak členovia kabinetu japonského premiéra Šinzóa Abeho ako aj členovia kráľovskej rodiny Mandžuov kontaktovali Spoločnosť Bieleho draka (SBD). Povedené v skratke, Bank of International Settlements (BIS, Banka pre medzinárodné platby), centrálna banka centrálnych bánk bola dôrazne varovaná, aby odrezala sionistickú/satanskú rodinu Rothschildovcov „lebo inak…“, hovoria zdroje.

V dôsledku prešla kontrola nad súčasným globálnym finančným systémom do iných rúk. Členovia kráľovskej rodiny Mandžuov hovoria, že Rothschildovci nikdy nekontrolovali viac ako 8 % svetového zlata. Ázijské tajné spoločnosti a vojensko-priemyselný komplex Spojených štátov sa teraz dohodli na tom, že odrežú sionistov od kontroly finančného systému. Západ na oplátku dostane približne 40 biliónov dolárov dlhopisov krytých zlatom okrem iných vecí na financovanie veľkých projektov na očistenie planéty a vytvorenie nových ekosystémov v púšti, v arktických a mŕtvych oceánskych zónach, hovoria zdroje. Vojsko Spojených štátov sa transformuje na vojsko na obranu planéty, čo je obrovské zlepšenie v porovnaní s jeho súčasným statusom kata konajúceho na príkaz veľkých, sionistami ovládaných korporácií, uvádzajú zdroje.

Prvým krokom v tomto procese bude oznámenie japonského [premiéra] Abeho a čínskeho prezidenta Si Ťin-pchinga začiatkom tohto týždňa, že obe krajiny vytvoria veľký spoločný fond, podľa zdroja z Abeho kabinetu. Tento fond bude použitý na obnovu životného prostredia a riešenie starnúcich spoločností a nízkej pôrodnosti, uvádza zdroj. Podľa neho vojenská vláda SŠA sľúbila, že do týchto aktivít nebude zasahovať.

Bude však toho potrebné ešte veľa vykonať, kým Západ bude môcť seriózne začať s týmto druhom práce. Vráťme sa preto k súčasnej chaotickej situácii na Západe.

„Skutočnosť, že Nemecko pozastaví predaje zbraní, by mohla dať Trumpovi zámienku spraviť to isté, a mohlo by to dokonca viesť k zbrojnému embargu OSN proti Saudskej Arábii a Izraelu“, hovoria zdroje Pentagonu. Vojensko-priemyselný komplex Spojených štátov bude viac ako odškodnený za akékoľvek straty spôsobené takýmto embargom, uvádzajú zdroje SBD.

Chazari to prirodzene nenechajú len tak, ako vidno v obrovskom nápore proti celej psychologickej operácii v podobe vraždy Kashoggiho. Napríklad Russia Today konštatuje: „Rijád nevie, ako bol Kashoggi zabitý alebo kde sa nachádza jeho telo, povedal minister zahraničných vecí Adel al-Jubeir stanici Fox News, iba jeden deň potom, ako jeho krajina tvrdila, že novinár bol zabitý v „pästnom súboji“ na konzuláte v Istanbule.“ (odkaz)

Chazarmi ovládané médiá tiež rozširujú historku o tom, že ich človek MBS má úplnú kontrolu na situáciu tam. Istý člen Abeho kabinetu však zatelefonoval mnohoročnému právnikovi MBS a jeho ustavičnému spoločníkovi, ktorý potvrdil, že MBS v apríli schytal dve guľky do hlavy a bol namieste mŕtvy.

Zdroje CIA súhlasia a uviedli:

„Áno, bin Salmán bol stiahnutý z prevádzky. Na jeho miesto bol dosadený chazarskými sionistami ovládaný dvojník. Pravý bin Salmán spôsoboval priveľa nepokoja mocným [powers that be]. Skutočnosť, že pravý MBS kúpil obraz Salvator Mundi od Leonarda da Vinciho za 450 miliónov dolárov, nemala u sionistickej kabaly dobrú odozvu, pretože kúpa bola uskutočnená bezprostredne po razii v hoteli Ritz [Ritz-Carlton], ktorá zasiahla korupčných saudských miliardárov, ktoré priamo spolupracovali s chazarskými sionistami, prípadne pracovali pre nich. Kúpou obrazu vyslal MBS veľmi konkrétny signál – ktorého skutočný význam mohli pochopiť iba sionisti.“

Medzitým tak vojenská spravodajská služba SŠA ako aj kanadské zdroje z tajných služieb upozornili na skutočnosť, že Chazari („jaštery“) sa pripravujú použiť niektoré zo svojich tajných technológií, aby zmanipulovali verejnú mienku tým, že použijú hologramy a „hlasy“.

Kanadské zdroje k tomu povedali:

„Áno, jaštery nechcú stratiť „FED“, a áno, majú technológiu na to, aby vyvolali dojem, že v tvojej hlave k tebe prehovára Ježiš alebo ktokoľvek iný, koho uznajú za vhodného. Nielen to – Ježiš alebo nech-už-je-to-ktokoľvek sa objaví aj pred tebou, aby ti odovzdal osobné posolstvo. Jediný problém s touto technológiou je ten, že stará ‚pravá konopa‘ [cannabis, marihuana] prirodzene dokáže zabrániť fungovaniu tejto technológie. To je dôvod, prečo bola pred mnohými rokmi zakázaná, a kto vie, čo s touto rastlinou teraz narobia Monsanto a Bayer. Treba si uvedomiť, že naša planéta je ‚uzavretá zóna‘ [lockdown], preto (jaštery) nemôžu uniknúť z planéty a nikto ani nemôže sem, aby ich ‚vyzdvihol‘. Žiadna krajina nepožičia korporácii SŠA peniaze. Čína disponuje neskutočne veľkým množstvom pôdy ako istiny v celej Amerike. Keby to ľudia len vedeli. Nechajte pokračovať šachovú partiu.“

Od synovca istého pestovateľa marihuany v Kanade môžeme potvrdiť, že skutočne, aj keď Kanada marihuanu povolila, bude sa veľmi snažiť zabezpečiť, aby k dispozícii boli iba sorty, ktoré ťa iba ohlúpnu.

Nech je to akokoľvek, jeden americký dôstojník na dôchodku povedal, že v radoch došlo k široko rozšírenej zhode v tom, že prišiel čas, jednoducho honiť a pozabíjať všetkých chazarských zločincov. Vyhlásil, že: „Kabala už mnoho rokov všetky poznatky národnej bezpečnosti (National Security Findings, NSFs) využíva proti všetkým svojim nepriateľom, čiže zo strany USN [United State Navy, americké námorníctvo] by mal byť proti nim použitý rovnaký postup. Pre USN prišiel čas, šliapnuť na pedál a začať sankcionovať hlavných aktérov kabaly, ktorí pedofilne milujú malé deti, potom ich mučia a obetujú Ba’alovi, s cieľom získať viac satanskej moci.“

Odhliadnuc od Izraela, Saudskej Arábie a častí Spojených štátov druhou hlavnou chazarskou pevnosťou, ktorú je potrebné odstaviť, je Ukrajina. Krok na zbavenie ruskej ortodoxnej cirkvi kontroly nad 12 000 ukrajinskými ortodoxnými kostolmi je poslednou kvapkou, ktorá Rusko vyprovokuje k tomu, aby tu opäť získali kontrolu, zhodujú sa mnohé zdroje.

Toto uvádza istý zdroj CIA k streľbe na odbornej škole v Kerči na Kryme, spáchanej 18-ročnou osobou s mozgom „kontrolovaným cez program MK-ULTRA“:

„1) Mal komplica. Putin a FSB vedia, kto to je.

2) Bolo to riadené [ukrajinským prezidentom] prasačenkom (Porošenko) na základe povolenia, ktoré mu poskytol [bývalý americký viceprezident Joe] Biden.

Putin sa už rozhodol; Ukrajina sa vráti k matičke Rusi a neonáckovia budú neutralizovaní. Možno nie v tomto poradí.“

Pokúšali sme sa kontaktovať ruské zdroje rozličnými kanálmi, ohľadom puča proti Vladimírovi Putinovi a situácie na Ukrajine atď., narazili sme však na nepreniknuteľný múr mlčania. Tento spôsob komunikačnej blokády s najväčšou pravdepodobnosťou signalizuje, že bezprostredne pred nami je nejaký druh vojenskej akcie.

Vo vývoji, ktorý možno súvisí s tým, hovoria zdroje japonskej tajnej služby, že boli vyradené mnohé satelity Japonska, Číny a iných krajín a očividne sa ich zmocnili „Briti a Američania“. Vzťah k tajnému vesmírnemu programu?

Zdroj: benjaminfulford.net a iné stránky (neverejná časť bola preložená z nemčiny, dvojitý preklad, možno nepresnosti)

preklad ďurino, október 2018.

Tento preklad zaplatili podporovatelia portálu prekladyodlesa.sk svojimi dobrovoľnými príspevkami.

Jeden komentár k “Medzinárodná aliancia demontuje saudsko-izraelskú „os zla“”

 1. pozn. k vete “ narazili sme však na nepreniknuteľný múr mlčania“

  to je dosledok moratoria na informacie ktore vydalo velitelstvo sil svetla a netyka sa iba ruskych tajnych sluzieb, hnutia odporu ale dalsich doveryhodnych zdrojov. nie je ziaduce aby nepriatel pocval a mal moznost reagovat a stazovat dolezite operacie.

  pozn. k vete „hovoria zdroje japonskej tajnej služby, že boli vyradené mnohé satelity Japonska, Číny a iných krajín a očividne sa ich zmocnili „Briti a Američania“ “

  to nie je v sulade s poznatkami z pred moratoria, ktore naznacili ze niektore satelity boli boli skutocne vyradene alebo prevedene pod ine riadenie, ale urcite nie britakmi (ti su teraz v pozicii nemcov tesne pred porazkou fasismu) a zrejme nie ani americanmi i ked tu treba rozlisovat dve frakcie jednu temnu (tuto operacia proti satelitom kabaly prekvapila) a druhu pozitivnu.

  vitazstvo svetla !
  pekny den !
  bc.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *