Masívna satanistická ofenzíva sa chýli ku koncu a začína sa protiútok

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 23. 4. 2018

Satanistická elita, ktorá si uzurpovala moc na Západe a teraz bojuje o holé životy, zinscenovala v Sýrii a proti prezidentovi Spojených štátov, Donaldovi Trumpovi, masívnu protiofenzívu. Táto ofenzíva teraz stratila akúkoľvek silu a otočila sa proti nim, pretože sa odkrývajú ich klamstvá o Sýrii a mnohé ďalšie veci. A, aj keď nepadlo jediné slovo o tom, kedy bude rozpečatených 25 500 zapečatených žalôb, zdroje Pentagonu a iné zdroje tvrdia, že akcie na trvalé odstavenie satanistov od vlády nad svetom naberajú na intenzite.

Azda najväčšou udalosťou uplynulého týždňa na tomto fronte bola smrť vysokopostavenej satanistky Barbary Bushovej, pravdepodobnej dcéry zakladateľa Cirkvi Satanovej, Alistaira Crowleyho (odkaz).

Mnohí ju považovali za vedúcu uctievačku Satana v SŠA, potom ako sa jej muž, George Bush st. stal senilným, zhodujú sa zdroje CIA a iné zdroje. Barbara bezpochyby stratila chuť žiť, aby nevidela svojho muža a svojich synov stáť pred tribunálom pre obvinenie z masovej vraždy a vojnových zločinov v súvislosti s útokmi 9/11, vojnou v Iraku, Fukušimou atď.

V tomto svete falošných správ a počítačovej grafiky však existuje mnoho otáznikov o okamihu tohto oznámenia úmrtia a správach, zverejnených v tejto súvislosti. Učebnicovým príkladom je spravodajská relácia TW News 24h nižšie, v ktorej v 46 sekunde môžete vidieť Barbaru Bushovú, ako sleduje svoj vlastný pohreb spolu so zomrelou Nancy Reaganovou.

Aj počítačoví experti kanadskej tajnej služby tvrdia, že široko publikovaná fotografia bývalých prezidentov, ako sa zúčastňujú pohrebu Barbary Bushovej, je jednoznačne „zle vyrobená fotka vo Photoshope“. Fotografia je teraz systematicky sťahovaná zo stránok korporačných médií, môžete si ju však pozrieť nižšie.

Tých, ktorí si ešte stále myslia, že „vidieť znamená veriť“, keď ide o videá a digitálne fotografie, nabádam, aby si pozreli verejnú prezentáciu nižšie z 13. apríla, na ktorej Dr. Supasorn Suwajanakorn, počítačový inžinier z Google’s Brain Division, predvádzal sfalšované videá, ktoré vyrobil z bývalého prezidenta Baracka Obamu (odkaz).

Takto je možné, že celá záležitosť okolo pohrebu Barbary Bushovej je sfalšovaná a „smrdí podvodom zo strany deep state“, povedal istý vyššie postavený zdroj CIA.

Zdroje Pentagonu tvrdia, že Donald Trump odmietol zúčastniť sa pohrebu Barbary Bushovej na základe informácií, ktoré získal potom, ako bývalý pomocník viceprezidenta Dicka Cheneyho z čias Busha „otočil“ a poskytol svedectvo proti svojim vtedajším šéfom za prísľub stiahnutia obvinenia.

Opäť to môže byť iba náhoda, ale v čase, keď sa vysielali zábery z pohrebu, došlo k veľkej explózii a požiaru v blízkosti Bushovho domu v Houstone, v štáte Texas (odkaz).

Zdroje Spoločnosti Bieleho draka [SBD] uvádzajú, že sfalšované správy o pohrebe boli navrhnuté kabalistami, aby zakryli obrovské porážky, ktoré zažívajú, zatiaľ čo na najvyšších satanistov sa poľuje na celom svete. Je pravdepodobné, že žiaden masový vrah z Bushovej rodiny nebude dlho žiť, ak je vôbec ešte nažive, hovoria zdroje SBD v Texase.

Ďalšou významnou smrťou minulý týždeň bola smrť Matthewa Mellona, dediča rodinnej banky Mellonov [The Bank of New York Mellon Corporation] a člena jednej z rodín, ktorá vlastní Federálny rezervný výbor [Federal Reserve Board]. Členovia rodiny Mellonov mali vážne roztržky s ďalšími spolumajiteľmi FED-u, Rockefellerovcami (Clintonovcami), zatiaľ však nie je jasné, či to súviselo s predčasnou smrťou Matthewa vo veku 54 rokov (odkaz).

Francúzska vetva rodiny Rothschildovcov oznámila, že 37-ročný Alexandre de Rothschild prevzal [biznis] od svojho otca, 75-ročného hľadaného zločinca, Davida de Rothschilda (odkaz).

Zdá sa však, že gnostickí ilumináti nie sú ochotní strpieť pokračujúcu kontrolu zo strany Rothschildovcov a informovali autora tejto správy, že „kontaktovali agenta Nebojsu, so žiadosťou, aby konal proti Zürichu, Švajčiarsko“.

To môže byť dôvod, prečo francúzsky bábkový prezident Emanuel Macron, otrok Rothschildovcov, navštívi tento týždeň SŠA, aby poprosil o ochranu výmenou za zmenu režimu Rothschildov.

Gnostici majú pravdepodobne dobrý dôvod na nedôveru voči Rothschildovcom. Eric Fioril, predseda Francúzskej prechodnej rady [French Transition Council], tvrdí, že Macron je zapojený do finančných a iných trestných činov na vysokej úrovni. Rada má dôkaz, že Macronov režim sa snaží vo Francúzsku vyvolať občiansku vojnu využitím štátnych zbrojárskych výrobcov na dodávky zbraní takzvaným „islamským teroristom“ vo Francúzsku. „Naše zdroje nám dali vedieť, že niektorí z našich hlavných výrobcov útočných zbraní prijímajú objednávky od Izraela, prípadne Saudskej Arábie, prípadne klientov Zálivu. Faktúra ide tam, ale pušky, rakety a munícia sú dodané džihádistickým skupinám vo Francúzsku v nestabilných predmestských oblastiach“, dodáva. To spôsobuje všetky možné druhy problémov a postavilo Francúzsko na „okraj občianskej vojny“, hovorí.

Z týchto informácií rozviedky vyplýva, že je to „viac ako iba hrubá nedbanlivosť“ zo strany vlády. Biele klobúky vo francúzskej tajnej službe a v polícii nemôžu zatvárať oči touto činnosťou. Fioril tiež poznamenáva, že „vďaka všeobecnému elektronickému monitorovaniu v našej krajine môžeme takéto ťažko ozbrojené džihádistické skupiny na našej pôde poľahky rozložiť za menej ako 10 dní, ak necháme plne spolupracovať naše biele klobúky v IC (francúzsky ekvivalent NSA, alebo počítačová inteligencia) a naše bezpečnostné sily. Vláda sa dopúšťa učebnicovej vlastizrady a armáda má legitímny dôvod zatknúť našu nelegitímnu vládu“, uzatvára.

Francúzske biele klobúky, ako inak, zakopli o satanský plán slobodomurárskej lóže P2, ktorý sa snaží vyvolať vojnu medzi islamom a kresťanstvom s cieľom vytvoriť jedno svetové náboženstvo, ovládané slobodomurármi.

V každom prípade, pokus satanistov využiť falošný sýrsky útok jedovatým plynom (už šiesty takýto odhalený falošný útok) ako zámienku na útok na Sýriu a vyvolať tak 3. svetovú vojnu (Armagedon [biblickú bitku]) bol odhalený ako vojnový zločin založený na podvode. Informujú o ňom teraz dokonca aj také hlásne trúby, ako sú nemecké štátne médiá (odkaz).

Medzitým SŠA uviedli, že „kalifornský ľavicový guvernér Jerry Brown bol donútený vyslať 400 vojakov Národnej gardy na mexickú hranicu, keďže Trump likviduje hollywoodskych pedofilov a operácie obchodovania s ľuďmi v prístave Long Beach [druhý najväčší kontajnerový prístav v SŠA, podľa júdapédie].

Okrem toho, špeciálny vyšetrovateľ Robert Mueller čoskoro „dokončí lov čarodejníc“, keď obviní Hillary Clintonovú. To môže byť odkaz na skutočnosť, že teraz, keď je Barbara už mimo, je teraz najvyššou čarodejnicou, ktorá ešte stojí.

Zdroje tiež informujú, že „po mnohých mesiacoch v zákulisí sa [bývalý newyorský starosta Rudolph] Giuliani napokon pripojil k právnemu tímu Trumpa, ktorý je spolu s Muellerom pripravený zamerať sa na páchateľov útokov 11. septembra, čiže Bushov gang a Izrael.“

„S mierovou zmluvou, ktorá formálne ukončí kórejskú vojnu, môže byť Izrael pod hrozbou odhalenia jeho role v útokoch 11. septembra [New York] a 11. marca [Fukušima] donútený dosiahnuť mier so Sýriou vrátením Golanských výšin“, uzatvárajú zdroje.

Mierová dohoda v Kórei by podľa japonských vojenských spravodajských zdrojov odhalila aj mnohých zločincov na vysokej úrovni v americkej armáde situovanej v Japonsku. Podľa ručne písanej poznámky, predloženej autorovi tejto správy, zdroje uvádzajú, že americká armáda v Japonsku je teraz rozdelená na ľudí, ktorí prevádzkujú leteckú základňu Yokota, a tých, ktorí sú umiestnení v tábore Zama, obe miesta sa nachádzajú neďaleko Tokia. Ľudia v Yokote podporujú režim Šinzóa Abeho a pokračujúce maskovanie zločinov vo Fukušime, zatiaľ čo tí, ktorí sú v tábore Zama, podporujú zmenu režimu a odhalenie pravdy o Fukušime, tvrdia zdroje. Dúfajme, že prichádzajúci veliteľ tichomorských síl, admirál Philip Scot Davidson, vyčistí [armádu od] vojnových zločincov, keď formálne prevezme velenie.

Z ostatných správ z minulého týždňa: Turecko oficiálne požiadalo, aby Federálny rezervný výbor vrátil všetko turecké zlato v jeho dŕžave. Táto žiadosť je pravdepodobne spojená s tajnými rokovaniami týkajúcimi sa vysokopostaveného agenta CIA v Turecku, Andrewa C. Brunsona. Oficiálne je Brunson evanjelickým farárom Cirkvi Izmirského zmŕtvychvstania, malej protestantskej cirkvi s približne 25 členmi. Bol zatknutý v rámci čistiek po zmarenom pokuse o turecký štátny prevrat v roku 2016, v ktorých boli uväznené desaťtisíce členov tureckej armády, štátnych zamestnancov, pedagógov, akademikov, disidentov a novinárov.

Najmenej 66 amerických senátorov sa vyhráža „opatreniami“ proti Turecku, ak nebude prepustený. „Prečo by tak veľa senátorov utekalo na pomoc skromnému kazateľovi a hrozilo Turecku dôsledkami, ak ide iba o duchovnú osobu?“, kladie otázku informátor CIA a poznamenáva, že Turci sa ho pokúšajú vymeniť za Fethullaha Gülena, agenta SŠA. Gülen rozhodne vie o satanistoch priveľa na to, aby ho vydali, takže Brunson „bude pravdepodobne obetovaný“, uzatvára zdroj (odkaz).

Na základe ďalšieho vývoja minulý týždeň sa zdá, že „nosenie alobalovej čiapky“ nemusí byť až tak bláznivé, ako je to prezentované. Informácie amerického vládneho úradníka poskytnuté tlači odhalili podrobnosti o energetických technológiách, ktoré slúžia na to, aby zacielené osoby počuli hlasy, cítili bolesť atď. (odkaz).

Poznámka na záver, ktorá dokazuje, že buď má autor tejto správy priateľov v komunite elektronického monitorovania, alebo že si táto komunita robí svoju prácu lajdácky. Nedávno mi môj telefón ukázal, že mi volal „Paul“ a dvaja ďalší ľudia.

Zdroj: benjaminfulford.net

Preklad: ďurino, apríl 2018

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/5 (32 votes cast)
Masívna satanistická ofenzíva sa chýli ku koncu a začína sa protiútok, 4.6 out of 5 based on 32 ratings

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *