List od Nového svetového poriadku

Nasledujúci text nie je nič pre slabé nervy. Ide o takzvaný List od Nového svetového poriadku. Do podrobností opisuje všemocné výplody človeka, ktorý je toho názoru, že spoločne so svojimi komplicmi je absolútnym vládcom sveta. List pochádza z čias po útoku na Srbsko (1998/99), po afére Lewinskej (1998) a pred prvým zvolením George W. Busha (v novembri 1999) za amerického prezidenta. Zjavne je určený Američanom, no týka sa nás všetkých. Bez ohľadu na to, či ho napísal zástupca NWO/globalizácie alebo niekto iný, to, čo list opisuje, sa v súčasnosti deje.

NAJDRAHŠÍ SVETOOBČANIA!

Je zrejme na čase vysvetliť vám, ako sa majú niektoré veci, ktoré vás v posledných desaťročiach miatli. Nuž, je dobré, aby ste niektorým z týchto vecí rozumeli. Aby ste vedeli, ako sa najlepšie správať v Novom poriadku, ktorý na vašej Zemi vznikne. Chceme, aby ste boli schopní celkom sa otvoriť našej novej spoločnosti a integrovať sa. Urobiť tak by bolo vo vašom najlepšom záujme. V prvom rade by bolo dobré, aby ste v záujme lepšej spolupráce rozumeli niektorým našim cieľom. Nemôžem vám vymaľovať tvrdé časy, ktoré vás očakávajú, ak nám budete klásť odpor. Máme možnosti, ako zatočiť s oponentmi. Poviem vám iba toľko, že na to, aby ste zvrátili dianie, je príliš neskoro. Dni, kedy ste mohli zakročiť, už dávno uplynuli. Plne ovládame planétu, vaše financie a médiá.

Pre žiaden národ ani žiadnu moc už neexistuje možnosť zvíťaziť nad nami. Máme oči v každej krajine sveta, na každej vládnej úrovni. Vieme, čo sa plánuje, pretože naše uši a oči sú všadeprítomné. Štátne tajomstvá sú nám úplne bežné. Čína nedávno obvinila médiá v USA, že v súvislosti s Kosovom klamali. Ach, vy hlúpi ľudkovia, samozrejme že klameme. Takýmto spôsobom držíme ľudí v neistote. Pre nás je predsa iba dobré, keď sa ustavične zamotávate do kontroverzií.

Videli ste tú cirkusovú tolkšou (myslí sa zrejme aféra M. Lewinskej)? Niektorí z vás si myslia, že sme liberáli. A konzervatívci sú tí dobrí. V skutočnosti obe strany slúžia našim cieľom. Každá strana slúži iba na základe nášho súhlasu. Nemajú, pochopiteľne, dovolené odhaľovať, ako sa veci skutočne majú. Tým, že na každej úrovni rozdúchavame kontroverzie, nikto nevie, čo robiť. Takto uprostred toho celého zmätku napredujeme a dokončíme, čo chceme, bez meškania.

Len sa pozrite na prezidenta Spojených štátov (vtedy Bill Clinton). Aj keď pravidelne prehrá každú známu skúšku sily, nikto ho nedokáže zastaviť. Pokračuje vo svojej práci a robí, čo od neho požadujeme. Kongres nemá žiadnu moc, zastaviť ho. Plní našu vôľu, pretože veľmi dobre vie, že inak by sme ho pri jeho charakterovej slabosti ihneď nechali padnúť. No nie je to z našej strany znamenitá stratégia? Nemôžete nás postaviť pred súd, pretože nás vôbec nevidíte a súdy sú tiež v našich službách.

Usmerňujeme skrátka všetko. Takto nikdy neviete, koho napadnúť. Podľa môjho názoru je táto neviditeľná ruka výborne zariadená a vo svojej dokonalosti nemá historického predchodcu. Vládneme svetu, a svet nedokáže zistiť ani len to, kto mu vládne. Je to doslova zázračné. V našich médiách vám prezentujeme presne to, čo od vás chceme, aby ste robili. Naši malí otroci poslúchajú bleskovo. Môžeme vyslať americké a európske vojská, kam, kedy a za akým účelom chceme, a vy horlivo spravíte to, čo potrebujeme. Koľko dôkazov ešte potrebujete?

Na náš príkaz opustíte svoje domovy i rodiny a potiahnete do vojny. Stačí, aby sme vám narozprávali zopár nezmyslov z pultu prezidenta alebo vo večernom spravodajstve, a už ste všetci pripravení s oduševnením urobiť to, čo chceme. Môžete robiť iba to, čo vám podhodíme.

VÁŠ MÁRNY ODPOR

Ak sa niekto z vás pokúsi klásť nám odpor, máme možnosti na to, aby sme ho zosmiešnili, ako sme to už neraz aj spravili. S pobavením sme využili hnutia, aby sme svetu ukázali, že každý odpor je márny. Ľudkovia, ktorí tam so zbraňou pochodujú sem a tam, vyzerajú hlúpo. Oni sa majú postaviť nášmu vojsku? Veľkoryso sme vás zdanili a peniaze sme použili na výrobu tak rafinovaných zbraní, proti ktorým skutočne vôbec nič nezmôžete. Vaše vlastné peniaze poslúžili na ukovanie reťazí, ktorými vás spútavame. Koniec koncov, ovládame všetky peniaze.

Možno si niekto z vás myslí, že nám ujde tým, že si kúpi kus pôdy a v záhrade si pestuje úrodu. Dovoľte mi pripomenúť, že ešte aj vtedy nám stále platíte základný úrok. Môžete si ho nazvať trebárs ako základnú daň, ale stále prúdi k nám. Bez ohľadu na to, čo chcete podniknúť, potrebujete na to peniaze. Ak nám základný úrok nebudete odvádzať, vezmeme si vašu pôdu a predáme ju niekomu, kto nám ho platí. Myslíte si, že také niečo nemôžeme? Základným úrokom platíme indoktrináciu vašich detí vo verejných, nami prevádzkovaných školách. Našim želaním je, aby sa dobre vycvičili v našom systéme zmýšľania. Vaše deti sa naučia to, čo chceme, aby sa naučili, a čo vy zaplatíte o. i. vašim základným úrokom. Tieto fondy sú používané aj na ďalšie naše projekty. Naši služobníci sú za svoju prácu koniec koncov dobre platení.

Možno pochybujete o tom, že vaše deti patria nám, alebo že máme nad nimi takú kontrolu. Veď na to zavčasu prídete. Môžeme vyhlásiť, že zneužívate svoje deti, keď ich capnete po zadku. A už vám ib odoberieme. Ak sa nepodvolíte školskej indoktrinácii, môžeme vás obžalovať zo zanedbávania vašich detí a zmocniť sa ich. Vaše deti nepatria vám. Patria nám. Musíte ich očkovať, musíte ich, keď o tom rozhodneme, priviesť ich do našich nemocníc. Inak vám ich vezmeme. Viete to vy, a vieme to aj my.

Vďaka nášmu elektronickému obchodovaniu môžeme vidieť, kde sa nachádzate, čo si kupujete a koľko peňazí na nákup máte. Čo myslíte, ako prichádzame k našim mesačným finančným štatistikám? Pomocou internetu a iných prostriedkov dokážeme dokonca zistiť, ako zmýšľate a čo hovoríte. Aj keď vôbec nie je dôležité, čo si myslíte, pokým robíte to, čo chceme. To, čomu veríte (v zmysle presvedčenia), sú však v každom prípade hlúposti.

Ak si však myslíte, že máte stúpencov, a my zistíme, že by ste naše plány mohli nejako ohroziť, tak máme prostriedky, ako s vami vybabrať. Máme pre vás pripravenú Pandorinu skrinku nepriazne. Dovtedy vás môžeme stavať pred súd, až sa odtiaľ nedostanete. Pod tou či onou zámienkou vás poľahky zbavíme všetkého vlastníctva. Dno nášho mešca, z ktorého môžeme platiť našich právnikov, je nevyčerpateľné. Je plnený vašimi daňami. Vy takú veľkú zásobu peňazí nemáte. My už vieme, ako deliť, ako dobyť. Či sme našimi prostriedkami nepriviedli k pádu vládcov celých krajín? Myslíte si, že drobný človiečik ako vy je pre nás nejaký problém?

VAŠE ORGANIZÁCIE, KTORÉ VÁS IBA SKLAMÚ

Poďme sa pozrieť na vaše náboženstvá a takzvanú “morálnu väčšinu”. Vychutnali sme si, keď sme použili to úbohé hnutie na zosmiešnenie celej tej kresťanskej viery. Títo hlupáci, ktorí túto organizáciu vedú, končia vždy so stekajúcimi vajcami po tvári. Vždy sme ju tlačili do postavenia, v ktorom sa musí brániť. Propagandou našich médií môžeme zariadiť, že vaše organizácie budú v skutočnosti vyzerať ako noví radikálni útočníci. Ak to poslúži našim cieľom, poľahky môžeme využiť jednu stranu na to, aby útočila na stranu druhú. Pre nás to nerobí žiaden rozdiel, vám však podsunieme vieru, že existujú dve strany, ktoré bojujú za svoje osobitné pozície. To pomáha, aby záležitosť vyzerala férovo a slobodne, pretože veď každý má hlas. V skutočnosti existuje iba jedna strana so všetkými možnými maskami. Vy ste však neschopní prekaziť nám naše ciele. Ako vidíte, môžeme si robiť to, čo chceme. A nemôžete proti tomu nič urobiť. Nebolo by rozumné, aby ste nás jednoducho poslúchali a slúžili nám? Inak vás pohltíme vo vašom odpore, o ktorom si myslíte, že vám dá slobodu. Nemôžete sa oslobodiť. Skúste si predstaviť, ako by ste to asi mali dokázať. Dodávame vám palivo pre vaše autá. Kedykoľvek si zmyslíme, môžeme ho zneprístupniť pod zámienkou, že je nedostatok prírodných zdrojov. A čo ak sa vaše auto poškodí? Bez nás nezískate žiadne náhradné diely. Všetky peniaze, ktoré používate, poskytujeme my. Stačí si len pomyslieť, a tok peňazí zastavíme alebo zorganizujeme ich úplný pád. Môžeme prezidentovi prikázať, aby peniaze vyhlásil za bezcenné a že potrebujeme peniaze nové. Všetky vaše hromádky peniažkov sa v okamihu stanú bezcennými.

Nepotrebujete azda žiadne potraviny? Ak to bude potrebné, môžeme zorganizovať štrajk vodičov nákladných áut, ktorý ochromí distribúciu potravín do miestnych obchodov. Mohli by sme vás vyhladovať, kedy len budeme chcieť. Máte potravu iba preto, lebo sme ju pre vás pripravili z nášho stola. Počas obdobia veľkej depresie (1929/32) sme ovládali potraviny. Za plotmi sme hromadili celé kopce potravín a nechali ich skaziť. Vyhladovaní ľudia boli potom prinútení, drieť v našich pracovných lágroch, aj keď potravín bolo viac než dosť.

Skutočne si myslíte, že nás dokážete poraziť? Tvrdíte, že si obstaráte zlaté mince, aby ste, keď krach príde, mali nejaké prostriedky. Nuž, mohli by sme jednoducho prijať zákon, ktorý vlastníctvo zlata postaví mimo zákon, ako sme to v minulosti už urobili. Ak by sme vám potom našli zlato, jednoducho ho skonfiškujeme a vás pre porušenie zákona posadíme do chládku. Počas pobytu v chládku by sme vás povolali pracovať v našich väzenských zariadeniach. V súčasnosti sme navrhli také pracovné lágre v našich väzniciach, ktorým sa nikto nebude chcieť postaviť. Ľuďom povieme, že vrahovia nech za svoj nocľah platia.

Zdá sa, že nikto si neuvedomuje, že máme tú moc, poslať do chládku aj pestovateľov paradajok. Mohli by sme vydať zákony, ktoré zakážu záhrady, a potom predložiť nejaké vedecké dôvody, prečo si máte svoje potraviny kupovať iba z našich zdrojov. Keď vás niekto uvidí pestovať paradajky, oznámi nám to, a potom vás necháme pracovať na našich poliach.

Ach, vy sprostí nacionalisti, niet pre vás úniku. Vaše zajatie sme naplánovali dlho predtým, než ste sa narodili. Vaši učitelia a farári už celé generácie formovali vaše myslenie v náš prospech. Vôbec netušíte, ako by ste mohli uniknúť nášmu vplyvu, iba ak by ste spáchali samovraždu. No len do toho, spáchajte samovraždu! Nám to iba pomôže vyrovnať sa s preľudnením. Nemôžete nám ublížiť, postaviť sa nám, dokonca ani len pochopiť, čoho sme schopní. Hádžem vám pod nohy iba týchto niekoľko zrniek, aby ste, ak máte trocha rozumu, poslúchali a plnili naše požiadavky.

VAŠE KONTROLOVANÉ MYSLENIE

Hollywood prevádzkujeme my. Filmy ako Terminátor a Armagedon sme spolu s mnohými inými vyrobili iba na to, aby ste sa riadili našimi pravidlami. Bolo vám vštepované, aby ste mali z násilia pôžitok. A až vás pošleme, aby ste zabili nejakého vami vytvoreného zlosyna, aby ste spúšť stlačili bez akéhokoľvek zaváhania. Do nákupných pasáží sme vám pripravili hry plné násilia, aby sme vaše mladé duše navykli na tento spôsob boja. Dostali sme vás tak ďaleko, že našu políciu a ozbrojené sily vnímate ako tých dobrých. A podrobujete sa veciam, ktoré by ešte pred niekoľkými desaťročiami boli nemysliteľné.

Naše prefíkané programy sú všetky postavené tak, aby vám uľahčili podrobiť sa novému svetovému poriadku a aby ste dokonca pomáhali pri jeho presadzovaní. Filmy Star Trek a iné výtvory tohto druhu vás naučili poslúchnuť príkazy nových medzinárodných vládcov. Ach, vy hlúpi ľudkovia, mysleli ste si, že ste zabávaní, zatiaľ čo v skutočnosti ste boli vyučovaní alebo, ako by som to formuloval ja, “vaše mozgy boli vymývané” prípadne ste boli “podrobovaní kontrole myšlienok ”.

Mimochodom, videli ste nový diel Star Wars? Aké majstrovské dielo psychickej manipulácie! Ľudia vedú konferenciu s neopísateľnými monštrami, a všetci konferujú v angličtine.

Pýtam sa, kde sa asi tieto vesmírne monštrá naučili anglicky. Aká myšlienková prostota občana! To, že bol unesený do rozprávky, ho ani len nenapadne. Reklamy na Star Wars sme napchali, kde sa dalo. Našli ste ich v supermarketoch, na uliciach a v množstve našich ďalších nákupných zariadeniach. Chceme, aby ste sa z tohto filmu niečo naučili. Tiež by sa dalo možno povedať, že existuje niečo, čo nechceme, aby ste sa naučili. Tak či onak, dostaneme to, čo celou tou vecou zamýšľame.

Aby sme uspali vašu opatrnosť, poučili sme našich zvolených zástupcov, aby vzbudzovali dojem, že sa bránia zlu z násilia, ktoré šírime. Prezident Clinton teraz hovorí proti násiliu v hollywoodskych filmoch. To síce problém vôbec nerieši, ľudia si však vďaka tomu budú myslieť, že na probléme sa pracuje. Sex a násilie sú najlepšie sily, ktoré nám pomáhajú dosiahnuť naše ciele. Ako len ľudia prskajú, keď majú prísť o svoje predstavenia plné sexu a násilia. Takto im všetko to, čo si želajú, postavíme priamo pred oči. Tak ich zamestnáme, že nakoniec nebudú mať vnútornú celistvosť a duševnú silu dostatočnú na to, aby sa starali o skutočne dôležité veci. A zostanú plne v našich rukách.

Prezident Clinton bol pre nás veľmi užitočný. Vedeli sme čo je zač, a to ešte skôr, ako sme z neho spravili prezidenta. Odhaliť ho nám pomohlo, aby sme odbúrali morálny postoj mládeže, čo je pre nás výhodné. Ešte krajšie pre nás boli márne snahy tých, ktorí si mysleli, že by ho mohli zosadiť proti našej vôli. Je pre nás užitočný, a preto nikto ho nezosadí skôr, kým na to nebudeme pripravení.

Prepáčte mi, ak sa vám bude zdať, že si robím posmech zo systému vašej viery. Je však dosť zastaraný. To nemáte žiadne oči, aby ste videli, aké sú tie vaše slobody deravé? Vaše vznešené úvahy o nich vôbec nič neznamenajú. Môžete robiť iba to, čo povieme, že to môžete urobiť. Prezidenta zosadíme, až keď budeme chcieť. A vodca, ktorého posadíme do jeho funkcie, tam bude iba do okamihu, keď sa rozhodneme, že tam chceme mať niekoho iného. Potom vám predhodíme nami zvoleného vodcu, a vy si zvolíte čo chceme a koho chceme. Takto vám ponecháme tie deravé volebné zábavky a vieru, že o svojom novom prezidentovi ste rozhodli vy.

NAŠE HLBOKÉ TAJOMSTVO

Ako by mohlo existovať niečo ako vojnový zločin? Celý pôvab vojny predsa spočíva v tom, že prestanú platiť zákony. Je zábavné pozorovať, ako sa národy pokúšajú viesť vojnu podľa zákonov, ktoré sme im dali. Jediný skutočne existujúci vojnový zločin je zločin byť proti nám. Každý, kto je proti nám, porušuje zákon. Ako ste videli, máme na háku činy tých, ktorí sú za nás. Nebol azda Nelson Mandela terorista, ktorý nastraženými bombami zabil mnoho svojich priateľov? My sme z neho spravili hrdinu.

Keď nastane vojna, kašleme na zákony. Robíme si čo chceme, kedy to chceme a kde to chceme. Národy by sme mohli vyhladovať na smrť, mohli by sme zruinovať civilizácie a zorganizovať iné hrôzy, za ktoré potom postavíme pred súd našich nepriateľov.

Zločincov je neúrekom. Mohli by sme nejakého vyčarovať všade tam, kde sa nám to hodí. Je to skutočne zábavné. Ja v podstate nemám veľký zmysel pre humor, ale často sa musím rehotať pri pohľade na absolútnu absurdnosť pojmov, ktoré vám predkladáme a ktoré ochotne prijímate.

Čudujete sa, že vodcovia sveta z nás majú strach? Dobre vedia, že nemajú žiadnu inú moc ako tú, ktorú im zapožičiame. Nemáme strach z Ruska alebo Číny, pretože ich systém už máme plne pod kontrolou. Čína vie, že jedným ťahom pera môžeme zmraziť všetky jej pobočky a všetok kapitál v Amerike. Využívame národy tak, ako to uznáme za vhodné. Každý vie, že sa k nám musí pridať, inak zomrie. Našťastie sme mali zopár takých, čo sa nám postavili na odpor. Užitoční idioti, ktorí ostatným vodcom sveta ukázali, čo s nimi spravíme, ak sa nepodriadia. Slávu možno dosiahnuť iba vtedy, keď budete plniť naše ciele a konať podľa našich pokynov. Ak sa niekto vzoprie, výsledok bude podobne smutný a tragický. Znovu však zdôrazňujem: Ak nechcete byť ušetrení, vôbec s tým nemáme problém. Použijeme vás na to, aby sme zmenšili problém s preľudnením.

VAŠA HLÚPA REBÉLIA PROTI NÁŠMU PANSTVU

Niektorí z vás si mysleli, že nás môžu zadržať tým, že nastražia bombu do niektorej z našich potratových kliník alebo vládnych budov. Hlúpe duše! Ako by nám to mohlo ublížiť? Dosiahnu iba to, že nám dajú podnet, aby sme obyvateľstvo kontrolovali ešte viac a naložili mi ešte viac bremien. Celkom nám to vyhovuje, keď sa búrite a niečo vyhodíte do vzduchu. Aspoň nám dáte dôvod na to, aby sme prijali ešte viac zákonov proti všetkému, čo by prispelo k vašej nezávislosti od nás. Keby niekto z vás čas od času niečo nevyhodil do vzduchu, nemali by sme žiaden dôvod obmedzovať vás ešte viac. To skutočne nevidíte, aké nemožné je pre vás klásť odpor? Čím viac sa hýbete, tým viac pritlačíme. Našim kráľovstvom je ríša peňazí. Pardon, musím priznať, že sme vládcovia kráľovstva nepeňazí. Mali by ste si uvedomiť humor tohto zistenia. Dali sme vám zopár kúskov papiera či niekoľko čísel na obrazovke vášho PC, ktoré sme pomenovali peniaze. Nie sú ničím kryté ani podložené, iba tým, čo vyhlásime, že sú tým podložené. Vytvárame ich z ničoho. Tlačíme ich. Požičiavame ich. Dávame im hodnotu. Berieme im hodnotu. Všetko, čo súvisí s peniazmi, je v našich rukách. Len si pomyslite, akí ste bez peňazí bezmocní. Ak sa pokúsite klásť odpor, môžeme zablokovať váš úver a zmraziť vaše účty. Vašu hotovosť možno veľmi ľahko stiahnuť. Vytvorili sme toľko pravidiel v oblasti života, že bez peňazí už nemôžete žiť.

Ak si niekde v krajine vlády rozložíte stan, do dvoch týždňov musíte ísť niekam ďalej. Za dva týždne toho veľa nezožnete. Na mnohé cesty v prírodných parkoch možno vstúpiť iba s povolením. Vydali sme zákony, ktoré vám nedovolia zdržiavať sa s obytným automobilom na jednom mieste určitý čas. Nikdy vám to neprišlo smiešne, že sme vám dovolili natrvalo bývať v škatuli, nie však v obytnom automobile, iba ak by stál v kempingu podliehajúcom zdaneniu? Nuž, chceme, aby ste pekne ostali v systéme.

Keď si kúpite nejaký dom, dostaneme nielen príjmy z daní na plnenie našich cieľov, získame aj rastúce úroky z pôžičiek. Už len úrokmi môžete svoj dom pokojne preplatiť aj dva-tri razy. Úroky sú tiež zdanené, čo je tiež jednou z oblastí vplyvu, o ktorej rozhodujeme. Neprajeme si, aby ste z toho vyšli bez toho, aby nám niečo kvaplo. Preto je to tak, ako to je. Patríte nám. Nedovolíme nakupovať alebo predávať mimo našich autorizovaných ustanovení. Ak pôjdete proti nám súdnou cestou, na súde vás stiahneme z kože a na konci ste to vy, kto prehrá. Ak siahnete po násilí, strčíme vás do niektorého z našich pracovných lágrov, presnejšie povedané, do nášho väzenského priemyslu.

Aby ste dokázali fungovať, potrebujete naše peniaze, našu zábavu, naše palivo a naše zariadenia. A keď ich nemáte, cítite sa mizerne. Tým ste predurčení na to, podriadiť sa našej vôli. Veď už ani neviete ako myslieť, potom čo sme dôkladne vykastrovali vaše náboženstvo, vašu vieru v Boha. Teraz máte už iba seba. My sme však toto vyššie Ja dostali, aby sme sledovali výlučne sami seba.

Dúfam, že táto malá správa stačí na to, aby ste si vytvorili predstavu o tom, čo nové tisícročie znamená. Dvadsiate prvé storočie je naše storočie. Môžete vstúpiť, ak budete robiť to, čo sa vám prikáže. Nemáme v úmysle zapodievať sa s vašimi takzvanými ľudskými právami a vašou takzvanou ústavou. Tie vecičky slúžili istý čas na dosiahnutie našich cieľov. Vaša ústava je na smiech. Mohli by sme si s ňou spraviť, čo len chceme. Nikdy vám nenapadlo, že vaša ústava bola pred 50 rokmi použitá na zákaz potratov. A keď sme sa rozhodli, že potraty zlegalizujeme, na zdôvodnenie sme použili presne tú istú ústavu.

Vaše ľudské práva sú iba to, čo povieme, že sú, a vaša ústava je iba to, čo povieme, že je. Barličku ľudských práv sme využili na to, aby sme veci udržiavali v pohybe. Čím viac, tým lepšie pre nás, až budeme mať všetko úplne pod palcom. Možno vás tento list naštve, keďže píšem otvorene. To je však pre nás skutočne úplne nedôležité. Aké blbé pre vás, však?

Vy zombícke ovečky…

Zdroj

Preklad z nemčiny ďurino, november 2012

7 komentárov k “List od Nového svetového poriadku”

 1. Ešte tam pridaj kecy z náboženských stánkov o vymyslených postavičkách typu Ježiš alebo Mohamed, v mene ktorých sa tiež na povel zabíja.

 2. Neviem, či je list skutočne reálnym dokumentom nejakej svetovej organizácie, osobne na nejakú absolútnu ľudskú moc neverím. V každom prípade už len zopár viet zdôrazňuje neistotu vypovedanej „bohorovnosti“. Snaha zdôrazňovať vlastnú neporaziteľnosť vychádza len od toho, kto má naopak strach a niečoho sa bojí. Takže o čo ide?

  Koniec starého sveta falošnej moci započal dávno a melie postupne všetky systémy založené na egoizme a strachu, ľudstvu sa rozpadajú pred očami. Báť sa má dôvod len ten, kto egoizmus podporoval a živil. A každá organizácia sa skladá z jednotlivcov.

  1. Asi nie je podstatné, či je list autentický, či to písal človiečik s obrovským egom alebo nejaká organizácia, alebo ho niekto napísal ako iróniu. Z môjho pohľadu je dôležité, že (aj keď svojsky) presne opisuje dianie okolo nás.

   1. Áno, to je fakt, ale príčinou je temnota ovládajúca masy. Temnota ducha sa dotýka každého, kto sa upína na svetskú moc a nádej, že je to zasa svetská moc, ktorá ho zo svojho problému vylieči. Temnota ľahko ovláda masy tak, že manipuluje hlavami mocných, ktorí budia potom zdanie, že sú sami vládcovia. Smiešne. Tiež sú otrokmi – temnoty. Mocní, bohatí s veľkým vplyvom, ale otroci slúžiaci Zlu.

    Netreba však ľutovať žiaden národ ani jednotlivcov, že padli do osídiel akejkoľvek moci. Ľudský duch je slobodný, nepotrebuje sa podriaďovať nikomu. Sám sa má hýbať a napĺňať život tak, ako ho učil Stvoriteľ, ktorý mu dal k tomu veľa pomocí i živých obrazov ako fungujú Zákony vesmíru. Ak je však natoľko lenivý, že si nechá predkladať od druhých ako má žiť, je to jeho problém, nie zlej moci, a jeho život je potom aj jeho osud.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *