Let MH17 – tušenie súvislostí

8. marca 2014 odštartoval let MH370 spoločnosti Malaysia Airlines z medzinárodného letiska Kuala Lumpur do Pekingu. Lietadlo zmizlo za neznámych okolností. Elektronické a očité svedectvá signalizovali, že lietadlo bolo ešte dlho po odmlčaní sa vo vzduchu, kurz s najväčšou pravdepodobnosťou na americkú vojenskú základňu Diego Garcia. Išlo o lietadlo Boeing typ 777.

2H6(ER) with Construction No. 28420, Reg. No. 9M-MRO – See more at: http://www.bollyn.com/are-the-israelis-planning-another-9-11-using-the-missing-777/#sthash.qjptd5S0.dpuf

Ešte koncom roka 2013 spoločnosť GA Telesis na Floride zakúpila identické dvojča zmiznutého lietadla s úmyslom zošrotovať ho. Lietadlu však bolo pridelené nové registračné číslo NG05GT a následne odletelo do Tel Avivu, kde bolo uschované v odľahlom hangári letiska (odkaz).

Vo štvrtok 17. júla 2014 sa nad Ukrajinou, v časti zmietanej bojom medzi fašistickou ukrajinskou vládou a obyvateľmi východnej Ukrajiny, zrútilo za záhadných okolností dopravné lietadlo plné cestujúcich, let MH17, patriace čuduj sa svete opäť spoločnosti Malaysia Airlines. Opäť išlo o lietadlo typu Boeing 777.

Počas konfliktu na Ukrajine, vzdušný priestor nad Ukrajinou ostal pre komerčnú letovú dopravu otvorený. Ukrajinská letová kontrola let MH17 odklonila presne nad Donecko, oblasť zmietanú bojom (odkaz).

Ukrajinská armáda má zúfalý nedostatok bojaschopných stíhačiek, napriek tomu však podľa výpovede španielskeho pracovníka letovej kontroly na Ukrajine, let MH 17 takmer po celý čas letu nad Ukrajinou sprevádzali vojenské stíhačky. Krátko po strate lietadla z radaru do miestnosti letovej kontroly vtrhli neznámi ľudia a skonfiškovali radarové údaje (odkaz).

Na mieste tragédie, vojenský veliteľ proruských „rebelov“ tvrdí, že mŕtvoly cestujúcich zo zostreleného lietadla „nie sú čerstvé“. To znamená, boli mŕtvi dávno predtým, ako lietadlo vzlietlo (odkaz).

Let MH17 bol „zostrelený“ 17. júla o 14.15.

Útočná pozemná operácia Izraela v koncentračnom tábore Pásmo Gaza sa začala 17. júla o 14.00 (odkaz).

N105GT

4 komentáre k “Let MH17 – tušenie súvislostí”

  1. http://www.nwoo.org/2014/08/12/dalsi-konspiracni-teorie-skutecny-let-amsterdam-kuala-lumpur-17-cervence-v-poradku-pristal-malajsii/

   Som presvedčený, že nad Ukrajinou bolo „zostrelené“ falošné lietadlo – to ktoré kúpila firma, ktorá ho previezla do Tel Avivu. Uvidíme, čo povedia sériové čísla trosiek. V Tel Avive lietadlo „pripravili“, vo vhodnom okamhu previezli do Amsterdamu aj so zmrazenými mrtvolami „cestujúcich“.

   Ukrajinský režim dobre vie, prečo ostreľuje miesto trosiek a nechce, aby tam vyšetrovali nejakí špecialisti.

   Existuje video, ktoré na mieste „katastrofy“ na Ukrajine (dymiace trosky) ukazuje poletujúce pásiky slúžiacich na vytvorenie falošnej radarovej stopy (!).

   Za tým smrdí Izrael a jeho intrigy.

   Možno sa dozvieme čoskoro pravdu, viaceré servery analytickov dávajú rozumné odpovede na otázky…

 1. Pokud jde o Rusy dlouho zapíraný sestřel letadla M17 nad Ukrajinou, nad oblastí ovládanou separatisty, tak Holanďané už mají jasno – při analýze trosek byly nalezeny střepiny, které pochází z raketového systému BUK, který v danou dobu měli separatisté (resp. ruští vojáci, kteří byli před tím na cvičení poblíž hranic s Ukrajinou). Viz http://www.rtlnieuws.nl/nieuws/binnenland/bewijs-voor-neerhalen-mh17-door-buk-raket
  Potvrdilo se tak to, co bylo vlastně jasné už na začátku, kdy se separatisté úspěšným sestřelem pochlubili (a tuto zprávu vzápětí rychle smazali, když se ukázalo, že jde o civilní let).

  1. Pilotná kabína je rozstrieľaná guľkami z leteckých kanónov z oboch strán.
   Žid Porošenko dal bezprostredne po páde lietadla skonfiškovať radarové záznamy. Je to, ako keď vodič spôsobí nehodu a odmietne fúkať. Automaticky pil.
   Malajzijčanov, ktorým lietadlo patrilo, vôbec k troskám nepustili. Asi toľko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *