Korporácia SŠA nedodrží termín splatnosti dlhov a hrozí, že otrávi svetové zásoby vody

FulfordSpráva Benjamina Fulforda zo 17. 2. 2020

Vláda Korporácie Spojené štáty nedodržala termín splatnosti 16. februára a teraz sa vyhráža, že otrávi svetové zásoby vody, uviedli zdroje z MI6 a CIA. Takto bola hrozba sprostredkovaná starším zdrojom CIA: „Pamätajte, že čistá voda je život. Stane sa cennejšou, ako zlato. “ Preklad: „Odovzdaj zlato, alebo tvoju vodu otrávime.“

V dôsledku bankrotu americkej korporácie „MOSSAD-IDOD prevzal de facto spravodajskú službu v SŠA“, uvádzajú zdroje z MI6.

„Alebo inými slovami … Rothschildovská banková dynastia – Federálny rezervný systém – požiadala o splatenie pôžičiek a jednoducho zabavila celú krajinu ako bankovú záruku“, uviedli zdroje. Zdroje z Pentagonu to potvrdzujú a tvrdia, že Trumpovu vládu Korporácie Spojené štáty v súčasnosti riadi izraelská skupina pre kybernetickú bezpečnosť v New Yorku (odkaz).

Spoločnosť Bieleho draka a jej spojenci budú reagovať na ich hrozby zintenzívnením úsilia s cieľom  uloviť a pozabíjať chazarských satanistov, až kým sa všetci vzdajú alebo zomrú. Je potrebné mať na pamäti, že títo ľudia sa už desaťročia snažia zabiť 90 % svetovej populácie, a ani naďalej sa im to nepodarí.

Útok na Čínu biologickou zbraňou je dobrým príkladom. Bol navrhnutý tak, aby mal vysokú mortalitu, a keby mali tie správne modely, ľudia v Japonsku, ktorých poznám, by museli zomrieť. Namiesto toho sú satanisti nútení, pomocou výletnej lode a sfalšovaných videí „z Číny“ vykonávať psychologické operácie [psyops] s cieľom šíriť strach. Napríklad podľa článku na nasledujúcom odkaze od Bloomberg News by sa týmto vírusom mali nakaziť dve tretiny svetovej populácie (odkaz).

Panikáriace propagandistické korporačné médiá pracujú nadčasy v šírení strachu a teraz propagujú príchod rojov kobyliek a pandémií. To všetko je súčasťou neúspešného pokusu o udržanie kontroly nad ľuďmi na svete (odkaz1, odkaz2).

Namiesto nosenia masky navrhujem, aby čitatelia použili zoznam uvedený nižšie ako dobrý protijed na umelo šírený strach.

1999/2000: Všetkých nás zabije zlyhanie počítačov pri prechode na nové milénium [Y2K].

2001: Všetkých nás zabije antrax.

2002: Všetkých nás zabije Západonílska horúčka.

2003: Všetkých nás zabije SARS.

2005: Všetkých nás zabije vtáčia chrípka.

2006: Všetkých nás zabijú baktérie E. Coli.

2008: Všetkých nás zabije zlá ekonomika.

2009: Všetkých nás zabije prasacia chrípka.

2010: Všetkých nás zabije ropná havária BP.

2011: Všetkých nás zabije Obamacare.

2012: Všetkých nás zabije mayský „koniec sveta“.

2013: Všetkých nás zabije Severná Kórea.

2014: Všetkých nás zabije ebola.

2015: Všetkých nás zabijú osýpky, ktoré vypukli v Disneylande, a tiež ISIS.

2016: Všetkých nás zabije vírus Zika.

2017: Všetkých nás zabijú falošné správy.

2018: Všetkých nás zabijú karavány migrantov.

2019: Všetkých nás zabijú osýpky.

2020: Všetkých nás zabije koronavírus.

Dajte si pozor na ľudí ako je Leo Zagami (ktorý sám seba opísal ako satanistu), ktorí sa snažia náboženstvo použiť ako krytie pre hromadnú vraždu. Problém je v tom, že máme kriminalisticko-technické dôkazy o tom, že udalosti ako Fukušima a útok na Čínu biologickou zbraňou vykonali ľudia, ktorí sú teraz chytaní, zatýkaní alebo zabíjaní. Svet už sa nenechá oklamať ich trikmi (odkaz).

Napríklad toto päťminútové video je v súčasnosti veľmi relevantné, pretože poskytuje podrobné dôkazy o vakcínach, démonickom Billovi Gatesovi a jeho spoluhráčoch. Máme spoľahlivý dôkaz toho, že farmaceutické spoločnosti sa nás snažia zabiť, a to znamená, že sa musíme brániť akýmkoľvek možným spôsobom (odkaz na video v angličtine).

Za týchto okolností „očakávajte, že čínska komunistická vláda sa pokúsi o odvetné opatrenia proti sionistickej mafii“, uviedli zdroje z CIA.

„Sledujte Izrael, a čo je dôležitejšie (izraelského premiéra Benjamina) Netanjahua.“ Pred niekoľkými týždňami urobil neplánované medzipristátie v Moskve, aby navštívil Putina. Skutočný dôvod: Bibi už vie, že sa ho Číňania pokúsia odstrániť, pretože vedia, že je hlboko zapojený do toho, čo sa odohralo vo Wu-chane a ďalej. Požiadal Putina o ochranu.“

Naše zdroje z FSB nám hovoria, že ju nedostal.

To, čo sa deje, nie je koniec sveta, skôr je to koniec kontroly satanistov nad svetovým finančným systémom. V globálnej ekonomike a na finančných trhoch sa teraz bezpochyby odohrá udalosť typu čierna labuť.

Je príliš skoro na to povedať, aké vlny alebo až cunami prinesie bankrot SŠA. Napriek tomu si môžeme byť istí, že Korporácia Spojené štáty nebude schopná oklamať Ázijčanov ďalším bábkovým Barackom Obamom, ako to urobili v roku 2008, aby ukončili krízu vyvolanú pádom Lehman Brothers.

Naviac, ekonomický kolaps, ktorým svet práve prechádza, začína paralyzovať svetový obchod. Baltic Dry Index, ktorý vyjadruje náklady na lodnú dopravu, je už pod tou úrovňou ktorú dosiahol po kríze Lehman Brothers. Na rozdiel od akciového trhu tento index vychádza zo skutočných, reálne existujúcich lodí a nemožno ho manipulovať peniazmi centrálnej banky, ako akciové trhy.

Keď už hovoríme o „smiešnych peniazoch“ a akciových trhoch, obrázok nižšie ukazuje, ako americký trh akcií pokračuje v raste ešte aj vtedy, keď rastie obchod medzi SŠA a Čínou. Je to súčasť plánovaného zrútenia, ktoré podľa zdrojov z CIA prinesie pád tak americkej ako aj čínskej vlády [odkaz na obrázok nie je k dispozícii].

Istý vysokopostavený zdroj z CIA Ázii mi pripomenul, čo mi vo vzťahu k Číne povedal 1. decembra:

„Čínska ekonomika a jej finančný systém sa s najväčšou pravdepodobnosťou v priebehu dvoch mesiacov zrútia. Strana sa bude snažiť udržať ju pod kontrolou čo najdlhšie. Vláda nemôže udržať dlh viac ako 40 biliónov dolárov, ktorý vytvorila. Niektoré osoby, ktoré sa vyznajú, tvrdia, že tento dlh je bližšie k hodnote 50 biliónov dolárov. Všetko je počítačom generovaný neobmedzený úver. Veľká časť z neho sa používa na vybudovanie rozsiahlych infraštruktúrnych projektov, ktoré zahŕňajú početné prázdne mestá s prázdnymi nákupnými centrami. V priebehu troch mesiacov sa položili tri banky. Vláda musela zasiahnuť a prevziať ich. Odhaduje sa, že v Číne je 500 bánk, ktoré sa nachádzajú vo vážnych problémoch a podľa údajov orgánov bankového dozoru sa pravdepodobne položia. To je približne 15 % čínskych finančných inštitúcií.“

Toto vyhlásenie sme v danom čase odmietli, pretože predpovede o čínskom kolapse sa už celé desaťročia nepreukázali ako pravdivé. Toto vyhlásenie je však teraz podporené článkom v denníku Global Times spojenom s čínskou vládou, ktorý hovorí, že krajina smeruje k úsporným opatreniam. Číňania vedia, že je zbytočné pumpovať peniaze z dôvodu zmrazenia reálnej hospodárskej činnosti. „V tejto situácii nebude možné presadzovať proaktívnu finančnú politiku“, napísal čínsky minister financií Liu Kun.

Graf nižšie ukazuje, že banková platobná neschopnosť je príznakom veľmi hlbokého štrukturálneho problému, ktorý je podobný problému, ktorý spôsobil rozpad Sovietskeho zväzu. Zvyšujúce sa investície a zadlženie vedú k stále nižším a nakoniec negatívnym výnosom.

Ako však ukazuje nasledujúci graf, celý svet čelí rovnakému problému, ktorý je v konečnom dôsledku výsledkom vytvárania peňazí z ničoho a prania špinavých peňazí chamtivosťou motivovanými nadnárodnými spoločnosťami.

V každom prípade, zdroj z CIA musel tentoraz k Číne dodať:

„Toto je koniec Číny, ako ju poznáme. Tento vírus bol vytvorený s cieľom najprv destabilizovať Čínu a potom vytvoriť globálny strach a chaos. Skolabuje aj Hongkong. V súčasnosti prebieha v Číne útlak. Nachádzame sa vo finále. A áno, Čína bude obviňovaná z kolapsu globálnej ekonomiky.“

Takýto výhľad je pravdepodobne dôvodom, prečo sa minister zahraničných vecí SŠA Mike Pompeo minulý víkend na mníchovskej konferencii o bezpečnosti vystatoval, že „Západ vyhrá“. Ostatní západní účastníci stretnutia však dali jasne najavo, že už sa nedržia amerických pravidiel hry.

Rusko a Veľká Británia spolupracujú na tom, aby odstavili Rothschilda od kontroly nad Anglickom, uviedli zdroje z MI6. Preto prezident SŠA Donald Trump, kontrolovaný Rothschildom, zložil britskému premiérovi Borisovi Johnsonovi telefón, v dôsledku čoho tento zrušil plánovanú cestu do SŠA.

Čínsky minister zahraničných vecí Wang I bol bližšie ku konsenzu, keď na tej istej konferencii povedal:

„Musíme prekonať rozkol medzi Východom a Západom a rozdiel medzi Juhom a Severom, aby sme vytvorili spoločenstvo so spoločnou budúcnosťou pre ľudstvo.“

Britské spoločenstvo, Pentagon, Číňania a slobodomurári z P3 sa skutočne pokúsili usporiadať stretnutie, aby vypracovali plán na vytvorenie voľného združenia sveta. Dohodli sa tiež na zriadení meritokratickej agentúry pre plánovanie budúcnosti.

Briti a Číňania chcú telemost, pretože sa obávajú (a majú na to dobrý dôvod), že ich delegáti by mohli byť otrávení alebo iným spôsobom zabití, keby sa osobne stretli s ľuďmi z P3. V okamihu zverejnenia tejto týždennej správy lóža P3 stále váhala stretnúť sa prostredníctvom telemostu.

Zdroj z P3 uviedol, že Vatikán a Nemci sú proti stretnutiu. Zdroj tiež uviedol, že kancelárka Angela Merkelová „je so skupinou Hillary (Rockefellerovej)“.

Táto skupina je zjavne tým, kto vyslovuje hrozby o otrave vody.

Istý americký vojenský informátor sa o ich plánoch vyjadril takto:

„Pod Palm Springs sa nachádza tajná americká základňa tajnej služby … cítim CIA. Leo Zagami spolupracuje s Alexom Jonesom, ktorý ročne dostáva 35 miliónov dolárov od Skunk Works [výrobca lietadiel] spoločnosti Lockheed Martin … z amerického vesmírneho programu.

Trumpov otec, otec Johna Denvera, Jeff Bezos z Amazonu, Elon Musk z Tesly, Google, YouTube, Microsoft, sú podporovaní americkým vesmírnym programom. Hlavné sídlo má pod Kings Mountain, východne od Salt Lake City v štáte Utah. Zagami, taliansky pápež, pracuje so všetkým, čo sa nachádza pod Maltou. Tento rok plánujú uvoľniť ďalšie tri chrobáky, z toho dva z rozmrazujúcej sa oblasti Sibíri v severnom strednom Rusku.

Zagami, ktorý tvrdí, že je šéfom maltézskych rytierov, neodpovedal na dopyt k tomuto vyhláseniu.

V každom prípade, jeden čitateľ poukázal na to, že znak maltézskych rytierov je takmer totožný s logom „zastrešujúcej spoločnosti“, ktorá je teraz spájaná s útokom na Čínu biologickou zbraňou.

Vidíme tu tiež katolíckeho kňaza, ktorý požehnáva ručné zbrane, ktoré vyrába vatikánska dcérska spoločnosť Berretta Arms.

Z kriminalisticko-technických dôkazov vyplýva, že boj o oslobodenie planéty Zem od satanskej nadvlády sa teraz musí viesť proti satanskej frakcii Vatikánu a jej tajným základniam v Izraeli, Spojených štátoch a Taliansku.

Dúfajme, že Vatikán bude súhlasiť so stretnutím, s cieľom prediskutovať svetový mier ešte skôr, ako budú odstavené jeho základne. Zástupcovia P3 hovoria, že sa snažia Vatikán presvedčiť.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

preklad ďurino, február 2020

Anglický originál opäť nebol k dispozícii, preto preklad z nemeckého prekladu, berte ho prosím s rezervou.

2 komentáre k “Korporácia SŠA nedodrží termín splatnosti dlhov a hrozí, že otrávi svetové zásoby vody”

  1. Pokud konečně zjistíte, že euro a dolar má zápornou hodnotu, pak již se konečně vše v dobré obrátí. Podniky nechápou, že jejichž zboží je nyní zadarmo nebo ještě platí za to, že je v krámech. Pak lidstvo konečně pochopí smysl života a jeho ZÁKONY bez vlivu zákonodárců. Zákon je výsledkem hmoty a energie ve Vesmíru, ty z oboru neživých hmot jste již z části objevili. Nyní jsou na řadě ty z oboru živých energií a hmot. Ten, kdo ty svoje novely nazývá zákonem neví nic ani o Vědomí ve Vesmíru.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *