Koniec hry pre kabalu, črtajú sa Norimberské procesy II

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 05. 3. 2018

Frakcia chazarskej mafie, ktorá sa pokúsila vyvolať tretiu svetovú vojnu a vyhladiť 90 % ľudstva, melie z posledného, zhodujú sa viaceré zdroje. Najzreteľnejším znakom toho bolo výkonné nariadenie s prílohou v rozsahu 636 strán, ktoré vydal 1. marca americký prezident Donald Trump a ministerstvo obrany, ktoré pripravuje cestu pre súdy v štýle Norimberských procesov (odkaz1, odkaz2).

Podstatou týchto nariadení bolo, že všetci obyvatelia Spojených štátov budú podliehať vojenskej spravodlivosti a že armáda bude môcť zamestnať nevojenských právnych odborníkov, aby pomohli s nadchádzajúcimi súdmi, podľa zdrojov Pentagonu. Nasledujúca veta na strane 2 prílohy 2 má osobitný význam v tom, že opisuje aplikovanie vojenskej právomoci ako: „Vláda, ktorá dočasne vládne civilnému obyvateľstvu na jeho území alebo časti jeho územia prostredníctvom vojenských síl, ak je to nevyhnutné (stanné právo).“

Zdroje Pentagonu vysvetľujú, že „Trump podpísal Výkonné nariadenie 3/1 s cieľom upraviť príručku pre vojenské súdy, aby civilné obyvateľstvo získalo právnu pomoc a pripravil verejnosť na vojenské tribunály Norimberg II kabaly pred pravdou a zmierením.“ Zdá sa, že prinajmenšom niektorí masové vrahovia sa z toho nedostanú tým, že jednoducho vyhlásia „je mi to ľúto“.

Ďalším veľkým ťahom Trumpovej vlády minulý týždeň bolo vypálenie prvých sálv obchodnej vojny. Prvý úder bol oznámením, že SŠA začnú uplatňovať clo vo výške 25 % a 10 % na dovoz ocele a hliníka.

Je to, mierne povedané, čudné, pretože tento krok zasiahne prevažne spojencov Spojených štátov. Kanada, ktorá v roku 2017 obchodovala so Spojenými štátmi v obchodnom deficite vo výške 7,7 miliárd dolárov, predstavuje 16 % a 41 % dovozu ocele a hliníka zo SŠA. Čína, ktorá mala v roku 2017 obchodný prebytok vo výške 288 miliárd dolárov, predstavuje iba 2 % a menej ako 1 % amerického dovozu ocele a hliníka. Ďalšími veľkými obeťami týchto plánovaných ciel sú spojenci ako Japonsko, Južná Kórea a Brazília.

Je tiež jasné, že tento krok nie je spojený s americkou armádou. Americký minister obrany James Mathis poslal ministerstvu obchodu list, v ktorom uviedol, že americká armáda používa len 3 % možností amerických výrobcov ocele a hliníka, a vyjadril znepokojenie z „negatívneho dopadu na našich kľúčových spojencov“ (odkaz).

Na povrchu sa zdá, že kovboji na Trumpovom Ministerstve obchodu horúčkovito pracujú na tom, aby mohli šikanovať slabé krajiny, namiesto toho, aby reálne zaoberali americkým obchodným deficitom vo výške 800 miliárd dolárov ročne.

Ak bol to bol skutočne boj o obchod, SŠA by mali uvaliť clá na dovoz elektronických zariadení a strojov, ktoré každý rok dovážajú z Číny v objeme 262 miliárd dolárov. Kovboji v oblasti obchodu nezaútočili na Čínu, pretože potrebujú zabezpečiť, aby im Čína požičiavala stále viac peňazí na oddialenie bankrotu.

Skutočný dôvod útoku Trumpovho režimu na Kanadu a iných spojencov je, že tieto krajiny chcú vidieť, ako je zbankrotovaná korporačná vláda Spojených štátov nahradená úplne iným režimom. Spomeňte si, že Európania, vrátane Spojeného kráľovstva, Nemecka, Talianska, Švajčiarska, Francúzska a Kanady, sa rozišli s chazarskou čvargou, ktorá ovláda americký finančný systém, aby spolupracovali s Čínou na jej AIIB a teraz na jej Novej hodvábnej ceste (OBOR). Iniciatíva OBOR vo výške 8 biliónov dolárov je približne 60 krát väčšia, ako bol slávny Marshallov plán. Momentálne SŠA prepásli túto možnosť akcie.

V ďalšom veľkom ťahu na geopolitickej šachovnici, obchodovanie s ropnými termínovými obchodmi za jüany kryté zlatom sa v Číne začne 26. marca. To pridá ďalší úder finančným vládcom petrodolára, ktorí vládnu už iba SŠA, Japonsku, Izraelu a Saudskej Arábii. Sú tu všetky náznaky toho, že Saudská Arábia a Japonsko sa chystajú obrátiť, takže čoskoro to budú už len SŠA a Izrael.

Zdroje CIA a Pentagonu hovoria, že akciový trh sa zrúti, aby stiahol do bankrotu zostávajúcich kabalistov v USA a Izraeli a pripravil cestu pre nový finančný systém Západu, krytý hodnotami, ktorý doplní systém Číny, ktorý sa chystá spustiť.

Americká armáda obišla ministerstvo obchodu a otvorila priame rokovania s Čínou, podľa oficiálneho predstaviteľa Pentagonu, ktorý sa zúčastnil na týchto rokovaniach. Americká armáda uvažuje o obchodovaní s niektorými špičkovými technológiami, prevažne v oblasti energetiky a letectva, výmenou za odpísanie dlhu SŠA a financovanie celkovej reštrukturalizácie amerického hospodárstva a jeho infraštruktúry, uvádza zdroj. Existujú aj vážne plány na začatie západného náprotivku čínskeho projektu OBOR, ktorý vytvorí nebývalý ekonomický rozmach, pokračuje.

Americkej armáde už bolo prisľúbené zvýšenie platov a väčší rozpočet zo strany zvyšku sveta ako ďakovanie za jej pomoc pri čistení chazarskej mafie. Preto sú to nevojenskí členovia Trumpovho režimu – tí, ktorí zrejme stratia svoju prácu – ktorí sa pokúšajú hrozbami obchodnej vojny vypáčiť zo spojencov peniaze.

Sú to tiež nevojenskí ľudia v americkej vláde, ktorí sú za ustavičnými hysterickými hrozbami s cieľom rozpútať vojnu so Severnou Kóreou. Americká armáda správne tvrdí, že vojna so Severnou Kóreou by bola úplnou katastrofou a aktívne pracujú na tom, aby sa to nikdy nestalo. Namiesto toho, podľa princeznej Kaoru Nakamarovej, sesternice cisára Hirohita a istej japonskej spojky Severnej Kórey, americká armáda súhlasila s odchodom z Južnej Kórey a so zjednotením Kórey.

Skutočným dôvodom hystérie medzi niektorými časťami amerického establišmentu samozrejme nie je Severná Kórea, ale skôr črtajúce sa vojenské súdy, spomenuté na začiatku tejto správy. Aby sme získali predstavu o tom, aké veľké tieto súdy budú, v súčasnosti existuje viac ako 18 500 zapečatených obvinení, čo je viac ako desaťkrát viac ako počet ľudí, ktorí boli obžalovaní v Norimbergu a súvisiacich súdnych procesoch, uviedli zdroje Pentagonu. Rovnako existuje zoznam „škodlivých aktérov“, ktorých majetok zmrazilo ministerstvo financií SŠA na základe výkonného nariadenia Trumpa z 21. decembra, v súčasnosti má 1 108 strán (odkaz).

V ďalšom kroku americká vojenská vláda znížila bezpečnostné previerky 130 členov Trumpovho režimu, vrátane svojho zaťa Jareda Kushnera. Izraelského premiéra Benjamina Netanjahua „kôň Bieleho domu-Mosadu/Chabadu Jared je kastrovaný stratou svojej bezpečnostnej previerky Prísne tajné a je terčom operácií kontrarozviedky“, vysvetľujú zdroje Pentagonu. Okrem toho dodávajú: „Dokonca aj Ivanka [Trumpová] je predmetom záujmu FBI pre svoje väzby na Mosad/Chabad, keďže Trump je nútený postaviť krajinu nad rodinu a zbaviť sa Javanky [spojenie mien Jared + Ivanka].“

Pokiaľ bude u neho krajina na prvom mieste, Trump sa môže stať dlhodobým frontom pre stabilný režim v SŠA, rovnako ako to Vladimír Putin a Si Ťin-pching robia pre Rusko a Čínu, hovoria zdroje.

Keďže americká armáda sa pripravuje na meritokraciu, „ponížila CIA na oddelenie NSA a zabezpečila úplnú vojenskú kontrolu spravodajského aparátu“, hovoria zdroje Pentagonu. Zatiaľ čo predstava vojenskej vlády je pre mnohých alarmujúca, americké vojenské zdroje zdôrazňujú, že to bude len dočasné opatrenie, až kým gangstri budú odstavení od moci a že zavedie sa zdravá civilná vláda.

Medzitým sa mnoho deje aj so starými vojenskými rádmi a tajnými spoločnosťami. Veľa sa toho zatiaľ nedá oznámiť, možno však potvrdiť, že sa konajú rokovania s City of London, templármi, maltskými rytiermi, ruskými vojenskými rádmi, gnostickými iluminátmi, slobodomurárskou lóžou P2 a ďalšími. Existuje medzi nimi všeobecná zhoda, že spôsob, akým sme prevádzkovali túto planétu, musí byť zásadne zreformovaný a prepracovaný.

Zdroj: benjaminfulford.net, preklad vo voľnom čase ďurino

Jeden komentár k “Koniec hry pre kabalu, črtajú sa Norimberské procesy II”

  1. Ďakujem Vám veľmi pekne za Vaše úsilie sprostredkovať nám dianie na oslobodzovani planety.
    Prajem všetko dobré.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *