Konečné zúčtovanie so sionskými mudrcmi

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 18. 11. 2019

Prišiel čas nazývať zločinca zločincom. Väčšina problémov sveta má pôvod v skupine známej ako Mudrci Sionu [the Elders of Zion, pozri Protokoly sionských mudrcov]. Je to nepopierateľná skutočnosť a nemá nič spoločné so židmi. Ide o skupinu rodín s príbuzenským krížením, ktorá vlastní väčšinu svetových korporácií a plánovala vyhladiť  90 % ľudstva a zotročiť zvyšok. Preto utratili 6,4 bilióna dolárov za vojny a masové vraždy (podľa nedávnych výpočtov Watsonovho inštitútu), odkedy zorganizovali svoje teroristické útoky 11. septembra a fašistický štátny prevrat (odkaz).

To by bol dostatok peňazí na ukončenie chudoby, zastavenie ničenia životného prostredia a vstup ľudstva do vesmíru. Namiesto toho boli vynaložené na projekt vytvorenia Veľkého Izraela, z ktorého by vládli preživším po plánovanej umelej katastrofe planetárneho rozsahu [žid. Armagedon]. Povedzme si to jasne: problém spočíva v skupine navzájom sa krížiacich rodín, ktoré ovládajú monoteizmus.

Na pripomenutie, vládne nám vláda (skupina ovládajúca našu myseľ), ktorá používa náboženstvo (lat. relígia, religare = zviazať dohromady), aby nás zviazala do fascií (lat. obal svalu, ovínadlo) alebo fašizmu [symbolom fašizmu v Taliansku boli červenou stužkou zviazané prúty, fasces]. Fašizmus je tiež známy ako „vláda korporácií“. Švajčiarska štúdia ukázala, že 737 ľudí ovláda 80 % svetových nadnárodných korporácií (odkaz na dokument pdf).

Títo ľudia sú tiež známi ako Mudrci Sionu. Tým že vlastnia väčšinu svetových centrálnych bánk, ovládajú systém babylonského dlhového otroctva. Preto ich sluhovia, 10 % ľudí, ovládajú 93,2 % svetových finančných aktív, zatiaľ čo spodných 90 % ľudstva znáša 72,4 % dlhu.

Tento systém smeruje ku kolapsu. Pouličné zrážky a občianske nepokoje v Alžírsku, Bolívii, Británii, Čile, Dánsku, Ekvádore, Egypte, vo Francúzsku, v Guinei, Haiti, Hondurase, Hongkongu, Iráne, Iraku, Kazachstane, Libanone, Pakistane a Španielsku spája spoločné: hlboká nedôvera voči vládnucej elite. Roľníci s vidlami stoja pri bránach.

Ako bolo uvedené minulý týždeň, celý korporačný finančný systém úplne stratil kontakt s realitou a prestal fungovať. Nasledujúci graf ukazuje, že akciový trh a reálna ekonomika už nekorelujú.

Chceli by sme dodať, že čísla HDP sú veľmi prehnané a neodrážajú rozdiely v príjmoch, čo znamená, že situácia je oveľa horšia, ako je znázornené v grafe. Indikátory skutočnej hospodárskej činnosti, najmä v Spojených štátoch, ktoré sú epicentrom tejto krízy ukazujú, že už sa začala vážna recesia. A predsa, akciový trh dosahuje rekordné maximá.

Federálny rezervný výbor kabaly pumpuje do systému obrovské čiastky peňazí, aby sa pokúsil zabrániť rozpadu. Vyzerá to tak, že niečo, čo sa nazýva zabezpečené úverové záväzky [Collateralized Loan Obligations (CLO)], bude bodom Ground Zero kolapsu. Sú to balíčky nezdravých pôžičiek, ktoré fungujú podľa rovnakej logiky, ktorá vyvolala kolaps Lehman Brothers. To znamená, že finanční guru si myslia, že ak pozbierajú veľa malých kúskov odpadu a poukladajú ich do veľkého vrecka na odpadky, prestanú byť odpadom. Graf nižšie ukazuje, že problém je najmenej dvakrát taký veľký ako kríza Lehman Brothers.

Táto implózia a revolúcia je zrejme dôvodom, prečo sa uctievači Čierneho slnka zo slobodomurárskej lóže P2 minulý týždeň spojili so Spoločnosťou Bieleho draka. Zástupca uviedol, že pápež František, ktorý v dňoch 23. do 26. novembra navštívi Japonsko, bude nimi kontaktovaný, s cieľom dospieť k dohode. Predstavitelia P2 sú naštvaní z čínskych plánov, do roku 2050 vytvoriť „vesmírnu hospodársku zónu Zem-Mesiac“ v objeme von 10 biliónov amerických dolárov ročne, pretože nie sú toho názoru, že prieskumu vesmíru by mala dominovať jedna rasa.“

Ľuďom z P2 bolo povedané, že je čas odstrániť Abeho Šinzóa, ich poslušného bábkového premiéra v Japonsku. Abe prijíma príkazy od Michaela Greenberga z CSIS [Centrum pre strategické a medzinárodné štúdie]. CSIS posiela správy univerzite v Georgetowne, ktorá zasa posiela správy jezuitom a pápežovi, teda P2. Existujú náznaky, že tento proces sa už začal: japonská tlač začala kampaň proti Abemu (odkaz).

Rimanom bolo tiež povedané, aby sa spojili s Britmi, Pentagonom a Číňanmi, s cieľom vytvoriť meritokratickú plánovaciu agentúru. Tým by sa zabezpečilo, že prieskum vesmíru nebude čínskym monopolom. Ďalej im bolo povedané, že je potrebné jubileum [plošné odpustenie dlhov].

Rimania sa musia očistiť aj z pohľadu útoku 11. septembru vo Fukušime a ďalším zločinom, ak chcú, aby im bolo odpustené a mohli sa zapojiť do vytvorenia nového „Star Trek sveta“, o ktorom sa domnievajú, že si ho želajú.

Podľa zdrojov Pentagonu je kolónia sionistických otrokov vymytých mozgom v Izraeli medzičasom  v úplnom obkľúčení, aby udržali na nich tlak. „Izrael je vo svojich teritoriálnych vodách paralyzovaný ruskou ponorkou“, tvrdia. To znamená, že „môže byť zničená jadrovými torpédami, ktoré môžu byť kedykoľvek vypustené“, uviedli. „Hizballáh je vyzbrojený až po zuby, (izraelské) drony sú zostreľované a Rusko deklasovalo ich vlastnú protiraketovú obranu“, hovorí. To znamená, že projekt Veľkého Izraela sa skončil.

Podľa zdrojov Pentagonu má kryptosatanská kolónia Saudská Arábia tiež veľké problémy. „Potom, ako bývalý armádny generál a riaditeľ CIA David Petraeus povedal, že Saudom dochádzajú peniaze, krajiny BRICS, hedžové fondy, zahraniční investori, dôchodky, štátne investičné fondy, poisťovatelia, štátne spoločnosti, ďalšie organizácie a prakticky každý bojkotujú zaradenie akcií spoločnosti Aramco do obchodovania na burze nielen pre geopolitické, vojenské otázky a otázky politickej dôvery, ale aj pre environmentálne, sociálne a vládne dôvody“, vysvetľujú zdroje.

Späť do SŠA: zdroje Pentagonu sľubujú: „Krátko po odsúdení Rogera Stonea, kamaráta [prezidenta SŠA Donalda] Trumpa, sa budú diať veľké veci.“

Môžeme len hádať, čo sú to tie „VEĽKÉ veci“, ale najväčšou vecou, ​​ktorú si dokážeme predstaviť, je BIS [Banka pre medzinárodné platby], centrálna banka v súkromnom vlastníctve centrálnych bánk.

Podľa kráľovského európskeho zdroja inflácia a deflácia sú súčasnosti spôsobované zastaranými metódami režimu BIS. „Počas večere na 18. poschodí budovy BIS, z ktorej nie sú zhotovené zápisnice ani záznamy, rozhodujú svetoví bankári o priebehu vecí“, hovorí.

Západné vlády bránia nahradeniu tohto systému „kvantovým systémom, ktorý obchádza eliminuje týchto sprostredkujúcich bankárov“ a robia všetko preto, aby mu zabránili. „Problém je v tom, že vlády sú príliš dole v potravinovom reťazci, príliš dole v mzdovom pásme a aby som bol úprimný, pravdepodobne sa príliš boja „mafie“, než aby prevzali BIS. Z toho dôvodu autor tejto správy odporúčal vojenskú operáciu na odstránenie BIS a jej sesterskej inštitúcie CERN.

Aj keď Pentagon nebude konať, podľa zdrojov CIA v Ázii Ázijčania sú v hre. Hovoria nám:

„Čína má viac ako 20 000 ton zlata. Využijú ho na podporu novej kryptomeny alebo na jej využitie ako súčasť novej globálnej meny, pričom dôležitú úlohu zohrávajú aj Rusko, Irán, India a Indonézia. Každá z týchto krajín má tiež najmenej 10-15 ton zlata, ktoré môžu slúžiť ako krytie pre novú menu. Oba scenáre spôsobia zánik petrodolára. To je hlavný dôvod, prečo chazarský agent kabaly, ktorý tvrdí, že je MBS (Mohammed Bin Salmán), nalieha, aby sa akcie Aramco dostali čo najskôr na burzu. Vedia, že hra sa skončila. Snažia sa vytĺcť čo najviac peňazí z cesty a rozdeliť si ich skôr, ako sa všetko zrúti.“

Pentagon môže pomôcť zabezpečiť, aby kolaps neviedol k chaosu a krviprelievaniu tým, že eliminuje spor, ktorý živí propaganda korporačných médií. Minulý týždeň sa uskutočnila falošná šou s počítačovou grafikou zatknutých politikov ako Adam Schiff a Nancy Pelosiová. Reportérka s novinárskym preukazom z Washingtonu, DC, uviedla, že nedostala žiadnu odpoveď na žiadosti o účasť na takzvaných „verejných vypočutiach“.

Ďalším odporúčaním je vyslanie špeciálnych jednotiek na obsadenie spoločností WarnerMedia, Walt Disney, Viacom, Rupert Murdoch’s News Corp., CBS Corporation, NBCUniversal, Google a Facebook. Všetky tieto spoločnosti musia byť donútené, oddeliť svoje spravodajské aktivity a dostať ich pod kontrolu skutočných novinárov, hľadajúcich fakty.

Aby sa to podarilo, musia ukončiť aj mediálne hoaxy CIA a Mosadu. Tieto organizácie sú zodpovedné za množstvo falošných správ a spravodajských udalostí, ako boli [streľba na deti v škole] Sandy Hook a bombový útok počas Bostonského maratónu.

Napokon je potrebné ovládať členov rodín, ktoré ovládajú spoločnosti z rebríčka Fortune 500 prostredníctvom nadácií a ďalšími spôsobmi. Väčšina z tých 737 vlastníkov spoločností je v Európe, takže ak má byť táto operácia úspešná, musia ich pozatýkať tu.

Zdroje Pentagonu nám doposiaľ povedali iba to, že cieľom je Boeing. Boeing príde o zmluvy s NASA a ministerstvom obrany“, pretože odmieta poskytovať funkčné kyslíkové systémy a lietadlá typu 787 odolné voči bleskom“ a „iné odfláknuté výkony, pri ktorých sú zisky nad bezpečnosťou.“ Boeing čelí aj „bojkotom leteckých spoločností“, pilotov, letušiek, regulátorov, nájomcov lietadiel a lietajúcej verejnosti“, hovoria.

Nezabúdajme, že pády lietadiel, ktoré spôsobili krízu tejto spoločnosti, neboli spôsobené nekompetentnosťou, aj keď Boeing bola napadnutá práve z tohto dôvodu. Havárie lietadiel boli spôsobené úmyselným použitím diaľkovo ovládaných zariadení na prevzatie riadenia lietadla v prípade jeho únosu, nainštalovaných na všetkých lietadlách Airbus a Boeing od konca 90. rokov.

Toto je druh problému, ktorý dokáže najlepšie vyriešiť Výbor pre pravdu a zmierenie. Zatiaľ čo niektoré zločiny, ako sú masové vraždy a kanibalizmus detí, nemožno odpustiť, mnoho iných vecí áno. Proces pravdy a zmierenia môže byť najlepším spôsobom na oslobodenie planéty. Ako Ježiš Kristus raz povedal Židom: „Pravda ťa oslobodí.“

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, november 2019

2 komentáre k “Konečné zúčtovanie so sionskými mudrcmi”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *