Kocky domina sa rúcajú, na rade je japonská bábková vláda

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 12. 3. 2018

Na obzore sa črtá konečná porážka chazarskej mafie, pretože jej sieť na ovládanie sveta sa naďalej rúca. Nedávno to bolo vidieť v podobe dramatických politických udalostí v Taliansku, Japonsku, Kórei a USA. Čoskoro uvidíme zmenu aj vo Veľkej Británii, Francúzsku, v Nemecku a Izraeli.

Najvýznamnejšou správou v uplynulom týždni bolo oznámenie o plánovanom stretnutí na najvyššej úrovni medzi americkým prezidentom Donaldom Trumpom a severokórejským samovládcom Kimom Čong-unom. Obaja lídri sa v skutočnosti už stretli, tajne, v minulom novembri, podľa zdrojov Pentagonu. Verejné oznámenie znamená, že bola dosiahnutá všeobecná dohoda o opätovnom zjednotení Kórejského polostrova, uvádzajú tieto zdroje a ázijské tajné spoločnosti. Táto dohoda, ktorá pravdepodobne prinesie Nobelovu cenu Trumpovi, ako aj čínskemu prezidentovi Si Ťin-pchingovi, zabezpečí, že žiadne americké jednotky sa nebudú môcť pohybovať na sever od 38. rovnobežky v zjednotenej Kórei, hovoria zdroje.

V súvisiacom vývoji sa očakáva zvrhnutie bábkovej administratívy japonského premiéra Šinzóa Abeho. Očakáva sa, že Rothschildov kôň, minister financií Taro Aso radšej odstúpi, ako by sa mal dať odvolať samotným Abem, zhodujú sa viaceré zdroje. Očividne je táto udalosť bezprostredne pred nami, pretože japonská televízia a noviny teraz naplno fičia v škandálnom režime a predbiehajú sa v správach o tom, ako japonská vláda predala pôdu hlboko pod cenu škole napojenej na Abeho, jeho ženu a celý rad politikov a potom o tom klamala (odkaz1, odkaz2).

Skutočným škandálom je však to, že Abeho režim vybudoval laboratórium biologických zbraní a továreň, maskovanú ako veterinárna škola Kake. To znamená, že tento režim je vinný nielen z korupcie, ale aj z vojnových zločinov. Škola mala byť otvorená už v tomto apríli, no o prijímaciu skúšku zatiaľ nepožiadal ani jeden študent.

Japonskí pravicoví spojenci s cisárom tvrdia, že celé tajné zariadenie v Japonsku, vrátane jezuitmi ovládaného Centra pre strategické a medzinárodné štúdie (CSIS), sa obrátilo proti Abeho režimu, ktorý je preto odsúdený na zánik.

Člen Abeho kabinetu, ktorý priznal, že jeho vláda sa chystá padnúť, bol minulý týždeň poslaný na stretnutie so zástupcom Spoločnosti Bieleho draka (SBD), aby orodoval za bábkový režim v Japonsku, aby ten mohol pokračovať. Požiadal tiež, aby sa na prebiehajúcich rokovaniach medzi americkou armádou a čínskou vládou o budúcnosti Japonska smel zúčastniť aj niektorý člen Abeho kabinetu, „len aby si robil poznámky“.

Avšak tak americká armáda, ako ani Číňania nechcú mať v blízkosti rokovaní žiadnych zástupcov Abeho bábkového režimu, podľa príslušných zdrojov. Americká armáda je zúrivá z japonského establišmentu, pretože nedávno zistila, že spoločnosť Kobe Steel úmyselne sabotovala americké vojenské zariadenia tým, že im predávala chybnú oceľ, tvrdia zdroje Pentagonu. Toto neostane nepotrestané, hovoria.

SBD na druhej strane povedala, že japonská vláda (bez Abeho a jeho kumpánov) musí súhlasiť so znárodnením Bank of Japan, slobodnými a spravodlivými voľbami a vyhlásením jubilejného roku vrátane nielen zrušenia celého dlhu, ale aj jednorazového prerozdelenia aktív. K okamihu písania tejto správy doteraz neprišla formálna odpoveď.

V Spojených štátoch medzičasom biele klobúky naďalej vyhrávajú vo veľkom štýle. Najväčším znamením minulého týždňa bola rezignácia bývalého generálneho riaditeľa spoločnosti Goldman Sachs, Garyho Cohna, ako hlavného ekonomického poradcu Trumpa. „Biely dom je teraz už bez Goldman Sachs [Goldman Sachs-free]“, jasal zdroj Pentagonu. V dôsledku pádu Cohna bol Lloyd Blankfein vylúčený z funkcie generálneho riaditeľa spoločnosti Goldman Sachs.

To znamená, že Trumpov národný obchodný poradca, Peter Navarro, riaditeľ Úradu pre obchod a výrobnú politiku, je teraz najvyšším ekonomickým zvieraťom Bieleho domu. Oznámenie výnimky z amerických ciel z ocele a hliníka pre Kanadu a Mexiko, ale nie pre EÚ ani Japonsko, ukazuje, aká bude zrejme americká politika obchodnej vojny. Rovnako ako si armáda chcela podať najskôr jednoduché ciele, je jasné, že vojaci obchodu majú zacielené na EÚ a Japonsko, aby zjednotili západ, skôr než vyrazí proti Číne. Samozrejme, všetko je to len verbálna prestrelka s cieľom získať ústupky, a neznamená to, že skutočne dôjde k obchodnej vojne.

Ďalšou veľkou udalosťou v SŠA minulý týždeň bolo, že americký generálny prokurátor Jeff Sessions „konečne ukázal svoje tesáky súdnym procesom proti Kalifornii a uvoľnením dokumentov členom Kongresu, týkajúcich sa Obamovej schémy „rýchlych a zbesilých obchodníkov so zbraňami“. Keď už hovoríme o Obamovi: zdroje Pentagonu hovoria, že americký tajomník Rex Tillerson odletel minulý týždeň do Kene, aby „zabránil tomu, aby tu Obama dostal azyl“.

V Spojenom kráľovstve, zdroje Pentagonu však teraz hovoria, že „pedofilné kruhy z prostredia britskej kráľovskej rodiny v Buckinghame a vo Westminsteri môžu byť spojené s darmi Spojeného kráľovstva, Austrálie a Kanady nadácii rodiny Clintonovej, na príkaz kráľovnej.“ Pedofília a odporné správanie je rozšírené vo veľkej časti britskej elity. Pozrite sa nasledujúci odkaz, ako čerstvý príklad (odkaz).

Autor tejto správy však zistil už skôr, že obvinenia proti kráľovnej spojené s pedofíliou v Kanade boli vykonštruované, peniazmi člena rodiny Rockefellerov. Udalosti ukážu pravdu o týchto najnovších obvineniach. Bez ohľadu na to, do Spojeného kráľovstva prichádza zmena režimu, keďže zdroje CIA tvrdia, že bojovník za odhalenie pravdy o udalostiach 9/11, Jeremy Corbyn, má nahradiť premiérku Theresu Mayovú.

Zmeny režimu už prichádzajú aj do Talianska, kde v minulotýždňových voľbách získali väčšinu strany zamerané proti EÚ a súčasnému establišmentu. Tento proces však bude trvať niekoľko mesiacov, kým pokračujú rokovania tak v parlamente, ako aj v tajných spoločnostiach.

Došlo k veľkému kroku proti Rothschildovej bábkovej vláde Emanuela Macrona vo Francúzsku, kde bola zriadená Národná prechodná rada, ktorá má nahradiť režim.

Eric Fioril z Rady vyslal správu ľuďom na svete, v ktorej sa konkrétne uvádza: „Chcem s vami hovoriť o skutočnom a reálnom Francúzsku, nie o Francúzsku, aké vám ho ukazujú vaše médiá, pravdepodobne rovnako skorumpované, ako tie naše …. Žijeme v absolútnej diktatúre. Nikto nie je v bezpečí vo svojom vlastnom dome. Naši politici teraz môžu dať hocikoho zatknú, bez zatýkacieho rozkazu a z akéhokoľvek dôvodu. V domácnostiach ľudí môžu hľadať a skonfiškovať, čo sa im zažiada. Môžu bez váhania vziať a zadržať každého, bez vysvetlenia“. Rada, ktorá sa teší silnej podpore, prosí o pomoc ľudí na svete (odkaz).

Aj v Nemecku sa starý režim okolo Angely Merkelovej ako tak drží pri moci. Zdroje CIA však hovoria, že sú pripravené plány, aby sa všetci dozvedeli, že je Hitlerovou dcérou a sľubujú, že jej režim je odsúdený na zánik. V značnej miere úspešné psychologické operácie tajomného „Q“ to naznačili, príspevkom „Kto je Angela Hitler?“ (odkaz).

Poslednou kockou domina, ktorá padne, však bude Izrael. Izraelská polícia sleduje satanského premiéra Benjamina Netanjahua, údajne za korupčný škandál. Netanjahu je však masový vrah a jeden z hlavných architektov útoku na Japonsko prostredníctvom umelo vyvolaného cunami a následného jadrového útoku vo Fukušime 11. marca 2011. Netanjahu sa zúfalo drží moci, pretože vie, že na tom závisí jeho život. Akonáhle bude spolu so svojimi satanistickými kumpánmi odstránený, židovský ľud bude oslobodený od doslova tisíce rokov trvajúceho Babylonského otroctva.

Ako zvyčajne je toho veľa, o čom stále nemôžeme písať, malo by však stačiť vyhlásenie, že tajné rokovania zamerané na oslobodenie ľudstva pokračujú v zapojovaní Ruska, Iránu, Číny a americkej armády. Teraz je teda iba otázkou času, kým nastane masové zatýkanie a procesy súdiace vojnové zločiny, rovnako ako jubilejný rok a nový, meritokratický politický a finančný systém, riadený ľuďmi a pre nich.

Zdroj: benjaminfulford.net

2 komentáre k “Kocky domina sa rúcajú, na rade je japonská bábková vláda”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *