Kabalisti plánujú protiútok proti Trumpovi v Tokiu

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 2. 4. 2018

Japonská bábková vláda chazarskej mafie, ktorá sa zúfalo snaží prežiť, plánuje odchod amerických vojakov z Japonska, ako aj ukončenie režimu amerického prezidenta Donalda Trumpa, uvádzajú japonské pravicové zdroje blízko k cisárovi. Preto tu boli minulý týždeň bývalý americký prezident Barack Obama a bývalý thajský premiér Thaksin Shinawatra, uviedli zdroje. Japonský režim spolupracuje v tomto úsilí proti Trumpovmu režimu s bábkovými režimami chazarskej mafie Theresy Mayovej v Británii, Emanuela Macrona vo Francúzsku a Angely Merkelovej v Nemecku, hovoria zdroje. Francúzska pobočka rodiny Rothschildov je hlboko zapletená do týchto krokov, potvrdzujú zdroje CIA v Ázii.

Japonský režim sa pripojil k tomuto protitrumpovskému úsiliu, pretože ho znepokojila séria nedávnych verejných káraní zo strany vojenskej vlády Trump. Najväčším dôvodom však je, že Japonsko je úplne vylúčené z procesu za dosiahnutie mieru na Kórejskom polostrove. Japonská vláda je rozrušená aj z toho, že na rozdiel od iných spojencov Spojených štátov, Japonsku nebola udelená výnimka z amerických ciel na oceľ a hliník, hovoria zdroje. To je dôvod, prečo japonská vláda robí bezprecedentné (v porovnaní s inak úslužným, nohy bozkávajúcim režimom) verejné vyhlásenia k americkým krokom (odkaz1, odkaz2).

Abeho vláda sa aktívne pripravuje na vojnu s Čínou využívajúc Severnú Kóreu ako zámienku a bola úplne prekvapená krokmi v prospech dosiahnutia mieru, vysvetľujú zdroje. Zatiaľ čo sa šabľami rinčiaci Abeho režim trasie, americký, čínsky a ruský prezidenti „Donald Trump, Si Ťin-pching a Vladimír Putin môžu získať Nobelovu cenu mieru za kórejskú mierovú zmluvu a jadrové odzbrojenie“, uvádzajú zdroje Pentagonu.

Naproti tomu členovia Abeho režimu sa obávajú, že budú obvinení z vojnových zločinov za ich účasť na cunami 11. marca 2011 a jadrovom teroristickom útoku na Japonsko. Za týmto strachom je hroziace zatknutie satana uctievajúceho izraelského premiéra Benjamina Netanjahua, ktorý bol jedným z hlavných architektov teroristickej operácie Fukušima. Tento útok bol zorganizovaný Rothschildovcami v neúspešnom pokuse o evakuáciu 40 miliónov Japoncov do Severnej Kórey, potvrdzujú členovia rodiny Rothschildovcov. Plánom bolo zriadenie nového ázijského sídla Rothschildovcov v Severnej Kórei, podľa týchto zdrojov.

Teraz sa to všetko rozpadá a mierová dohoda na Kórejskom polostrove pravdepodobne povedie k tomu, že všetky tieto vražedné plány budú zverejnené, tvrdia zdroje CIA, Pentagonu a zdroje japonskej pravicovej scény. Preto je teraz medzi páchateľmi tejto masovej vraždy veľký strach a odpor, uvádzajú.

Zdroj CIA v Thajsku uviedol k osobe Thaksina Shinawatru nasledovné: „Hľadá útočisko. Dubaj je na prvom mieste jeho zoznamu. Keď Japonci zistia, čo im urobil, bude musieť utekať, aby sa vyhol odstráneniu. Jeho čas takmer vypršal.“

Minulý týždeň člen NSA osobne navštívil autora tejto správy, aby ho varoval, že zachytili komunikáciu o tom, že japonský minister financií Taro Aso sa aktívne snaží dať ma zavraždiť. Aso je naštvaný z toho, že bol odhalený ako špičkový agent Rothschildovcov v Japonsku, vysvetlil predstaviteľ NSA. Aso je naštvaný aj preto, lebo autor tejto správy uviedol, že jeho režim vybudoval závod na výrobu biologických bojových látok, oficiálne prezentovaný ako veterinárna škola.

Ďalšou osudnou chybou, ktorú spravil Abeho režim, bol predaj nekvalitnej ocele americkej armáde ako akt cielenej sabotáže, hovoria zdroje Pentagonu. To je niečo, za čo Abeho vláda zaplatí vysokú cenu, sľubujú zdroje.

Čo sa týka ocele, americký vojenský spravodajský zdroj poslal autorovi tejto správy nasledujúcu informáciu:

„Číňania reagujú na tvrdenia Pentagonu o neštandardnej oceli s veľkým pokojom. Vedúci čínski predstavitelia poukazujú na to, že tento problém bol známy už v roku 2015 a odstránený v roku 2017, čínske vedenie si uvedomuje, že ich povesť kvality je neoceniteľným národným prínosom. Zaujímavé je, že v tom istom rozhovore bolo spomenuté aj to, že Čína si ponechala mnoho vzoriek trosiek z 11. septembra 2003 a testovala ich na prítomnosť termitu a rádioaktívneho žiarenia, popri mnohých ďalších forenzných faktoroch. Ak a keď bude prezident Donald Trump pripravený podporiť nezávislé vyšetrenie útokov 9/11, zdá sa, že Číňania sa budú môcť podeliť o relevantné informácie na úrovni dôkazov.”

Je to teraz veľmi dôležité, pretože minulý týždeň sudca SŠA odmietol pokus saudskoarabskej vlády o zamietnutie súdnych sporov proti nej v súvislosti s útokmi z 11. septembra (odkaz).

Zdroje z Pentagonu už skôr vysvetlili, že taktika žalovať Saudskú Arábiu mala odhaliť skutočných páchateľov týchto útokov – chazarskú mafiu. Mlyny spravodlivosti melú pomaly, drvia však na prach a k týmto vrahom sa neúprosne blížia.

K tomuto frontu zdroje Pentagonu uviedli, že celkový počet zapečatených obvinení proti chazarským satanským mafiánom sa blíži k 25 000 a „tí, ktorí boli základňou Guantánamo (Gitmo) odmietnutí, môžu byť nájdení mŕtvi, ako Peter Munk.“

Peter Munk bol kanadským banským magnátom, ktorého spoločnosť „Barrick Gold bola použitá na presun veľkého množstva neregistrovaného zlata. To bol hlavný účel spoločnosti“, uviedli zdroje CIA v Ázii. Munk bol obžalovaný na súde v Nevade pre kriminálnu účasť na útokoch 11. septembra, ktorá zahŕňala pranie ukradnutého zlata. Ďalšími obvinenými osobami boli „Richard Cheney, John Brennan, John Ashcroft, Robert Mueller, George W. Bush, George H.W. Bush, Kevin Spacey, Barack Obama, John McCain, James Baker, Edgar Bronfman Sr., Paul Wolfowitz, Richard Perle, Condoleeza Riceová, George Soros, John Kerry, Bandar Bin Sultan, David Rockefeller, Brent Snowcroft, Zbigniew Brzezinski, and Hillary Rodham Clintonová.” (odkaz)

Ďalším obrovským krokom proti chazarskej mafii je pokračujúci útok na ich internetové zariadenia na kontrolu myslenia. „Po škandále Facebooku je teraz cieľom pozornosti Google, Twitter, Amazon, Tesla a Microsoft“, uvádzajú zdroje Pentagonu. Ako kolektív je táto skupina spoločností viditeľnou súčasťou toho, čo gnostickí ilumináti nazývajú darebáckou umelou inteligenciou, ktorá ohrozuje ľudstvo. Transformácia týchto spoločností z centier na vymývanie mozgov na služby verejnosti je nevyhnutná, ak má byť ľudstvo oslobodené.

Keď hovoríme o darebáckych umelých inteligenciách, v súčasnosti musíme priznať, že rastúci počet dôkazov ukazuje, že Neil Keenan, ktorý zohral kľúčovú úlohu pri odhaľovaní toho, ako si kabala prisvojila finančný systém, bol zavraždený a jeho vrahovia ukradli jeho identitu za posledných niekoľko rokov.

Na webovej stránke Neila Keenana (neilkeenan.com) sa nedávno objavila správa o jeho zavraždení, ktorá bola krátko nato stiahnutá. Následne mal tento reportér konverzáciu cez Skype s osobou, ktorá tvrdila, že je Neil Keenan, nedokázala však odpovedať na otázku, na ktorú by reálny Neil Keenan ľahko odpovedal: napríklad kam mu raz tento reportér poslal peniaze. Keenan náhle prestal odkrývať machinácie kabaly a namiesto toho sa stal predavačom „liečivých počítačov“.

Zdroje CIA poukazujú na to, že „okolo konca novembra 2014 Keenan uverejnil niekoľko videí svojho otvorenia jedného z bunkrov tu v Indonézii na nezverejnenom mieste … malá krabica, ktorú Keenan a jeho asistent napokon otvorili, obsahovali ingoty medi. Neboli zo zlata. Zlato sa časom neznečistí, ani neoxiduje. Meď áno. Bola to podvod od začiatku. „Zdroj hovorí, že kontroloval záznamy s indonézskym úradom pre imigráciu a nemajú žiadne záznamy o návšteve Keenana v tom čase.

Keenan hovorí aj o pokuse o lúpež 15 kvadriliónov dolárov od Dračej rodiny. Tu je výňatok z jeho blogu, ktorý bol zavesený 7. júna 2014:

„Vatikán v spolupráci s povereným starším, sultánom Sultnátu Sulu, opatrovníkom/majiteľom majetku globálneho účtu Dračej rodiny, sa posledne pokúsil ukradnúť pätnásť (15) kvadriliónov dolárov Dračej rodine. Ich pokus bol zmarený.“ Zo strany Keenana to bola „čistá fantázia“, hovorí zdroj.

Spolu s vládou Monaka sme tiež potvrdili, že v Monaku nikdy nedošlo k stretnutiu svetových ministrov financií a že taká dohoda ako „Monacké dohody“ (Monaco Accords), ktorú Keenan často uvádzal, neexistovala.

Posledná osoba, o ktorej môžeme potvrdiť, že sa skutočne stretla s Neilom Keenanom, sa s ním stretla pred viac ako 10 rokmi. Odvtedy, napriek značnému úsiliu z našej strany, kontaktujúc rôzne spravodajské agentúry po celom svete, nikto nemôže potvrdiť, že je stále nažive. Zlyhali aj opakované pokusy o zorganizovanie stretnutia s Keenanom. Boli by sme radi, keby sa ukázalo, že sme sa mýlili. Je to dôležité, pretože ak dokážeme vysledovať a pochytať ľudí, ktorí Keenana zabili a potom sa začali za neho vydávať, máme reálnu šancu ukončiť chazarskú kontrolu nad financiami.

Môžeme tiež oznámiť, že minulý týždeň sa uskutočnilo stretnutie zástupcu ázijského staršieho so Spoločnosťou Bieleho draka. SBD navrhla tomuto zástupcovi, aby ázijskí starší stanovili riaditeľa Nadácie Bieleho draka s právom veta nad akýmkoľvek využitím finančných prostriedkov nadácie. Potom môžu byť historické dlhopisy uložené v nadácii a SBD bude využívať svoj vplyv na zabezpečenie toho, aby chazarskí mafiáni, ktorí predali tieto dlhopisy výmenou za zlato, boli donútení zaplatiť. Tieto peniaze sa použijú na ukončenie chudoby, zastavenie ničenia životného prostredia a na financovanie transformácie typu meče-na-radlice vojensko-priemyselného komplexu.

V každom prípade zdroje Pentagonu uvádzajú, že „prebiehajú čistiace operácie, v rámci ktorých je zničených stále viac základní kabaly a stále viac portálov je zatvorených.“

Nemôžeme osobne potvrdiť informácie tohto druhu o boji vo vesmíre. Môžeme však potvrdiť, že odstránenie viditeľných vodcov kabaly, ako je Benjamin Netanjahu, je dôležité. Ruské zdroje FSB tvrdia, že vystopovali koreň problému na svete do Zürichu vo Švajčiarsku a že „to je akosi spojené s projektom CERN“.

Zdroj: benjaminfulford.net

 

2 komentáre k “Kabalisti plánujú protiútok proti Trumpovi v Tokiu”

    1. Octomaník, príde aj na chemtrails, čoskoro pribudne pekný dokument o tom, ako hajzli pomocou chemtrails kradnú vodu…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *