John Lear odkrýva svoje posledné tajomstvá

Zhrnutie relácie „Coast to Coast AM“ z 01.03.2014

V ufológii je John Lear už mnoho rokov považovaný za insidera (človek, ktorý má podrobné, dôverné informácie priamo zo zdroja, pozn. prekl.). Je to bývalý dopravný pilot, ktorý lietal okrem iného aj pre CIA. Jeho otec bol vývojárom Learjetu (výrobcu lietadiel). Počas svojej kariéry pilota sedel John v kokpite viac ako 150 rôznych testovacích lietadiel. V 1980-tych rokoch začal so zverejňovaním série nanajvýš pozoruhodných odhalení o UFO a iných, sčasti ešte bláznivejších vecí. Rozhovor v Coast to Coast AM začína úvodom, že čoskoro dosiahne vek 72 rokov a preto prišiel čas, aby verejnosti odhalil všetky svoje zostávajúce tajomstvá. Nasleduje zhrnutie jeho najzaujímavejších tvrdení.

Studená voja nikdy neexistovala. Konfrontácia medzi USA a ZSSR bola iba predstieraná, aby oba sa národy mohli v pokoji sústrediť na problém mimozemšťanov.

Fukušima: Cunami vyvolala atómová bomba, ktorú odpálili Izraelčania vo vzdialenosti približne 200 kilometrov severovýchodne od Fu­kušimy. Izraelčania boli zmluvne zodpovední za údržbu všetkých 152 jadrových elektrární Japonska. Neskôr zistili, že Japonsko predalo jadrový materiál vysokej čistoty Iránu; preto najskôr odpálili bombu, ktorá spôsobila cunami, a potom paralyzovali riadiace systémy jadrovej elektrárne, aby vyradili jej ochranné mechanizmy (pozri tiež článok Fukušima – nukleárny útok na ľudstvo? na tomto serveri).

Pred našou civilizáciou existovali na planéte iné, pôvodné civilizácie. Medzi ne patria Lemúria a Atlan­tída, ale aj ďalšie.

Atentát na Kennedyho: V skutočnosti bol za ním Mossad. Prvý premiér Izraela, David Ben-Gurion, bol naštvaný z toho, že Kennedy trval na tom, aby Izrael umožnil prístup do svojho jadrového zariadenia Dimona, v ktorom Izrael vyrábal svoje atómové bomby. Keďže Izrael verejne poprel vlastníctvo a výrobu atómových zbraní, Ben-Guri­on dal príkaz na zavraždenie Kennedyho.

Riaditeľ CIA James Jesus Angleton mal niekedy počas svojej kariéry kontakt s Izraelom, pretože spoločne s britskou tajnou službou MI6 pomáhal zorganizovať izraelskú spravodajskú službu. Jeho najdôležitejšou úlohou bolo odhaliť ruského agenta. V skutočnosti bol agentom on sám.

Jurij Gagarin, ktorý je oficiálne považovaný za prvého človeka vo vesmíre, Zem nikdy neopustil. Pred kamerami vystúpil po rebríku do modulu, ale neodštartoval v ňom.

Dinosaury ktoré existovali ešte pred 3 000 rokmi, boli voči ľuďom dôverčivé.

Hurikán Katrina je dokonalým príkladom manipulácie počasia pomocou zariadenia HAARP.

USA majú rakety, ktoré dokážu dostať ľudí do vesmíru, a udržiavajú tajné jednotky astronautov v počte 500 až 700 ľudí.

USA nikdy neboli na Mesiaci. Počas údajnej misie Apollo bolo vytvorených viac ako 5 000 fotografií. Istá štúdia neskôr vypočítala, že každý z astronautov na Mesiaci by musel približne každých 30 sekúnd spraviť jednu fotografiu (pozri tiež článok Boli sme na Mesiaci… a už na to máme papier! na tomto serveri).

Misie Mercury a Gemini sa taktiež nikdy nedostali do vesmíru.

Apollo: Počas testu na štartovacej rampe boli úmyselne spôsobeným požiarom zavraždení štyria astronauti, pretože upozornili na seba svojim kritickým správaním a signalizovali pripravenosť odhaliť verejnosti, že  pristátie na Mesiaci bolo sfalšované.

Existoval aj tajný program letov do vesmíru, na ktorom sa podieľali stovky astronautov z NASA, americkej armády, námorníctva, letectva a iných inštitúcií.

Šírenie paniky v súvislosti s globálnym otepľovaním je úplne pritiahnuté za vlasy.

Vojna proti drogám: Afganistan sa medzičasom stal najväčším producentom zakázaných drog na svete (s podielom 96 percent).

Usáma bin Ládin zomrel v roku 2001 v Kuvajte v dôsledku zdravotných problémov – všetko ostatné sú sprostosti.

Na Marse existuje v súčasnosti štyri či päť civilizácií. Odtiaľ pochádza aj záhadný Sasquatch alebo Bigfoot. Má neuveriteľne hustú populáciu.

V našej slnečnej sústave existuje nie deväť, ale štyridsať planét. Všetky sú plné civilizácií, a to nielen planéty, ale aj ich satelity. V tejto slnečnej sústave existuje neuveriteľne veľa civilizácií. Túto skutočnosť chcú pred nami ukryť, preto nám rozprávajú toľko klamstiev.

11. septembra 2001 do dvojičiek nenarazili lietadlá. Z pohľadu konštrukcie lietadiel je to úplne nemožné.

Pentagon bol zasiahnutý raketou odpálenou z lietadla nízko nad zemou. Očitá svedkyňa vypovedala, že nevidela naraziť žiadne lietadlo – bola tam iba explózia.

Druhá svetová vojna: Nacisti ku koncu vojny ponúkli Američanom svoje plutónium, aby ako protihodnotu umožnili 3 000 nacistickým vedcom vycestovať do USA. Tí následne infiltrovali všetky veľké firmy a NASA, ktorú odvtedy vedú oni.

V rámci Tunguskej udalosti  išlo o veľkú explóziu, ktorú cielene vyvolali mimozemšťania, aby zabili veľký počet bytostí – nie je známe, či humánnych alebo nehumánnych. Do vzduchu bola vyhodená aj planéta, ktorá sa nachádzala medzi Marsom a Jupiterom, s cieľom zlikvidovať tamojšiu civilizáciu.

Vojny spôsobujú už oddávna mimozemšťania.

Existuje približne miliarda planét podobných našej, a my všetci máme za sebou už stovky životov.

AIDS bol v 198o-tych rokoch vytvorený vysokopostavenými lekármi amerického námorníctva. Pomocou neho sa chceli zbaviť 70 percent populácie, program bol však z nejakého dôvodu zastavený.

Vo vnútri Zeme existuje mnoho civilizácií, okrem iných aj jašteri, ktorí tu boli dlho pred nami.

Šediví“ sú iba robo­ti. Sú to kybernetické organizmy, síce nekonečne prefíkané, v konečnom dôsledku však iba roboti.

Na Zemi existuje najmenej osem mimozemských rás, ktoré nás ovládajú. Tí dobrí by nám radi poskytli viac technológií, nie sú však pri moci.

Supervojaci: Je neuveriteľné, aký veľký je počet modifikácií, ktoré možno medzičasom vykonať na ľudskom tele. No iba mimozemšťania dokážu vytvoriť novú dušu.

Mimozemšťania sledujú všetko, čo robíme, hovoríme alebo čo si myslíme. Mimozemšťanov sme už mnoho razy stretli vo svojich predchádzajúcich životoch, nie je nám však dovolené spomenúť si na to, pretože by to v nás vyvolalo obrovský strach.

Let TWA 800 bol omylom zostrelený americkým námorníctvom. Neskôr bol za príčinu havárie označený požiar v palivovom potrubí.

Aj v prípade letov United Airlines 585, Boeing 737 v Colorado Springs a US Airforce Boeing 747 v Pittsburghu nebolo za haváriu zodpovedné technické zlyhanie. Boli to piloti, ktorý takto spáchali samovraždu. Pilot a jedna letuška letu United Airlines 585 boli manželmi a mali za sebou práve manželskú hádku, za ktorou bola žiarlivosť. Samovraždu spáchal aj pilot Boeingu 747.

V prípade letu American Airlines 587 údajne zlyhalo kormidlo. Pád lietadla však v skutočnosti spôsobila bomba. Keďže sa to stalo priamo po útoku na budovy dvojičiek v roku 2001, vláda to chcela pred verejnosťou utajiť.

Siegfried a Roy (populárna americká dvojica iluzionistov, ktorá vystupovala okrem iného aj s programom s bielymi levmi): Roy v skutočnosti zomrel na rakovinu, ale ich predstavenie bolo tak úspešné, že ho nechceli ukončiť jeho smrťou. Preto nasadili Royovho bratranca, ktorému spravili plastiku tváre. Keďže bratranec nebol tak šikovný v styku so zvieratami ako Roy, zvieratá ho v konečnom dôsledku neakceptovali a preto na neho zaútočili.

To, že sa na Zemi nachádzame práve teraz, má ten dôvod, že sme zlyhali v inom živote a máme sa tu naučiť žiť v súlade a nedať sa strhnúť chamtivosťou. Máme sa naučiť aj denne vyjadriť svoju lásku k ostatným členom našej rodiny. Všetky vojny a konflikty sú výzvy pre nás všetkých, aby sme s týmito situáciami vedeli zaobchádzať bez závisti alebo chamtivosti. Každý z nás má svoje vlastné výzvy, s ktorými nás mimozemšťania konfrontujú.

Netreba mať žiaden strach zo života, pokým žijeme svoj život v súlade a bez chamtivosti či závisti. Ak to dokážeme, prejdeme do štvrtej dimenzie. Preto posledné slová Steva Jobsa boli: „Ach, páni. Ach, páni. Ach, páni“.

Po smrti nám mimozemšťania ukážu všetky dobré a zlé činy, ktorých sme sa dopustili. Potom rozhodnú, či smieme prejsť do štvrtej dimenzie. Buď tento prechod dokážeme – a veci sa obrátia k lepšiemu – alebo sa musíme ešte raz vrátiť na niektorú z miliárd planét, slúžiacich ako väzenie, aby sme sa ďalej učili.

Nie sme na svete preto, aby sme ho zmenili. Sme na svete preto, aby svet zmenil nás.

Zdroj: magazín Nexus č. 52, str. 86-87

Preklad z nemčiny ďurino, máj 2014

3 komentáre k “John Lear odkrýva svoje posledné tajomstvá”

  1. Odkud ho má?
   Trávu neviem,ale tie bludy od Zlého.Diabol je Božia opica a svojim obetiam namieša kokteil na mieru.Vždy podľa priania nazháňa bludov a „argumentov“.

   „Po smrti nám mimozemšťania ukážu všetky dobré a zlé činy, ktorých sme sa dopustili. Potom rozhodnú, či smieme prejsť do štvrtej dimenzie.“

   Nie Boh,ale ufonici o nás budú rozhodovať:)
   Diabol napodobňuje pravdu.
   ďurino má tú smolu,že patrí medzi tých oklamaných,preto má na svojom webe aj takéto bludy.Je to na škodu veci,lebo keď to nový návštevník vidí,väčšinou ho to odradí a k tým super veciam čo sú tu ponúkané spolu s totálnymi bludmi sa už nedostane.
   Väčšina ľudí je povrchných a nechce sa im hľadať,ak je pravda v jednom koši aj so smradľavými odpadkami.
   Je to škoda!

 1. Zaujímavý článok, súhlasím s tým čo autor píše o mimozemšťanoch, fenoménom ufo sa zaoberám už 20 rokov , práve oni sú sučasťou našej prísne utajovanej historie, a to mi potvrdili aj renomovaný vedci zo zahraničia, s ktorými som bola v kontakte. Ak by ste si preštudovali analýzu akkadkých a sumerských tabuliek … dozvedeli by ste sa zaujímavé informácie…nie všetci boli pozitívny a dobrý, niektorý sa na nás pozerali z nadradenej pozície.. síce zasiahli do našej evolucie no zaroven sa báli aby sme nedosiahli ich úroven…. oni sú takmer nesmrtelní… nechceli aby sme boli ako oni….. skutočná šifra Leonarda da Vinciho…. nieje tá čo ste čítali v knihe davinciho kod, je to niečo iné… Da Vinci mal prístup k tajným informáciám….. a do svojich obrazov zašifroval odkaz pre ľudstvo… vedci prišli na to ,že na obraze jána krstitela, ktorý ukazuje prstom smerom nahor…je pod vrstvou farby namalovaný mimozemsťan….. môžem iba dedukovať…že pravdepodobne tým naznačil,že tí…. čo nás raz navšítvili sa druhý krát vrátia…..takisto hlavu šediváka zakodoval aj do obrazu Moni Lisi, Domnievam sa, že mnohé tzv mentálne programy ktoré blokujú uroven vedomia- teda polarizačné programy, programy strachu a konroly mysle…. pochádzajú práve od premotivovaných ,mocichtivých mimozemšťanov,ktorý nás v minulosti navštívilii ……samozrejme je veľa rôznych rás , niektoré sú agresívne a predátorské…..,niektoré sú veľmi miernumilovné a láskavé…je to ako medzi nami ľudmi- na tejto planéte je veľa dobrých ľudí, ale sú tu aj ľudský predátory….. preto nikdy nezovšeobecnujem…. ale ano, sto percentne súhlasím s tým , čo autor článku píše o mimozemšťanoch. Časté pozorovania Ufo bývajú v Peru… , údajne Peru navštevujú mimozemšťania z Taurusu,ktorý sú shopní shapeshiftingu a telepatie…. a sú veľmi pozitívny , pomáhajú ľudom…. tiež sú známy Pleiádania z mexickej púšťe…., reptiliáni…..ktorý patria medzi tých negatívnych…. , šediváci…. annunakovia……..atd..je ich naozaj veľa…. to že nas budu mimozemšťania súdiť je mimoriadne zaujímavé, aj ked ja si myslím, že oni niesú bohovia, preto nemajú právo nás súdiť,rovnako ako mi nemáme právo súdiť ich . Verím,že boh je svetlo lásky a dobra a že práve boh nás bude súdiť a rozhodne do akej dimenzie nás posunie…….. mimozemšťania však niesú bohovia, aj ked tak sami seba nazývali….. rešpektujem všetky odlišné formy života z vesmíru, rovnako ako všetky formy života na našej planéte, ak by sa raz rozhodli prísť a mali by dobré úmysly, som otvorená novému druhu prelomového galaktického priateľstva…….myslím, že dobrý a milý ludia z iných planét by nás mohli veľa naučiť, veľa nám dať a kultúrne nás obohatiť. Snás si moju recenziu telepaticky alebo hociako inak prečítajú minimálne tí z Taurusu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *