„Ježiš Kristus si vezme ázijskú bohyňu“; západné a východné tajné spoločnosti sa dohodli na spolupráci v záchrane planéty

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 12. 11. 2018

Prvý raz v histórii sa východné a západné tajné spoločnosti dohodli na spolupráci v prospech planéty, hovoria tajné spoločnosti. Ako povedal jeden zdroj západnej tajnej spoločnosti, „Ježiš Kristus sa oženil s Kuan-jin (budhistická bohyňa milosrdenstva).“ (odkaz)

Výsledkom je, že k dispozícii budú neobmedzené finančné prostriedky na financovanie projektov na pomoc živým bytostiam tejto planéty, ľudským a iným, tvrdia zdroje. Keďže však vstupujeme do historicky nezmapovaných vôd, bude to zrejme trvať niekoľko mesiacov, kým sa začne skutočná práca, hovoria zdroje.

V súčasnosti sa na najvyššej úrovni svetovej moci prezentuje niekoľko konkurenčných plánov. Vatikán a slobodomurárska lóža P2 chcú sprístupniť finančné prostriedky pre existujúce národné štáty prostredníctvom vybraných jednotlivcov. Číňania už začali svoju prácu v podobe svojho programu Jedená pás, jedna cesta. Biele klobúky v Pentagone a vojensko-priemyselný komplex propagujú svoje myšlienky o globálnom menovom resete NESARA [National Economic Security and Recovery Act, niečo ako zákon o národných ekonomických reformách] a GESARA [Global Economic Security and Recovery Act, zákon o globálnych ekonomických reformách].

Teoreticky je k dispozícii dostatok peňazí pre všetky tieto projekty, aby mohli prebiehať súbežne. Existuje však dohoda, že akékoľvek uvoľnenie finančných prostriedkov bude musieť byť pevne spojené s realitou a reálnymi projektmi, ak sa chceme vyhnúť hyperinflácii alebo inflácii aktív, ako to je v súčasnom systéme.

Spoločnosť Bieleho draka tiež predložila návrhy, ktoré dostali počiatočný súhlas oboch východných a západných tajných spoločností, uviedli zdroje SBD. Návrh SBD je takýto: Vytvorenie najmenej dvoch konkurenčných budúcich plánovacích agentúr. Každá z nich by mala správnu radu pozostávajúcu zo siedmich ľudí vybraných zo siedmich regiónov: z Číny, východnej Ázie mimo Číny, Európy vrátane Ruska, moslimského sveta, Indie, Afriky a oboch Amerík. Všetky rozhodnutia by sa dosahovali väčšinovým hlasovaním a veto by sa obmedzilo na jednotlivé regióny.

Za sídla pre západnú agentúru sú navrhované nasledujúce lokality sú Winnipeg v Kanade, presné geografické centrum Severnej Ameriky; a Buenos Aires v Argentíne (domov pápeža). Pre Áziu sú navrhované Nara v Japonsku, Laos a Singapur. Rokovania prebiehajú a nedosiahlo sa žiadne konečné rozhodnutie.

Bolo však potvrdené, že viac ako 200 miliárd dolárov v prostriedkoch krytých zlatom bude k dispozícii na spustenie agentúry hneď po príprave príslušných právnych dokumentov, hovoria zdroje BIS [Banka pre medzinárodné platby].

Zatiaľ čo doteraz sú to samé dobré  správy, boj na potlačenie zostávajúcich chazarských satanistov pokračuje aj v SŠA, EÚ, Izraeli a Japonsku.

V SŠA, podľa zdrojov Pentagonu, Demokratická strana padla do pasce, keď boli „nalákaní, aby sa dopustili volebného podvodu, čo povedie k ich trestnému stíhaniu, keďže odtajnenie v rámci FISA položí Snemovňu.“ Inými slovami, voľby na Floride, v Arizone a inde boli starostlivo sledované. Boli nazhromaždené dôkazy o manipulovaní volieb, aby bolo možné pochytať ďalších zločincov chazarskej mafie, hovoria zdroje CIA.

Ďalej, priebežné voľby vyčistili americký senát od protitrumpovských republikánov a umožnili Trumpovej vláde skutočnú kontrolu. To znamená, že sudcovia a prokurátori môžu byť teraz poverení úlohou uskutočniť dlho očakávané zatýkanie, hovoria zdroje. „Generálny prokurátor Jeff Sessions, ktorý postúpil taktovku Mattovi Whitakerovi, otvorí boľavú fázu, s rozpečatením obžalôb a masovým zatýkaním,“ potvrdili zdroje.

„Až budú najvyššie demokrati v Snemovni pozatváraní, uskutočnia sa špeciálne voľby, ktoré môžu vrátiť Snemovňu pod kontrolu Republikánov“, pokračujú zdroje.

Ďalšou udalosťou v SŠA minulý týždeň, ktorá stojí za zmienku, bola sudkyňa Najvyššieho súdu Ruth Bader Ginsburgová, ktorá „spadla vo svojej kancelárii“ a zlomila tri rebrá. Zdroje CIA hovoria, že sa od nej očakávalo, že v januári odstúpi z Najvyššieho súdu. To by dalo Trumpovej vláde podporovanej armádou väčšinu v Najvyššom súde v pomere 9:3, uviedli zdroje Pentagonu.

Zdá sa tiež, že Trump v januári odstráni Rothschildovho agenta a ministra obchodu Wilbura Rossa, podľa spravodajských správ (odkaz).

Okrem toho sa zdá, že vyšetrovanie, ktoré viedlo k zatknutiu vedúcich pracovníkov spoločnosti Goldman Sachs v škandále zahŕňajúcom tunelovanie peňazí z malajzijského štátneho fondu, sa koncentruje na bývalého výkonného riaditeľa Lloyda Blankfeina (odkaz).

Existuje dostatok dôkazov o tom, že Chazari založili požiare v Kalifornii a naaranžovali ďalšie incidenty masovej streľby s cieľom pokúsiť sa získať federálne prostriedky a odvrátiť pozornosť verejnosti od manipulácie volieb, hovoria zdroje Pentagonu. Avšak „kamikadze alebo božský vietor zničil domy hollywoodskej elity, celebrít a liberálov v Malibu“, poznamenávajú zdroje (odkaz).

Je zaujímavé, že oheň zničil časť exteriérov z natáčania seriálu HBO „Westworld“ pri Los Angeles. Keďže druhá sezóna tejto série bola prepadák, keby som bol zástupcom poisťovne, preskúmal by som ten požiar veľmi starostlivo (odkaz).

Chazarská mafia v týchto dňoch cíti horúčavu aj v Európe. Konkrétne, nemecká kancelárka Angela Merkelová oznámila, že v decembri odstúpi z funkcie šéfky strany. Napriek tomu, že rezignovať má iba ako šéfka strany, zdroje CIA tvrdia, že odstúpi aj z funkcie kancelárky.

To znamená, že Rothschildova bábka, francúzsky prezident Emanuel Macron, je posledným veľkým chazarským führerom, ktorý v Európe ešte stojí. Minulý týždeň Macron európskej rozhlasovej stanici povedal: „Musíme sa chrániť, pokiaľ ide o Čínu, Rusko a dokonca aj SŠA“ (odkaz).

Táto výzva, ktorú Trump označil za „veľmi urážlivú“, bola pravdepodobne priznaním, že Čína, Rusko a SŠA útočia na chazarskú mafiu a jej diktatúru v EÚ.

Chazari sa tiež opäť pokúšali spustiť tretiu svetovú vojnu, aby unikli prebiehajúcej čistke. Ako uviedol bývalý agent CIA, Robert David Steele, deep state vlastní Organizáciu severoatlantickej zmluvy (NATO) a dvaja z najvyšších otrokov deep state – generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg (Nórsko) a vrchný veliteľ spojeneckých ozbrojených síl v Európe, generál Curtis Scaparrotti (SŠA) – podľa môjho špekulatívneho pohľadu – plánovali cvičenie TRIDENT JUNCTURE (TRJE18) takým spôsobom, aby umožnilo prvý útok proti Rusku po operácii pod falošnou zástavou prostredníctvom jednotiek NATO GLADIO, s jedným a možno aj viacerými simulovanými ruskými útokmi, ktoré by bolo možné použiť ako casus belli [incident postačujúci ako dôvod na vyhlásenie vojny] (odkaz).

V Izraeli medzitým pokračujúca kampaň na odstránenie satanistického premiéra Benjamina Netanjahua urobila ďalší krok vpred, keďže polícia obvinila niekoľko jeho spolupracovníkov v prípade korupcie pri nákupe ponoriek z Nemecka zo strany Izraela (odkaz).

Tieto ponorky boli väčšinou potopené americkou armádou, pretože boli použité v pokusoch o vyvolanie 3. svetovej vojny vypustením jadrových rakiet s cieľom obviniť z toho iné krajiny ako Severnú Kóreu a Irán, uviedli zdroje Pentagonu a CIA (odkaz1, odkaz2).

Podľa japonskej vojenskej spravodajskej služby sa v Nemecku vyrobené izraelské ponorky podieľali na útoku 11. marca 2011, jadrového a seizmického teroristického útoku s cunami proti Japonsku. Môžete vziať na to jed, že Netanjahuovym spolupracovníkom sú ponúkané dohody o priznaní viny s cieľom odhaliť a zosadiť masovo-vraždiaceho Netanjahua.

Rozklad chazarskej vlády pokračuje aj v Ázii. Zdroje z kráľovskej rodiny Mandžuov hovoria, že Južná Kórea už nebude dlho existovať ako nezávislý štát.

„Zlúči sa so Severnou Kóreou a možno aj s Mandžuskom“, hovorí istý zdroj z kráľovskej rodiny. Americká armáda bude spojencom nového zjednoteného štátu, hovorí.

V Japonsku medzičasom nová strana zameraná na obnovenie vlády samurajov formálne oznámila svoje založenie 11. novembra 2018, v deň stého výročia konca prvej svetovej vojny. Japonci boli medzi víťazmi prvej svetovej vojny, boli však do značnej miery sklamaní Versailleskou zmluvou a ďalej sa odcudzili, keď Liga národov ignorovala ich návrh zakázať rasovú a náboženskú diskrimináciu. Tentoraz dohoda medzi východnými a západnými tajnými spoločnosťami napravila túto historickú nespravodlivosť, podľa zdrojov tajných spoločnosti.

Japonská armáda a podsvetie vyslali vedúcich predstaviteľov na zakladajúcu udalosť, ktorá sa konala v Meiji Kinenkan. Bol tam aj zástupca SBD. Pre Japoncov je to miesto historického významu, pretože tam „boli za prítomnosti cisára Meidži diskutované návrhy bývalej cisárskej ústavy a zákona o cisárskom dome “ (odkaz).

Inštalácia nového cisára v Japonsku budúci rok bude znamenať koniec tajnej koloniálnej vlády v tejto krajine a začiatok novej éry, uviedli zdroje japonskej pravice. Ako súčasť toho bude znárodnená Japonská centrálna banka [Bank of Japan], hovoria.

Ak si pripomenieme, že Trump v októbri povedal, že Federálny rezervný výbor je „jeho najväčšou hrozbou“, môžeme vidieť, že americká armáda a japonská pravica sa pohybujú smerom k ovládnutiu centrálnych bánk v súkromných rukách.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, november 2018.

Preklad zaplatili čitatelia portálu prekladyodlesa.sk svojimi dobrovoľnými príspevkami, je prístupný pre všetkých.

 

8 komentárov k “„Ježiš Kristus si vezme ázijskú bohyňu“; západné a východné tajné spoločnosti sa dohodli na spolupráci v záchrane planéty”

 1. Ďurino,ďakujem za preklad,veľmi by ma potešilo,keby si občas aj Ty niečo napísal,svoj názor,jeden Ďurino je predsa bližšie ,ako tisíc Fulfordov.-).

  https://www.youtube.com/watch?v=bpNPtSrt7ZU toto je pripomienka.čo sa deje kúsok na sever od nás. 11.11. sa konal Pochod polskej hrdosti,významná udalosť ,významný deň. Najviac ma zaujal detail,kde ľudia nesú kresťanské kríže a na nich pripevnené polské zástavy.

 2. *Výsledkom je, že k dispozícii budú neobmedzené finančné prostriedky na financovanie projektov na pomoc živým bytostiam tejto planéty, ľudským a iným, tvrdia zdroje. Keďže však vstupujeme do historicky nezmapovaných vôd, bude to zrejme trvať niekoľko mesiacov, kým sa začne skutočná práca, hovoria zdroje.*
  řekl bych, že to nebude trvat měsíce, ale roky možná desetiletí a nejspíše se tak stane na sv. Dindy – jak se říká česky.

  1. Pre jirik: Správy BF mi pomáhajú orientovať sa v tom, čo sa deje. To, čo mnohí považujú za čistú magorinu (niektoré magické a mimozemské aspekty), je často realita, vrátane židovského obetovania detí a spol. Napokon, oné… holokaust, nie je nič iné, ako zápalná obeť, živé bytosti (zvieratá, ľudia, deti) hádzané do ohňa, aby židovi išiel lepšie biznis. Je to reália zo života týchto barbarských kmeňov.

   BF si tieto veci nevymýšľa, jednoducho sa u neho zbiehajú správy z mnohých zdrojov, a on ich posúva ďalej.

   Obviňovať BF z toho, že niečo sa nedeje podľa „jeho správ“, je vo svetle tejto skutočnosti hm…. úplne nepodstatné.

   Áno, máš pravdu jirik, zrejme tých pár mesiacov sa pretiahne na možno pár rokov. Aj keby, je to tisíc razy lepšie, ako keby tieto udalosti nemali byť v časovom horizonte vôbec.

   Dôležitý je obrat, ktorý na tejto nešťastnej planéte, zvieranej pazúrmi upírov pod pláštikom krivých náboženstiev nastal.

 3. Ak sa Severná a Južná Kórea spoja a možno aj s Mandžudskom, nie som si istý, či spojenectvo s armádou SSA bude prospešné ku kľudu v regióne. Ako by na to asi reagovala Čína a Rusko? Prečo by mala am. armáda byť tam niekomu nejakým spojencom (komu)? V čom, ako, na čiu žiadosť?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *