Jemnohmotné telo ako základ vedomia

Fascinujúce rozprávanie Klausa Volkamera o svojich 30-ročných experimentoch v oblasti jemnohmotnosti, žiarenia zvyšujúceho alebo znižujúceho entropiu, rozšírenia rovníc špeciálnej relativity. Dokazuje, že nielen ľudia, ale prakticky všetko okolo nás má životné polia, ktoré sa navzájom ovplyvňujú, ktoré majú vedomie a s ktorými možno komunikovať. Prítomnosť tohto jemnohmotného poľa dokazuje jednoduchými experimentmi.Toto jemnohmotné pole sa napája na fázové hranice. Všetko vo vesmíre má fázové hranice, všetko vo vesmíre má teda jemnohmotné polia, s ktorými možno komunikovať. Univerzum kypí životom. Je to jedna obrovská, vysokointeligentná živá bytosť.

Praktické výskumy Klausa Volkamera potvrdzujú to, čo nám zanechali dávni mudrci vo svojich Védach.

Preklad z nemčiny a výroba titulkov ďurino, január 2014

7 komentárov k “Jemnohmotné telo ako základ vedomia”

 1. existuje viacej informacii od tohto pana v cestine alebo slovencine? na nete som nic nenasiel a nemcina nie je moja silna stranka.

  1. Pokiaľ viem tak nie. Napísal minimálne 2 knihy, dosť publikuje v nemeckých časopisoch, niektoré články mám, na YT sú viaceré prednášky, ktoré sa viac menej zhodujú s touto. V roku 2013 mal ešte jednu výbornú prednášku, kde hovoril aj o vnútornej (voľnej) energii vody. Všetko v nemčine. Zrejme ho prekladám ako prvý…

 2. v prednaske hovori o pristrojoch ktore dokazu harmonizovat telo/zdravie, ak vytvoria negativne nabite castice. hovori v inych materialoch nieco aj o tom ci uz aj v sucasnosti niekto takyto pristroj vyrobil alebo je to zatial hudba buducnosti?
  spolupracuju s nim aj ini vedci a su vedci ktori sa pokusaju jeho pracu vedecky vyvratit a pouzit ine vysvetlenia na temy o ktorych v prednaske hovori?

 3. Áno, hovorí: „Ak budeme mať prístroje, s ktorými dokážeme zaviesť jemnohmotnosť s negatívnym znamienkom vo vysokej intenzite do každej ordinácie alebo do každého domu, do každej izby, budeme bez práce! Ľudia už nebudú chorí. To je energia medicíny budúcnosti, o ktorej tu smiem informovať…“

  V iných materiáloch o týchto prístrojoch podľa mojich vedomostí nič neuvádza.

  O iných vedcoch neviem, neznamená to však ani potvrdenie ani vyvrátenie jeho tvrdení.

  Ak niekto chce vyvracať to, čo tvrdí, tak nech meria (váži na presnej váhe). Volkamer presne uvádza čo treba merať a ako to merať!

 4. Tak táto prednáška mi „vystrelila“ mozog z hlavy. To čo tam predviedol je nenormálne. Krásne poprepájal a vysvetlil spojitosti medzi materiálnou vedou (pracuje s hrubou hmotou) a ezoterikou (pracuje s jemnou hmotou). Chcem skúsiť ten pokus s váhou spiaceho človeka..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *