Jednotky Spojených štátov rozmiestnené po celom svete; 10 000 uzavretých obvinení na odstavenie chazarskej čvargy

K predchádzajúcej správe Fulforda o podivných požiaroch v Kalifornii, ktoré vykazovali množstvo anomálií, odporúčam prečítať si článok T. Marného na portáli tadesco (krátené): 

„… Jak můžete vidět ve videích, které jsem uvedl v článku právě zde s precizností chirurga, byly zevnitř roztaveny domy, které vlastnili zločinci a jednali proti lidskosti a lidem. A protože vše začalo po půlnoci a většina z nich byla doma a spali, vypařili se doslova a dopísmene ze svých postelí. Prosím nepleťte si EMP plošné a použití lokálních elektromagnetických pulzů vysoké frekvence a intenzity selektované na jedno místo.  Jsou to dvě naprosto rozdílné zbraně, každá z nich má jiné vlastnosti…

…Viděl jsem videa, kde byly zničené bunkry a v nich roztavené zlaté a platinové nakradené „poklady“. V některých byly i zality lidské pozůstatky a ohořelé kosti čněly ze zlata ven. Na jednu stranu lituji, že nejsou na you tube, na druhou stranu jste ušetřeni ošklivých fotografií…

…Dokonce mně byla ukázána ponorka, která byla pod mořskou hladinou několik desítek metrů či více – hloubka nebyla publikována – se po zásahu magnetickou zbraní roztavila ve vodě. Tak tohle byla síla. Vše trvalo pár vteřin. A najednou nic. Možná bude někdy k máni i na youtube…“

Celý článok nájdete na portáli tadesco  (odkaz).

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 18. 12. 2017

Americký prezident Donald Trump strávil víkend v tábore Camp David so svojimi najvyššími generálmi, aby zmapoval presnú stratégiu odseknutia hlavy chazarskej mafie na celom svete, hovoria zdroje z Pentagonu. „Letisko v Atlante bolo odstavené, zatiaľ čo ministerstvo obrany odmietlo zverejniť informácie o rozmiestnení 44 000 amerických vojakov, ktorí môžu byť zapojení do ukončenia kabaly na celom svete“, uviedol zdroj Pentagonu. V súčasnosti existuje takmer 10 000 uzavretých obvinení, pretože stále viac a viac chazarských zločincov poskytuje dôkazy na svojich kolegov, hovoria zdroje.

Došlo aj k mnohým mimosúdnym zabitiam. „Liberálny úradujúci starosta mesta San Francisco, Edwin Lee, zomrel potom, ako bolo rozhodnuté, že nelegálny votrelec nie je vinný z vraždy Kate Steinleovej, napriek svojmu priznaniu“, poznamenal jeden zdroj. „Leeova smrť je správou pre demokratov a primátorov ako sú Rahm Emmanuel v Chicagu a Bill De Blasio v New Yorku“, varuje zdroj.

Chazarská čvarga tiež zabíja mnohých ľudí. V Japonsku v posledných dvoch mesiacoch náhle zomreli dvaja bývalí manažéri spoločnosti Toshiba, Atsutoshi Nishida a Taizo Nishimura, pretože sa chystali poskytnúť dôkazy o [umelo vyvolanej] cunami vo Fukušime 11. marca 2011 a jadrovom teroristickom útoku proti Japonsku, podľa zdrojov blízkych kráľovskej rodine.

Tento útok boli vykonaný stúpencami klanu Rockefellerov, ktorých členmi sú Hillary a Bill Clinton, tvrdia zdroje. Rockefellerovci zasa dostávali rozkazy od fašistickej slobodomurárskej lóže P2, uvádzajú. Mimochodom, rodina Rockefellerovcov vybrala za novú hlavu svojho klanu Mela Rockefellera, syna Nelsona Rockefellera, dodávajú tieto zdroje.

V Kanade našli Barryho Shermana, majiteľa kanadského farmaceutického gigantu Apotex, visieť po boku svojej manželky Honey v rodinnom krytom bazéne. Podľa zdrojov CIA bol Sherman zabitý s cieľom zakryť dôkazovú stopu vedúcu k nadácii rodiny Clintonovcov a jej zločinom na Haiti. „Máme utajovaný dokument týkajúci sa nadácie rodiny Clintonovcov a farmaceutickej spoločnosti z Kanady, ktorá mala dodávať generické lieky pre ľudí na Haiti. Ide o to, že dodávali generické lieky s nižšou kvalitou a rozdiel v cene zhrabli do vačku“, hovorí zdroj CIA.

V každom prípade, bez ohľadu na to, koľko potenciálnych svedkov pozabíjali, situácia dospela k bodu, keď Chazari nebudú môcť uniknúť prostredníctvom vrážd.

Napríklad senátne voľby v sobotu 12. decembra v americkom štáte Alabame boli návnadou, na ktorú Chazari skočili, tvrdia zdroje Pentagonu. „Bolo dovolené zmanipulovať voľby v neprospech senátora Roya Mooreho, takže Trump takto dokázal zhromaždiť údaje o hlasovaní, aby dal dole Sorosovu organizáciu, demokratov a kabalu pre volebné podvody“, hovoria zdroje. „Už boli zatknutí traja pracovníci prieskumov“ dodali.

Predseda snemovne [reprezentantov] Paul Ryan je ďalší, kto sa zaradí do rastúceho zoznamu politikov, ktorí rezignujú v rámci prebiehajúcej očisty Snemovne a Senátu, dodávajú zdroje. Senátor John „Daeš“ McCain chce očividne tiež opustiť tento svet skôr, ako sa jeho zločiny objavia na verejnosti (odkaz).

Dokonca aj vygumované propagandistické médiá si začínajú uvedomovať, že niečo sa deje, keď vidia „pooperačnú topánku“ Hillary Clintonovej (zakrývajúcu náramok GPS na členku), ktorú, ak by oficiálna výhovorka o zlomenej špičke bola pravdivá, už mala dávno vyzuť. Niet pochýb o tom, že bude predložená nejaká slaboduchá výhovorka a časť populácie s vymytým mozgom ju bude akceptovať (odkaz).

Ľudia, ktorí si doteraz myslia, že kabala je iba rozprávka, sú ako ten chlap v tom vtipe, ktorému povedali, že ho žena podvádza. A tak si najal detektíva, aby potvrdil nevinnosť svojej ženy. Detektív sa vráti a referuje: „Stretla sa s iným mužom na ulici a spoločne vošli do hotela.“ Manžel sa pýta: „Videli ste, ako išli spoločne na izbu?“ Detektív odpovedá: „Áno“. „Videli ste sa, čo sa odohrávalo v izbe?“ pýtal sa manžel. „Áno, pozeral som sa cez kľúčovú dierku a videl som ich spolu na posteli“, odpovedá detektív. „Boli zakrytí prikrývkou?“, pýtal sa manžel. Detektív odpovedá: „Áno“. Manžel sa pýta: „Videli ste pod pokrývku?“ A detektív hovorí: „Nie.“ „V takom prípade nemôžete dokázať, že podvádzala“, hovorí manžel.

Manžel nechce čeliť realite, pretože by to prevrátilo celý jeho svetonázor naruby, a rovnako ľudia s vypláchnutým mozgom sa budú utiekať k tým najpochybnejším výhovorkám, aby sa vyhli realite. Podobne, ak Clintonová povie, že ortézu nosí na nohe tak dlho kvôli „komplikáciám“, odmietajúci ľudia budú radšej akceptovať tento príbeh, akoby mali prijať to, že bola zatknutá.

Nech je akokoľvek, dostávame sa do bodu, keď aj títo ľudia budú nútení čeliť realite. Systematicky je odhaľovaná a demontovaná celá sieť [ľudí] v FBI a na Ministerstve spravodlivosti, ktorí sa pokúšali chrániť Hillary Clintonovú pred stíhaním. Slušný vizuálny prehľad vám poskytne štruktúra na obrázku na nasledujúcom odkaze: http://rense.com/general96/whoswho.html

Teraz sú dokonca aj korporačné médiá nútené prijať skutočnosť, že takzvaný „islamský štát“ je výtvorom CIA. Vyšlo to na verejnosť potom, ako americká vojenská razia v CIA 18. novembra ukončila operáciu Drozd [Mockingbird] a firemné médiá sú teraz nútené hlásať pravdu (odkaz).

Jasným signálom toho, v akej neobvyklej dobe žijeme, je skutočnosť, že bývalý prezident korporácie Spojené štáty Barack Obama hľadá a zrejme aj dostane politický azyl v Anglicku (odkaz).

Spolu so skutočnosťou, že Donald Trump nie je v Spojenom kráľovstve vítaný, to ukazuje, že anglosaský svet je rozdelený na Anglicko ovládané krvnou líniou a Republiku Spojených štátov amerických, ovládanú gnostickými iluminátmi mimo krvnej línie.

Táto situácia sa v januári pravdepodobne dostane do popredia, pretože neoficiálna angločínska aliancia sa pokúša zruinovať SŠA medzinárodne, na základe ich kumulatívneho obchodného deficitu a neschopnosti platiť reálnymi peniazmi za tovar, ktorý dováža.

SŠA budú reagovať hrozbou vojny. V spravodajstve sa to objaví v podobe rinčania amerických šablí proti Severnej Kórei, pretože opäť zviera v rukách kartu totálnej jadrovej vojny, v snahe vynútiť si viac peňazí. Číňania sa pripravujú na to, že tentoraz bude americký bluf vyhlásený, keďže ich vláda varuje svojich ľudí, aby sa pripravili na jadrovú vojnu, keďže uskutočňuje vojenské cvičenia v blízkosti Taiwanu a Severnej Kórey (odkaz1, odkaz2, odkaz3).

Číňania a Briti chcú vytvoriť svetovú vládu s cieľom zabezpečiť mierovú a zákonmi riadenú planétu, hovoria zdroje Ázijskej tajnej spoločnosti. Pri absencii nejakého kompromisu s americkou vojenskou vládou dôjde k finančnému chaosu aj vtedy, keď nedôjde k vojne.

Súčasný finančný systém je nefunkčný a slúži len ako spôsob, ako previesť nekryté [funny] peniaze súkromných centrálnych bánk do rúk superboháčov prostredníctvom trhu s akciami. Tento spôsob rozdeľovania peňazí vytlačil finančné trhy mimo reality, a realita napokon vždy preváži bez ohľadu na to, ako veľmi sa jej snažíte vyhnúť. Boston Consulting Group skúmala 250 najvýznamnejších inštitucionálnych investorov, ktorí spoločne spravujú viac ako 500 miliárd dolárov vo fondoch a zistili, že sú najpesimistickejší od čias šoku vyvolaného pádom Lehman [Brothers] v roku 2008 (odkaz).

Dúfajme, že sa spustí nový transparentný a meritokraticky riadený finančný systém, možno však bude potrebné, aby sme najskôr prešli chaotickým kolapsom starého systému. Uvidíme v novom roku.

Posledná a osobná poznámka: Abraham Cooper zo Strediska Simona Wiesenthala bude mať 20. decembra reč na zasadaní Klubu zahraničných dopisovateľov Japonska. Cooper zakázal jednu z mojich kníh, ktorá je údajne „antisemitská“. Keď som sa ho spýtal, čo je v mojej knihe „antisemitské“, povedal, že som napísal, že americký prezident George Bush ml. bol zodpovedný za smrť mnohých civilistov v Iraku. Bush je vraj evanjelický kresťan a informácie o úmrtiach civilistov v Iraku pochádzajú z lekárskeho časopisu Lancet. Takže tu máme pravdepodobného žida, ktorý zakazuje knihu napísanú osobou so židovským pôvodom, ktorá odsudzuje genocídu zo strany nežida, pretože je „antisemitská“. Ako ďaleko dokáže pokrytectvo zájsť? Chudák p. Wiesenthal sa musí otáčať vo svojom hrobe.

Podľa predstaviteľov vydavateľstva Tokuma Shoten Publishing, Stredisko S. Wiesenthala platilo úplatky redaktorom, aby podali zavádzajúce novinové reklamy na moju knihu. To potom viedlo k úplnému zákazu akejkoľvek reklamy na moje knihy v novinách a iných reklamných médiách, bez ohľadu na ich obsah. Je to typický príklad toho, čo robia spisovateľom po celom svete a je súčasťou ich siete kontroly v Japonsku a inde. V SŠA, Ministerstvo pre vnútornú bezpečnosť zmrazilo bankové účty vydavateľských spoločností, aby im zabránilo vydávať moje knihy v angličtine.

Cooper a jeho kamoši zo židovskej mafie tiež platia prenajatých pravičiarov, aby robili veci ako útoky na etnické kórejské nákupné štvrte, aby udržali vzájomný boj medzi Južnou Kóreou a Japonskom, ako uvádzajú členovia týchto skupín.

Ten človek je zločincom a patrí do väzenia. Ak bude Cooper zatknutý, bude spievať ako kanárik o sieti riadenia celej chazarskej mafie v Japonsku a inde. Podrobne vysvetlí aj to, akým spôsobom Chazarská mafia prevádzkuje Severnú Kóreu. Potešilo by ma, keby sa na tejto udalosti objavilo niekoľko členov vojenskej polície a zatkli ho. Vezmite ho do Guantánama a donúťte ho spievať.

zdroj: benjaminfulford.net

Preklad z angličtiny ďurino, december 2017

 

2 komentáre k “Jednotky Spojených štátov rozmiestnené po celom svete; 10 000 uzavretých obvinení na odstavenie chazarskej čvargy”

  1. Takže dějiny se ubírají dobrým směrem doufám, že pro všechny normální lidi. Konečně bude lidstvo osvobozeno od sionistické chazarské mafie psychopatů. Ještě EU vedená fašisty se musí rozpadnout a eventuálně nahradit společenstvím evropských rovnoprávných států. Jak si lidé mohou pohlídat pozitivní vývoj, když vesměs o žádném takovém vývoji ani neví ?

    1. ti spravni to vedia a je ich viac ako by sa zdalo, iba sa zatial nemozu prezentovat v skorumpovanych massmediach …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *