Japonsko objavilo pravdepodobne tri z viacerých variantov vakcíny od Pfizer

Citujem preklad príspevku bývalého analytika Jima Stoneho, ktorý pravidelne komentuje svetové dianie, z 29.-30. augusta 2021, . Jeho často veľmi cenné postrehy nájdete na adrese jimstone.is

„Japonsko objavilo:
1. Vakcíny, v ktorých je nejaké ružové svinstvo.
2. Vakcíny, v ktorých je nejaké čierne svinstvo.
3. Vakcíny s lesklým kovovým magnetickým svinstvom.
A nebolo to len pár vakcín, boli to milióny, z ktorých KAŽDÁ má PROBLÉM. … Videl som a ignoroval príspevok „niekoho, kto pracuje pre spoločnosť Pfizer“, v ktorom sa uvádzalo, že existuje 10 rôznych variantov vakcín, z ktorých každý bol navrhnutý na to, aby svojmu príjemcovi spôsobil niečo iné. Príspevok som vtedy vyhodil, ako hovadinu.

Ak však Japonsko našlo vo vakcíne Pfizer tri rôzne „kontaminanty“ a kontamináciou sú dotknuté tisíce liekoviek, možno je tento príspevok aktuálny, pretože v továrni sa nemôže stať, aby sa rôzne kontaminácie náhodne dostali do toľko tisícov liekoviek. Ibaže by to bolo úmyselné. Ten zamestnanec povedal, že jeden z 10 variantov je fyziologický roztok. To by znamenalo, že Japonsko objavilo 4 z 10 variantov…“

Toľko Jim Stone. Dovoľte pripomenúť môj komentár pod prekladom článku Genetické zbrane môžu byť horšie ako atómová bomba (odkaz) ešte z roku 2017:

…Súčasťou izraelského eHealthu, zavádzaného na Slovensku, je aj register tkanív, potrebný na zisťovanie vhodnosti darcov orgánov. Ak si niektorý Izraelčan, ktorý zbohatol povedzme privlastnením palestínskej pôdy, prepije pečeň, bude si môcť vybrať novú. Hádajte kde. Možno to bude práve pečeň vašej dcéry, ktorá utrpí záhadný úraz.

S eHealthom bude možné (v cudzej krajine) napríklad analyzovať reakcie slovenských detí na rôzne šarže vakcín. Pod rôznymi šaržami sa nemusí nutne ukrývať nejaký kód iba na vystopovanie pôvodu zložiek vakcíny z hľadiska trvanlivosti a hygieny. Šarža X môže mať za cieľ paralyzovanie jedného systému, šarža Y paralyzovanie iného systému v organizme, šarža Z zasa bude mať za úlohu vypnúť určité gény… Štát pritom NEDOKÁŽE overiť (ne)škodnosť a (ne)funkčnosť vakcín, nemá na to vôbec prostriedky ani vedomosti. V tomto sa, žiaľ, nezodpovedne spolieha na tvrdenie výrobcu a zmanipulované medicínske štúdie. Preto ak je napríklad trhovník v podozrení, že šíri salmonelôzu, veľmi rýchlo ho odstavia. Výrobcu vakcín nie. Ak je vakcína v podozrení, že poškodzuje deti, nemôžu s tým nič spraviť, lebo to nedokážu.

Hovadina? Konšpirácia? Alebo azda v plnom prúde prebiehajúci experiment?  Je to iba nástroj na zníženie plodnosti mladej generácie, alebo aj výskum, ako „vypnúť“ človeka na diaľku ožarovaním konkrétnou frekvenciou cez antény 5G v jeho blízkosti?

Dáte sa opichať? Dáte si opichať deti?

Pre upresnenie uvádzam, že svetová tlač uvádza kontamináciu zistenú v Japonsku vo vakcíne Moderna, nie Pfizer (odkaz).

Spravte si názor…

ďurino 30.8.2021

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *