Intravenózny vitamín C vo vysokých dávkach je účinný proti rakovine


Špecializovaný medicínsky časopis Science Translational Medicine informoval o priekopníckom novom výskume možného protinádorového účinku vitamínu C. Vedci Kansaskej univerzity v USA skúmali, ako pôsobili intravenózne (IV) injekcie vysokých dávok vitamínu C v prípade ľudských probandov. Zistili, že vitamín C napáda rakovinové bunky, zatiaľ čo zdravé bunky ostávajú nepoškodené.

Nadväzujúc na vedecké výskumné práce chemika Linusa Paulinga z Oregon State University – ktorý je v súčasnosti považovaný za najväčšieho zástancu terapeutického použitia vitamínu C – z 1970-tych rokov boli v rámci tejto novej štúdie boli do buniek ľudských vaječníkov injektované vysoké dávky vitamínu C. Skúšky boli vykonávané in vitro (v skúmavkách) v laboratóriu, ale aj na myšiach. Skúšok sa zúčastnila aj skupina 22 dobrovoľných pokusných osôb.

Podľa správy BBC News skúšky vo všetkých troch modeloch priniesli pozitívne výsledky: vitamín C postupoval proti rakovine vaječníka veľmi efektívne, pričom na zdravé bunky neútočil. Úžitok vysokých dávok vitamínu C bol skúmaný aj v porovnaní s konvenčnou chemoterapeutickou liečbou, ktorá nerozlišuje zhubné a zdravé bunky, ale ničí ich všetky, čo v konečnom dôsledku vedie k smrti pacienta.

»Pacienti chcú bezpečnú a cenovo priaznivú liečbu rakovinových ochorení«, uvádza v správe BBC News Dr. Jeanne Drisko, spoluautorka štúdie. »Intravenózne aplikovaný vitamín C má tento potenciál, vyplýva to tak z nášho základného výskumu, ako aj z našich predbežných klinických údajov.«

Vedci priznávajú: ďalšie humánne štúdie v súvislosti s intravenózne podávaným vitamínom C sú nepravdepodobné, pretože farmaceutické firmy si vitamíny nemôžu dať patentovať.

Ďalším krokom v tomto smere výskumu by za normálnych okolností bolo aplikovanie tých istých parametrov na väčšej klinickej humánnej štúdii, ktorou by sa overilo, či výsledky možno opakovať a potvrdiť. Už táto samotná nová štúdia je presvedčivá, no na ceste k jej všeobecnému prijatiu stoja prekážky, napríklad zatiaľ neuskutočnené opakovanie na už spomínanom väčšom počte ľudí.

K tomu však pravdepodobne nikdy nedôjde. Pretože takéto štúdie sú, ako zdôrazňuje skupina vedcov, veľmi drahé. Peniaze pochádzajú spravidla od farmaceutických spoločností, ktoré majú záujem vyvinúť patentovateľný liek. Inými slovami: farmaceutické spoločnosti majú sotva záujem podporovať liečebný úžitok prirodzených látok ako vitamín C, ak by s najväčšou pravdepodobnosťou predstavovali konkurenciu miliardovému onkologickému priemyslu školskej medicíny, keby bol známy ich pozitívny účinok.

»Pretože vitamín C nemožno patentovať, farmaceutické spoločnosti nebudú podporovať jeho vývoj«, hovorí Qi Chen, hlavný autor novej štúdie. »Podľa nášho názoru prišiel čas, aby výskumné zariadenia podporili starostlivo nastavené klinické štúdie s intravenózne podávaným vitamínom C.«

Medicínsky priemysel napojený na školskú medicínu už roky reaguje na tieto a podobné výsledky – ako inak – takmer pohŕdavo. Musieť vysvetľovať, že pacienti musia desaťročia trpieť tortúru chemoterapie, ožarovanie a operácie – s mizernými výsledkami – a pritom ignorovať prirodzené protirakovinové alternatívy ako vitamín C znamená pre toto mocné, ziskové odvetvie horkú tabletku, ktorú dokáže iba ťažko prehltnúť. Preto takéto výsledky radšej ignoruje, ako keby sa nimi mal zapodievať.

»Askorbát býva v tele spracovaný odlišne, podľa toho, či je podávaný orálne alebo intravenózne«, píše Heidi Ledfordová v časopise Nature o tomto často nesprávne pochopenom rozdiele. Medicínsko-priemyselný komplex úmyselne sabotuje diskusiu o vitamíne C tým, že mieša odlišný účinok týchto dvoch spôsobov podávania.

»Orálne dávky vitamínu C pôsobia ako antioxidanty, chránia bunky pred poškodením reaktívnymi zlúčeninami s obsahom kyslíka. Intravenózne podávaný vitamín C zasa účinkuje tak, že podporuje tvorbu jednej z týchto zlúčenín, peroxidu kyslíka. A rakovinové bunky sú mimoriadne náchylné na poškodenie práve takýmito reaktívnymi zlúčeninami kyslíka.«

Zdroj

Preklad z nemčiny ďurino, február 2014

2 komentáre k “Intravenózny vitamín C vo vysokých dávkach je účinný proti rakovine”

 1. VYLIEČME SA Z RAKOVINY LEN ZA 35 DNÍ
  Ježiš povedal,choď tvoja viera ťa uzdravila.
  1. Viera s optimizmom môže pomôcť pri seba uzdravovaní viac než 50%.
  2. Pesimizmus nelieči len zhoršuje choroby.
  3. Na urýchlenie uzdravenia z rôznych chorôb môžeme pomôcť sebe, ale aj iným i na diaľku jednoduchým dobre fungujúcim uzdravovacím procesom prikladaním rúk a zároveň aj zapojením mysle a hlavne musíme tomu aj veriť,že sa tak stane,bez viery to neide.
  4. Priložením rúk na chorého necháme prúdiť našu energiu na cielené choré miesto,pri čom liečená osoba to pociťuje vibráciami a teplom.
  5. Mysľou si pri tom opakujeme, aby naša myseľ zasiahla chorého,alebo i seba za jediným účelom uzdravenia sa s choroby a tak rukami a mysľou ešte viac zintenzívnime tento jednoduchý ale veľmi účinný proces uzdravovania.

  Trpiaci na chorobu rakovinu si musia najprv uvedomiť, zamyslieť sa nad tým z čoho chorobu dostali a pri liečení sa vyhnúť doterajšieho spôsobu života z ktorého teraz čelia týmto dôsledkom a urobiť zásadné zmeny v stravovaní.
  Mnohí sa vyliečili z rakoviny len prejdením stravy z mäsitej na zeleninovú živú organickú stravu.
  Vedci sa prikláňajú k zhodnému názoru,že množstvo rakovín vznikne okrem karcinogenity aj dôsledkom spôsobenými parazitmi vírusmi, baktériami, plesňami a hubami v kyslom prostredí, ktoré sme si sami vytvorili, ale ktoré tiež to kyslé prostredie robia votrelci ešte kyslejším.

  Pri liečení rakoviny ako je napr. rakovina žalúdka je treba najprv zničiť pôvodcu rakoviny helikobakter pylori, ktorý je prvotriednym karcinogénom zodpovedný za poleptanie sliznice žalúdka a tvorbu následných rakovinových vredov.
  Zo skúsenosti MMS/CDS tieto baktérie zničia za 7 dní,čo ATB je pre zmutované baktérie je už prikrátke a nezaberá. Pri ponechaní týchto pôvodcov rakoviny sa stane liečenie nekonečným príbehom resp obiehaním dokolečka dokola,preto je treba pri tom zvoliť správny postup terapie…
  Podobne je to aj pri niektorých rakovinách pľúc so známym jeho pôvodcom chlamýdie či plesne a tiež aj pri rakovine krčka maternice z jej pôvodcom vírusom HPV,rakovina ľadvín s premnoženými streptokokmi vo vytvorených cystách a podobne.
  Vírus HPV v krčku maternice MMS/CDS totálne zničí v krátkom čase za 9 dní a pľúcne chlamýdie-pneumonie za 14 dní.
  Podľa dokumentarného filmu z Afríky sa z malárie len za jediný deň len po vypití niekoľkých kvapiek MMS, ktoré nestoja skoro žiadne peniaze vyliečilo všetkých chorých zo 154 pri odbornom a prísnom dohľade lekárov z medzinárodného červeného kríža:
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2121-uspesne-klinicke-testy-lecby-malarie-pomoci-mms-v-africe
  Ako je zrejme z videa pri liečení malárie pomocou kvapiek MMS v Ugande sa zúčastnili aj maličké deti a všetci do jediného sa tak zázračne rýchlo uzdravili. Zaujímavé je to že nikto z nich nemal poleptaný a rozožratý žalúdok a čreva ako o tom niektorí často blúznia.
  MMS/CDS nemajú absolútne žiadne vedľajšie škodlivé účinky. A to, že vyššie dávky môžu u niektorých vyvolať hnačku,tak to neznamená,že sú škodlivé,veď aj surová kyslá kapusta a jej šťava dokáže ešte skôr hnačku vyvolať a pri tom je taká zdravá,že tiež dokáže vyliečiť rakovinu. Najsmutnejšie na tom je a zdravím rozumom nepochopiteľné to, že na maláriu ročne stále i naďalej zomierajú tisíce ľudí ročne i napriek vynájdenému najuniverzálnejšiemu a najlepšiemu lieku na tejto planéte MMS.

  MMS vylieči každý druh rakoviny priemerne do jedného mesiaca a CDS vylieči 96% druhy rakovín a zároveň aj s veľkou istotou ničí všetky parazity okrem dospelých hlíst, vírusy, baktérie, už vo veľmi krátkom čase,preto na vyliečenie z rakoviny dáme prednosť MMS a iným 100%-ým uvedeným prípravkom,aby sme CDS neboli sklamaní.

  Pri liečení rakoviny sa zároveň musí celé telo dobre detoxikovať (doslovne vyprať) rôznymi detoxikačnými prípravkami napr. yuccou, a jesť pri tom množstvo zeleniny a piť dostatok mäkkej čistej vody a zeleninové šťavy. Dobre pri tom pomáha Chlorella a klíčky.
  Pozor, Spirulina vôbec nelieči rakovinu, podieľa sa len ako pomocná zložka na detoxe a na dodaní niektorých minerálov. Spirulina lieči REUMUaž 96% a tiež aj iné choroby.
  Chlorella je už akou, takou bojovníčkou rakoviny lieči ju 53 %,preto ju využívame pri liečení rakoviny,ale hlavne pri detoxe. Chlorella je tiež špičkovým liekom proti reume a keď k nej pridáme mobil+ s čo najvyšším obsahom chondroítinu a glukosamínu a vyšších dávok MSM a C vitamínu,kolagénu, tak do pol roka sme bez reumy.

  Kurkuma prastará bojovníčka proti každej rakovine. Pri ľahšej forme rakoviny je treba brať 8 g (8 tisíc. mg) prášku Kurkumy,pri ťažšej forme 9 g denne.
  Kurkumu prášok je najlepšie brať 3 krát denne ½ hod pred jedlom a to pred hlavnými jedlami pred raňajkami pred obedom a pred večerou.
  Nápoj Kurkumy pre jednú dávku si pripravíme v 2 – 3-oj decovom pohári nasledovne:
  Do pohára si odvážime 2,7 g (2700 mg) Kurkumy, pridáme cca 2,5 dl vody a miešame najmenej 1 minútu, aby sa všetok prášok z Kurkumy dobre rozpustil. Pri ťažšej forme rakoviny berieme 3 g práškovej Kurkumy denne ½ hod pred jedlom.
  Čistú Kurkumu bez akýchkoľvek prímesy nájdeme v netových obchodoch na heureke.

  Kurkumín v kapsulách je pre tých na vyliečenie z každej rakoviny čo veľmi neznášajú horkú chuť Kurkumy. ale najlepší je čistý bez ďalších prímesy bez piperínu a Kurkumín komplex tiež nie je vhodný.

  I keď je Kurkumín čistý bez ďalších prímesy,nie každý ma rovnaké množstvo liečivej látky Kurkumín.

  Na vyliečenie ľahšej formy rakoviny berieme Kurkumín denne 5 kapsúl ½ hod pred jedlom 2+2+1 a pri ťažšej forme berieme 6 kapsúl 2+2+2, 1/2 hod pred jedlom a zapiť 2-3 dl čistej mäkkej vody.

  Grape Seed extrakt je takmer rovnocenný vynikajúco zaberajúci pri liečení tiež na všetky druhy rakovín,ktorý je vyrobený z hroznových jadierok červeného hrozna.
  Grape Seed berieme spolu s jedlom resp spolu hlavnými jedlami pri ťažkej forme rakoviny 6 kapsúl denne 2+2+2, a pri ľahšej forme 5 kapsúl denne 2+2+1.

  Lyzín, Prolín + C vitamín. Táto trojica je úžasným bojovníkom proti každej rakovine. Prečítajte si o tom knihu od známeho vedca Dr. Krebsa, alebo si o tom pozrite toto video : https://www.youtube.com/watch?v=6UpHFK629hI&feature=em-subs_digest-vrecs
  Vďaka Dr. Krebsovi spolu s vedeckým tímom za vyvinutie tohto dômyselného lieku na každú rakovinu.
  Lyzín – 2800 mg denne rozdeliť na 3 krát denne po 930 mg 15 minút pred jedlom.
  Prolín 1400 mg denne rozdeliť na 3 krát denne po 470 mg 15 minút pred jedlom.
  Vitamín C pre 80 kg osobu 1500 mg denne rozdeliť na 3 krát denne po 500 mg 15 minút pred jedlom.
  Trojica prípravkov sa berie spolu naraz ½ hod pred jedlom.

  Koreň Púpavy je tiež vynikajúcim, šetrným bojovníkom proti rakovine každého druhu potvrdený normálnou vedou a môžu sa ním pochváliť mnoho vyliečených z rakoviny a môžu sa ním vyliečiť z rakoviny i deti:
  Pri ľahkej forme rakoviny berieme Koreň Púpavy 7 g denne a rozdeliť ho na 3 krát denne po 2,4 g spolu s 3-mi hlavnými jedlami. (brať ho spolu s jedlom)
  Pri ťažkej forme rakoviny ho berieme 9 g denne s hlavnými jedlami po 3 g (3000 mg.) Pozor nie iba čaj, ten je len vynikajúcou preventívou a na ďalšie množstvo chorôb.

  MMS, majstrovský minerálny prípravok od vynálezcu J Humbla je už dlho známy a z rakoviny každého druhu sa ním vyliečilo už milióny ľudí na celom svete,ale i z ďalších nevyliečiteľných chorôb. V jeho najnovšej knihe nájdete protokoly pre dávkovanie MMS a presnejšie inštrukcie o liečbe rakoviny, alebo z jeho zverejnených videách na nete: https://www.youtube.com/watch?v=LZHdqcLUC0g
  Na nete sa môžeme stretnúť s kadejakými falošnými informáciami pre dávkovanie MMS.

  MMS kvapky sa musia brať pravidelne každú hodinu celkom 6 – 8 dávok denne po max 7- 8 kvapiek v jednej dávke, pri zvýšení viac než 7 kvapiek denne sa môže dostaviť hnačka.
  Pri ťažkej forme rakoviny sa berú 8 dávky denne po max 7- 8 kvapiek,resp len toľko kvapiek, aby nenastala hnačka. Pri hnačke je treba počet kvapiek znížiť až o polovicu menej a potom pokračovať len toľkými kvapkami,koľko znesieme. Pri zníženom počte kvapiek sa liečime o toľko dlhšie o koľko kvapiek sme vynechali.
  Spôsob prípravy MMS: do 2-oj dl pohára zo šikmá držiaceho nakvapkáme 7 kvapiek roztoku 24,5%-ého chloritanu sodného do tých istých kvapiek nakvapkáme tiež 7 kvapiek 50%-ej kyseliny citrónovej a kývaním pohára necháme 20 sekúnd zaktivovať roztok oboch kvapiek.
  Aby sa roztok už ďalej neaktivoval zalejeme ho čím skôr cca 2 dl čistej vody.
  Pre zlepšenie vône a chute MMS pridáme cca ½ dl ananásového džusu, alebo trocha sody bikarbony.
  Počas liečenia MMS sa nesmú jesť citrusové a iné plody z vyšším obsahom C vitamínu ani samotný vitamín C pred užívaním a medzi dávkami MMS, ale až najmenej 2 hodiny od dennej poslednej dávky MMS.

  Po ukončení liečby ešte i naďalej pokračujeme stabilizačnou,preventívnou liečbou iba 3-4 kvapkami denne po dobu 3-4 mesiace, aby sa rakovina nevrátila.

  Huba Reihsi, tisícročia známy liek nie len na vyliečenie každého druhu rakoviny, ale i na ďalší spektrum chorôb.
  Na vyliečenie z rakoviny berieme prášok,alebo kapsuly.

  Na vyliečenie ľahšej formy rakoviny berieme 5 kapsuly denne ½ hod pred jedlom.
  Pri ťažkej forme rakoviny berieme 6 kapsuly denne ½ hod pred jedlom s dostatočným množstvom vody.

  Pri kúpe huby Reihsi dbáme pri tom na najvyšší obsah práškovej liečivej látky v kapsuliach.
  Hubou Reihsi sa vyliečime z ľahkej formy rakoviny za 25 dní,z ťažkej za 35 dní a potom pokračujeme i naďalej už len preventívnou liečbou 3 – 4 mesiace iba 1 kapsulou denne, aby sa nám choroba nevrátila.

  PO VYLIEČENÍ rakoviny ešte i naďalej pokračujeme v stabilizačno – preventívnej liečbe cca 3-4 mesiace,aby sa rakovina nevrátila a pri tom berieme to isté čím sme sa liečili, Kurkumu prášok 1 g denne, Kurkumín len 1 kapsulu denne a Grape Seed tiež iba 1 kapsulu denne,MMS 3 – 4 kvapky denne a Hubu Reihsi 1 kapsulu denne a Lyzín,Prolín + C – vitamín,zo všetkých 3-ch látok berieme len 1/6.

  Všetky dávky prípravkov – extraktov minerálov a vitamínov sú určené pre osoby z hmotnosťou cca 80 kg a ani jeden z nich nemajú absolútne žiadne škodlivé účinky,ale naviac vedia ešte vyliečiť i ďalšie skryté choroby,alebo o ktorých vieme.
  Pri inej hmotnosti je treba starostlivo dávkovanie určiť prepočtom vzhľadom k hmotnosti a zvlášť pre malé deti,ktoré by sa mali liečiť len práškovým Koreňom Púpavy.Väčšie deti môžeme liečiť extraktom Grape Seed,či Kurkumínom.

  Pri liečení rakoviny prípravkami Kurkumou, Kurkumínom, Garape Seed, Lyzínom a Prolínom + C vitamínom a Koreňom púpavy, Hubou Reihsi,MMS/CDS posledný týždeň liečby znížime dávky o polovicu, alebo až o 2/3, takže berieme iba max polovicu, alebo len 1/3 z predošlých dávok .

  Pri liečení rakoviny rešpektujeme všetky pokyny v tomto článku,pri nedodržaní uvedenej diety a presného a pravidelného dávkovania prípravkov sa rakovina bude liečiť len zdanlivo, čiastočne, alebo vôbec.

  Všetky uvedené prípravky označené na užívanie ½ hod pred jedlom musíme brať ako je uvedené,inak nefungujú a tie ktoré sú označené spolu s jedlom berieme zásadne s jedlom.

  RAKOVINU SI VYLIEČÍME:
  1/ Ľahšiu formu rakoviny liečime Kurkumou 24 dní, a ťažšiu liečime najmenej 32 dní.

  2/ Ľahšiu formu rakoviny Kurkumínom liečíme 25 dní, ťažšiu formu 35 dní.

  3/ Ľahšiu formu rakoviny liečime prípravkom Grape Seed 25 dní, ťažšiu 33 dní.

  4/ Ľahšiu formu rakoviny si vyliečime Lyzínom a Prolínom + C vitamínom za 23 dní a ťažšiu formu za 34 dni.

  5/ Ľahšiu formu rakoviny si vyliečime Koreňom Púpavy 26 dní a ťažšiu formu za 36 dní.

  6/ Ľahšiu formu rakoviny si vyliečime pomocou prípravku MMS za 21 dní,ťažkú formu za len za 23 dní.

  7/ Ľahšiu formu rakoviny si vyliečime pomocou prípravku CDS za 23 dní a ťažkú formu za 35 dní. Pozor! CDS nedokáže vyliečiť rakovinu mozgu, semenníkov, prostaty, vaječníkov, pankreasu, lymfatickú rakovinu, rakovinu kože,rakovinu pľúc,rakovinu hrubého čreva, a pečene. Preto po liečení CDS zostali niektorí sklamaní.
  CDS sa skôr hodí na vyliečenie rakoviny prsníkov,krčka maternice,meternice,žalúdka,preto ho odporúčame skôr na všetky vírusy, baktérie a mykozy.

  8/ Z ľahšej formy rakoviny sa vyliečime pomocou prípravku Huby Reihsi
  za 25 dní,z ťažkej za 35 dní.

  PRE NAJMENŠÍCH
  Nezabudli sme pri tom ani na maličké a väčšie deti pri liečbe rakoviny.
  S väčšími deťmi nebude problém,každý z uvedených prípravkov nemá absolútne žiadnu škodlivosť- žiadne vedľajšie účinky, na tie chute počas liečby si zvyknú, horšie je to s maličkými okolo 1 roka.

  O tom či budú chcieť liečiť svoje najdrahšie dieťa trpiace rakovinou Koreňom Púpavy práškom musia rozhodnúť len rodičia,deti sú v ich opatere a patria len im a nikomu inému,preto len oni môžu rozhodovať ako a čím sa majú liečiť a celé rozhodnutie a zodpovednosť zostáva preto len na nich.

  Toto je len rada,môžu ju prijať a môžu ňou ignorovať.

  Maličke deti ešte nemajú dostatočne vyvinutý zažívací systém, nevedia stráviť to čo staršie deti,preto im nemôžeme podávať napr. Kurkumu, Kurkumín a už vôbec nie MMS, ktoré sa berú pred jedlom,ale aj určené spolu s jedlom okrem Koreňa Púpavy,ktorý sa berie spolu s jedlom tie prípravky by sme do nich vôbec nemuseli dostať, lebo ich organizmus je ešte prispôsobený len na mliečko,kašičku a a sem, tam šťavičky.
  Jediny z nich je chuťou aj trávením najšetrnejší Koreň Púpavy a ročné deti ho po troške zvládajú spolu s jedlom.
  Preto je pri tých maličkých pri liečení problém.

  Pri dávkovaní práškového Koreňa Púpavy pre maličké musíme byť opatrní a začíname len s malými dávkami a len postupne ich zvyšujeme a starostlivo celkovú situáciu sledujeme – hnačky, zápcha a akákoľvek nevoľnosť.
  Dávkovanie práškového koreňa je určené pre maličké 370 mg denne a je treba ho rozdeliť na 92,5 mg v 1 dávke 4 krát denne spolu s jedlom,len otázkou je či nám to budú chcieť v dajakej strave, ktorou ich denne kŕmime papať,kiež by to tak bolo. Týmito dávkami by sa mali z rakoviny vyliečiť od 25 do 30 dní a po vyliečení by ešte mali brať preventívnu dávku už len 50 mg už iba raz za deň 2,5 po dobu 75 dní.. Ako sme si všimli ide tu o presné dávkovanie určené na miligrami a k tomu je potrebné mať presné váhy na tu tisicínu gramu. V netovom obchode Pgchem ju môžeme dostať od 0 do 20 g za 30€.

  Starším deťom s hmotnosťou okolo 20 kg podávame prášok Koreňa Púpavy na vyliečenie z rakoviny denne 1600 – 1700 mg a je ho treba rozdeliť na 3 krát denne po 533 mg v jednej dávke spolu s jedlom,resp v 3-ch dávkach denne po 533 mg.
  Po vyliečení z rakoviny po 30-ích dní by ešte i naďalej mali pokračovať v preventívnej liečbe už iba jednou dennou dávkou práškového Koreňa Púpavy 220 mg len raz denne po dobu cca 2,5 mesiacov. Starším deťom môžeme podávať medzi dávkami i zeleninové šťavy vhodné na rakovinu.

  Pri užívaní Koreňa Púpavy prášku s jedlom deti ho môžu zapíjať pri jedle ovocnými či zeleninovými šťavami.

  Pri horšom znášaní Koreňa Púpavy v prášku skúsme im improvizovať napr. znížiť im dávku,ale liečenie o tie znížené dávky potom musíme predlžiť.

  Posledný týždeň liečenia znížime dávkovanie v jednotlivých dávkach o polovicu.

  Na liečenie si na nete kúpme len čistý Koreň Púpavy v prášku bez ďalších prímesy.

  TOTO DOLE JE PRI LIEČENÍ RAKOVINY DôLEŽITÉ

  Rakovinové bunky pre svoje bujnenie nepotrebujú kyslík ako zdravé bunky a živia sa 85% cukrami.
  1/ Cukry a iné sladidla a ich všetky produkty okrem sladidla STEVIE a biela múka a jej výrobky najviac prekysľujú celé telo tvorbou KYSELINY OCTOVEJ, ktorá je pohromou s tvorbou prekyslenia celého tela s spolu aj acidózou a priam znemožňuje liečenie každej choroby.
  Fruktuzové cukry obsahujú množstvo sacharózy,tak že pri prekyslení sa správajú obdobne a ak nechceme kŕmiť rakovinové bunky pri liečení rakoviny, tak ich z nášho jedálnička vyhoďme okrem menej sladkých zelených jabĺk a iných podobných menej sladkých ovocí aspoň počas liečby.

  2/Chorí na rakovinu musia max obmedziť či skoncovať z bielou múkou a jej všetkými produktmi,ktoré tiež prekysľuje celé telo ako cukry a nahradiť ju pri liečení celozrnými,najlepšie bez lepku.
  Z obilnín je najzásaditejšie proso a amarant.Amarantová múka,alebo uvarené zrniečka v prílohe ako zeleninové rizoto ma najvyšší nutričný obsah a uzdravovací účinok zo všetkých.

  3/ Chorí na rakovinu nesmú jesť ťažké bravčové a hovädzie pečené v trúbe,vyprážané,mastné a vnútornosti. Všetko to ma obsah purinových látok z ktorých sa následne tvorí kryštalická KYSELINA MOČOVÁ a z nej len ďalšia pohroma prekyslenia a len zdanlivé pomalé liečenie a tobôž už nie z rakoviny.
  Purinové látky obsahujú aj strukoviny,preto z nich jeme iba polievky nie však prívarky pri ktorých je možnosť vzniku kyseliny močovej.
  4/ Je treba sa zbaviť všetkých údenín aj údených syrov z ktorých sa následne tvorí KYSELINA DUSIČNÁ.
  5/ Chorí na rakovinu sa musia vyhnúť ťažkým dlhým svalovým záťažiam,pri ktorých svaly produkujú prekyslenie KYSELINOU MLIEČNOU, ale to zas neznamená,že majú obmedziť aktívny pohyb bez ktorého dobre nefunguje metabolizmus.
  Pri fyzickej aktivite sa potíme a tým sa telo zbavuje toxínov z kyslosti.
  Neokysličené telo bez pohybu sa značne prekysľuje.
  Neokysličený organizmus bez dennej fyzickej aktivity je stále prekyskený = chorý a práve takéto kyslé prostredie umožňuje množenie sa vírusov, baktérií, hlíst a ich lariev, plesní, hub, mykoz a rakovinových buniek.

  6/ Rakovinové bunky pre svoje množenie nepotrebujú kyslík ako zdravé bunky len cukor.

  7/ Chorí na rakovinu musia mať každodennú fyzickú aktivitu aspoň ½ – ¾ hod rýchlejšej chôdze aby sa im tele okysličovalo a tým neprekysľovalo, začíname z 15 minutami.

  8/ Chorí na rakovinu nesmú piť sladené, sýtené oxidom uhličitým CO2 a kolu už absolútne nie ani zdraví, ktorá tvorí kyselinu FOSFOREČNÚ a UHLIČITÚ.

  9/ Bravčové mäso s následnou tvorbou KYSELINY SIROVEJ tiež chorému škodí a namiesto neho zaradiť do jedálnička dary mora (omega3)-mastné ryby.

  10/ Chorí na rakovinu musia obmedziť mliečne výrobky. Mali by vylúčiť pasterizované mlieko,smotanu a podobné produkty a nahradiť ich v skôr tvarohom, jogurtmi, acidkami ,menej kravským maslom a najlepšie z domáceho chovu..
  U niektorých malých deti sa enzýmy na premenu laktózy postupne vytrácajú a následky z toho sú intolerancie a alergie na laktózu a tým sa pri trávení tvoria jedy spôsobujúce hlavne kožné choroby.
  11/ KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ je z užívania z chemických liekov.

  12/ Chorí na rakovinu nesmú jesť niektoré druhy kyslých ovocí,citrón a kyslá kapusta neprekysľujú sú zásadité a pri liečbe veľmi pomáhajú.
  Celková strava kyslosť zásada by mala byť vo vhodnom pomere 80% zásaditá strava a 20% a lepšie i menej kyslá strava a pri liečení rakoviny je to nutnosťou.

  13/ Chorým na rakovinu nesmú chýbať dôležité minerálne látky, vitamíny a enzýmy,preto by mali užívať denne aspoň komplet multivitamínov napr. Mega Komplet 3 krát denne pred jedlom.
  Chorí na rakovinu by mali brať DENNE vitamín C 500mg, MSM (metylsulfonylmetán) 400 mg a Magnézium 400 mg. Tá prášková trojica rozmiešaná vode sa berie spolu naraz ½ hod pred jedlom.

  14/ Chorím na rakovinu pomáha denne dostatočné množstvo mäkkej čistej vody a iných zdravých tekutín,kvôli zlepšeniu detoxu, koľko? Svoju váhu si podeľte 30 – ími a výsledok bude príjem denných tekutín v litroch.

  15/ Chorým na rakovinu pomáha pitie zelených čajov priemerne 1.2 litrov denne.

  16/ Chorí, ale i zdraví by sa nemali dlhodobo zdržiavať v pasoch zemských žiarení GPZ a v iných smogoch z aut a vytvoreným priemyselným elektrosmogom.

  17/ Nezabudníme papať veľa rozmanitej zeleniny a z nich čerstvé šťavy,ktoré urýchľujú liečbu z každej choroby hlavne z rakoviny.

  Všetkým prajeme skoré vyliečenie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *