Intenzita občianskej vojny v tieňovej vláde Západu sa zvyšuje, masové zatýkanie vo Washington DC, požiare v Kalifornii

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 11. 12. 2017

Boj o moc a nevyhlásená občianska vojna v čele tajnej vlády Západu sa v poslednom týždni radikálne zintenzívnili, sprevádzané masovým zatýkaním chazarských gangsterov po celých Spojených štátoch a inde, zhodujú sa viaceré zdroje. Zaznelo aj vyhlásenie amerického prezidenta Donalda Trumpa o uznaní Jeruzalema za hlavné mesto Izraela, tento ťah však nie je tým, čím sa javí byť. Preberieme si to nižšie v článku.

Po prvé, musíme sa pozrieť na mimoriadne nezvyčajné udalosti, ku ktorým došlo v Kalifornii. V súčasnosti sa občania tohto štátu musia cítiť ako obyvatelia Šalamúnových ostrovov počas druhej svetovej vojny, keď na ich území proti sebe bojovali Japonci a Američania. Existuje veľmi silný dôkaz o tom, že opozičné frakcie v Kalifornii používajú energetické zbrane, ako sú lasery, zhodujú sa zdroje Pentagonu a NSA.

https://www.metabunk.org/unburned-trees-next-to-burned-down-structures-as-evidence-of-secret-energy-weapons.t9168/

„Je horúco, pretože požiar mestskej štvrte Bel Air v Los Angeles je zacielený na podzemnú základňu pedofilnej scény Geto Center, zatiaľ čo požiar v San Diegu je očividne zacielený na americkú námornú základňu Camp Pendleton“, uvádzajú zdroje Pentagonu. Vyskytli sa videá, ktoré ukazujú niečo, čo vyzerá ako laserové lúče, prichádzajúce z neba a spôsobujúce požiare. Okrem toho boli pozorované budovy úplne zničené ohňom, zatiaľ čo stromy stojace vedľa nich sú nepoškodené.

https://www.metabunk.org/unburned-trees-next-to-burned-down-structures-as-evidence-of-secret-energy-weapons.t9168/

To, čoho sme svedkami, je poľovačka na členov chazarskej frakcie v Kalifornii, ktorá systematicky obetúvala a mučila deti, a jedla ich mäso, hovoria zdroje Spoločnosti Bieleho draka. Uvedomujeme si, že je to tak príšerné, že pre mnohých z nás je ťažké uveriť tomu. Niektorí čitatelia mi písali, že článok, ktorý sme minulý týždeň citovali, v ktorom hollywoodsky režisér a herec Mel Gibson hovorí o hollywoodských elitách, ktoré jedia mäso detí, je dezinformácia. Je pravda, že sme si to u Mela Gibsona neoverovali. Takzvané spravodajské organizácie hlavného prúdu, ako napríklad The New York Times, však teraz oznamujú, že americké ministerstvo spravodlivosti prešetruje eugenickú organizáciu Planned Parenthood [Spoločnosť pre plánované rodičovstvo] pre predaj tela a orgánov umelo potratených detí.

http://www.breitbart.com/big-government/2017/12/07/justice-department-launches-federal-investigation-planned-parenthood/

Chazarskí satanisti, ktorí pestujú takéto aktivity, nám vládli tak dlho, že sa cítia bezpečne a verejne zobrazujú svoje symboly po celom svete. Napríklad budova Japonskej národnej banky Bank of Japan (BOJ), postavená v roku 1882, má rodinný erb nad hlavnou bránou a pri bočných vstupoch. Ako vidno na fotografiách nižšie, erb patrí chazarským kráľovským rodinám. Oba levy sú heraldický znak známy ako Lev z Júdy, takže ľudia, ktorí ho používajú, signalizujú, že sú potomkami kráľa Davida. V strede erbu sa nachádza Hórove oko, to isté, ktoré sa nachádza na vrchu [pyramídy] takzvanej jednodolárovej bankovky Spojených štátov. Inými slovami, Japonsko je riadené centrálou chazarských satanistov vo švajčiarskom meste Zug.

Japonská kráľovská rodina, mimochodom, používa ako svoj znak chryzantému, takže erb nereprezentuje ju. Istý hovorca BOJ povedal: „Náš oficiálny postoj je ten, že nevieme, čo erb znamená.“

Napriek zahmlievaniu zo strany BOJ existuje množstvo signálov toho, že Japonsko sa od roku 1863 stalo chazarsko-sionistickou kolóniou. Najnovší prichádza od zdrojov z Pentagonu, ktoré tvrdia, že „Zatiaľ čo mnohí sa nazdávajú, že raketový muž je tučný muž [Kim], skutočným raketovým mužom je Elon Musk zo Space X, financovaný [bývalým prezidentom Barackom] Obamom, aby vyzbrojil Severnú Kóreu.“ Niet divu, že izraelská, s Mosadom spojená [dez]informačná stránka DEBKA sa vyťahuje zakaždým, keď chazarský severokórejský zástupca odpáli raketu alebo jadrovú zbraň.

Dôkaz teraz vyšiel na svetlo, pretože bývalý minister obrany Spojených štátov Donald Rumsfeld sa „otočil“ potom, ako bol konfrontovaný s dôkazmi, že istá spoločnosť, v riaditeľstve ktorej bol aj on, dodala Severnej Kórei technológiu na získavanie plutónia ako hlavnej časti jadrových zbraní, uvádzajú zdroje Pentagonu.

„Rumsfeld bol kapitán námorníctva, a jeho otočenie spolu s bývalým príslušníkom námornej pechoty [špecializovaným prokurátorom Robertom] Muellerom by odhalilo účasť [bývalého viceprezidenta] Dicka Cheneya, Bushovcov a Izraela a ďalších zločincov na útokoch 11. septembra“, tvrdia zdroje.

Deň pred udalosťami 11. septembra Rumsfeld uviedol, že z rozpočtu Pentagonu zmizlo 2,3 miliardy dolárov. Nuž, ministerstvo obrany teraz čelí „bezpríkladnej kontrole účtovníctva, s cieľom ukončiť plytvanie, podvody a spreneveru a získať od tieňovej vlády späť stratené bilióny“, uvádzajú zdroje.

Kongres je taktiež pod tlakom, aby prijal zákony, ktoré umožnia podrobiť Federálny rezervný výbor kontrole. S cieľom umožniť to, Kongres a Senát Spojených štátov boli podrobené čistke, ktorá doposiaľ zasiahla 30 poslancov Kongresu a senátorov. Boli im ponúknuté dve možnosti: odstúpiť alebo skončiť v base. Po najnovších odstúpeniach senátora Ala „perverzáka“ Frankena ako aj poslancov Kongresu Johna Conversa a Trenta Franksa „budú čoskoro nasledovať ďalšie“, tvrdia zdroje.

Prebieha aj pokračujúca čistka Trumpovej vlády. „Je tu koniec frakcie Jareda Kushnera, keďže informátorka globalistov z Goldman a Jaredova špiónka, [popredná Trumpova poradkyňa] Dina Powellová odišla z Bieleho domu, a donášač Goldmanu [Trumpov hospodársky poradca], Gary Cohn, je ďalší na rade“, uvádzajú zdroje.

Samotný Kushner by mohol byť obžalovaný za to, že konal ako neregistrovaný agent pre Izrael a pre ďalšie porušenia zákonov, keďže Trumpovi by prišlo zaťažko vykopnúť svojho vlastného zaťa“, uvádzajú zdroje Pentagonu.

Razia námorníctva 18. novembra v centrále CIA dala tiež jasný koniec operácii Mockingbird [drozd], keďže ventily korporačných médií ako Washington Post, The New York Times, Bloomberg, ABC, CNN a ďalšie boli nútené začať zverejňovať opravy a ospravedlnenia, spravidla za historky namierené proti Trumpovi. Teraz sú nútení, aby pravdivo informovali aj o takých veciach, ako je predaj detského mäsa spoločnosťou Planned Parenthood.

Mimochodom – aby sme vniesli svetlo do razie námorníctva v CIA: teraz počúvame, že vojaci námorníctva boli nasadení na demonštráciu moci v dvoch leteckých základniach „vzdialených 290 kilometrov“ od centrály CIA v Langley. To stačilo na to, aby presvedčili CIA, aby táto dovolila vstup tajnej služby námorníctva do areálu a odstavenie počítačov, uvádzajú zdroje. Výsledkom je, že sa teraz začala čistka ministerstva spravodlivosti, súdov a FBI, hovoria zdroje Pentagonu.

V každom prípade stratégovia Pentagonu tvrdia, že kabala je likvidovaná vojenským spôsobom. To znamená, začali tým, že odrezávajú najprednejšie body (ako CIA) a rozoberajú frontové oddiely na nízkej úrovni. V prípade Chazarov to znamená likvidáciu zločincov z gangu MS 13, nízkopostavených kupliarov a dohadzovačov pre pedofilov, a podobných kriminálnikov. Títo ľudia boli potom donútení prezradiť, kto boli ich šéfovia.

Všetky tieto ťahy sa javia byť úplne v rozpore s Trumpovým vyhlásením minulý týždeň o uznaní Jeruzalema ako hlavného mesta Izraela. Mnoho ľudí na celom svete si na základe toho začalo myslieť, že Trump je v konečnom dôsledku predsa len zástupcom sionistov. Zdroje Pentagonu však tvrdia, že to bol „kalkulovaný ťah na vyvolanie globálnej nenávisti voči Izraelu s cieľom zlikvidovať chazarskú kabalu.“ Zdroje poukazujú na to, že Spojené štáty sa naďalej zdráhajú uznať mesto Jeruzalem na pasoch, mapách a oficiálnych dokumentoch.

„K presťahovaniu veľvyslanectva Spojených štátov do Jeruzalema NEDÔJDE. K aktuálnej realizácii Trumpovho pokynu nedôjde v priebehu najbližších šiestich mesiacov. V tom čase do mája 2018 sa toho stane veľmi veľa“, uvádza istý zdroj CIA. Tento zdroj CIA, ktorý je židovský, poznamenáva, že „Vatikán dodnes vlastní Jeruzalem.“

Slobodomurárska lóža P2, ktorá ovláda Vatikán, je evidentne pripravená na niečo veľké. Keď som navštívil ich centrály, povedali mi, že svoje veľké sociálne manipulačné udalosti plánujú tak, aby zodpovedali pohybu nebeských telies. V tomto ohľade sa nachádzame uprostred cyklu supermesiacov. Prvý bol 3. decembra, ďalšie dva budú 1. a 31. januára. 31. januára bude supermesiac, zafarbený do modra, a bude aj čiastočne zatmený. Je to zároveň posledný termín na zaplatenie daní zo strany vlády Spojených štátov.

Domnienkou by mohlo byť, že Chazari, ktorí ešte stále ovládajú veľké časti finančného systému, v ten deň zastavia všetky platby žoldov a platov armáde a ostatným členom vlády. Biele klobúky v službách Spojených štátov majú možno na tento prípad pripravený núdzový plán.

Ďalšou pozoruhodnou vecou je, že zatiaľ čo teraz k najchaotickejším aktivitám dochádza v Spojených štátoch, EÚ by mohla byť zasiahnutá novými turbulenciami. Čínska a ruská armáda sú pripravené, prevziať líbyjské ropné polia od žoldnierov, najatých francúzskymi, britskými a talianskymi frakciami chazarskej čvargy. Zvyšok Afriky by mohol nasledovať. Vojsko Spojených štátov sa v tejto veci drží mimo, takže bez líbyjskej ropy a afrických surovín získaných za zlomkové ceny by EÚ a Európa mohla čeliť vážnym finančným turbulenciám.

Taktiež, keď už hovoríme o finančnom systéme: Chazari, ktorí vlastnia centrálne banky, videli, že ich tlačenie bankoviek vyvolalo bubliny na trhu s akciami a obligáciami, ktoré sú predurčené k prasknutiu. To je dôvod, prečo sa množstvo týchto horúcich peňazí teraz prelieva do kryptomien ako Bitcoin, prečo jeho hodnota vystrelila do nebies. Môže ísť o bublinu, ale bubliny môžu vystúpiť do značnej výšky, skôr než prasknú. Aj ak/keď bublina praskne, z dlhodobého pohľadu, blockchainy [decentralizované databázy záznamov transakcií kryptomien] sú definitívne technickým zdokonalením, ktoré pravdepodobne nahradí veľkú časť súčasnej finančnej architektúry. Je tiež zaujímavé, že krajiny, ktoré vlastnia fyzické zlato, ako Rusko, Čína, India a Indonézia, sú proti Bitcoinu. Tie, ktoré zlato nemajú, ako Japonsko a Spojené štáty, sa upriamil na Bitcoin. Bitcoiny nemožno jesť, ale rovnako nemožno jesť ani zlato.

Na konci dňa očakáva Spoločnosť Bieleho draka, že tieto dve frakcie budú nútené uvedomiť si, že ultimatívnou menou je život samotný. V tom okamihu dôjde k útoku na život na planéte a ľudstvo sa musí zjednotiť, aby zachránilo planétu.

Preklad z nemčiny ďurino, december 2017

Zdroj: benjaminfulford.net a benjaminfulfordtranslations.blogspot.sk

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.2/5 (41 votes cast)
Intenzita občianskej vojny v tieňovej vláde Západu sa zvyšuje, masové zatýkanie vo Washington DC, požiare v Kalifornii, 4.2 out of 5 based on 41 ratings

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *